Resultater NM Gålå - 30 km - Kvinner 2017



Resultater NM Gålå - 30 km, intervallstart, klassisk, kvinner
Sør-Fron, Oppland - 1. april 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  59 BJOERGEN Marit  1980  NOR   1:24:22.7     20.00
 2  52 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   1:28:36.6  +4:13.9  60.12
 3  65 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   1:28:42.1  +4:19.4  60.99
 4  64 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   1:30:03.8  +5:41.1  73.90
 5  56 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   1:30:24.5  +6:01.8  77.17
 6  44 MOGSTAD Berit  1993  NOR   1:30:30.3  +6:07.6  78.09
 7  54 SVENDSEN Anna  1990  NOR   1:30:53.8  +6:31.1  81.80
 8  62 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   1:31:00.9  +6:38.2  82.92
 9  53 WENG Lotta Udnes  1996  NOR   1:31:06.7  +6:44.0  83.84
 10  60 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   1:32:01.5  +7:38.8  92.50
 11  50 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   1:32:49.7  +8:27.0  100.12
 12  57 BOSTAD Guro  1996  NOR   1:33:45.7  +9:23.0  108.96
 13  48 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   1:33:50.2  +9:27.5  109.68
 14  61 SKAANES Marte  1996  NOR   1:33:58.0  +9:35.3  110.91
 15  63 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   1:34:08.2  +9:45.5  112.52
 16  39 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   1:34:18.0  +9:55.3  114.07
 17  55 MYHRE Julie  1996  NOR   1:34:25.3  +10:02.6  115.22
 18  30 SMEDAAS Magni  1995  NOR   1:34:45.3  +10:22.6  118.38
 19  13 HUBER Marion Roenning  1991  NOR   1:34:48.3  +10:25.6  118.86
 20  49 FLETEN Emilie  1992  NOR   1:35:41.1  +11:18.4  127.20
 21  31 ABDERHALDEN Jogscha  1996  SUI   1:36:01.8  +11:39.1  130.47
 22  2 VALA Marit  1990  NOR   1:36:06.8  +11:44.1  131.26
 23  7 WOLLAN Karoline  1995  NOR   1:36:14.1  +11:51.4  132.41
 24  51 THEODORSEN Silje  1994  NOR   1:36:40.9  +12:18.2  136.65
 25  6 EIDE Hilde  1996  NOR   1:37:15.8  +12:53.1  142.16
 26  58 EIDE Mari  1989  NOR   1:37:40.3  +13:17.6  146.04
 27  5 TANDREVOLD Ingrid Landmark  1996  NOR   1:37:49.4  +13:26.7  147.47
 28  66 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   1:38:08.4  +13:45.7  150.48
 29  36 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   1:38:24.7  +14:02.0  153.05
 30  24 DJUKASTEIN Hege  1994  NOR   1:38:26.0  +14:03.3  153.26
 31  37 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   1:38:45.1  +14:22.4  156.28
 32  43 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   1:39:02.8  +14:40.1  159.07
 33  35 ESPNES Hilde  1994  NOR   1:39:48.6  +15:25.9  166.31
 34  40 LARSEN Johanne  1996  NOR   1:40:09.6  +15:46.9  169.63
 35  9 LANGKAAS Elise  1995  NOR   1:40:22.0  +15:59.3  171.59
 36  27 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   1:40:37.9  +16:15.2  174.10
 37  12 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   1:41:05.8  +16:43.1  178.51
 38  3 ANDERSEN Tove  1977  NOR   1:41:29.2  +17:06.5  182.21
 39  45 KANT Anna Emilie  1995  NOR   1:41:29.6  +17:06.9  182.27
 40  8 SAETHA Barbro  1991  NOR   1:41:53.6  +17:30.9  186.06
 41  20 SUNDSVIK Line  1994  NOR   1:42:12.1  +17:49.4  188.98
 42  29 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR   1:42:22.3  +17:59.6  190.60
 43  46 MCDERMOTT Cambria  1993  USA   1:42:58.9  +18:36.2  196.38
 44  41 MIKKELSEN Henriette Heitmann  1994  NOR   1:43:01.1  +18:38.4  196.73
 45  15 ROBERTSEN Marit  1993  NOR   1:43:28.2  +19:05.5  201.01
 46  11 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   1:43:34.1  +19:11.4  201.94
 47  14 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   1:44:29.0  +20:06.3  210.62
 48  16 SKAARSETH Stine  1993  NOR   1:44:44.5  +20:21.8  213.07
 49  21 NORDLUNDE Marte  1996  NOR   1:45:15.9  +20:53.2  218.03
 50  47 BONDEN Inger  1995  NOR   1:45:47.9  +21:25.2  223.09
 51  33 MADSEN Caroline  1995  NOR   1:46:49.9  +22:27.2  232.88
 52  17 RENAA Tine Marit  1995  NOR   1:46:50.7  +22:28.0  233.01
 53  10 BRENDEN Anne Marthe  1996  NOR   1:46:59.6  +22:36.9  234.42
 54  26 TVETEN Ingrid Elisabeth  1996  NOR   1:50:18.7  +25:56.0  265.88
 55  4 LEREN Anne  1995  NOR   1:51:49.4  +27:26.7  280.21
 56  23 GLEDITSCH Marte  1996  NOR   1:55:59.8  +31:37.1  319.78
 57  22 MAABOE Pia Sofie  1993  NOR   1:57:38.7  +33:16.0  335.40
Did not start
   38 SKULBRU Hanne  1996  NOR       
   34 KVAMME Lisa  1995  NOR       
   28 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR       
   18 ROENNING Mathilde  1995  NOR       
   1 SKARPSNO Ellen Merethe Schjelderup  1995  NOR       
Did not finish
   68 HEIMDAL Lovise  1995  NOR       
   67 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR       
   42 RENAA Eiril Fuglem  1996  NOR       
   32 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR       
   25 BARLAND Hanna Ruud  1996  NOR       
   19 ERFJORD Marte  1995  NOR