Resultater Nattsvermeren 2015



Resultater Nattsvermeren
Fredrikstad, Østfold - 10. april 2015

Arrangementstype: Orientering

D 15-16

4 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nora Torgersen Halden SK 43:22   10:19
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 48:02 +4:40 11:26
3 Rikke Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:01:14 +17:52 14:34
4 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:08:23 +25:01 16:16
  Hedda Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert    
  Marie Hansen Sarpsborg OL diskvalifisert    
  Silje Moe Fredrikstad SK diskvalifisert    

D 17-18

6 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 51:31   8:18
2 Gina Granstedt Halden SK 1:00:14 +8:43 9:42
3 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 1:04:54 +13:23 10:28
4 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:06:12 +14:41 10:40
  Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK diskvalifisert    

D 19-20

6 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tonje Vassend Porsgrunn OL 59:36   9:36
2 Ingvild Torgersen Halden SK 1:13:23 +13:47 11:50

D 21-

6 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jennie Andersson Halden SK 57:05   9:12
2 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:05:03 +7:58 10:29

D 55-

4 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bente Line Indre Østfold OK 55:40   13:15

H 15-16

4 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 42:45   10:10
2 Erlend Brendstuen Halden SK 45:05 +2:20 10:44
3 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 45:14 +2:29 10:46
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 56:20 +13:35 13:24
5 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:01:04 +18:19 14:32
  Lavran Thorstensen Oppsal Orientering diskvalifisert    

H 17-18

6 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 48:47   7:52
2 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 50:10 +1:23 8:05
3 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 50:15 +1:28 8:06
4 Jørgen Vister Indre Østfold OK 50:27 +1:40 8:08
5 Are Wigaard Oppsal Orientering 50:30 +1:43 8:08
6 Erlend Aamodt Nydalens SK 50:34 +1:47 8:09
7 Olav Schmitt Gran Halden SK 52:13 +3:26 8:25
8 Martin Borge Heir Fossum IF 54:42 +5:55 8:49
9 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 58:19 +9:32 9:24
10 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:00:03 +11:16 9:41

H 19-20

8 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Markus Holter Halden SK 56:40   6:59
2 Anders Felde Olaussen Halden SK 56:42 +0:02 7:00
3 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:04:16 +7:36 7:56
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:04:31 +7:51 7:57
5 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:14:12 +17:32 9:09
  Håkon Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert    
  Tim Robertson Fossum IF diskvalifisert    

H 21-

8 100 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Emil Wingstedt Halden SK 55:33   6:51
2 Fredric Portin Halden SK 55:38 +0:05 6:52
3 Fredrik Eliasson Halden SK 56:34 +1:01 6:59
4 Andreas Høye Fredrikstad SK 56:38 +1:05 6:59
5 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 56:47 +1:14 7:00
6 Jarkko Huovila Halden SK 56:56 +1:23 7:01
7 Anders Nordberg Nydalens SK 57:12 +1:39 7:03
8 Eivind Høydal Nydalens SK 57:47 +2:14 7:08
9 Anders Vister Nydalens SK 57:49 +2:16 7:08
10 Tore Sandvik Halden SK 57:56 +2:23 7:09
11 Erik Axelsson Halden SK 58:09 +2:36 7:10
12 Antonio Martínez Pérez Halden SK 1:00:08 +4:35 7:25
13 Marcus Millegård Halden SK 1:00:13 +4:40 7:26
14 Mattias Karlsson Halden SK 1:00:38 +5:05 7:29
15 Lars-Christian Unger Nydalens SK 1:02:13 +6:40 7:40
16 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:02:39 +7:06 7:44
17 Jonas Nordström Halden SK 1:04:19 +8:46 7:56
18 Andreas Johansson Halden SK 1:04:33 +9:00 7:58
19 Jon Pedersen Halden SK 1:09:00 +13:27 8:31
20 Christian Vogelsang Nydalens SK 1:09:59 +14:26 8:38
21 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 1:10:15 +14:42 8:40
22 Espen Danevad Fredrikstad SK 1:14:11 +18:38 9:09
23 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 1:14:21 +18:48 9:10
24 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:16:00 +20:27 9:22
25 Daniel Oliversen Trøsken IL 1:30:07 +34:34 11:07
  Bojan Blumenstein Nydalens SK diskvalifisert    
  Sigurd Fandango Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Espen Fiskum Halden SK diskvalifisert    
  Håvard Haga Nydalens SK diskvalifisert    
  Lacho Iliev Halden SK diskvalifisert    
  Petter Kaarby Nydalens SK diskvalifisert    
  Hans Petter Mathisen NTNUI diskvalifisert    
  Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL diskvalifisert    
  Øystein Pettersen Nydalens SK diskvalifisert    
  Sindre Sandven Fossum IF diskvalifisert    

H 35-

6 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:03:12   10:11
2 Øyvind Løken OK Moss 1:04:23 +1:11 10:23
3 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 1:06:57 +3:45 10:47
4 Audun Bjerknes Måren OK 1:11:59 +8:47 11:36

H 45-

6 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Vister Indre Østfold OK 50:31   8:08
2 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 52:12 +1:41 8:25
3 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 54:29 +3:58 8:47
4 Jan Granstedt Halden SK 56:49 +6:18 9:09
5 Henning Martinsen Fredrikstad SK 57:16 +6:45 9:14
6 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 1:04:27 +13:56 10:23
7 Thor Mella Oppsal Orientering 1:05:48 +15:17 10:36
8 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:06:02 +15:31 10:39
8 Hallvard Koren OK Moss 1:06:02 +15:31 10:39
10 Magne Knudsen Oppsal Orientering 1:11:15 +20:44 11:29
11 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:13:34 +23:03 11:51
12 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 1:18:47 +28:16 12:42
13 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:24:45 +34:14 13:40
  Kjetil Karlsen OK Moss diskvalifisert    
  Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Sven Simonsen Fredrikstad SK ikke startet    

H 55-

4 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 39:26   9:23
2 Eirik Nordbrøden Halden SK 44:27 +5:01 10:35
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:04:31 +25:05 15:21
4 Claes-H. Unger Lillomarka OL 1:04:51 +25:25 15:26
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    

H13-14 par

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eirik Imrik Fredrikstad SK 38:01   12:15
1 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 38:01   12:15
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 38:39 +0:38 12:28
4 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 38:49 +0:48 12:31
  Odin Sæther Fredrikstad SK diskvalifisert    

H17 AK

4 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Knut Aasheim Oppsal Orientering 36:37   8:43
2 Henrik Drange Ruud Røyken OL 40:23 +3:46 9:36
3 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 52:55 +16:18 12:35

D17 AK

4 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanne Cecilie Messel Bæren Lillomarka OL 1:04:22   15:19


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +