-->

Resultater NM Beitostølen - 30 km fristil - Kvinner 2016



Resultater NM - 30 km fristil, kvinner
Beitostølen, Øystre Slidre, Oppland - 2. april 2016

Arrangementstype: Langrenn

* Komplett offisiell resultatliste (PDF-fil)
 

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  1045 JOHAUG Therese  1988  NOR   1:18:46.6     15.00
 2  1049 WENG Heidi  1991  NOR   1:20:34.1  +1:47.5  33.19
 3  1065 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   1:20:59.8  +2:13.2  37.54
 4  1067 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   1:22:31.6  +3:45.0  53.08
 5  1054 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   1:23:32.6  +4:46.0  63.41
 6  1055 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   1:24:04.5  +5:17.9  68.81
 7  1053 HAGA Ragnhild  1991  NOR   1:24:39.8  +5:53.2  74.78
 8  1061 KVAALE Barbro  1992  NOR   1:25:32.0  +6:45.4  83.62
 9  1048 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   1:26:13.8  +7:27.2  90.69
 10  1050 KRISTOFFERSEN Marthe  1989  NOR   1:26:22.0  +7:35.4  92.08
 11  1051 THEODORSEN Silje  1994  NOR   1:26:50.2  +8:03.6  96.85
 12  1071 EIDE Mari  1989  NOR   1:27:03.3  +8:16.7  99.07
 13  1066 FLETEN Emilie  1992  NOR   1:28:21.2  +9:34.6  112.25
 14  1063 NAKSTAD Maria Stroem  1991  NOR   1:28:21.8  +9:35.2  112.36
 15  1064 SMEDAAS Magni  1995  NOR   1:29:05.1  +10:18.5  119.68
 16  1058 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   1:29:18.4  +10:31.8  121.94
 17  1011 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   1:29:57.3  +11:10.7  128.52
 18  1056 MYRSETH Merete  1992  NOR   1:30:01.1  +11:14.5  129.16
 19  1068 BONDEN Inger  1995  NOR   1:30:05.3  +11:18.7  129.87
 20  1047 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   1:30:48.6  +12:02.0  137.20
 21  1044 JEVNE Karianne  1993  NOR   1:31:29.4  +12:42.8  144.11
 22  1042 GUSSIAAS Mari Stoeen  1994  NOR   1:31:51.4  +13:04.8  147.83
 23  1069 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   1:33:06.7  +14:20.1  160.58
 24  1059 SVENDSEN Anna  1990  NOR   1:33:32.4  +14:45.8  164.93
 25  1039 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR   1:34:02.5  +15:15.9  170.02
 26  1034 ESPNES Hilde  1994  NOR   1:34:57.2  +16:10.6  179.28
 27  1033 SUNDSVIK Line  1994  NOR   1:35:24.2  +16:37.6  183.85
 28  1028 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   1:35:35.5  +16:48.9  185.76
 29  1037 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   1:35:38.9  +16:52.3  186.34
 30  1036 MADSEN Caroline  1995  NOR   1:36:30.5  +17:43.9  195.07
 31  1060 FORNES Trude Nonstad  1993  NOR   1:37:21.8  +18:35.2  203.75
 32  1032 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   1:37:32.7  +18:46.1  205.60
 33  1035 KANT Anna Emilie  1995  NOR   1:37:51.7  +19:05.1  208.81
 34  1030 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   1:38:56.0  +20:09.4  219.70
 35  1031 PAULSEN Pia Helene  1993  NOR   1:39:49.7  +21:03.1  228.79
 36  1008 VIKMAN Ingrid  1985  SWE   1:39:49.9  +21:03.3  228.82
 37  1017 BRULAND Astrid  1988  NOR   1:40:29.0  +21:42.4  235.44
 38  1026 MAABOE Pia Sofie  1993  NOR   1:40:35.1  +21:48.5  236.47
 39  1018 ROBERTSEN Marit  1993  NOR   1:41:25.6  +22:39.0  245.02
 40  1015 LANGKAAS Elise  1995  NOR   1:41:31.1  +22:44.5  245.95
 41  1038 MIKKELSEN Henriette Heitmann  1994  NOR   1:43:28.0  +24:41.4  265.73
 42  1023 SKAUG Marte  1995  NOR   1:43:32.6  +24:46.0  266.51
 43  1019 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   1:43:38.1  +24:51.5  267.44
 44  1014 SKAARSETH Stine  1993  NOR   1:43:47.2  +25:00.6  268.98
 45  1027 JENSEN Marte  1994  NOR   1:44:06.2  +25:19.6  272.20
 46  1024 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   1:46:09.4  +27:22.8  293.05
 47  1010 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR   1:46:53.2  +28:06.6  300.47
 48  1021 SKARPENES Pernille  1995  NOR   1:49:34.5  +30:47.9  327.77
 49  1009 UTNE Anne Maren Belsby  1989  NOR   1:49:49.9  +31:03.3  330.37
 50  1022 RENAA Tine Marit  1995  NOR   1:52:02.9  +33:16.3  352.88
 51  1007 LUND Juni Osnes  1994  NOR   1:53:11.3  +34:24.7  364.46
 52  1020 MEYER MAGULAS Melina  1985  GRE   1:57:53.9  +39:07.3  412.29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +