Resultater NM Dombås - Jaktstart - Kvinner 2016



Resultater NM - Jaktstart 10 km, kvinner
Dombås, Dovre, Oppland - 2. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Anvendt tid Skyting
1 (1) Solemdal , Synnøve Tingvoll Il 50:03,1   31:02,1 0-0-1-3
2 (3) Olsbu , Marte Froland Il 51:01,1 +00:58,0 31:03,1 1-0-2-1
3 (6) Nicolaisen , Kaia Wøien Asker Skiklubb 51:22,5 +01:19,4 30:50,5 2-1-0-0
4 (9) Fenne , Hilde Voss Skiskytterlag 51:47,3 +01:44,2 30:56,3 1-2-1-1
5 (4) Birkeland , Fanny Horn Oslo Skiskytterlag 52:25,2 +02:22,1 32:20,2 3-2-2-1
6 (10) Neraasen , Sigrid Bilstad Vingrom Il 52:41,3 +02:38,2 31:49,3 0-0-1-1
7 (11) Losgård landheim , Bente Tynset If 52:56,2 +02:53,1 32:01,2 0-2-2-1
8 (2) Tandrevold , Ingrid Landmark Fossum If 53:44,4 +03:41,3 33:56,4 0-0-3-4
9 (7) Mørkve , Jori Eldar Il 54:00,4 +03:57,3 33:18,4 0-2-2-1
10 (12) Muan , Mari Meldal Il 54:27,6 +04:24,5 33:27,6 0-0-0-1
11 (14) Kvittingen , Ane Sandaker Geilo Il 55:12,2 +05:09,1 34:01,2 0-2-1-4
12 (16) Hald Andersen , Rikke Asker Skiklubb 55:27,4 +05:24,3 34:01,4 0-2-3-2
13 (18) Hjelstuen , Kristin Oslo Skiskytterlag 56:10,4 +06:07,3 34:31,4 0-4-0-2
14 (19) Sangesland , Ingvild Øvrebø Il 56:48,0 +06:44,9 34:44,0 1-1-0-2
15 (13) Femsteinevik , Ragnhild Hålandsdal Il 56:51,4 +06:48,3 35:44,4 2-1-0-0
16 (5) Huber , Marion Tynset If 56:54,0 +06:50,9 36:27,0 5-0-4-2
17 (28) Salbu , Turid Voss Skiskytterlag 57:12,3 +07:09,2 33:55,3 0-0-0-3
18 (21) Skjelstadås , Tonje Marie Meråker Skiskytterklubb 57:19,9 +07:16,8 34:54,9 0-1-0-4
19 (27) Næss , Karoline Bjerke Il Ski 57:34,3 +07:31,2 34:31,3 1-0-2-2
20 (15) Tingelstad , Hanne Tingelstad Skiskytterklubb 57:50,8 +07:47,7 36:26,8 2-1-2-1
21 (31) Vognild , Anitra Bjerke Il Ski 58:42,9 +08:39,8 35:03,9 2-0-1-1
22 (24) Berlandstveit , Ingvild Hålandsdal Il 58:56,4 +08:53,3 36:24,4 1-1-3-0
23 (26) Røsten , Aina Fossbakken Tynset If 58:59,8 +08:56,7 36:04,8 1-2-1-0
24 (23) Flo bødal , Heidi Stårheim Il 59:15,9 +09:12,8 36:48,9 2-0-3-2
25 (25) Berlandstveit , Heidi Hålandsdal Il 59:30,1 +09:27,0 36:54,1 2-0-2-2
26 (29) Matthiessen , Astrid Wathne Fana Il 59:40,6 +09:37,5 36:19,6 1-2-1-2
27 (20) Dahle , Rikke Gjeitnes Molde Og Omegn If 59:40,9 +09:37,8 37:20,9 2-3-2-2
28 (32) Rostad , Sofie Gjerdrum Il 01:00:06,7 +10:03,6 36:20,7 1-0-3-0
29 (34) Bakken , Silje Leik, Il 01:00:43,7 +10:40,6 36:36,7 0-2-2-1
30 (30) Sand , Sara Ehrenpohl Byåsen Skiskytterlag 01:01:24,2 +11:21,1 37:51,2 2-3-3-2
31 (33) Eide , Mari Sollid Stårheim Il 01:01:56,3 +11:53,2 38:01,3 0-2-4-1
32 (37) Svingen , Nora Landerud Svene Il 01:02:21,7 +12:18,6 37:42,7 0-0-2-3
33 (40) Dengerud , Norunn Kvistad Steinkjer Skiklubb 01:03:21,7 +13:18,6 37:48,7 2-2-0-0
34 (35) Flaagen , Julie Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 01:04:43,6 +14:40,5 40:19,6 3-1-2-2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +