Resultater Nittedalsløpet 2019



Resultater Nittedalsløpet
Nittedal, Akershus - 8. september 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 130 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ludvig Balchen Ludvigsen IL Koll fullført    
  Astrid Marie Bauck Jensen Raumar Orientering fullført    
  Carl Magnus Bauck Jensen Raumar Orientering fullført    
  Erlend Berge IL Koll fullført    
  Amalie Birkelund Asker Skiklubb fullført    
  Petter Brenna Lund Nittedal OL fullført    
  Henrik Duvaas Fossum IF fullført    
  Solveig Evers Raumar Orientering fullført    
  Vilja Olivia Finstad Raumar Orientering fullført    
  Bjørn Ingemar Green Heming Orientering fullført    
  Otto Rygh Holten Nydalens SK fullført    
  Brede Holund Nyseth Nittedal OL fullført    
  Mari Kristensen Kvåle Nittedal OL fullført    
  Eirill Johanne Andersen Maribo Raumar Orientering fullført    
  Elias Molund Tyrving IL fullført    
  Simen Mortensen IL Koll fullført    
  Eirik Nastad Asker Skiklubb fullført    
  Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK fullført    
  Tomine Nordset Nittedal OL fullført    
  Karoline Røren Olaussen Nittedal OL fullført    
  Emma Olsen Asker Skiklubb fullført    
  Johanne Ragnvin Rystad Nydalens SK fullført    
  Simon Ragnvin Rystad Nydalens SK fullført    
  Magnus  Riise IL Koll fullført    
  Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb fullført    
  Klara Soma Slåstad Raumar Orientering fullført    
  Mikkjel Tutturen Svenningsen Nittedal OL fullført    
  Simen Trøan Nittedal OL fullført    
  Ida Øvrebø Myrvoll Heming Orientering fullført    
  Miriam Eggen Sjølyst Nittedal OL diskvalifisert    
  Emma Margrethe Finstad Raumar Orientering diskvalifisert    
  Alf Hattestad Kristensen Heming Orientering diskvalifisert    
  Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Elise Steen Nittedal OL diskvalifisert    
  Sigurd Bjella Unneberg Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Petter Brenna-Lund Nittedal OL ikke startet    
  Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb ikke startet    
  Magnus Glomnes Raumar Orientering ikke startet    
  Lauritz Nissen Hellerud IL Koll ikke startet    
  Annika Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet    
  Sølve Skram Nittedal OL ikke startet    

D 9-10

2 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Julia Malathi Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 37.32   16.40
  Selma Tutturen Svenningsen Nittedal OL 59.29   26.26
  Bertine Holund Nyseth Nittedal OL ikke startet    

D 11-12

2 340 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Scheele Nydalens SK 17.54   7.38
2 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 22.14 +4.20 9.30
3 Henni Hattestad Kristensen Heming Orientering 22.15 +4.21 9.30
4 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 22.26 +4.32 9.35
5 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering 30.43 +12.49 13.07
6 Eline Kravdal Gjø-Vard OL 35.42 +17.48 15.15
7 Unni Glomnes Raumar Orientering 48.26 +30.32 20.41
  Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Guro Brænden Lillomarka OL ikke startet    

D 13-14

2 980 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Scheele Nydalens SK 29.03   9.44
2 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 30.53 +1.50 10.21
3 Signe Holo Fossum IF 31.03 +2.00 10.25
4 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 31.43 +2.40 10.38
5 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 32.05 +3.02 10.45
6 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 33.11 +4.08 11.08
7 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 34.08 +5.05 11.27
8 Mari Aarseth Nydalens SK 36.49 +7.46 12.21
9 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 38.58 +9.55 13.04
10 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 39.02 +9.59 13.05
11 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 39.33 +10.30 13.16
12 Tuva Høyer Fossum IF 39.48 +10.45 13.21
13 Anne Østvold Heming Orientering 40.36 +11.33 13.37
14 Mari Kalleson Oppsal Orientering 40.41 +11.38 13.39
15 Emilie Rehn Kolbotn og Skimt OL 41.43 +12.40 13.59
16 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 42.19 +13.16 14.12
17 Maren Henriksen Vang OL 42.39 +13.36 14.18
18 Sofia Øhlckers Tyrving IL 44.08 +15.05 14.48
19 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 44.39 +15.36 14.58
20 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 52.46 +23.43 17.42
21 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 1.09.31 +40.28 23.19
  Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert    
  Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Pauline Myklebust IL Koll ikke startet    

D 15-16

3 430 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 37.58   11.04
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 43.13 +5.15 12.35
3 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 43.21 +5.23 12.38
4 Vida Helland-Hansen Tyrving IL 44.20 +6.22 12.55
5 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 45.32 +7.34 13.16
6 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 45.59 +8.01 13.24
7 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 46.24 +8.26 13.31
8 Linnea Holst Tyrving IL 46.31 +8.33 13.33
9 Mille Baastad Berg Tyrving IL 48.20 +10.22 14.05
10 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 48.27 +10.29 14.07
11 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL 50.11 +12.13 14.37
12 Marie Saugestad Nydalens SK 50.25 +12.27 14.41
13 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 50.29 +12.31 14.43
14 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 54.39 +16.41 15.55
15 Ida Marie Flågen Heming Orientering 54.50 +16.52 15.59
16 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 55.43 +17.45 16.14
17 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 55.59 +18.01 16.19
18 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 57.36 +19.38 16.47
19 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 58.29 +20.31 17.03
20 Henriette Berg Løten o-lag 59.38 +21.40 17.23
21 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 1.03.40 +25.42 18.33
22 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 1.04.40 +26.42 18.51
23 Frida Solsrud Nydalens SK 1.05.59 +28.01 19.14
  Ella Berstad Heming Orientering diskvalifisert    
  Kristine Solbakken Tyrving IL ikke startet    
  Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet    
  Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK ikke startet    
  Mari Brende Fossum IF ikke startet    
  Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF ikke startet    

D 17-18

4 250 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 45.10   10.37
2 Mina Jørgensen Tyrving IL 47.13 +2.03 11.06
3 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 47.33 +2.23 11.11
4 Tina Kalleson Oppsal Orientering 48.31 +3.21 11.24
5 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 50.36 +5.26 11.54
6 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 58.22 +13.12 13.44
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 58.31 +13.21 13.46
8 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 1.01.52 +16.42 14.33
9 Ada Wulfsberg Nydalens SK 1.04.20 +19.10 15.08
10 Stella Holmboe Tyrving IL 1.07.00 +21.50 15.45
11 Marion Halvorsen Nustad Lillehammer OK 1.46.31 +1.01.21 25.03
  Celine Ytternes Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Iris Holst Tyrving IL ikke startet    
  Emma Meyer Larsson Tyrving IL ikke startet    

D 19-20

4 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Eline Berg Tyrving IL 1.02.44   14.45
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert    

D 21-

5 020 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 45.52   9.08
2 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 46.36 +0.44 9.16
3 Anine Lome Hamar OK 46.58 +1.06 9.21
4 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 48.07 +2.15 9.35
5 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 52.30 +6.38 10.27
6 Ingunn Hultgreen Weltzien Tyrving IL 52.54 +7.02 10.32
7 Sigrid Alexandersen NTNUI 53.04 +7.12 10.34
8 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 53.15 +7.23 10.36
9 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 54.03 +8.11 10.46
10 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 56.48 +10.56 11.18
11 Malin Sandstad NTNUI 59.33 +13.41 11.51
12 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 1.00.33 +14.41 12.03
13 Marion Aebi Tyrving IL 1.02.07 +16.15 12.22
14 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1.06.31 +20.39 13.15
15 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 1.09.00 +23.08 13.44
16 Katja Synsfjell Raumar Orientering 1.09.43 +23.51 13.53
17 Maria Jonsson Nydalens SK 1.09.51 +23.59 13.54
18 Martina Palumbo IFK Bombarda 1.10.56 +25.04 14.07
19 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1.13.50 +27.58 14.42
20 Marianne Dæhli Nydalens SK 1.19.27 +33.35 15.49
21 Roisin Long Nydalens SK 1.28.21 +42.29 17.35
  Kristine Fjeldbo Tyrving IL diskvalifisert    
  Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL diskvalifisert    
  Maiken Sandberg Nydalens SK brutt    
  Maren Jansson Haverstad Nydalens SK ikke startet    

D 40-

4 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 51.33   12.07
2 Heidi Tronbøl Fet OL 1.08.54 +17.21 16.12
3 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 1.35.07 +43.34 22.22
4 Mari Taraldrud Raumar Orientering 1.37.54 +46.21 23.02
  Astrid Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet    

D 45-

3 680 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisabeth Ingvaldsen Nydalens SK 39.40   10.46
2 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 42.41 +3.01 11.35
3 Milda Øhlckers Tyrving IL 46.38 +6.58 12.40
4 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 50.06 +10.26 13.36
5 Lene Colquhoun Lillomarka OL 1.07.02 +27.22 18.12
6 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 1.16.51 +37.11 20.52
7 Aase Mestad Lillomarka OL 1.23.38 +43.58 22.43
  Marit Inngjerdingen Heming Orientering ikke startet    
  Sissel Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering ikke startet    

D 50-

3 680 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 45.11   12.16
2 Hege Feiring Tyrving IL 46.32 +1.21 12.38
3 Mona Lome Hamar OK 52.35 +7.24 14.17
4 Nora Skauen Tyrving IL 53.34 +8.23 14.33
5 Kari Madslien Nydalens SK 54.34 +9.23 14.49
6 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 56.29 +11.18 15.20
7 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 57.11 +12.00 15.32
8 Doris Larsson Lillomarka OL 1.00.07 +14.56 16.20
9 Eldri Holo Fossum IF 1.03.23 +18.12 17.13
10 Lotta Myhre IL Koll 1.30.13 +45.02 24.30
  Jorun Ruud Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 55-

3 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Hov Fossum IF 39.59   12.36
2 Kirsti Grundnes Berg Tyrving IL 57.41 +17.42 18.11
3 Anne Dahl Nydalens SK 59.05 +19.06 18.38
4 Sharon Broadwell IL GeoForm 1.11.35 +31.36 22.34

D 60-

3 170 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 1.22.35   26.03
2 Anne-Elise Jensrud Edstrøm Oppsal Orientering 1.34.28 +11.53 29.48

H 9-10

2 250 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amund Saugestad Nydalens SK 25.16   11.13
2 Thomas Nissen Hellerud IL Koll 27.04 +1.48 12.01
3 Ole Jacob Myklebust IL Koll 29.47 +4.31 13.14
4 Ole Jakob Trøan Nittedal OL 36.17 +11.01 16.07
5 Embrik Nordset Nittedal OL 43.14 +17.58 19.12
6 Håkon Juell Larsen Tyrving IL 51.57 +26.41 23.05
  Jone Rygh Holten Nydalens SK diskvalifisert    
  Simen Kjenseth Glendrange Nittedal OL ikke startet    

H 11-12

2 340 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eiven Skram Nittedal OL 17.47   7.35
2 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 17.56 +0.09 7.39
3 Sigmund Ølstad Fet OL 21.51 +4.04 9.20
4 Jørgen Ler Fet OL 22.06 +4.19 9.26
5 Theo Hodne Heming Orientering 22.11 +4.24 9.28
6 Casper Eckmann Aronsen Nittedal OL 22.15 +4.28 9.30
7 Vinjar Ellef Skram Nittedal OL 22.22 +4.35 9.33
8 Oscar Birk Andenæs Riise IL Koll 22.28 +4.41 9.36
9 Mikkel Michelsen Fossum IF 22.39 +4.52 9.40
10 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 23.08 +5.21 9.53
11 Jo Bogstrand Ingvaldsen Nittedal OL 24.58 +7.11 10.40
12 Henrik Harstad Kolbotn og Skimt OL 26.35 +8.48 11.21
13 Magnus Molund Tyrving IL 31.14 +13.27 13.20
14 Simen Ånensen Oppsal Orientering 31.57 +14.10 13.39
15 Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 50.24 +32.37 21.32
  Jakob Ramse Dønåsen Raumar Orientering brutt    
  Tage Rogstad Bekkevold Løten o-lag ikke startet    
  Aksel Nissen Hellerud IL Koll ikke startet    
  Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering ikke startet    
  Estin Skram Nittedal OL ikke startet    

H 13-14

3 320 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 30.55   9.18
2 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 32.30 +1.35 9.47
3 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 32.45 +1.50 9.51
4 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 33.44 +2.49 10.09
5 Martin Christoffer Borg IL Koll 35.16 +4.21 10.37
6 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 38.04 +7.09 11.27
7 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 42.56 +12.01 12.55
8 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 44.33 +13.38 13.25
9 Håvard Rønningen Østmarka OK 45.10 +14.15 13.36
10 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 46.55 +16.00 14.07
11 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 47.14 +16.19 14.13
12 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 47.33 +16.38 14.19
13 Mathias Linløkken Østmarka OK 48.29 +17.34 14.36
14 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 48.42 +17.47 14.40
15 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 49.38 +18.43 14.56
16 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 50.47 +19.52 15.17
17 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 53.28 +22.33 16.06
18 Gabriel Solem Oppsal Orientering 57.57 +27.02 17.27
19 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 1.05.29 +34.34 19.43
20 Eskil Brænden Lillomarka OL 1.05.52 +34.57 19.50
21 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 1.06.09 +35.14 19.55
22 Håkon Bogason Lillomarka OL 1.07.11 +36.16 20.14
23 Andreas Sandernes Østmarka OK 1.13.14 +42.19 22.03
24 Erlend Otterlei Østmarka OK 1.14.40 +43.45 22.29
25 Håvard Eik Raumar Orientering 1.15.11 +44.16 22.38
26 Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL 1.19.15 +48.20 23.52
27 Jonas Hicken IL Koll 1.20.08 +49.13 24.08
28 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 1.44.46 +1.13.51 31.33
  Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK diskvalifisert    
  Henning Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Torbjørn Lundeby Lillomarka OL diskvalifisert    
  Max Skjerpen Huseby Nydalens SK brutt    
  Jonas Steen Nittedal OL ikke startet    
  Anders Næss-Ulseth Heming Orientering ikke startet    
  Johannes Salvesen-Lunde IL Koll ikke startet    
  Marius Juell Larsen Tyrving IL ikke startet    
  Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL ikke startet    

H 15-16

3 880 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 34.29   8.53
2 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 37.16 +2.47 9.36
3 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 39.42 +5.13 10.13
4 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 39.51 +5.22 10.16
5 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 41.01 +6.32 10.34
6 Mats Lindaas Elverum OK 42.24 +7.55 10.55
7 Kristian Juell Larsen Tyrving IL 42.36 +8.07 10.58
8 Ask Olaussen Oppsal Orientering 42.54 +8.25 11.03
9 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 42.55 +8.26 11.03
10 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 48.33 +14.04 12.30
11 Eirik Vie Strisland Fossum IF 49.00 +14.31 12.37
12 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 50.55 +16.26 13.07
13 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 52.02 +17.33 13.24
14 Sindre Vie Strisland Fossum IF 53.50 +19.21 13.52
15 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 55.55 +21.26 14.24
16 Børge Nilsen Berg Fossum IF 1.10.28 +35.59 18.09
17 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1.20.38 +46.09 20.46
  Birk Felland Sætnan Fossum IF diskvalifisert    
  Mikael Birkelund Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Gustav Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert    
  Gaute Lindaas Elverum OK ikke startet    

H 17-18

5 020 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 39.24   7.50
2 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 46.01 +6.37 9.10
3 Lars Young Vik Nydalens SK 46.22 +6.58 9.14
4 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 50.47 +11.23 10.06
5 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 57.16 +17.52 11.24
6 August Syrdal Øen Heming Orientering 1.05.38 +26.14 13.04
7 Marius Bakke Fossum IF 1.19.08 +39.44 15.45
8 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 1.20.44 +41.20 16.04
  Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb ikke startet    
  Martin Birkelund Asker Skiklubb ikke startet    
  Ådne Skjærstein Tyrving IL ikke startet    

H 19-20

5 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 46.53   8.38
2 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 51.26 +4.33 9.28
3 Didrik Bredesen Lillomarka OL 2.15.38 +1.28.45 24.58
  Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL diskvalifisert    

H 21-

5 780 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 41.59   7.15
2 Ralph Street Bækkelagets SK 42.30 +0.31 7.21
3 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 43.01 +1.02 7.26
4 Anders Vister Nydalens SK 43.12 +1.13 7.28
5 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 43.13 +1.14 7.28
6 Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL 43.17 +1.18 7.29
7 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 43.52 +1.53 7.35
8 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 44.08 +2.09 7.38
9 Torgeir Nørbech Tyrving IL 44.35 +2.36 7.42
10 Ivar Lundanes Tyrving IL 44.45 +2.46 7.44
11 Martin Johansson Tyrving IL 45.12 +3.13 7.49
12 Olle Boström Tyrving IL 45.15 +3.16 7.49
13 Ivar Aukrust Osmoen Ås-NMBU Orientering 46.12 +4.13 7.59
14 Morten Jarvis Westergård Tyrving IL 46.20 +4.21 8.00
15 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 46.51 +4.52 8.06
16 Jo Forseth Indgaard Frol IL 47.56 +5.57 8.17
17 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 48.02 +6.03 8.18
18 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 51.14 +9.15 8.51
19 Jostein Svaland Dale Ås-NMBU Orientering 51.25 +9.26 8.53
20 Olav Ekrheim Bækkelagets SK 52.52 +10.53 9.08
21 Jostein Andersen Nydalens SK 55.22 +13.23 9.34
22 Lukas Peterson Tyrving IL 55.53 +13.54 9.40
23 Henrik Upsal Ås-NMBU Orientering 56.30 +14.31 9.46
24 Olav Vestøl Vegårshei IL 57.24 +15.25 9.55
25 Øyvind Lund Raumar Orientering 58.33 +16.34 10.07
26 Beat Roth Nydalens SK 58.59 +17.00 10.12
27 Eskil Sande Gullord Bækkelagets SK 59.54 +17.55 10.21
28 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1.01.56 +19.57 10.42
29 Martin Schälli Bækkelagets SK 1.03.20 +21.21 10.57
30 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1.07.28 +25.29 11.40
31 Eirik Asdøl Asker Skiklubb 1.24.03 +42.04 14.32
  Jostein Tandberg NTNUI diskvalifisert    
  Kim Aleksander Hammer Iversen Østmarka OK diskvalifisert    
  Thomas Ruud Oppsal Orientering ikke startet    
  Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke startet    
  Karl Fremstad Tyrving IL ikke startet    
  Vegard Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Magnus Svingheim Raumar Orientering ikke startet    
  Henrik Eijsink Nydalens SK ikke startet    

H 40-

5 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Harstad Kolbotn og Skimt OL 57.56   10.40
2 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 59.36 +1.40 10.58
3 Øystein Bieltvedt Skeie Raumar Orientering 1.29.29 +31.33 16.28
4 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 2.02.28 +1.04.32 22.33

H 45-

5 020 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Michelsen Fossum IF 46.10   9.11
2 Jan Tore Ludvigsen IL Koll 51.13 +5.03 10.12
3 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 54.59 +8.49 10.57
4 Endre Stokseth Nydalens SK 55.04 +8.54 10.58
5 Kjetil Molund Tyrving IL 55.25 +9.15 11.02
6 Steinar Eastwood Lillomarka OL 55.38 +9.28 11.04
7 Anders Grevstad Fossum IF 1.07.37 +21.27 13.28
8 Raymond Berntzen Fet OL 1.11.50 +25.40 14.18
9 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 1.14.08 +27.58 14.46
10 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1.14.43 +28.33 14.53
11 Eirik Jørgensen Tyrving IL 1.14.55 +28.45 14.55
12 Torstein Berg Løten o-lag 1.20.02 +33.52 15.56
13 Audun Hvenekilde Oppsal Orientering 2.02.01 +1.15.51 24.18
  Kyrre Gran Fet OL diskvalifisert    
  Øystein Myrvold Heming Orientering ikke startet    
  Morten Mosland Oppsal Orientering ikke startet    
  Jøran Kristensen Heming Orientering ikke startet    

H 50-

4 250 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Iver Bakken Nydalens SK 45.45   10.45
2 Stein H. Hagen Fossum IF 47.27 +1.42 11.09
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 50.05 +4.20 11.47
4 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 54.04 +8.19 12.43
5 Øystein Rapp Raumar Orientering 56.56 +11.11 13.23
6 Ottar Wiklund Nydalens SK 57.03 +11.18 13.25
7 Magne Brænden Lillomarka OL 59.01 +13.16 13.53
8 Lasse Arnesen Heming Orientering 59.30 +13.45 14.00
9 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 59.35 +13.50 14.01
10 Anders Flågen Heming Orientering 59.37 +13.52 14.01
11 Jon Solsrud Nydalens SK 1.01.41 +15.56 14.30
12 Fredrik Høyer Fossum IF 1.02.18 +16.33 14.39
13 Erlend Rehn Kolbotn og Skimt OL 1.03.29 +17.44 14.56
14 Jens Christian Holst Tyrving IL 1.09.57 +24.12 16.27
15 Arne Olaussen Oppsal Orientering 1.13.12 +27.27 17.13
  Inge Ramberg Østmarka OK ikke startet    
  Christian Jomaas Fossum IF ikke startet    

H 55-

3 680 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 33.46   9.10
2 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 35.34 +1.48 9.39
3 Anders Asdøl Tyrving IL 35.53 +2.07 9.45
4 Øystein Holo Fossum IF 36.34 +2.48 9.56
5 Hallvard Berg Tyrving IL 43.13 +9.27 11.44
6 Håkon Jendal Fossum IF 45.42 +11.56 12.25
7 Arne Fossheim Asker Skiklubb 46.10 +12.24 12.32
8 Tormod Bøe Fossum IF 51.05 +17.19 13.52
9 Paul Wade Fossum IF 58.42 +24.56 15.57
10 Tom Rådahl Tyrving IL 1.03.41 +29.55 17.18
11 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1.06.46 +33.00 18.08
12 John Ytternes Kolbotn og Skimt OL 1.15.41 +41.55 20.33
13 Per Sandberg Nydalens SK 1.18.57 +45.11 21.27
  Erlend Råheim OK Øst ikke startet    

H 60-

3 680 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sannes Lillomarka OL 48.58   13.18
2 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 1.02.29 +13.31 16.58
  Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm diskvalifisert    

H 65-

3 170 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig IL GeoForm 35.53   11.19
2 Per Øhlckers Tyrving IL 47.41 +11.48 15.02
3 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 54.33 +18.40 17.12

DirA

5 250 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Larl Magnus Berge IL Koll 45.33   8.40
2 John Kasper Svergja Nydalens SK 48.50 +3.17 9.18
3 Rune Rystad Nydalens SK 53.44 +8.11 10.14
4 Even Lindaas Vang OL 56.31 +10.58 10.45
5 Lars Ivar Aarseth Nydalens SK 1.02.26 +16.53 11.53
6 Arlid Andresen Fossum IF 1.03.49 +18.16 12.09
7 Katrine Finstad Land Tyrving IL 1.11.52 +26.19 13.41
8 Terje Blindheim Lillomarka OL 1.13.05 +27.32 13.55
9 Audun Fingarsen Elverum OK 1.13.13 +27.40 13.56
10 Helge Grenager Solheim Oppsal Orientering 1.20.01 +34.28 15.14
11 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1.28.35 +43.02 16.52
12 Tommy Skårbø Raumar Orientering 1.30.50 +45.17 17.18
13 Sjur Langedal Nydalens SK 1.33.03 +47.30 17.43
14 Geir Johan Andersen Raumar Orientering 1.38.19 +52.46 18.43
15 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1.43.50 +58.17 19.46
16 Magnus Zachariasen Oppsal Orientering 1.50.03 +1.04.30 20.57
17 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 1.51.15 +1.05.42 21.11
  Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Ellen Kristine Koren Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Merete Rørvik Lillomarka OL diskvalifisert    
  Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering ikke startet    
  Bjørgulf Svenningsen Nittedal OL ikke startet    

DirB

3 300 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maiken Mo Nydalens SK 47.42   14.27
2 Ram Rayamajhi Oppsal Orientering 50.17 +2.35 15.14
3 Lovise Fremstad Larvik OK 51.21 +3.39 15.33
4 Per Sørberg Raumar Orientering 56.25 +8.43 17.05
5 Randi Budahl Fet OL 1.01.06 +13.24 18.30
6 Hanne Marte Østvold Heming Orientering 1.02.33 +14.51 18.57
7 Laila Blom Fet OL 1.02.56 +15.14 19.04
8 Jon Bergland NOTEAM 1.04.17 +16.35 19.28
9 Eskild Kolshus Oppsal Orientering 1.04.28 +16.46 19.32
10 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1.06.47 +19.05 20.14
11 Torleif Galteland Asker Skiklubb 1.08.57 +21.15 20.53
12 Kristina Kolshus Oppsal Orientering 1.10.21 +22.39 21.19
13 Ida Natås Nydalens SK 1.11.15 +23.33 21.35
14 Gunnhild Lurås Oppsal Orientering 1.15.24 +27.42 22.50
15 Ruth-Marie Høilund Ler Fet OL 1.20.31 +32.49 24.23
16 Vibeke Høst Lillomarka OL 1.24.00 +36.18 25.27
17 Anne Marte Pensgaard OK Horten 1.49.49 +1.02.07 33.16
  Hans Zachariasen Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Roger Østvold Heming Orientering diskvalifisert    
  Pål Myklebust IL Koll ikke startet    
  Miller Steen Nittedal OL ikke startet    

DirC

2 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 29.54   12.18
2 Silje Kjenseth-Wynter Ås-NMBU Orientering 36.36 +6.42 15.03
3 Anne Rognerud Fossum IF 1.00.57 +31.03 25.04
4 Nina Elise Eik Raumar Orientering 1.02.35 +32.41 25.45
  Kristin Mortensen IL Koll diskvalifisert    
  Anne Margrethe Røren Nittedal OL ikke startet    

U-B 12-20

3 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sunniva Alm-Kristiansen Vang OL diskvalifisert    

U-C 10-20

2 430 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragne Klavenes Sandefjord OK 26.37   10.57
2 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 31.10 +4.33 12.49
3 Åse Lurås Oppsal Orientering 44.23 +17.46 18.15
4 Herman Finstad Land Tyrving IL 46.37 +20.00 19.11
5 Einar Østvold Heming Orientering 50.04 +23.27 20.36
6 Johann Stokka Beek Heming Orientering 53.34 +26.57 22.02
7 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 1.02.01 +35.24 25.31
8 Maren Julie Finstad Raumar Orientering 1.06.21 +39.44 27.18
9 Jenny Soma Slåstad Raumar Orientering 1.06.23 +39.46 27.19
10 Iver Aarseth Nydalens SK 1.25.33 +58.56 35.12
  Una Nastad Asker Skiklubb diskvalifisert    

U-N 10-20

2 140 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linne Evers Raumar Orientering 24.02   11.13
2 Astrid Stokka Beek Heming Orientering 25.50 +1.48 12.04
  Silje Vøyvik Raumar Orientering ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +