Resultater NM Alta - 50 km - Menn 2018



Resultater NM Alta - 50 km, fri - Menn
Alta, Finnmark - 7. april 2018

Arrangementstype: Langrenn

* Klikk her for resultatliste med alle passeringstider

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  1159  3420605 ROETHE Sjur  1988  NOR   2:06:23.1     20.00
 2  1141  3420586 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   2:06:33.2  +10.1  21.07
 3  1156  3421094 FRORUD Espen Udjus  1991  NOR   2:07:53.2  +1:30.1  29.51
 4  1161  3421779 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   2:08:08.0  +1:44.9  31.07
 5  1143  3422028 HAGA Magne  1994  NOR   2:08:38.1  +2:15.0  34.24
 6  1154  3420672 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR   2:08:51.7  +2:28.6  35.68
 7  1142  3421269 STOCK Daniel  1992  NOR   2:09:06.9  +2:43.8  37.28
 8  1155  3422186 TURTVEIT Vebjoern  1994  NOR   2:09:38.4  +3:15.3  40.60
 9  1158  3422021 TJELLE Johan  1994  NOR   2:09:42.3  +3:19.2  41.02
 10  1157  3220002 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:09:57.0  +3:33.9  42.57
 11  1138  3420376 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   2:10:11.7  +3:48.6  44.12
 12  1134  3422029 HOEL Johan  1994  NOR   2:10:20.1  +3:57.0  45.00
 13  1103  3421855 MATHISEN Runar Skaug  1993  NOR   2:10:48.7  +4:25.6  48.02
 14  1121  3423088 STAKSTON Petter  1997  NOR   2:11:12.9  +4:49.8  50.57
 15  1074  3421719 SUNDSVIK Espen  1993  NOR   2:12:20.8  +5:57.7  57.74
 16  1096  3421051 DAHLEN Thomas Albertsen  1991  NOR   2:12:36.8  +6:13.7  59.42
 17  1152  3422613 JENSSEN Jan Thomas  1996  NOR   2:12:37.2  +6:14.1  59.47
 18  1133  3422521 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   2:12:43.5  +6:20.4  60.13
 19  1114  3421720 HUNDSETH Johan  1993  NOR   2:12:46.6  +6:23.5  60.46
 20  1147  3421164 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   2:12:46.9  +6:23.8  60.49
 21  1132  3422752 KLEIVI Halvor  1996  NOR   2:13:11.9  +6:48.8  63.13
 22  1082  3421064 LIE Sturla  1992  NOR   2:13:12.7  +6:49.6  63.21
 23  1123  3421754 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:13:44.7  +7:21.6  66.59
 24  1107  3422316 RISETH Fredrik  1995  NOR   2:13:51.8  +7:28.7  67.34
 25  1153  3420614 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR   2:14:01.2  +7:38.1  68.33
 26  1110  3421849 MYSEN Eirik  1993  NOR   2:14:09.2  +7:46.1  69.17
 27  1122  3422841 AURLAND Joachim  1996  NOR   2:14:15.6  +7:52.5  69.85
 28  1075  3422620 GROEV Kornelius  1996  NOR   2:14:45.1  +8:22.0  72.96
 29  1106  3421578 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR   2:14:45.3  +8:22.2  72.98
 30  1081  3422063 VESTLI Torstein  1994  NOR   2:15:14.1  +8:51.0  76.02
 31  1045  3422762 JORDHEIM Ola  1996  NOR   2:15:34.7  +9:11.6  78.19
 32  1140  3423183 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas  1997  NOR   2:15:47.9  +9:24.8  79.59
 33  1089  3422712 DOENNESTAD Henrik  1996  NOR   2:15:53.1  +9:30.0  80.13
 34  1113  3422382 BU Torstein  1995  NOR   2:16:03.5  +9:40.4  81.23
 35  1102  3422774 AUSTAD Jonas  1996  NOR   2:16:45.3  +10:22.2  85.64
 36  1135  3422803 STENSHAGEN Mattis  1996  NOR   2:16:49.7  +10:26.6  86.10
 37  1086  3421761 GABRIELSEN Sjur Obrestad  1992  NOR   2:17:07.1  +10:44.0  87.94
 38  1137  3421216 NYENG Emil  1991  NOR   2:17:08.8  +10:45.7  88.12
 39  1043  3422208 BERG Stian  1994  NOR   2:18:01.4  +11:38.3  93.67
 40  1160  3422263 KVAALE Gaute  1995  NOR   2:18:01.5  +11:38.4  93.68
 41  1088  3422944 HUSBY Erik  1997  NOR   2:18:10.8  +11:47.7  94.66
 42  1061  3422621 HAUGEN John Magnus  1996  NOR   2:18:19.2  +11:56.1  95.55
 43  1129  3421290 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   2:18:31.7  +12:08.6  96.87
 44  1109  3422649 IHLEBAEK Harald  1996  NOR   2:18:33.4  +12:10.3  97.05
 45  1098  3421939 BJERKRHEIM Kjetil Andre  1993  NOR   2:18:36.0  +12:12.9  97.32
 46  1105  3422651 KVISLE Erland  1996  NOR   2:18:38.7  +12:15.6  97.60
 47  1072  3421717 IVERSEN Mats  1993  NOR   2:18:38.9  +12:15.8  97.63
 48  1054  3422358 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR   2:18:40.9  +12:17.8  97.84
 49  1007  3420041 STRAND Daniel  1982  NOR   2:18:45.1  +12:22.0  98.28
 50  1117  3422264 MIKKELSEN Eirik  1995  NOR   2:19:12.3  +12:49.2  101.15
 51  1068  3422016 SJOELI Mattis  1994  NOR   2:19:17.7  +12:54.6  101.72
 52  1097  3422291 FROST Edvin  1995  NOR   2:19:23.5  +13:00.4  102.33
 53  1148  3421154 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR   2:19:59.8  +13:36.7  106.16
 54  1078  3421522 THONER Halvor Korboel  1991  NOR   2:20:03.3  +13:40.2  106.53
 55  1130  3421601 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR   2:20:25.3  +14:02.2  108.85
 56  1048  3422669 VOLLSET Kristoffer By  1996  NOR   2:20:31.2  +14:08.1  109.47
 57  1010  3421261 TOBIASSEN Piera Niillas  1992  NOR   2:20:49.5  +14:26.4  111.40
 58  1099  3422255 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR   2:20:50.6  +14:27.5  111.52
 59  1085  3421685 ASDOEL Eirik  1993  NOR   2:21:11.3  +14:48.2  113.70
 60  1119  3421882 HAMNES Vegard  1993  NOR   2:21:13.1  +14:50.0  113.89
 61  1070  3422854 INSTANES Daniel May  1996  NOR   2:21:46.0  +15:22.9  117.36
 62  1083  3422369 DENGERUD Erik Olsvik  1995  NOR   2:21:51.0  +15:27.9  117.89
 63  1060  3421318 GJEMSE Magnus  1991  NOR   2:21:54.0  +15:30.9  118.21
 64  1079  3422466 BERGAN Sivert Halfdan  1995  NOR   2:21:58.7  +15:35.6  118.70
 65  1095  3423180 ROLFSEN Simen Thune  1997  NOR   2:22:02.5  +15:39.4  119.10
 66  1055  3422771 ROEVIK Torstein Buan  1996  NOR   2:22:03.1  +15:40.0  119.17
 67  1115  3420977 DAHL Svein Halvor  1989  NOR   2:22:11.1  +15:48.0  120.01
 68  1067  3423212 KJENNERUD Eivind  1997  NOR   2:22:17.2  +15:54.1  120.66
 69  1053  3422348 HENNIG Erlend Wideroee  1993  NOR   2:22:18.0  +15:54.9  120.74
 70  1127  3100356 GODFREY Ty  1998  CAN   2:22:20.0  +15:56.9  120.95
 71  1139  3420815 SKINSTAD Petter Soleng  1989  NOR   2:22:41.0  +16:17.9  123.17
 72  1050  3422516 EKREN Thomas  1995  NOR   2:22:41.5  +16:18.4  123.22
 73  1092  3423192 FOSSE Erling Fagerbakke  1997  NOR   2:22:49.3  +16:26.2  124.04
 74  1120  3422619 VALNES Erik  1996  NOR   2:22:54.4  +16:31.3  124.58
 75  1128  3270010 MALONEY WESTGAARD Thomas   1995  IRL   2:23:00.8  +16:37.7  125.26
 76  1003  3200147 GOEPFERT Falk  1972  GER   2:23:12.0  +16:48.9  126.44
 77  1090  3421776 ANDERSEN Fredrik Ole Oldereid  1993  NOR   2:23:24.7  +17:01.6  127.78
 78  1009  3422753 TANDBERG Vebjoern  1996  NOR   2:23:48.1  +17:25.0  130.25
 79  1046  3422096 VALOEY Elias Rene  1994  NOR   2:23:52.7  +17:29.6  130.73
 80  1052  3422850 GODAL Ask Kleist  1996  NOR   2:24:07.6  +17:44.5  132.30
 81  1084  3100416 HENDRY Samuel Gary  1999  CAN   2:24:20.2  +17:57.1  133.63
 82  1100  3423047 ROENNING Sigurd  1997  NOR   2:24:56.8  +18:33.7  137.49
 83  1125  3422266 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   2:25:00.1  +18:37.0  137.84
 84  1066  3422293 ERIKSEN Sivert Groetan  1995  NOR   2:25:05.9  +18:42.8  138.45
 85  1145  3422474 BRUVOLL Ole Joergen  1995  NOR   2:25:10.9  +18:47.8  138.98
 86  1101  3422274 GRASTVEIT Stian  1995  NOR   2:25:33.8  +19:10.7  141.40
 87  1077  3421645 AUNLI Lars Ove  1993  NOR   2:25:41.9  +19:18.8  142.25
 88  1013  3422375 ROEER Sigurd Lund  1995  NOR   2:25:51.9  +19:28.8  143.31
 89  1124  3100380 JACKSON Ryan  1997  CAN   2:26:05.1  +19:42.0  144.70
 90  1018  3100366 ZECHEL Maks  1997  CAN   2:26:25.7  +20:02.6  146.87
 91  1111  3423006 HOEL Amund  1997  NOR   2:26:29.5  +20:06.4  147.27
 92  1056  3422512 FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR   2:26:31.7  +20:08.6  147.50
 93  1108  3422498 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR   2:26:32.3  +20:09.2  147.57
 94  1028  3423080 MAABOE Ulrik  1997  NOR   2:27:11.2  +20:48.1  151.67
 95  1047  3423101 HELGESTAD Fredrik  1997  NOR   2:27:20.4  +20:57.3  152.64
 96  1065  3423029 HAUGETO Sebastian Andreas  1997  NOR   2:27:26.1  +21:03.0  153.24
 97  1039  3420986 HANSEN Magne Lund  1991  NOR   2:28:18.7  +21:55.6  158.79
 98  1051  3423050 SKRINDO Knut  1997  NOR   2:28:22.2  +21:59.1  159.16
 99  1034  3423184 GULLIKSTAD Henrik  1997  NOR   2:28:53.4  +22:30.3  162.45
 100  1042  3423053 WIIK Emil  1997  NOR   2:29:16.3  +22:53.2  164.87
 101  1037  3420550 KAAS Sverre Waaler  1985  NOR   2:29:22.8  +22:59.7  165.56
 102  1069  3423167 STRANDBRAATEN Jostein  1997  NOR   2:29:23.7  +23:00.6  165.65
 103  1032  1280206 VALMESTAD Truls  1966  NOR   2:29:56.2  +23:33.1  169.08
 104  1020  3422130 TORVIK Truls  1994  NOR   2:30:06.5  +23:43.4  170.17
 105  1005  3423072 BROESTE Simen Eide  1997  NOR   2:30:08.3  +23:45.2  170.36
 106  1131  3423008 MARTENS MEYER Herman   1997  NOR   2:30:18.9  +23:55.8  171.47
 107  1041  3422940 FLATAKER Ole Morten  1997  NOR   2:30:26.8  +24:03.7  172.31
 108  1024  3423155 MONSEN Thor Eirik skaret  1997  NOR   2:30:28.8  +24:05.7  172.52
 109  1049  3423067 FINNE Sindre  1997  NOR   2:30:46.2  +24:23.1  174.35
 110  1017  3423149 HAUAN Sivert Hansen  1997  NOR   2:31:43.9  +25:20.8  180.44
 111  1057  3422773 IVERSEN Gaute  1996  NOR   2:31:57.1  +25:34.0  181.83
 112  1118  3100355 GODFREY Reed  1998  CAN   2:32:10.0  +25:46.9  183.19
 113  1116  3422323 FOLKVORD Sindre  1995  NOR   2:32:29.3  +26:06.2  185.23
 114  1030  3421858 LAMOEY Kristoffer  1993  NOR   2:32:43.6  +26:20.5  186.74
 115  1080  3420615 NYGAARD Bjoern Thomas  1987  NOR   2:32:45.9  +26:22.8  186.98
 116  1036  3422954 SKJOELSVOLD Mats Burud  1997  NOR   2:32:57.4  +26:34.3  188.20
 117  1073  3421655 LOEFALD Gjermund  1993  NOR   2:33:54.7  +27:31.6  194.24
 118  1071  3422849 WINTHER Arnt Gunnar  1996  NOR   2:34:53.4  +28:30.3  200.43
 119  1006  3422515 HAUGAN Sindre Oewre  1995  NOR   2:35:04.4  +28:41.3  201.59
 120  1035  3423567 HALLDORSSON Oeystein  1997  NOR   2:36:13.4  +29:50.3  208.87
 121  1027  3423163 HAUG Eirik  1997  NOR   2:36:42.2  +30:19.1  211.91
 122  1016  3423179 HAUG Henrik Soerlie  1997  NOR   2:37:03.0  +30:39.9  214.11
 123  1012  3422731 OEDEGAARDEN Vegard  1995  NOR   2:37:35.8  +31:12.7  217.57
 124  1029  3421825 GUNDERSEN Simon Fredrik  1993  NOR   2:39:22.0  +32:58.9  228.77
 125  1026  3421748 HOFFSBAKKEN Erik  1993  NOR   2:39:44.9  +33:21.8  231.19
 126  1008  3422286 AASTVEDT Eirik Tvedt  1995  NOR   2:39:52.5  +33:29.4  231.99
 127  1031  3423084 SKINSTAD Maarten Soleng  1997  NOR   2:40:35.4  +34:12.3  236.51
 128  1023  3422690 OFTE Stian Yndesdal  1996  NOR   2:41:16.6  +34:53.5  240.86
 129  1015  3100394 STEINBERG Jonah  1999  CAN   2:42:41.2  +36:18.1  249.78
 130  1038  3422770 TORVIK Morten  1996  NOR   2:44:51.1  +38:28.0  263.49
 131  1011  3424816 VELLE Henrik  1991  NOR   2:56:07.4  +49:44.3  334.84
 132  1022  3423510 ROEER Eirik Lund  1989  NOR   2:56:31.0  +50:07.9  337.33
 133  1014  3510676 EGGSPUEHLER Roland  1968  SUI   3:08:54.6  +1:02:31.5  415.77
Did not finish
   1019  3422422 NORDENG August  1995  NOR       
   1021  3424053 SYVERSEN Marcus  1995  NOR       
   1087  3422796 KRISTOFFERSEN Even  1996  NOR       
   1093  3422749 PERSEN Espen  1996  NOR       
   1112  3422245 ULVANG Joergen Saeternes  1994  NOR       
   1146  3420994 TOENSETH Didrik  1991  NOR       
   1149  3421467 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR       
Did not start
   1004  3422986 AASBOE Jonas  1997  NOR       
   1025  3423065 MELHUS Marius Landsem  1997  NOR       
   1033  3423517 LARSEN Jonas Engebret   1991  NOR       
   1040  3422636 TORBERGSEN Sindre Andre Winther  1996  NOR       
   1044  3420953 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR       
   1058  3423259 SANDVIK Tobias Topp  1998  NOR       
   1059  3422542 BORGERSEN Joergen Jensen  1995  NOR       
   1062  3423034 HOLTH Bendik Skjoenberg  1997  NOR       
   1063  3422477 NORTHUG Even  1995  NOR       
   1064  3423190 SVENDSBY Ole Marius  1997  NOR       
   1076  3422508 ROSENVINGE Aksel  1995  NOR       
   1091  3423205 KNOTTEN Sivert  1997  NOR       
   1094  3423123 SVINSAAS Jo  1997  NOR       
   1104  3420280 ELIASSEN Petter  1985  NOR       
   1126  3422161 STADAAS Kasper  1994  NOR       
   1136  3420365 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR       
   1144  3421665 STENSAAS Magnus  1993  NOR       
   1150  3420228 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR       
   1151  3422115 TEFRE Gjoeran  1994  NOR