Resultater NM Gålå - 50 km - Menn 2017



Resultater NM Gålå - 50 km, intervallstart, klassisk, menn
Sør-Fron, Oppland - 1. april 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  1144 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:19:44.4     20.00
 2  1068 TJELLE Johan  1994  NOR   2:22:04.1  +2:19.7  33.33
 3  1053 FRORUD Jonas Udjus  1992  NOR   2:22:12.1  +2:27.7  34.09
 4  1169 FRORUD Espen Udjus  1991  NOR   2:22:30.5  +2:46.1  35.85
 5  1134 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   2:23:05.2  +3:20.8  39.16
 6  1063 AASLUND Bjoern Andre  1996  NOR   2:23:07.6  +3:23.2  39.39
 7  1145 STOCK Daniel  1992  NOR   2:24:32.2  +4:47.8  47.46
 8  1138 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   2:25:24.2  +5:39.8  52.42
 9  1131 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   2:25:57.9  +6:13.5  55.64
 10  1136 SOEDERGREN Anders  1977  SWE   2:26:24.7  +6:40.3  58.19
 11  1164 TEFRE Gjoeran  1994  NOR   2:26:41.2  +6:56.8  59.77
 12  1157 ROETHE Sjur  1988  NOR   2:26:57.9  +7:13.5  61.36
 13  1162 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:27:10.6  +7:26.2  62.57
 14  1161 TOENSETH Didrik  1991  NOR   2:28:20.8  +8:36.4  69.27
 15  1146 GRAESLI Kristian  1995  NOR   2:28:33.1  +8:48.7  70.45
 16  1163 ENGDAHL Petter  1994  SWE   2:28:35.5  +8:51.1  70.68
 17  1087 STADAAS Kasper  1994  NOR   2:28:37.9  +8:53.5  70.90
 18  1133 NYENG Emil  1991  NOR   2:28:39.6  +8:55.2  71.07
 19  1153 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:28:57.2  +9:12.8  72.75
 20  1142 STENSAAS Magnus  1993  NOR   2:29:18.2  +9:33.8  74.75
 21  1107 SOLVANG Eirik  1993  NOR   2:29:18.4  +9:34.0  74.77
 22  1078 ULVANG Joergen Saeternes  1994  NOR   2:29:36.6  +9:52.2  76.50
 23  1143 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR   2:30:04.8  +10:20.4  79.20
 24  1052 YOUNG Andrew  1992  GBR   2:30:30.2  +10:45.8  81.62
 25  1010 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR   2:30:44.2  +10:59.8  82.96
 26  1097 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   2:31:07.6  +11:23.2  85.19
 27  1165 MYSEN Eirik  1993  NOR   2:31:07.9  +11:23.5  85.22
 28  1057 BJERKRHEIM Kjetil Andre  1993  NOR   2:31:15.0  +11:30.6  85.89
 29  1140 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   2:31:18.9  +11:34.5  86.27
 30  1170 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   2:31:28.8  +11:44.4  87.21
 31  1155 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:31:57.7  +12:13.3  89.97
 32  1110 PALM Sindre Odberg  1992  NOR   2:31:58.9  +12:14.5  90.08
 33  1159 HOLTH Chrisander Skjoenberg  1994  NOR   2:32:04.9  +12:20.5  90.66
 34  1108 TURTVEIT Vebjoern  1994  NOR   2:32:05.2  +12:20.8  90.68
 35  1061 KLEIVI Halvor  1996  NOR   2:32:16.7  +12:32.3  91.78
 36  1326 SMITH Didrik  1987  NOR   2:33:13.7  +13:29.3  97.22
 37  1089 LEREN Tore  1993  NOR   2:33:16.3  +13:31.9  97.47
 38  1125 MATHISEN Runar Skaug  1993  NOR   2:33:20.7  +13:36.3  97.89
 39  1303 HAUGSBOE Andre  1979  NOR   2:33:29.2  +13:44.8  98.70
 39  1135 HAGA Magne  1994  NOR   2:33:29.2  +13:44.8  98.70
 41  1148 GUNNULFSEN Mikael  1993  NOR   2:33:30.7  +13:46.3  98.84
 42  1130 LORENTSEN Eirik  1988  NOR   2:33:50.6  +14:06.2  100.74
 43  1076 HUNDSETH Johan  1993  NOR   2:34:26.2  +14:41.8  104.14
 44  1103 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR   2:34:45.8  +15:01.4  106.01
 45  1020 RINGEN Anton Killi  1993  NOR   2:35:02.2  +15:17.8  107.57
 46  1065 DOENNESTAD Henrik  1996  NOR   2:35:06.9  +15:22.5  108.02
 47  1055 AUSTAD Jonas  1996  NOR   2:35:14.1  +15:29.7  108.71
 48  1021 GJEMSE Magnus  1991  NOR   2:35:14.9  +15:30.5  108.78
 49  1147 NILSEN Vegard Bjerkreim  1993  NOR   2:35:40.4  +15:56.0  111.22
 50  1082 SUGAREN Oliver  1994  NOR   2:35:46.9  +16:02.5  111.84
 51  1094 VALNES Erik  1996  NOR   2:35:48.3  +16:03.9  111.97
 52  1319 TANDBERG Vebjoern  1996  NOR   2:35:56.7  +16:12.3  112.77
 53  1331 VOLLSET Kristoffer By  1996  NOR   2:36:01.9  +16:17.5  113.27
 54  1141 JENSSEN Jan Thomas  1996  NOR   2:36:19.3  +16:34.9  114.93
 55  1122 AUNLI Lars Ove  1993  NOR   2:36:32.7  +16:48.3  116.21
 56  1106 BYGGLAND Aanund Lid  1990  NOR   2:36:32.9  +16:48.5  116.23
 57  1064 PAULE Joergen Dahl  1994  NOR   2:36:43.1  +16:58.7  117.20
 58  1151 KVAALE Gaute  1995  NOR   2:36:47.6  +17:03.2  117.63
 59  1109 THONER Halvor Korboel  1991  NOR   2:36:48.9  +17:04.5  117.75
 60  1071 THELE Joar Andreas  1993  NOR   2:36:54.9  +17:10.5  118.33
 61  1104 BU Torstein  1995  NOR   2:37:02.7  +17:18.3  119.07
 62  1059 RAMSTAD Simen Bratberg  1996  NOR   2:37:16.2  +17:31.8  120.36
 63  1051 KJOELHAMAR Vegard  1985  NOR   2:37:23.3  +17:38.9  121.04
 64  1056 EKREN Thomas  1995  NOR   2:37:30.0  +17:45.6  121.67
 65  1080 DAHL Svein Halvor  1989  NOR   2:37:37.2  +17:52.8  122.36
 66  1168 CHRISTOFFERSEN Stian  1996  NOR   2:37:59.5  +18:15.1  124.49
 67  1127 ANDERSEN Fredrik Ole Oldereid  1993  NOR   2:38:00.4  +18:16.0  124.58
 68  1019 BYGGLAND Torgeir Lid  1996  NOR   2:38:10.3  +18:25.9  125.52
 69  1128 DENGERUD Erik Olsvik  1995  NOR   2:38:17.5  +18:33.1  126.21
 70  1007 INSTANES Daniel May  1996  NOR   2:39:00.2  +19:15.8  130.28
 71  1129 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR   2:39:18.5  +19:34.1  132.03
 72  1101 VESTLI Torstein  1994  NOR   2:39:22.7  +19:38.3  132.43
 73  1025 HESTETRAEET Kristoffer  1995  NOR   2:39:36.2  +19:51.8  133.72
 74  1160 HAMMERLUND Sindre Saetre  1992  NOR   2:39:37.8  +19:53.4  133.87
 75  1154 LOEFALD Hallvard  1992  NOR   2:39:41.1  +19:56.7  134.18
 76  1117 SOERENSEN Anders  1996  NOR   2:39:45.5  +20:01.1  134.60
 77  1332 MOXNES Einar Flaktveit  1991  NOR   2:39:46.0  +20:01.6  134.65
 78  1062 FOLKVORD Sindre  1995  NOR   2:39:49.1  +20:04.7  134.95
 79  1099 LOEFALD Gjermund  1993  NOR   2:39:50.9  +20:06.5  135.12
 80  1023 LEIRDAL Mats Bjoernar  1994  NOR   2:39:55.2  +20:10.8  135.53
 81  1124 HOLEN Espen Honganvik  1994  NOR   2:40:13.3  +20:28.9  137.26
 82  1158 BRUVOLL Ole Joergen  1995  NOR   2:40:15.4  +20:31.0  137.46
 83  1084 JORDHEIM Ola  1996  NOR   2:40:39.1  +20:54.7  139.72
 84  1030 NICOLLIER Philippe  1994  SUI   2:40:44.8  +21:00.4  140.26
 85  1315 HOAAS John Gunnar  1995  NOR   2:40:50.9  +21:06.5  140.84
 86  1006 TOSTERUD Ola Kristoffer  1993  NOR   2:41:04.8  +21:20.4  142.17
 87  1081 NORTHUG Even  1995  NOR   2:41:08.8  +21:24.4  142.55
 88  1083 GABRIELSEN Sjur Obrestad  1992  NOR   2:41:13.4  +21:29.0  142.99
 89  1073 GRASTVEIT Stian  1995  NOR   2:41:21.9  +21:37.5  143.80
 90  1156 HIPPE Even Saeteren  1994  NOR   2:41:32.2  +21:47.8  144.78
 91  1305 HAUGUM Marius  1994  NOR   2:41:39.5  +21:55.1  145.48
 92  1111 FINNE Eirik  1993  NOR   2:41:44.0  +21:59.6  145.91
 93  1070 JAKOLA Joergen  1996  NOR   2:41:55.6  +22:11.2  147.02
 94  1075 TUNGESVIK Sindre  1995  NOR   2:42:22.2  +22:37.8  149.55
 95  1008 PERSEN Espen  1996  NOR   2:42:26.4  +22:42.0  149.96
 96  1310 ROEVIK Torstein Buan  1996  NOR   2:42:37.0  +22:52.6  150.97
 97  1044 STEIEN Aasmund Kjoellmoen  1993  NOR   2:42:41.6  +22:57.2  151.41
 98  1069 IVERSEN Mats  1993  NOR   2:42:50.9  +23:06.5  152.29
 99  1328 KAAS Sverre Waaler  1985  NOR   2:42:53.0  +23:08.6  152.49
 100  1032 THORSTENSEN Erik Lippestad  1994  NOR   2:42:57.6  +23:13.2  152.93
 101  1118 ROEER Sigurd Lund  1995  NOR   2:42:58.8  +23:14.4  153.05
 102  1114 HAUGEN John Magnus  1996  NOR   2:43:04.6  +23:20.2  153.60
 103  1085 DU PASQUIER Arnaud  1992  SUI   2:43:06.2  +23:21.8  153.75
 104  1014 ANDERSEN Edvard Grut  1996  NOR   2:43:07.4  +23:23.0  153.87
 105  1323 BAKSJOEBERGET Ulrik  1995  NOR   2:43:24.3  +23:39.9  155.48
 106  1077 FOLKVORD Ingvar  1993  NOR   2:43:26.4  +23:42.0  155.68
 107  1038 JANSEN Ola Raaum  1994  NOR   2:43:34.7  +23:50.3  156.47
 108  1317 MYRMO Haakon  1995  NOR   2:43:43.8  +23:59.4  157.34
 109  1090 KJONERUD Kristian A  1994  NOR   2:44:03.6  +24:19.2  159.23
 110  1060 ANDERSEN Peter  1993  NOR   2:44:22.6  +24:38.2  161.04
 111  1330 KARLSEN Aleksander Morsund  1996  NOR   2:44:48.9  +25:04.5  163.55
 112  1016 ROSENVINGE Aksel  1995  NOR   2:44:50.3  +25:05.9  163.69
 113  1322 FENSTAD Staale  1986  NOR   2:44:57.8  +25:13.4  164.40
 114  1003 BJOERNSTAD Ludvik  1996  NOR   2:45:09.4  +25:25.0  165.51
 115  1037 OFFIGSTAD Oddvin Halvor  1984  NOR   2:45:21.6  +25:37.2  166.67
 116  1119 BERGAN Sivert Halfdan  1995  NOR   2:45:59.9  +26:15.5  170.33
 117  1093 SMITH Callum  1992  GBR   2:46:24.5  +26:40.1  172.67
 118  1040 KJAERNSLI Henrik  1994  NOR   2:46:29.4  +26:45.0  173.14
 119  1314 SMENES Atle  1989  NOR   2:46:33.3  +26:48.9  173.51
 120  1047 AALAND Reinar  1986  NOR   2:46:36.7  +26:52.3  173.84
 121  1311 ELSET Didrik Fjeld  1993  NOR   2:46:37.2  +26:52.8  173.89
 122  1316 MESTVEDTHAGEN Jakob  1996  NOR   2:46:46.6  +27:02.2  174.78
 123  1022 PEDERSEN Krister Aaen  1994  NOR   2:46:49.4  +27:05.0  175.05
 124  1329 AUNE Martin  1995  NOR   2:46:49.8  +27:05.4  175.09
 125  1123 HAMNES Vegard  1993  NOR   2:46:50.3  +27:05.9  175.14
 126  1046 NORDENG August  1995  NOR   2:46:53.9  +27:09.5  175.48
 127  1137 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:47:00.4  +27:16.0  176.10
 128  1036 VINJE Vegard  1991  NOR   2:47:02.7  +27:18.3  176.32
 129  1120 SUNDSVIK Espen  1993  NOR   2:47:20.7  +27:36.3  178.04
 130  1102 IHLEBAEK Harald  1996  NOR   2:47:24.2  +27:39.8  178.37
 131  1121 FROST Edvin  1995  NOR   2:47:38.2  +27:53.8  179.71
 132  1086 THON Martin  1995  NOR   2:47:40.4  +27:56.0  179.92
 133  1027 GUNDERSEN Simon Fredrik  1993  NOR   2:47:42.3  +27:57.9  180.10
 134  1026 RISETH Jonas  1994  NOR   2:47:42.8  +27:58.4  180.15
 135  1043 SKARPNORD Henrik  1995  NOR   2:47:50.3  +28:05.9  180.86
 136  1045 VOLLAN Erling Pettersen  1996  NOR   2:48:12.5  +28:28.1  182.98
 137  1013 NYSAETER Erlend  1994  NOR   2:48:53.8  +29:09.4  186.92
 138  1304 HEFRE Lars Steinar  1992  NOR   2:49:04.2  +29:19.8  187.91
 139  1334 TORVIK Truls  1994  NOR   2:50:47.5  +31:03.1  197.77
 140  1048 AMUNDSEN Jonas  1993  NOR   2:51:31.4  +31:47.0  201.96
 141  1001 STOELEN Erling  1990  NOR   2:51:40.9  +31:56.5  202.86
 142  1333 BLINDHEIM Eivind Maurseth  1994  NOR   2:51:48.0  +32:03.6  203.54
 143  1309 FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR   2:52:23.1  +32:38.7  206.89
 144  1009 MELOEY Jakob  1993  NOR   2:52:25.1  +32:40.7  207.08
 145  1024 HULGAARD Jens  1989  DEN   2:52:57.2  +33:12.8  210.14
 146  1004 FJELLVAAG Asbjoern Slagtern   1992  NOR   2:53:14.1  +33:29.7  211.76
 147  1072 THOMASSEN Amund Hoff  1989  NOR   2:53:28.9  +33:44.5  213.17
 148  1313 OEDEGAARDEN Vegard  1995  NOR   2:54:07.4  +34:23.0  216.84
 149  1018 ROEMER Tue  1992  DEN   2:54:55.5  +35:11.1  221.43
 150  1050 JOHANSEN Eirik Andreas  1995  NOR   2:55:18.3  +35:33.9  223.61
 151  1028 TEIEN Henrik  1995  NOR   2:56:01.9  +36:17.5  227.77
 152  1318 SAUGE Andreas Andersen  1995  NOR   2:57:34.9  +37:50.5  236.64
 153  1301 WINTHER Arnt Gunnar  1996  NOR   2:58:15.0  +38:30.6  240.47
 154  1302 MJELDE Oeyvind Brakvatne  1995  NOR   2:58:22.0  +38:37.6  241.13
 155  1321 ASDOEL Eirik  1993  NOR   2:58:38.3  +38:53.9  242.69
 156  1031 KARLSEN Arne Fodstad  1996  NOR   2:58:51.9  +39:07.5  243.99
 157  1312 TORVIK Morten  1996  NOR   3:00:57.3  +41:12.9  255.95
 158  1033 TYSSELAND Sondre  1993  NOR   3:01:23.7  +41:39.3  258.47
 159  1306 ALMLID Espen  1978  NOR   3:01:58.6  +42:14.2  261.80
 160  1029 PUIGDEFABREGAS Marcos  1994  ESP   3:04:29.6  +44:45.2  276.21
 161  1067 HAUGAN Sindre Oewre  1995  NOR   3:05:23.5  +45:39.1  281.35
 162  1002 AASTVEDT Eirik Tvedt  1995  NOR   3:06:06.0  +46:21.6  285.41
 163  1307 BJOERNSGAARD Hans  1995  NOR   3:07:16.3  +47:31.9  292.11
Did not start
   1335 BREDVOLD Per Ola flaten  1996  NOR       
   1325 NYDAL Erlend Moian  1992  NOR       
   1320 SVALAND Haakon  1993  NOR       
   1308 FOYN Christian Berge  1995  NOR       
   1167 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR       
   1166 GOLBERG Paal  1990  NOR       
   1152 ERIKSTAD Audun  1995  NOR       
   1150 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR       
   1149 STENSHAGEN Mattis  1996  NOR       
   1139 AURLAND Joachim  1996  NOR       
   1132 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR       
   1116 GODAL Ask Kleist  1996  NOR       
   1115 WESTGAARD Thomas Hjalmar  1995  IRL       
   1113 NILSEN Gjermund  1992  NOR       
   1105 RAMSTAD Haakon  1991  NOR       
   1098 SJOELI Mattis  1994  NOR       
   1092 KRISTIANSEN Martin  1995  NOR       
   1088 FOSTER Joey  1996  CAN       
   1079 IVERSEN Gaute  1996  NOR       
   1074 GURIGARD Vetle Ravnsborg  1990  NOR       
   1066 EK Aleksander Dyrberg  1993  NOR       
   1054 POLLEN Roger Oeye  1994  NOR       
   1039 AALVIK Erling  1992  NOR       
   1035 ERDAL Ole Martin  1992  NOR       
   1015 TENOLD Lars  1993  NOR       
   1012 MUNKVOLD Oddne Haavardstun  1994  NOR       
   1011 TRIER Oeivind Thorvald Due  1966  NOR       
   1005 LARSEN Jonas Engebret   1991  NOR       
Did not finish
   1327 EVJESTAD Hallvard  1993  NOR       
   1324 GAASOE Trygve Henden  1990  NOR       
   1126 LIE Sturla  1992  NOR       
   1112 SKINSTAD Petter Soleng  1989  NOR       
   1100 STEEN Andreas Myran  1988  NOR       
   1096 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR       
   1095 GROEV Kornelius  1996  NOR       
   1091 HOFFSBAKKEN Erik K  1993  NOR       
   1058 STAFF Oerjan  1995  NOR       
   1049 HOVLAND Eirik  1995  NOR       
   1042 NORDLI Simen Engebretsen  1991  NOR       
   1041 HENNIG Erlend Wideroee  1993  NOR       
   1034 SAASTAD Krister  1996  NOR       
   1017 VESTERHEIM Magnus  1994  NOR