Resultater NM Dombås - Fellesstart - Kvinner 2016



Resultater NM - Fellesstart 12,5 km, kvinner
Dombås, Dovre, Oppland - 3. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (1) Olsbu , Marte Froland IL 32:41,6   0-1-0-2
2 (3) Solemdal , Synnøve Tingvoll IL 33:09,5 +00:27,9 0-2-3-1
3 (22) Huber , Marion Rønning Tynset IF 33:15,8 +00:34,2 0-0-1-1
4 (2) Birkeland , Fanny Horn Oslo Skiskytterlag 33:34,3 +00:52,7 2-1-2-2
5 (4) Fenne , Hilde Voss Skiskytterlag 33:55,0 +01:13,4 0-3-3-1
6 (10) Mørkve , Jori Eldar IL 34:06,5 +01:24,9 2-0-1-1
7 (32) Bredalen , Anne Marit Åsnes Skiskytterlag 34:11,5 +01:29,9 0-0-1-0
8 (27) Erdal , Karoline Førde IL 34:13,9 +01:32,3 1-1-1-0
9 (29) Thoresen , Turi Storstrøm Alvdal IL 34:16,9 +01:35,3 1-0-1-1
10 (7) Landheim , Bente Tynset IF 34:20,5 +01:38,9 3-2-1-1
11 (12) Tingelstad , Hanne Tingelstad Skiskytterklubb 34:41,2 +01:59,6 2-0-0-0
12 (5) Nicolaisen , Kaia Wøien Asker Skiklubb 34:47,1 +02:05,5 3-0-3-1
13 (14) Hjelstuen , Kristin Oslo Skiskytterlag 34:48,6 +02:07,0 2-1-1-1
14 (16) Wangensteen , Maren Vestre Slidre IL 34:52,2 +02:10,6 2-3-0-1
15 (33) Herfoss , Ida Emilie Drangedal Idrettslag - Skiskyt 35:09,9 +02:28,3 0-1-2-1
16 (38) Fløttum , Kristin Våga Skaun IL 35:21,8 +02:40,2 1-0-1-1
17 (34) Stølen , Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub 35:22,2 +02:40,6 1-1-0-0
18 (31) Grue , Eline Kvikne IL 35:25,2 +02:43,6 1-1-2-0
19 (50) Arnekleiv , Juni Dombås IL 35:33,5 +02:51,9 0-0-1-2
20 (17) Sangesland , Ingvild Øvrebø IL 35:33,6 +02:52,0 1-0-1-0
21 (23) Flo Bødal , Heidi Stårheim IL 35:37,8 +02:56,2 2-0-2-1
22 (15) Næss , Karoline Bjerke IL Ski 35:40,2 +02:58,6 1-2-0-1
23 (19) Kvittingen , Ane Sandaker Geilo IL 35:45,9 +03:04,3 2-2-3-1
24 (13) Matthiessen , Astrid Wathne Fana IL 35:49,4 +03:07,8 3-0-1-0
25 (37) Lie , Lotte Skatval Skilag - skiskyting 35:52,0 +03:10,4 0-0-2-1
26 (18) Salbu , Turid Voss Skiskytterlag 35:56,0 +03:14,4 0-1-1-2
27 (28) Kalkenberg , Emilie Ågheim Skonseng UL 36:04,6 +03:23,0 3-0-3-1
28 (52) Wiig , Kristin Daae Ullensaker sk 36:12,8 +03:31,2 0-1-0-2
29 (43) Ulvund , Åsne Eldar IL 36:26,0 +03:44,4 2-0-1-0
30 (30) Berlandstveit , Ingvild Hålandsdal IL 36:46,6 +04:05,0 2-0-1-0
31 (35) Vognild , Anitra Bjerke IL Ski 36:56,2 +04:14,6 1-1-1-1
32 (9) Hald andersen , Rikke Asker Skiklubb 36:58,3 +04:16,7 1-1-4-4
33 (21) Berlandstveit , Heidi Hålandsdal IL 37:19,6 +04:38,0 1-2-1-1
34 (39) Sand , Sara Ehrenpohl Byåsen Skiskytterlag 37:27,1 +04:45,5 1-0-1-3
35 (40) Bakken , Silje Leik, IL 37:58,1 +05:16,5 1-1-2-0
36 (51) Dahle , Rikke Gjeitnes Molde og Omegn IF 38:25,6 +05:44,0 2-2-3-2
37 (20) Skjelstadås , Tonje Marie Meråker Skiskytterklubb 38:50,6 +06:09,0 3-1-5-1
38 (45) Dengerud , Norunn Kvistad Steinkjer Skiklubb 39:47,6 +07:06,0 0-2-2-1
39 (36) Røsten , Aina Fossbakken Tynset IF 40:57,6 +08:16,0 3-2-2-0


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +