Resultater NM Junior Holmenkollen - Sprint - Finale - Kvinner 17 år - 2018



Resultater NM og Norgescup Junior Holmenkollen - Sprint, finale, klassisk, kvinner 17 år
Oslo - 17. februar 2018

Arrangementstype: Langrenn

** Klikk her for resultatliste med klubbtilhørighet (alle klasser i felles liste)

Rank Bib FIS Code Name Year Nation
 1  1  3427109 FOSSESHOLM Helene Marie  2001  NOR 
 2  40  3427148 FOEYEN Sigrid Leseth  2001  NOR 
 3  2  3427051 ANDREASSEN Margrethe Wettre  2001  NOR 
 4  8  3427218 SKJELLE Herborg  2001  NOR 
 5  5  3427201 TOVAAS Ida Storjord  2001  NOR 
 6  13  3427126 BERGANE Margrethe  2001  NOR 
 7  66  3427113 SVINGHEIM Mari Landro  2001  NOR 
 8  55  3427203 BENJAMINSEN Ida  2001  NOR 
 9  11  3427133 BREDING Tale Bruheim  2001  NOR 
 10  64  3427100 MYKLEBUST Karen  2001  NOR 
 11  48  3427028 MOHN Linn Sofie  2001  NOR 
 12  14  3427189 LINDMOEN Anita Bueno  2001  NOR 
 13  99  3427118 VESLEGARD Vilde Kverndal  2001  NOR 
 14  3  3427029 GROETTING Karoline  2001  NOR 
 15  74  3427048 SVENDSBY Martine  2001  NOR 
 16  4  3427098 MAGNUSSEN Maria Finni  2001  NOR 
 17  10  3427176 ANDRESEN Ebba  2001  NOR 
 18  86  3427184 KNOTTEN Tiril Kristine  2001  NOR 
 19  106  3427082 RAPP Kristine Eide  2001  NOR 
 20  32  3427162 WENAAS Lea Stabaek  2001  NOR 
 21  9  3427099 RAMSTAD Ida  2001  NOR 
 22  12  3427102 WANGEN Marie Soelverud  2001  NOR 
 23  97  3427081 MOGER Julie Egeberg  2001  NOR 
 24  85  3427165 ENGDAHL Selma Loechen  2001  NOR 
 25  26  3427123 OLSEN Andrine Charlotte Ordemann  2001  NOR 
 26  7  3427163 ENGEN Martine Groettum  2001  NOR 
 27  116  3427198 GULBRANDSEN Vilje Marie  2001  NOR 
 28  59  3427223 LUNAASMO Anna Vangen  2001  NOR 
 29  95  3427130 KLEPPA Eline Haugen  2001  NOR 
 30  41  3427177 ONSOEIEN Ida Elise  2001  NOR 
 31  20  3427056 SVEEN Carina  2001  NOR 
 32  62  3427161 ANDERSEN Nora  2001  NOR 
 33  80  3427167 GOLBERG Vilde Emilie Hjelmseth  2001  NOR 
 34  57  3427055 EDLAND Nora  2001  NOR 
 35  42  3427155 HVAMSTAD Lina Eikenes  2001  NOR 
 36  87  3427116 JOHANNESEN Silje Holm  2001  NOR 
 37  75  3427150 GALAAEN Nora Edelsdatter  2001  NOR 
 38  50  3427066 SNORTHEIMSMOEN Thea  2001  NOR 
 39  117  3427226 VEDAL Kamilla  2001  NOR 
 40  24  3427043 NEVLAND Hedda  2001  NOR 
 41  36  3427183 BJOERBAEK Eva Caroline  2001  NOR 
 42  38  3427044 LISLEVAND Tuva  2001  NOR 
 43  34  3427187 AAREKOL Ragnhild  2001  NOR 
 44  105  3427074 MELI Nora  2001  NOR 
 45  31  3427115 RANVIK Andrea  2001  NOR 
 46  52  3427049 ARNTSEN Oda  2001  NOR 
 47  28  3427197 ISAKSEN Oda In  2001  NOR 
 48  45  3427046 BERGQUIST Kristina  2001  NOR 
 49  119  3427181 TALMO Katrine  2001  NOR 
 50  43  3427080 LOEN Tiril  2001  NOR 
 51  37  3427090 AAS Julie Sofie Franksdatter  2001  NOR 
 52  118  3427041 AASHEIM Janne Tjoerhom  2001  NOR 
 53  16  3427095 AABERG Maren Navarrete  2001  NOR 
 54  112  3427210 WAEHLE Ingeborg Senderud  2001  NOR 
 55  120  3427220 HAUGDAL Thea Dybvad  2001  NOR 
 56  90  3427174 HAAKSTAD Jenny Elise hagen  2001  NOR 
 57  56  3427185 AAS Mari Fareth  2001  NOR 
 58  101  3427206 MIKALSEN Hedda Emilie  2001  NOR 
 59  78  3427097 BYRLOEKKEN Ylva Finne  2001  NOR 
 60  82  3427032 LONGVA Ada Eide  2001  NOR 
 61  115  3427078 MORKEN Anne Mathea  2001  NOR 
 62  23  3427091 LINDGREN Marthine  2001  NOR 
 63  77  3427092 MYHRUM Aurora  2001  NOR 
 64  83  3427037 ROEKKE Live Johanne  2001  NOR 
 65  17  3427031 HULT Emma  2001  NOR 
 66  65  3535787 ESTEP Katherine  2001  USA 
 67  103  3427033 LEIRVIK Selma  2001  NOR 
 68  88  3427175 FLATLAND Vera Kristina  2001  NOR 
 69  39  3427168 BROENMO Julia Celine  2001  NOR 
 70  21  3427159 SPARBOE Mille Kristiane  2001  NOR 
 71  72  3427164 ANDRESEN Filippa Bjerve  2001  NOR 
 72  98  3427045 OEYGARD Gyrid  2001  NOR 
 73  58  3427208 BAARDSENG Anna  2001  NOR 
 74  68  3427129 SKEI Sigrid  2001  NOR 
 75  63  3427114 RANVIK Anniken  2001  NOR 
 76  111  3427104 SANDOEY Ann Sophie  2001  NOR 
 77  53  3427179 FREDIN Bethina Staulen  2001  NOR 
 78  18  3427127 IVERSEN Ida Helland  2001  NOR 
 79  54  3427030 KAMPENHOEY Hanne Skoglund  2001  NOR 
 80  19  3427076 LAINGEN Mari  2001  NOR 
 81  47  3427169 HYRVE Natalie Lovise   2001  NOR 
 82  25  3427110 KJELLE Mari  2001  NOR 
 83  94  3427178 TUFTE Ingeborg Soerhoey  2001  NOR 
 84  102  3427200 SLETTEN Alva  2001  NOR 
 85  110  3427065 SILBER Natascha  2001  NOR 
 86  49  3427072 HAMRE Elisabeth Lykken  2001  NOR 
 87  33  3427224 EMBRETSEN Nora Johanne  2001  NOR 
 88  35  3427027 HELGESEN Mari  2001  NOR 
 89  22  3427105 FINSTAD Sanna  2001  NOR 
 90  89  3427153 TANGEN Marte  2001  NOR 
 91  114  3427069 HOLDEN Hedda  2001  NOR 
 92  93  3427120 SANDE Marie Nesbakken  2001  NOR 
 93  91  3427238 BROERS Ingrid Lie  2001  NOR 
 94  79  3427036 SANDNES Julie  2001  NOR 
 95  51  3427199 STEILBU Ragnhild  2001  NOR 
 96  70  3427057 SEIM Solvor  2001  NOR 
 97  61  3427088 EKERN Sara  2001  NOR 
 98  46  3427070 BOSSUM Ingvild  2001  NOR 
 99  109  3427061 BYGRAVE Tuva  2001  NOR 
 100  30  3255031 RUNARSDOTTIR Kolfinna Iris  2001  ISL 
 101  96  3427227 ELVENES Andrine Erika  2001  NOR 
 102  67  3427060 BOLIN Ingvild Soland  2001  NOR 
 103  104  3427079 SOERLIE Ylva Nereng  2001  NOR 
 104  84  3427034 RENAA Lisa Grotte  2001  NOR 
 105  100  3427152 BOLLINGMO Kaja  2001  NOR 
 106  27  3427042 SANDVIK Katarina Topp  2001  NOR 
 107  60  3427131 ESTENSEN Julie  2001  NOR 
 108  92  3427053 ERIKSEN Kristin Schei  2001  NOR 


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel