Resultater NM Beitostølen - 50 km fristil - Menn 2016



Resultater NM - 50 km fristil, menn
Beitostølen, Øystre Slidre, Oppland - 2. april 2016

Arrangementstype: Langrenn

* Komplett offisiell resultatliste (PDF-fil)
 

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  168 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:16:10.6     15.00
 2  160 ROETHE Sjur  1988  NOR   2:17:37.6  +1:27.0  23.52
 3  166 HAGA Magne  1994  NOR   2:17:54.2  +1:43.6  25.14
 4  148 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR   2:19:23.1  +3:12.5  33.85
 5  184 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:19:34.8  +3:24.2  34.99
 6  182 HELGESTAD Daniel Myrmael  1987  NOR   2:20:56.6  +4:46.0  43.00
 7  174 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR   2:21:47.0  +5:36.4  47.94
 8  188 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR   2:23:21.7  +7:11.1  57.21
 9  190 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   2:23:27.9  +7:17.3  57.82
 10  187 TELEBOND Eirik  1990  NOR   2:23:52.5  +7:41.9  60.23
 11  134 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   2:24:00.5  +7:49.9  61.01
 12  162 OEDEGAARD Rune Malo  1989  NOR   2:24:01.7  +7:51.1  61.13
 13  156 RENNEMO Anders Tettli  1988  NOR   2:24:08.4  +7:57.8  61.78
 14  146 TEFRE Gjoeran  1994  NOR   2:24:48.5  +8:37.9  65.71
 15  178 FRORUD Espen Udjus  1991  NOR   2:25:14.7  +9:04.1  68.27
 16  164 STOCK Daniel  1992  NOR   2:25:49.8  +9:39.2  71.71
 17  149 LOEFALD Hallvard  1992  NOR   2:26:45.3  +10:34.7  77.14
 18  107 RAMSTAD Haakon  1991  NOR   2:26:46.6  +10:36.0  77.27
 19  181 BRUVOLL Ole Joergen  1995  NOR   2:26:51.8  +10:41.2  77.78
 20  112 HUNDSETH Johan  1993  NOR   2:27:03.7  +10:53.1  78.95
 21  154 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   2:27:13.3  +11:02.7  79.89
 22  140 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   2:27:38.4  +11:27.8  82.34
 23  153 MATHISEN Runar Skaug  1993  NOR   2:27:56.7  +11:46.1  84.14
 24  170 MYSEN Eirik  1993  NOR   2:27:57.6  +11:47.0  84.22
 25  44 MOHOLDT Lars Hol  1985  NOR   2:28:13.6  +12:03.0  85.79
 26  167 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:28:28.3  +12:17.7  87.23
 27  145 RISETH Martin  1993  NOR   2:28:40.7  +12:30.1  88.44
 28  141 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   2:28:53.6  +12:43.0  89.71
 29  159 STEEN Andreas Myran  1988  NOR   2:29:16.4  +13:05.8  91.94
 30  175 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR   2:30:00.6  +13:50.0  96.27
 31  139 MIKALSEN Haakon  1990  NOR   2:30:14.7  +14:04.1  97.65
 32  126 KVAALE Eivind Romberg  1994  NOR   2:30:21.1  +14:10.5  98.27
 33  173 GRAV Joergen  1992  NOR   2:30:54.6  +14:44.0  101.55
 34  147 BACH Ole-marius  1988  NOR   2:30:55.4  +14:44.8  101.63
 35  151 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR   2:31:02.8  +14:52.2  102.36
 36  157 THONER Halvor Korboel  1991  NOR   2:31:05.8  +14:55.2  102.65
 37  143 HOLTH Chrisander Skjoenberg  1994  NOR   2:31:19.7  +15:09.1  104.01
 38  19 SKJELDAL Kristen  1967  NOR   2:31:27.1  +15:16.5  104.74
 39  105 SUNDSVIK Espen  1993  NOR   2:31:39.1  +15:28.5  105.91
 40  177 SKINSTAD Petter Soleng  1989  NOR   2:31:47.7  +15:37.1  106.75
 41  95 SAUGE Andreas Andersen  1995  NOR   2:31:56.6  +15:46.0  107.62
 42  163 RISETH Fredrik  1995  NOR   2:32:14.5  +16:03.9  109.38
 43  40 KOKSLIEN Mikko  1985  NOR   2:32:17.8  +16:07.2  109.70
 44  125 MIKKELSEN Eirik  1995  NOR   2:32:19.6  +16:09.0  109.88
 45  83 OLSEN Eirik Kurland  1987  NOR   2:32:27.7  +16:17.1  110.67
 46  123 HABOSTAD Lars Falsen  1994  NOR   2:32:32.7  +16:22.1  111.16
 47  183 PALM Sindre Odberg  1992  NOR   2:33:04.7  +16:54.1  114.29
 48  104 LOEFALD Gjermund  1993  NOR   2:33:46.4  +17:35.8  118.38
 49  158 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   2:33:51.6  +17:41.0  118.88
 50  117 SOLVANG Eirik  1993  NOR   2:34:03.4  +17:52.8  120.04
 51  88 HJELSTUEN Haakon  1992  NOR   2:34:06.8  +17:56.2  120.37
 52  87 DAHL Svein Halvor  1989  NOR   2:34:20.2  +18:09.6  121.68
 53  79 STADAAS Kasper  1994  NOR   2:34:25.9  +18:15.3  122.24
 54  98 BIE Maximilian  1995  NOR   2:34:40.2  +18:29.6  123.64
 55  101 HETLAND Thomas  1995  NOR   2:34:41.0  +18:30.4  123.72
 56  90 VESTLI Torstein  1994  NOR   2:34:56.8  +18:46.2  125.27
 57  82 WRIGHT Harald   1995  NOR   2:35:16.2  +19:05.6  127.17
 58  76 NYGAARD Bjoern Thomas  1987  NOR   2:35:38.6  +19:28.0  129.36
 59  185 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   2:35:59.7  +19:49.1  131.43
 60  114 TJELLE Johan  1994  NOR   2:36:02.4  +19:51.8  131.69
 61  47 PAULSEN Steffen Saeterhagen  1985  NOR   2:36:48.0  +20:37.4  136.16
 62  137 DAHLEN Thomas Albertsen  1991  NOR   2:36:52.8  +20:42.2  136.63
 63  161 JENSEN Rolf Einar  1991  NOR   2:37:24.1  +21:13.5  139.69
 64  132 ERIKSTAD Audun  1995  NOR   2:37:32.9  +21:22.3  140.55
 65  72 GJEMSE Magnus  1991  NOR   2:37:53.3  +21:42.7  142.55
 66  49 FROST Edvin  1995  NOR   2:38:18.5  +22:07.9  145.02
 67  120 IVERSEN Mats  1993  NOR   2:38:29.6  +22:19.0  146.10
 68  108 TUNGESVIK Sindre  1995  NOR   2:38:37.8  +22:27.2  146.91
 69  62 GROENVOLD Sondre  1993  NOR   2:38:57.7  +22:47.1  148.86
 70  121 GABRIELSEN Sjur Obrestad  1992  NOR   2:39:12.1  +23:01.5  150.27
 71  24 STRAND Daniel  1982  NOR   2:39:35.0  +23:24.4  152.51
 72  109 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR   2:39:57.1  +23:46.5  154.67
 73  127 LIE Sturla  1992  NOR   2:40:02.4  +23:51.8  155.19
 74  85 HANDELAND Sondre  1992  NOR   2:40:12.1  +24:01.5  156.14
 75  46 CLAUSSEN Aleksander  1995  NOR   2:40:14.1  +24:03.5  156.34
 76  155 MORGAN Cole  1994  USA   2:40:48.5  +24:37.9  159.70
 77  38 DEBERTIN Daniel  1992  GER   2:41:40.0  +25:29.4  164.75
 78  106 UNDEBAKKE Vidar  1990  NOR   2:42:08.7  +25:58.1  167.56
 79  93 BRAATEN Erik  1992  NOR   2:42:09.2  +25:58.6  167.61
 80  59 HOAAS John Gunnar  1995  NOR   2:42:50.4  +26:39.8  171.64
 81  92 SJOELI Mattis  1994  NOR   2:42:56.8  +26:46.2  172.27
 82  18 RISETH Jonas  1994  NOR   2:43:02.5  +26:51.9  172.82
 83  13 BJERKRHEIM Kjetil Andre  1993  NOR   2:43:14.0  +27:03.4  173.95
 84  60 JACOBSEN Tobias Thoernquist  1994  NOR   2:43:23.3  +27:12.7  174.86
 85  53 GUNDERSEN Simon Fredrik  1993  NOR   2:43:49.8  +27:39.2  177.46
 86  20 KAAS Sverre Waaler  1985  NOR   2:44:02.9  +27:52.3  178.74
 87  103 ANDERSEN Fredrik Ole Oldereid  1993  NOR   2:44:03.0  +27:52.4  178.75
 88  65 JANSEN Ola Raaum  1994  NOR   2:44:25.5  +28:14.9  180.95
 89  169 KVAALE Gaute  1995  NOR   2:44:40.1  +28:29.5  182.38
 90  165 HEGMAN John  1994  USA   2:45:57.8  +29:47.2  189.99
 91  70 HESTETRAEET Kristoffer  1995  NOR   2:46:19.5  +30:08.9  192.11
 92  15 VINJE Vegard  1991  NOR   2:46:29.8  +30:19.2  193.12
 93  45 KARLSTAD Haakon  1991  NOR   2:46:47.7  +30:37.1  194.87
 94  10 SYVERTSEN Marcus  1995  NOR   2:46:54.1  +30:43.5  195.50
 95  43 TOSTERUD Ola Kristoffer  1993  NOR   2:46:54.2  +30:43.6  195.51
 96  66 BAKSJOEBERGET Ulrik  1995  NOR   2:47:05.3  +30:54.7  196.60
 97  100 TORVIK Truls  1994  NOR   2:47:42.9  +31:32.3  200.28
 98  63 VALOEY Elias Rene  1994  NOR   2:49:28.0  +33:17.4  210.57
 99  74 KJONERUD Kristian A  1994  NOR   2:50:04.1  +33:53.5  214.10
 100  52 FAEROE Magnus-Johan  1995  NOR   2:50:13.4  +34:02.8  215.01
 101  81 HAUGAN Sindre Oewre  1995  NOR   2:50:26.9  +34:16.3  216.34
 102  68 GROEVDAL Fredrik  1993  NOR   2:50:41.2  +34:30.6  217.74
 103  75 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR   2:51:11.1  +35:00.5  220.66
 104  26 JOHANSEN Eirik Andreas  1995  NOR   2:51:23.0  +35:12.4  221.83
 105  58 KRISTIANSEN Martin  1995  NOR   2:51:30.3  +35:19.7  222.54
 106  128 HOLEN Espen Honganvik  1994  NOR   2:51:30.5  +35:19.9  222.56
 107  7 LEIRDAL Mats Bjoernar  1994  NOR   2:52:15.6  +36:05.0  226.98
 108  48 SKARPNORD Henrik  1995  NOR   2:52:26.3  +36:15.7  228.03
 109  39 TYSSELAND Sondre  1993  NOR   2:52:39.6  +36:29.0  229.33
 110  61 ROEER Sigurd Lund  1995  NOR   2:52:48.2  +36:37.6  230.17
 111  54 SMENES Atle  1989  NOR   2:54:26.8  +38:16.2  239.83
 112  32 NILSEN Petter Thuen  1995  NOR   2:55:45.4  +39:34.8  247.52
 113  97 EKREN Thomas  1995  NOR   2:57:00.7  +40:50.1  254.89
 114  21 FJELLVAAG Asbjoern Slagtern   1992  NOR   2:57:19.4  +41:08.8  256.73
 115  36 GROEV Kristoffer  1991  NOR   2:58:12.0  +42:01.4  261.88
 116  34 GRUNDNES Johan  1994  NOR   2:58:42.2  +42:31.6  264.83
 117  94 PUIGDEFABREGAS Marcos  1994  SPA   2:59:26.3  +43:15.7  269.15
 118  37 SIREVAAG Simen Vestly  1992  NOR   3:00:33.8  +44:23.2  275.76
 119  17 HAALAND Endre Nyberg  1993  NOR   3:00:39.8  +44:29.2  276.35
 119  6 SVEEN Kristian Bjune  1991  NOR   3:00:39.8  +44:29.2  276.35
 121  9 HENNIG Erlend Wideroee  1993  NOR   3:00:43.3  +44:32.7  276.69
 122  14 HODNEBROG Joergen  1990  NOR   3:04:11.5  +48:00.9  297.07
 123  35 AASTVEDT Eirik Tvedt  1995  NOR   3:05:49.6  +49:39.0  306.68
 124  28 STORMO Sondre  1995  NOR   3:06:13.5  +50:02.9  309.02
 125  8 OEDEGAARDEN Vegard  1995  NOR   3:06:27.7  +50:17.1  310.41
 126  12 RAABOEL Aasmund Lindvik  1998  NOR   3:07:12.3  +51:01.7  314.78
 127  27 KJELLAND-MOERDRE Einar  1992  NOR   3:09:02.1  +52:51.5  325.53
 128  30 TRIER Oeivind Thorvald Due  1966  NOR   3:10:13.2  +54:02.6  332.49
 129  11 HAUGEN David  1991  NOR   3:55:19.2  +1:39:08.6  597.44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +