Resultater NM Dombås - Sprint - Kvinner 2016

Resultater NM - Sprint 7,5 km, kvinner
Dombås, Dovre, Oppland - 1. april 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (74) Solemdal , Synnøve Tingvoll Il 19:01,7   0-1
2 (70) Tandrevold , Ingrid Landmark Fossum If 19:48,4 +00:46,7 0-1
3 (63) Olsbu , Marte Froland Il 19:58,6 +00:56,9 3-0
4 (60) Birkeland , Fanny Horn Oslo Skiskytterlag 20:05,5 +01:03,8 0-3
5 (59) Grue , Eline Kvikne Il 20:17,2 +01:15,5 0-0
6 (3) Huber , Marion Tynset If 20:28,0 +01:26,3 0-1
7 (68) Nicolaisen , Kaia Wøien Asker Skiklubb 20:30,2 +01:28,5 1-1
8 (73) Mørkve , Jori Eldar Il 20:42,8 +01:41,1 1-1
9 (44) Thoresen , Turi Storstrøm Alvdal Il 20:51,6 +01:49,9 0-1
10 (66) Fenne , Hilde Voss Skiskytterlag 20:51,9 +01:50,2 3-2
11 (61) Neraasen , Sigrid Bilstad Vingrom Il 20:52,7 +01:51,0 1-1
12 (65) Losgård landheim , Bente Tynset If 20:55,7 +01:54,0 3-1
13 (41) Muan , Mari Meldal Il 21:00,2 +01:58,5 0-0
14 (11) Femsteinevik , Ragnhild Hålandsdal Il 21:07,5 +02:05,8 0-0
15 (47) Kvittingen , Ane Sandaker Geilo Il 21:11,4 +02:09,7 1-1
16 (67) Tingelstad , Hanne Tingelstad Skiskytterklubb 21:24,6 +02:22,9 0-1
17 (64) Hald Andersen , Rikke Asker Skiklubb 21:27,0 +02:25,3 2-2
18 (32) Kalkenberg , Emilie Ågheim Skonseng Ul 21:27,4 +02:25,7 1-2
19 (10) Erdal , Karoline Førde Il 21:35,1 +02:33,4 0-3
20 (69) Hjelstuen , Kristin Oslo Skiskytterlag 21:39,7 +02:38,0 2-0
21 (25) Sangesland , Ingvild Øvrebø Il 22:04,8 +03:03,1 1-1
22 (36) Bredalen , Anne Marit Åsnes Skiskytterlag 22:13,0 +03:11,3 0-3
23 (16) Berger , Tora Dombås Il 22:13,2 +03:11,5 0-2
24 (7) Enodd , Jenny Budal Il 22:14,9 +03:13,2 0-1
25 (9) Aas , Hedda Lundeberg Bø Skiskyttarlag 22:19,6 +03:17,9 2-1
26 (46) Dahle , Rikke Gjeitnes Molde Og Omegn If 22:21,0 +03:19,3 0-2
27 (40) Lien , Ida Simostranda Il 22:22,4 +03:20,7 2-1
28 (49) Sverdrup , Mari Dombås Il 22:23,1 +03:21,4 1-1
29 (57) Skjelstadås , Tonje Marie Meråker Skiskytterklubb 22:25,7 +03:24,0 2-2
30 (62) Ådlandsvik , Lene Berg Sørskogbygda Il 22:27,1 +03:25,4 2-2
31 (17) Flo bødal , Heidi Stårheim Il 22:27,2 +03:25,5 1-2
32 (26) Berlandstveit , Ingvild Hålandsdal Il 22:32,3 +03:30,6 0-2
33 (22) Kvelvane , Une Voss Skiskytterlag 22:35,4 +03:33,7 1-1
34 (35) Berlandstveit , Heidi Hålandsdal Il 22:36,7 +03:35,0 1-1
35 (14) Livik , Sigrid Meråker Skiskytterklubb 22:39,2 +03:37,5 2-1
36 (8) Bergtun , Malin Auganæs Kvam Langrenn Og Skiskyttarklu 22:40,1 +03:38,4 1-2
37 (37) Persson , Stine Eggen Vingrom Il 22:41,0 +03:39,3 0-0
38 (52) Wiig , Kirsten Daae Ullensaker Skiklubb 22:44,5 +03:42,8 1-2
39 (2) Tofte , Mathea Vingrom Il 22:48,1 +03:46,4 1-3
40 (51) Stølen , Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub 22:50,9 +03:49,2 0-2
41 (18) Moholth , Siri Il Bevern 22:54,5 +03:52,8 1-0
42 (19) Tønset , Anne Katrine Røros Il 22:54,7 +03:53,0 0-0
43 (48) Røsten , Aina Fossbakken Tynset If 22:55,3 +03:53,6 0-1
44 (28) Oftedal , Ragnhild Haltdalen Il 22:55,5 +03:53,8 1-0
45 (33) Næss , Karoline Bjerke Il Ski 23:03,9 +04:02,2 2-2
46 (58) Lie , Lotte Skatval Skilag - Skiskyting 23:09,5 +04:07,8 1-2
47 (13) Fløttum , Kristin Våga Skaun Il 23:15,4 +04:13,7 0-3
48 (38) Salbu , Turid Voss Skiskytterlag 23:17,6 +04:15,9 2-1
49 (75) Matthiessen , Astrid Wathne Fana Il 23:21,3 +04:19,6 3-0
50 (31) Grue , Ingrid Kvikne Il 23:26,9 +04:25,2 0-3
51 (39) Sand , Sara Ehrenpohl Byåsen Skiskytterlag 23:33,4 +04:31,7 3-2
52 (4) Vognild , Anitra Bjerke Il Ski 23:39,4 +04:37,7 3-1
53 (43) Rostad , Sofie Gjerdrum Il 23:46,8 +04:45,1 0-3
54 (21) Eide , Mari Sollid Stårheim Il 23:56,0 +04:54,3 1-3
55 (54) Bakken , Silje Leik, Il 24:07,7 +05:06,0 1-2
56 (34) Flaagen , Julie Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 24:24,0 +05:22,3 2-0
57 (45) Ulvund , Åsne Eldar Il 24:25,1 +05:23,4 2-3
58 (30) Herfoss , Ida Emilie Drangedal Idrettslag - Skiskyt 24:26,5 +05:24,8 2-3
59 (6) Svingen , Nora Landerud Svene Il 24:39,7 +05:38,0 1-2
60 (27) Bjørnstad , Katja Sha Voje Oslo Skiskytterlag 24:50,9 +05:49,2 3-1
61 (42) Gausemel , Ingrid Hornindal Il 24:59,9 +05:58,2 1-2
62 (56) Flotten , Synne Oppdal Il 25:05,0 +06:03,3 3-1
63 (20) Sangesland , Eirin Øvrebø Il 25:21,9 +06:20,2 0-1
64 (24) Dengerud , Norunn Kvistad Steinkjer Skiklubb 25:33,9 +06:32,2 2-3
65 (15) Børdalen , Malin Hønefoss Skiskytterklubb 26:59,0 +07:57,3 1-3


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +