Resultater NM Dombås - Fellesstart - Menn 2016



Resultater NM - Fellesstart 15 km, menn
Dombås, Dovre, Oppland - 3. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (1) Bø , Tarjei Markane IL 34:08,8   0-0-2-0
2 (6) Os , Alexander Ishavslaget 34:09,9 +00:01,1 1-0-1-0
3 (5) Birkeland , Lars Helge Birkenes IL 34:10,0 +00:01,2 1-0-1-0
4 (7) L'abée-lund , Henrik Oslo Skiskytterlag 34:23,4 +00:14,6 1-0-1-1
5 (22) Lindland , Martin Bødalen IF 34:26,3 +00:17,5 0-0-0-0
6 (15) Gjesbakk , Fredrik Bossmo & Ytteren IL 34:30,9 +00:22,1 0-0-1-1
7 (10) Skjelvik , Kristoffer Langøien Os IL 34:31,7 +00:22,9 0-0-2-0
8 (9) Bogetveit , Håvard Gutubø Førde IL 34:33,8 +00:25,0 0-0-0-1
9 (12) Wærnes , Andreas Dahlø Trondhjems Skiskyttere 34:35,9 +00:27,1 0-1-1-1
10 (21) Rørvik , Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere 34:45,2 +00:36,4 0-0-0-1
11 (8) Christiansen , Vetle Sjåstad Geilo IL 34:51,7 +00:42,9 0-0-1-2
12 (11) Aalvik , Erling Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 34:56,9 +00:48,1 0-1-0-2
13 (4) Bjøntegaard , Erlend Øvereng IL Bevern 35:00,6 +00:51,8 0-0-0-3
14 (20) Fenne , Thomas Voss Skiskytterlag 35:04,8 +00:56,0 0-0-1-3
15 (14) Gurigard , Vetle Ravnsborg Vingrom IL 35:11,8 +01:03,0 0-0-3-1
16 (26) Kvam , Andreas Meldal IL 35:16,9 +01:08,1 0-1-3-0
17 (30) Smeby , Henrik Sagosen IL Bevern 35:23,9 +01:15,1 0-1-1-2
18 (27) Andersen , Aleksander Fjeld Geilo IL 35:25,2 +01:16,4 2-1-2-0
19 (39) Ingebrigtsen , Marius Norø Tromsø Skiskytterlag 35:25,7 +01:16,9 1-0-0-0
20 (43) Mørkve , Bjarte Eldar IL 35:26,7 +01:17,9 0-1-0-1
21 (16) Femsteinevik , Martin Hålandsdal IL 35:28,1 +01:19,3 0-0-2-2
22 (24) Tufte , Pål Kristian Grue Geilo IL 35:29,6 +01:20,8 0-0-1-2
23 (3) Bjørndalen , Ole Einar Simostranda IL 35:56,0 +01:47,2 3-2-0-0
24 (38) Lyngstad , Anders Trønsdal Inderøy IL 35:56,3 +01:47,5 0-0-1-0
25 (29) Gurigard , Vemund Ravnsborg Vingrom IL 35:59,8 +01:51,0 0-0-1-1
26 (23) Svaland , Håkon Birkenes IL 36:02,7 +01:53,9 1-1-2-0
27 (42) Galåen , Magnar Kne Røros IL 36:06,7 +01:57,9 0-1-0-1
28 (37) Haugum , Marius Bærums Skiklub 36:14,0 +02:05,2 2-0-1-0
29 (51) Dotterud , Sondre Kvikne Vingrom IL 36:15,4 +02:06,6 1-1-1-0
30 (56) Bødal , Isak Flo Stårheim IL 36:16,1 +02:07,3 0-1-1-2
31 (19) Erdal , Ole Martin Førde IL 36:20,2 +02:11,4 0-1-1-1
32 (46) Livik , Håkon Meråker Skiskytterklubb 36:24,3 +02:15,5 0-1-0-0
33 (44) Kalkenberg , Simon Ågheim Skonseng UL 36:31,5 +02:22,7 1-1-1-1
34 (28) Skjevdal , Lars Gunnar Røros IL 36:37,2 +02:28,4 2-2-1-1
35 (25) Ulekleiv , Øystein Dombås IL 36:39,9 +02:31,1 0-0-3-3
36 (52) Meland , Johan Eirik Markane IL 36:44,3 +02:35,5 2-0-1-2
37 (53) Flotten , Ole Andreas Oppdal IL 36:47,3 +02:38,5 1-0-0-3
38 (13) Leren , Tore Vingelen IL 36:52,3 +02:43,5 2-0-1-2
39 (17) Aalerud , Kristian Andre Bærums Skiklub 36:53,2 +02:44,4 0-2-3-0
40 (32) Solvang , Bjarte Hålandsdal IL 37:07,9 +02:59,1 1-2-2-0
41 (36) Steien , Aasmund Kjøllmoen Folldal IF 37:12,6 +03:03,8 2-1-1-2
42 (54) Sonflå , Espen Meråker Skiskytterklubb 37:12,7 +03:03,9 0-1-1-2
43 (59) Rørvik , Markus Sandnes Skiskytterlag 37:24,4 +03:15,6 0-0-1-1
44 (47) Frydenlund , Ole Kristian MjøsSki 37:31,8 +03:23,0 0-2-1-0
45 (18) Rui , Martin Froland IL 37:32,2 +03:23,4 3-1-0-1
46 (55) Gjørven , Jarle Midthjell Markane IL 37:32,7 +03:23,9 1-1-1-1
47 (50) Steimler , Håkon Hernes IL 37:35,6 +03:26,8 1-1-1-0
48 (40) Thomassen , Amund Hoff Sauda Skiskytterlag 37:53,8 +03:45,0 2-1-0-2
49 (57) Rolland , Sigve Ness Tingvoll IL 38:04,7 +03:55,9 2-2-3-2
50 (33) Hensema , Sondre Eriksen Bødalen IF 38:05,2 +03:56,4 4-1-0-2
51 (35) Luchsinger , Tommi IL Bevern 38:06,9 +03:58,1 3-1-0-2
52 (58) Hov , Sigurd Svene IL 38:43,8 +04:35,0 0-0-2-5
53 (34) Grøtte , Tommy Trondhjems Skiskyttere 38:50,5 +04:41,7 0-3-3-3
54 (48) Kilskar , Ole Rødvik Frol IL 39:23,0 +05:14,2 1-1-3-1
55 (41) Nymoen , Håvard Vingelen IL 39:39,4 +05:30,6 2-2-2-2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +