Resultater NM Bergen - Sprintstafett 2016



Resultater NM Bergen - Sprintstafett
Bergen, Hordaland - 8. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Bækkelagets SK 1       1:03:18        
  1. Lone Brochmann 15:23 1   15:23 1      
  2. Carl Godager Kaas 16:19 5 +0:42 31:42 1 0   0:00
  3. Øystein Kvaal Østerbø 15:37 1   47:19 1 0    
  4. Nikoline Ekeberg Schjerve 15:59 3 +1:09 1:03:18 1 0   0:00
2 Halden SK 1       1:03:20     +0:02  
  1. Kine Hallan Steiwer 16:18 8 +0:55 16:18 8   +0:55  
  2. Emil Wingstedt 15:53 3 +0:16 32:11 4 -4 +0:29 -0:26
  3. Andreas Rüedlinger 15:46 2 +0:09 47:57 2 -2 +0:38 +0:09
  4. Hollie Orr 15:23 2 +0:33 1:03:20 2 0 +0:02 -0:36
3 Nydalens SK 1       1:04:44     +1:26  
  1. Siri Ulvestad 15:50 2 +0:27 15:50 2   +0:27  
  2. Anders Vister 17:14 9 +1:37 33:04 6 +4 +1:22 +0:55
  3. Bojan Blumenstein 16:50 6 +1:13 49:54 6 0 +2:35 +1:13
  4. Anne M Hausken Nordberg 14:50 1   1:04:44 3 -3 +1:26  
4 Fossum IF 1       1:05:06     +1:48  
  1. Victoria Hæstad Bjørnstad 16:07 5 +0:44 16:07 5   +0:44  
  2. Emil Ahlbäck 15:38 2 +0:01 31:45 2 -3 +0:03 -0:41
  3. Tim Robertson 16:26 4 +0:49 48:11 3 +1 +0:52 +0:49
  4. Sigrid Alexandersen 16:55 7 +2:05 1:05:06 4 +1 +1:48 +0:56
5 Lillomarka OL 1       1:06:25     +3:07  
  1. Karoline Sønsterudbråten 17:50 15 +2:27 17:50 15   +2:27  
  2. Matthew Speake 16:36 7 +0:59 34:26 10 -5 +2:44 +0:17
  3. Gaute Hallan Steiwer 15:56 3 +0:19 50:22 8 -2 +3:03 +0:19
  4. Andrine Benjaminsen 16:03 4 +1:13 1:06:25 5 -3 +3:07 +0:04
6 Fredrikstad SK 1       1:07:05     +3:47  
  1. Emma Johansson 16:02 3 +0:39 16:02 3   +0:39  
  2. Hans Petter Mathisen 17:48 12 +2:11 33:50 8 +5 +2:08 +1:29
  3. Mattias Karlsson 16:26 4 +0:49 50:16 7 -1 +2:57 +0:49
  4. Heidi Østlid Bagstevold 16:49 6 +1:59 1:07:05 6 -1 +3:47 +0:50
7 NTNUI 2       1:07:51     +4:33  
  1. Anna Ulvensøen 16:34 10 +1:11 16:34 10   +1:11  
  2. Jonas Klausen Espedal 16:49 8 +1:12 33:23 7 -3 +1:41 +0:30
  3. Bjørn Lundanes 17:06 8 +1:29 50:29 9 +2 +3:10 +1:29
  4. Audhild Bakken Rognstad 17:22 9 +2:32 1:07:51 7 -2 +4:33 +1:23
8 Varegg Fleridrett 1       1:08:55     +5:37  
  1. Kristin Löfgren 16:31 9 +1:08 16:31 9   +1:08  
  2. Håkon Jarvis Westergård 15:37 1   32:08 3 -6 +0:26  
  3. Per Harald Havnen Johansen 17:11 9 +1:34 49:19 5 +2 +2:00 +1:34
  4. Kårhild Husby Nordstad 19:36 17 +4:46 1:08:55 8 +3 +5:37 +3:37
9 Halden SK 2       1:09:35     +6:17  
  1. Jo Shepherd 16:04 4 +0:41 16:04 4   +0:41  
  2. Vegard Jarvis Westergård 18:17 17 +2:40 34:21 9 +5 +2:39 +1:58
  3. Karl Fremstad 17:38 11 +2:01 51:59 10 +1 +4:40 +2:01
  4. Hanna Haugen Nordbrøden 17:36 11 +2:46 1:09:35 9 -1 +6:17 +1:37
10 Frol IL 1       1:09:38     +6:20  
  1. Eirin Svanøe-Hafstad 16:09 6 +0:46 16:09 6   +0:46  
  2. Ulf Forseth Indgaard 16:07 4 +0:30 32:16 5 -1 +0:34 -0:12
  3. Carl Petter Lyngen 16:53 7 +1:16 49:09 4 -1 +1:50 +1:16
  4. Maren Grande 20:29 21 +5:39 1:09:38 10 +6 +6:20 +4:30
11 Byåsen IL 1       1:10:14     +6:56  
  1. Ragnhild Eide 18:01 18 +2:38 18:01 18   +2:38  
  2. Øyvind Wiggen 18:16 16 +2:39 36:17 17 -1 +4:35 +1:57
  3. Terje Maroni 17:32 10 +1:55 53:49 13 -4 +6:30 +1:55
  4. Ingeborg Eide 16:25 5 +1:35 1:10:14 11 -2 +6:56 +0:26
12 Fossum IF 3       1:12:32     +9:14  
  1. Kristin Helland Hansen 17:23 12 +2:00 17:23 12   +2:00  
  2. Erling Hermstad 18:11 15 +2:34 35:34 14 +2 +3:52 +1:52
  3. Øyvind Hjermstad 19:51 20 +4:14 55:25 16 +2 +8:06 +4:14
  4. Tonje Vassend 17:07 8 +2:17 1:12:32 12 -4 +9:14 +1:08
13 Lillomarka OL 2       1:13:21     +10:03  
  1. Siri Kollerud 18:24 21 +3:01 18:24 21   +3:01  
  2. Nicholas Oskarsson 16:20 6 +0:43 34:44 11 -10 +3:02 +0:01
  3. Steinar Kollerud 19:07 19 +3:30 53:51 14 +3 +6:32 +3:30
  4. Ingvild C. Fleisje 19:30 16 +4:40 1:13:21 13 -1 +10:03 +3:31
14 Nydalens SK 3       1:13:23     +10:05  
  1. Ingvil Ahlsand 17:44 14 +2:21 17:44 14   +2:21  
  2. Lukas Liland 17:24 10 +1:47 35:08 13 -1 +3:26 +1:05
  3. Henrik Eijsink 17:51 12 +2:14 52:59 12 -1 +5:40 +2:14
  4. Anine Hallén 20:24 20 +5:34 1:13:23 14 +2 +10:05 +4:25
15 Asker Skiklubb 1       1:13:32     +10:14  
  1. Tilla Farnes Hennum 17:52 16 +2:29 17:52 16   +2:29  
  2. Vegard Gulbrandsen 18:00 14 +2:23 35:52 15 -1 +4:10 +1:41
  3. Per Wiréhn 20:10 22 +4:33 56:02 18 +3 +8:43 +4:33
  4. Synne Strand 17:30 10 +2:40 1:13:32 15 -3 +10:14 +1:31
16 Halden SK 4       1:14:04     +10:46  
  1. Idun Kristine Felde Olaussen 17:06 11 +1:43 17:06 11   +1:43  
  2. Alex Carcas 17:48 12 +2:11 34:54 12 +1 +3:12 +1:29
  3. Anders Felde Olaussen 18:03 15 +2:26 52:57 11 -1 +5:38 +2:26
  4. Karoline Aune 21:07 22 +6:17 1:14:04 16 +5 +10:46 +5:08
17 Freidig 2       1:14:23     +11:05  
  1. Malin Sandstad 18:21 20 +2:58 18:21 20   +2:58  
  2. Tomas Eidsmo 18:31 21 +2:54 36:52 19 -1 +5:10 +2:12
  3. Kjetil Mølnvik 19:04 18 +3:27 55:56 17 -2 +8:37 +3:27
  4. Vera Melkild 18:27 12 +3:37 1:14:23 17 0 +11:05 +2:28
18 Fredrikstad SK 2       1:15:19     +12:01  
  1. Mia Mathisen Bekhus 18:08 19 +2:45 18:08 19   +2:45  
  2. Herman Ryen Martinsen 18:21 19 +2:44 36:29 18 -1 +4:47 +2:02
  3. Torben Christian Wendler 18:39 16 +3:02 55:08 15 -3 +7:49 +3:02
  4. Rikke Blakkestad Ingesen 20:11 19 +5:21 1:15:19 18 +3 +12:01 +4:12
19 Frol IL 2       1:15:56     +12:38  
  1. Sara Profors 20:10 24 +4:47 20:10 24   +4:47  
  2. Stian Sundsvik 18:20 18 +2:43 38:30 22 -2 +6:48 +2:01
  3. Oscar Lyngen 17:58 14 +2:21 56:28 20 -2 +9:09 +2:21
  4. Kari Svingheim 19:28 15 +4:38 1:15:56 19 -1 +12:38 +3:29
20 Asker Skiklubb 2       1:17:05     +13:47  
  1. Margrethe Wisløff 17:52 16 +2:29 17:52 16   +2:29  
  2. Axel Hoveid 20:11 26 +4:34 38:03 20 +4 +6:21 +3:52
  3. Eivind Øfsthus Gravir 20:00 21 +4:23 58:03 21 +1 +10:44 +4:23
  4. Nora Synnøve Woxholth 19:02 13 +4:12 1:17:05 20 -1 +13:47 +3:03
21 Eiker OL 1       1:19:44     +16:26  
  1. Ane Dyrkorn 17:35 13 +2:12 17:35 13   +2:12  
  2. Kristine Berglia 21:29 29 +5:52 39:04 25 +12 +7:22 +5:10
  3. Vegard Myklemyr 20:46 23 +5:09 59:50 23 -2 +12:31 +5:09
  4. Thea Dyrkorn 19:54 18 +5:04 1:19:44 21 -2 +16:26 +3:55
22 Kristiansand OK 1       1:20:53     +17:35  
  1. Ida Aurebekk 20:59 26 +5:36 20:59 26   +5:36  
  2. Vegard Danielsen 17:24 10 +1:47 38:23 21 -5 +6:41 +1:05
  3. Johannes Bakke Aashamar 17:56 13 +2:19 56:19 19 -2 +9:00 +2:19
  4. Andrea Drangsholt 24:34 27 +9:44 1:20:53 22 +3 +17:35 +8:35
23 Larvik OK 1       1:21:16     +17:58  
  1. Runa Fremstad 16:16 7 +0:53 16:16 7   +0:53  
  2. Tobias Kristensen 19:51 25 +4:14 36:07 16 +9 +4:25 +3:32
  3. Lars Fremstad 23:36 26 +7:59 59:43 22 +6 +12:24 +7:59
  4. Martine Topstad 21:33 23 +6:43 1:21:16 23 +1 +17:58 +5:34
24 Sandefjord OK 1       1:21:32     +18:14  
  1. Ella Arentz Hagen 18:24 21 +3:01 18:24 21   +3:01  
  2. Hallvard Arntzen Foss 20:11 26 +4:34 38:35 23 +2 +6:53 +3:52
  3. Signe Bredholt Jørgensen 23:37 27 +8:00 1:02:12 25 +2 +14:53 +8:00
  4. Maria Prestbøen 19:20 14 +4:30 1:21:32 24 -1 +18:14 +3:21
25 Porsgrunn OL 1       1:25:37     +22:19  
  1. Camilla L. Rosenvold 21:22 27 +5:59 21:22 27   +5:59  
  2. Håkon Kornmo 20:43 28 +5:06 42:05 28 +1 +10:23 +4:24
  3. Thore Kornmo 21:24 24 +5:47 1:03:29 27 -1 +16:10 +5:47
  4. Emilie Westin 22:08 24 +7:18 1:25:37 25 -2 +22:19 +6:09
26 OL Tønsberg og omegn 1       1:25:59     +22:41  
  1. Sandra B. Robertsen 24:43 29 +9:20 24:43 29   +9:20  
  2. Mathias Gløersen 19:45 24 +4:08 44:28 29 0 +12:46 +3:26
  3. Øystein Fruseth Christiansen 19:00 17 +3:23 1:03:28 26 -3 +16:09 +3:23
  4. Jannicke Ødegård 22:31 25 +7:41 1:25:59 26 0 +22:41 +6:32
27 Gneist, IL 1       1:27:32     +24:14  
  1. Mariell Arntzen 20:52 25 +5:29 20:52 25   +5:29  
  2. Andreas G. Polden 18:27 20 +2:50 39:19 26 +1 +7:37 +2:08
  3. Magne Knudsen 21:29 25 +5:52 1:00:48 24 -2 +13:29 +5:52
  4. Ina Hopland Skage 26:44 28 +11:54 1:27:32 27 +3 +24:14 +10:45
28 Lillomarka OL 3       1:33:23     +30:05  
  1. Ingvild Wang 22:33 28 +7:10 22:33 28   +7:10  
  2. Joar Oldernes 19:17 23 +3:40 41:50 27 -1 +10:08 +2:58
  3. Emma Eithun Paulsen 27:03 28 +11:26 1:08:53 29 +2 +21:34 +11:26
  4. Ellen Marie Ariansen 24:30 26 +9:40 1:33:23 28 -1 +30:05 +8:31
29 Heming Orientering 2       1:44:14     +40:56  
  1. Marianne Reusch 19:45 23 +4:22 19:45 23   +4:22  
  2. Bjørn Anders Flågen 19:06 22 +3:29 38:51 24 +1 +7:09 +2:47
  3. Anders Flågen 30:00 29 +14:23 1:08:51 28 +4 +21:32 +14:23
  4. Ann Elin Flågen 35:23 29 +20:33 1:44:14 29 +1 +40:56 +19:24
  Askøy OL 1       diskvalifisert        
  1. Tonje Aasheim Nymark diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Andreas Grønbech diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Gunhild Forland diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Toril Aasheim Nymark diskvalifisert     diskvalifisert        
  Byåsen IL 2       diskvalifisert        
  1. Emma Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Hans Aleksander Østhagen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Haakon Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Ingvild, Ytterhus Utengen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Bækkelagets SK 2       diskvalifisert        
  1. Kine Gulliksen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Mathias Nipen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Felix Breitschädel diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Marthe Gløersen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Fana IL 1       diskvalifisert        
  1. Julie Roll Tørnqvist diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Bjørn Hølleland diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Anders Daltveit diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Hanne Daltveit diskvalifisert     diskvalifisert        
  Fossum IF 2       diskvalifisert        
  1. Guro Vassend diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Borger Melsom diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Oskar Størmer diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Ragnhild Hjermstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  Freidig 1       diskvalifisert        
  1. Frida Sæther diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Håvard Eidsmo diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Mattis Holt diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Karen Oline Kolstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  Freidig 3       diskvalifisert        
  1. Pernille Opheim diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Mathias Hermstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Adrian Opheim diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Marie Bakken Sørensen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Ganddal IL 1       diskvalifisert        
  1. Torill Brekken diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Per Ivar Stokland diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Alf Johan Walgermo Lima diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Trine Bolstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  Halden SK 3       diskvalifisert        
  1. Helen Palmer diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Håkon Raadal Bjørlo diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Morten Jarvis Westergård diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Nina Asheim Birkeland diskvalifisert     diskvalifisert        
  Haugesund IL Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Kristina Voll diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Johannes Djupesland diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Jostein Baustad diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Ingvild Paulsen Vie diskvalifisert     diskvalifisert        
  Heming Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Martine Engebretsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ulrik Astrup Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Kasper Fosser diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Sofie Skyttersæter Iversen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Kongsberg OL 1       diskvalifisert        
  1. Ingjerd Myhre diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Tord Strand diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Håkon Lund diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Aurora Moholth diskvalifisert     diskvalifisert        
  Kongsberg OL 2       diskvalifisert        
  1. Eline Drage diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Siri Moholth diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Rikke Hjelseth Larsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Idunn Haavengen diskvalifisert     diskvalifisert        
  Konnerud IL 1       diskvalifisert        
  1. Thea Sildnes Baklid diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Jørgen Baklid diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Audun Heimdal diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Maiken Økern Hågård diskvalifisert     diskvalifisert        
  Løten o-lag 1       diskvalifisert        
  1. Emilie Westli Andersen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Marius Øie diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Hilde Grøneng diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Evine Westli Andersen diskvalifisert     diskvalifisert        
  NTNUI 1       diskvalifisert        
  1. Linn Hokholt diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Simen Aamodt diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sindre Østgulen Deisz diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Kristine Fjellanger diskvalifisert     diskvalifisert        
  NTNUI 3       diskvalifisert        
  1. Mai Elin Watson diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Per Melander Often diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Håkon Fruseth Christiansen diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Marte Hoff Hagen diskvalifisert     diskvalifisert        
  NTNUI 4       diskvalifisert        
  1. Marta Ulvensøen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Eivind Schjelderup Skarpsno diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Gunhild Rogne Halland diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Johanne Rakner diskvalifisert     diskvalifisert        
  Nydalens SK 2       diskvalifisert        
  1. Marion Huber diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Sverre Waaler Kaas diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Håvard Haga diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Anine Ahlsand diskvalifisert     diskvalifisert        
  OL Trollelg 1       diskvalifisert        
  1. Line Sølberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Trond Einar Moen Pedersli diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Ove Baardsgaard diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Malin Opøien diskvalifisert     diskvalifisert        
  Raumar Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Mathilde Sønsterudbråten diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Anders Haga diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Andreas Sedin diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Tiril Emilie Ruud Bråten diskvalifisert     diskvalifisert        
  Sandnes IL (Rogaland) 1       diskvalifisert        
  1. Hannah Malmei diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Jon Duncan diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Vegard Peikli diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Marie Line Furland diskvalifisert     diskvalifisert        
  Sandnes IL (Rogaland) 2       diskvalifisert        
  1. Marthe Svihus diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Morten Aamodt diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Lars Hole Mikalsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Sunniva Omdal diskvalifisert     diskvalifisert        
  Varegg Fleridrett 2       diskvalifisert        
  1. Constance Storvestre diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Markus Kjærner-Semb diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Simen Jevne Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Olena Strugalova diskvalifisert     diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +