Resultater NM Dombås - Jaktstart - Menn 2016



Resultater NM - Jaktstart 12,5 km, menn
Dombås, Dovre, Oppland - 2. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Anvendt tid Skyting
1 (8) Birkeland , Lars Helge Birkenes Il 57:41,1   32:48,1 0-0-1-0
2 (4) Andersen , Aleksander Fjeld Geilo Il 58:06,3 +00:25,2 33:31,3 0-0-2-1
3 (10) Labee-Lund , Henrik Oslo Skiskytterlag 58:59,9 +01:18,8 33:58,9 0-1-0-3
4 (2) Wærnes , Andreas Dahlø Trondhjems Skiskyttere 59:00,0 +01:18,9 34:31,0 1-0-2-1
5 (3) Os , Alexander Ishavslaget 59:15,0 +01:33,9 34:43,0 1-2-1-2
6 (5) Christiansen , Vetle Sjåstad Geilo Il 59:25,3 +01:44,2 34:45,3 2-0-0-0
7 (27) Gurigard , Vemund Ravnsborg Vingrom Il 59:56,1 +02:15,0 34:08,1 0-0-1-0
8 (1) Fenne , Thomas Voss Skiskytterlag 59:59,4 +02:18,3 35:32,4 1-3-0-2
9 (9) Bjøntegaard , Erlend Øvereng Il Bevern 01:00:06,1 +02:25,0 35:06,1 1-0-0-4
10 (45) Femsteinevik , Martin Hålandsdal Il 01:00:11,5 +02:30,4 33:45,5 0-0-0-1
11 (12) Svendsen , Emil Hegle Trondhjems Skiskyttere 01:00:20,1 +02:39,0 35:16,1 1-0-2-2
12 (40) Svaland , Håkon Birkenes Il 01:00:24,3 +02:43,2 34:13,3 0-0-2-1
13 (37) Lindland , Martin Bødalen If 01:00:36,2 +02:55,1 34:28,2 1-0-0-0
14 (7) Erdal , Ole Martin Førde Il 01:00:37,7 +02:56,6 35:49,7 2-1-0-2
15 (6) Skjevdal , Lars Gunnar Røros Il 01:00:38,8 +02:57,7 35:52,8 0-3-1-4
16 (11) Leren , Tore Vingelen Il 01:00:39,6 +02:58,5 35:36,6 3-2-1-0
17 (26) Gjesbakk , Fredrik Bossmo & Ytteren Il 01:00:46,6 +03:05,5 34:59,6 0-1-3-1
18 (22) Smeby , Henrik Sagosen Il Bevern 01:00:55,1 +03:14,0 35:22,1 1-2-0-1
19 (32) Rørvik , Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere 01:00:59,7 +03:18,6 34:57,7 0-0-1-2
20 (13) Skjelvik , Kristoffer Langøien Os Il 01:01:08,3 +03:27,2 36:02,3 2-0-2-3
21 (34) Mørkve , Bjarte Eldar Il 01:01:22,0 +03:40,9 35:17,0 1-2-1-1
22 (46) Rui , Martin Froland Il 01:01:26,9 +03:45,8 34:57,9 0-1-2-1
23 (15) Grøtte , Tommy Trondhjems Skiskyttere 01:01:28,2 +03:47,1 36:16,2 1-1-3-3
24 (17) Lyngstad , Anders Trønsdal Inderøy Il 01:01:31,7 +03:50,6 36:09,7 1-1-1-1
25 (29) Steien , Aasmund Kjøllmoen Folldal If 01:01:35,6 +03:54,5 35:41,6 2-1-1-1
26 (31) Solvang , Bjarte Hålandsdal Il 01:01:38,6 +03:57,5 35:37,6 3-0-1-2
27 (35) Kvam , Andreas Meldal Il 01:01:39,5 +03:58,4 35:34,5 1-0-3-3
28 (38) Galåen , Magnar Kne Røros Il 01:01:42,0 +04:00,9 35:32,0 2-0-0-0
29 (18) Tufte , Pål Kristian Grue Geilo Il 01:01:45,4 +04:04,3 36:20,4 2-2-2-1
30 (14) Dotterud , Sondre Kvikne Vingrom Il 01:01:52,9 +04:11,8 36:41,9 0-2-1-1
31 (24) Bogetveit , Håvard Gutubø Førde Il 01:02:12,0 +04:30,9 36:33,0 0-0-2-3
32 (33) Nenseter , Aslak Bø Skiskyttarlag 01:02:14,9 +04:33,8 36:09,9 0-2-1-2
33 (30) Thomassen , Amund Hoff Sauda Skiskytterlag 01:02:19,2 +04:38,1 36:20,2 2-2-1-1
34 (23) Gurigard , Vetle Ravnsborg Vingrom Il 01:02:24,6 +04:43,5 36:50,6 1-0-5-2
35 (49) Ulekleiv , Øystein Dombås Il 01:02:28,2 +04:47,1 35:54,2 0-2-2-2
36 (44) Sonflå , Espen Meråker Skiskytterklubb 01:02:28,7 +04:47,6 36:03,7 0-1-2-0
37 (28) Aalerud , Kristian Andre Bærums Skiklub 01:02:31,5 +04:50,4 36:38,5 3-1-1-3
38 (19) Kalkenberg , Simon Ågheim Skonseng Ul 01:02:32,6 +04:51,5 37:06,6 1-1-0-1
39 (16) Meland , Johan Eirik Markane Il 01:02:38,8 +04:57,7 37:19,8 1-1-2-2
40 (25) Aalvik , Erling Kvam Langrenn Og Skiskyttarklu 01:03:02,1 +05:21,0 37:19,1 1-2-3-2
41 (39) Bjørndalen , Dag Sander Simostranda Il 01:03:06,0 +05:24,9 36:56,0 0-0-0-3
42 (41) Steimler , Håkon Hernes Il 01:03:15,4 +05:34,3 37:01,4 1-0-2-1
43 (58) Rørvik , Markus Sandnes Skiskytterlag 01:03:22,3 +05:41,2 36:15,3 1-1-0-0
44 (51) Rolland , Sigve Ness Tingvoll Il 01:03:36,3 +05:55,2 36:50,3 1-3-1-3
45 (48) Nymoen , Håvard Vingelen Il 01:03:47,9 +06:06,8 37:13,9 1-3-2-0
46 (36) Livik , Håkon Meråker Skiskytterklubb 01:04:03,7 +06:22,6 37:56,7 0-1-0-2
47 (47) Haugum , Marius Bærums Skiklub 01:04:17,3 +06:36,2 37:43,3 1-2-2-2
48 (59) Ingebrigtsen , Marius Norø Tromsø Skiskytterlag 01:04:19,2 +06:38,1 37:11,2 3-0-3-0
49 (42) Hensema , Sondre Eriksen Bødalen If 01:04:22,6 +06:41,5 38:06,6 3-2-2-1
50 (60) Luchsinger , Tommi Il Bevern 01:04:46,1 +07:05,0 37:27,1 2-1-1-2
51 (55) Solligård , Øystein Orkdal Il 01:04:47,8 +07:06,7 37:52,8 0-2-3-2
52 (50) Gjørven , Jarle Midthjell Markane Il 01:05:12,2 +07:31,1 38:28,2 0-1-2-3
53 (56) Glomnes , Sverre Ryland Fet Skiklubb - Skiskyting 01:05:38,8 +07:57,7 38:35,8 1-1-3-1
54 (53) Bratli , Anders Magnus Fossum If 01:06:26,4 +08:45,3 39:34,4 1-0-3-4
55 (57) Frydenlund , Ole Kristian Mjøsski 01:07:06,7 +09:25,6 40:00,7 2-3-3-1
56 (54) Raphael , Elias Schirmer Meråker Skiskytterklubb 01:07:29,3 +09:48,2 40:36,3 3-2-4-2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +