Resultater NM Gåsbu - Skiathlon - Kvinner 2018



Resultater NM Gåsbu - Skiathlon, 7,5 km klassisk + 7,5 km fri teknikk, kvinner
Hamar, Hedmark - 13. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  1 BJOERGEN Marit  1980  NOR   39:49.6     20.00
 2  3 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   39:49.8  +0.2  20.12
 3  2 HAGA Ragnhild  1991  NOR   39:49.9  +0.3  20.18
 4  5 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   40:30.0  +40.4  43.67
 5  4 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   40:56.5  +1:06.9  59.19
 6  11 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   41:13.8  +1:24.2  69.33
 7  10 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   41:39.3  +1:49.7  84.27
 8  15 THEODORSEN Silje  1994  NOR   41:39.3  +1:49.7  84.27
 9  8 SVENDSEN Anna  1990  NOR   41:39.7  +1:50.1  84.50
 10  22 FLETEN Emilie  1992  NOR   41:57.7  +2:08.1  95.05
 11  18 MYHRE Julie  1996  NOR   42:04.8  +2:15.2  99.21
 12  16 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   42:27.5  +2:37.9  112.51
 13  17 OEVREBUST Martine Lorgen  1997  NOR   42:27.7  +2:38.1  112.63
 14  9 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   42:28.1  +2:38.5  112.86
 15  7 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   42:28.4  +2:38.8  113.04
 16  14 MYRSETH Merete  1992  NOR   42:28.6  +2:39.0  113.15
 17  6 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   42:28.6  +2:39.0  113.15
 18  64 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   42:29.9  +2:40.3  113.92
 19  12 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   42:43.8  +2:54.2  122.06
 20  38 MADSEN Caroline  1995  NOR   42:49.8  +3:00.2  125.57
 21  20 MOGSTAD Berit  1993  NOR   42:50.7  +3:01.1  126.10
 22  34 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   43:03.3  +3:13.7  133.48
 23  13 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   43:20.6  +3:31.0  143.62
 24  23 SMEDAAS Magni  1995  NOR   43:35.4  +3:45.8  152.29
 25  35 SAGSTUEN Susann  1997  NOR   43:39.2  +3:49.6  154.52
 26  25 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   44:05.3  +4:15.7  169.81
 27  24 DRIVENES Julie Bjervig   1999  NOR   44:05.8  +4:16.2  170.10
 28  33 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   44:11.2  +4:21.6  173.26
 29  37 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   44:19.5  +4:29.9  178.13
 30  36 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR   44:20.8  +4:31.2  178.89
 31  44 HERMANSEN Marianne  1997  NOR   44:24.0  +4:34.4  180.76
 32  40 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   44:24.3  +4:34.7  180.94
 33  21 BERG Julie Victoria  1997  NOR   44:33.4  +4:43.8  186.27
 34  54 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   44:33.7  +4:44.1  186.45
 35  48 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   44:34.7  +4:45.1  187.03
 36  68 SUNDSVIK Line  1994  NOR   45:13.5  +5:23.9  209.76
 37  30 SIMPSON-LARSEN Karoline  1997  NOR   45:18.9  +5:29.3  212.93
 38  51 KONGSTEN Emilie  1994  NOR   45:28.3  +5:38.7  218.43
 39  42 SKULBRU Hanne  1996  NOR   45:31.8  +5:42.2  220.49
 40  61 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   45:38.1  +5:48.5  224.18
 41  45 KANT Anna Emilie  1995  NOR   45:40.1  +5:50.5  225.35
 42  31 KAASEN Agnethe  1997  NOR   45:43.0  +5:53.4  227.05
 43  43 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   45:45.4  +5:55.8  228.45
 44  50 BONDEN Inger  1995  NOR   46:22.0  +6:32.4  249.90
 45  46 DAHL Ingeborg  1987  NOR   46:32.6  +6:43.0  256.11
 46  39 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   46:46.8  +6:57.2  264.43
 47  62 MOGSTAD Ida  1996  NOR   47:00.8  +7:11.2  272.63
 48  57 LEFDAL Bertine Thorsnes  1996  NOR   47:11.0  +7:21.4  278.60
 49  70 GUDNADOTTIR Kristrun  1997  ISL   47:12.0  +7:22.4  279.19
 50  60 SLOKVIK Martine  1997  NOR   47:37.3  +7:47.7  294.01
 51  56 FORREN Pauline  1997  NOR   47:58.6  +8:09.0  306.49
 52  65 RENAA Tine Marit  1995  NOR   48:08.9  +8:19.3  312.53
 53  52 KVAMME Lisa  1995  NOR   48:27.5  +8:37.9  323.42
 54  32 LINDMOEN Marthe  1997  NOR   48:31.2  +8:41.6  325.59
 55  66 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   48:41.9  +8:52.3  331.86
 56  74 VOGNILD Anitra  1996  NOR   49:48.1  +9:58.5  370.64
 57  59 OEREN Karoline Bye  1997  NOR   50:09.6  +10:20.0  383.24
Lapped
 58  71 WINGAN Ragnhild  1997  NOR       
 59  72 ASPELUND Solveig Maria  1996  ISL       
Did not finish
   75 KVANDAL Amalie Kristin  1996  NOR       
   55 KJELLBERGVIK Anette  1994  NOR       
   29 ULVANG Nora  1998  NOR       
   27 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR       
Did not start
   77 SJOEVOLD Pauline  1995  NOR       
   76 ROALDSTVEIT Tonje  1995  NOR       
   73 MEYER MAGULAS Melina  1985  GRE       
   69 HJELSTUEN Kristin  1994  NOR       
   67 OEISTUEN Gina Flugstad  1997  NOR       
   63 HUSTAD Sofie Nordsveen  1996  NOR       
   58 STRAND Sirin Elisabeth  1997  NOR       
   53 SPETS Julie Stendahl  1996  NOR       
   49 LOEVLIEN Ine  1994  NOR       
   47 KARLSEN Marthe  1997  NOR       
   41 AARRESTAD Nora Lian  1997  NOR       
   28 SKAANES Marte  1996  NOR       
   26 SKJOLDLI Emma  1999  NOR       
   19 TAYLOR Annika  1993  GBR