-->

Resultater NM Junior Hommelvik - Kvinner 19/20 år - Klassisk 2015



Resultater Junior-NM Hommelvik - Kvinner 19/20 år - 5 km, klassisk
Hommelvik, Sør-Trøndelag - 7. mars 2015

Arrangementstype: Langrenn

Uoffisielle resultater

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse
1 (838) Weng, Lotta Udnes Nes Ski 10:47,5  
2 (821) Myhre, Julie Byåsen IL 10:49,5 +00:02,0
3 (817) Weng, Tiril Udnes Nes Ski 11:00,5 +00:13,0
4 (837) Skaanes, Marte Strindheim IL 11:05,2 +00:17,7
5 (839) Hustad, Sofie Nordsveen Nes Ski 11:05,5 +00:18,0
6 (842) Heimdal, Lovise Bardu IL 11:10,7 +00:23,2
7 (833) Bostad, Guro Strindheim IL 11:19,3 +00:31,8
8 (832) Bonden, Inger Sande Sportsklubb 11:19,8 +00:32,3
9 (830) Mathisen, Ingrid Fauske IL Ski 11:23,2 +00:35,7
10 (841) Drabløs, Elise Røer Nesodden IF - Ski 11:31,4 +00:43,9
11 (793) Tveten, Ingrid Elisabeth Røa IL 11:35,6 +00:48,1
12 (818) Rolandsen, Christina Fauske IL Ski 11:35,7 +00:48,2
13 (844) Brenden, Anne Marthe Gjøvik SK 11:36,3 +00:48,8
14 (825) Barland, Hanna Ruud Mysen IF 11:37,0 +00:49,5
14 (801) Ugland, Nora Strømmen og Lillestrøm SK 11:37,0 +00:49,5
16 (802) Skulbru, Hanne Strindheim IL 11:38,3 +00:50,8
17 (843) Vatnedalen, Anne Bykle IL 11:40,6 +00:53,1
18 (840) Kvamme, Lisa Søre Ål IL 11:41,0 +00:53,5
19 (790) Renå, Eiril Fuglem Hommelvik IL 11:43,6 +00:56,1
20 (834) Krüger, Solveig Hegstad Lyn Ski - Ski 11:44,2 +00:56,7
21 (845) Kant, Anna Emilie Hernes IL 11:45,7 +00:58,2
22 (826) Wiberg, Margit Otra IL 11:46,6 +00:59,1
23 (829) Øye, Ingvild Hovdebygda IL 11:47,4 +00:59,9
24 (819) Stenseth, Ane Appelkvist Grong IL 11:48,5 +01:01,0
25 (853) Ahlsand, Anine Kjelsås IL - ski 11:49,7 +01:02,2
26 (831) Jordheim, Guro Hemsedal IL 11:50,5 +01:03,0
27 (828) Ous, Amalie Håkonsen Nes Ski 11:54,7 +01:07,2
28 (820) Sørumshaugen, Ingrid Gjøvik SK 11:55,2 +01:07,7
29 (868) Horten, Oline Høybråten og Stovner IL 11:55,4 +01:07,9
30 (836) Larsen, Johanne Lyngen/Karnes IL 11:56,4 +01:08,9
31 (876) Langkaas, Elise Bærums Verk og Hauger Idrettsf 11:57,2 +01:09,7
32 (827) Wollan, Karoline Byåsen IL 11:57,9 +01:10,4
33 (787) Eide, Hilde Øystre Slidre IL 11:58,3 +01:10,8
34 (800) Rørvik, Sofie Mack Tromsø SK - Langrenn 11:59,0 +01:11,5
35 (803) Wilson, Silje Hamar SK 11:59,8 +01:12,3
36 (869) Snortheimsmoen, Hege Vestre Slidre IL 12:01,9 +01:14,4
37 (835) Aa, Sofie Winona Fossum IF 12:06,4 +01:18,9
38 (784) Renå, Tine Marit Hommelvik IL 12:07,3 +01:19,8
39 (858) Lervik, Anne Siri Asker SK 12:08,5 +01:21,0
40 (806) Nerdrum, Oda Ringkollen SK 12:10,7 +01:23,2
41 (814) Skaug, Marte Stokke IL 12:11,1 +01:23,6
42 (796) Jensen, Anna Kjelsås IL - ski 12:11,6 +01:24,1
43 (878) Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Alvdal IL 12:12,8 +01:25,3
44 (786) Mogstad, Ida Surnadal IL 12:20,1 +01:32,6
45 (792) Skarpenes, Pernille Kjelsås IL - ski 12:20,8 +01:33,3
46 (823) Ensrud, Julie Synnøve Trøsken IL 12:22,4 +01:34,9
47 (813) Byrkjeland, Amanda Borge Røa IL 12:23,8 +01:36,3
48 (879) Jegteberg, Ingunn Bykle IL 12:27,6 +01:40,1
49 (855) Schaanning, Sigrid Kjønnø Fossum IF 12:28,3 +01:40,8
50 (849) Bøgseth, Solveig Henning Skilag 12:31,9 +01:44,4
51 (794) Amundsen, Amalie Næss Lillehammer Skiklub 12:32,0 +01:44,5
52 (791) Sjøvold, Pauline Røros IL 12:32,3 +01:44,8
53 (799) Sørum, Ingrid Gjelleråsen IF 12:32,7 +01:45,2
54 (810) Madsen, Caroline Konnerud IL 12:33,1 +01:45,6
55 (877) Benum, Mari Dahl Byåsen IL 12:37,6 +01:50,1
56 (875) Hagström, Frida Anundsjö IF 12:38,0 +01:50,5
57 (783) Myhr, Sofia Funäsdalens IF 12:39,1 +01:51,6
58 (807) Buraas, Marte Sofie Lillehammer Skiklub 12:45,8 +01:58,3
59 (812) Fredriksen, Ingerid Lillehammer Skiklub 12:47,2 +01:59,7
60 (859) Øyan, Embla Stol IL Varden Meråker 12:53,2 +02:05,7
61 (865) Strid, Anne Nessegutten, SPK 12:54,0 +02:06,5
62 (866) Bergehagen, Anna Lillehammer Skiklub 12:55,1 +02:07,6
63 (864) Nesthus, Unni Geitle Vargar IL 12:56,2 +02:08,7
64 (870) Hansen, Ingvild Engenes Tromsø SK - Langrenn 12:56,6 +02:09,1
65 (785) Sandberg, Stina Johanne Kjelsås IL - ski 13:02,1 +02:14,6
66 (804) Benjaminsen, Andrine Lillomarka SK 13:04,9 +02:17,4
67 (874) Blomseth, Natalie Kristina Lillomarka SK 13:05,4 +02:17,9
68 (861) Arnesen, Vilde Senja Ski 13:05,9 +02:18,4
69 (808) Lundervold, Amalie Asker SK 13:08,5 +02:21,0
70 (798) Godtland, Ingrid Oppdal IL - ski 13:09,0 +02:21,5
71 (848) Tærud, Therese Øverhagen Strømmen og Lillestrøm SK 13:12,1 +02:24,6
72 (795) Sonflå, Ida IL Varden Meråker 13:24,8 +02:37,3
73 (811) Gustavsen, Ingrid Nessegutten, SPK 13:29,8 +02:42,3
74 (851) Kristoffersen, Julie Storforshei IF 13:45,5 +02:58,0
75 (846) Jensen, Oda Eidem Innstrandens IL 13:46,3 +02:58,8
76 (850) Nilsen, Tiril Bossmo og Ytteren IL 13:55,6 +03:08,1
77 (857) Sunde, Lisa Bakøy Fjellørnen IL 14:18,9 +03:31,4
78 (797) Rønnåbakk, Lise Stormfjell IL 15:26,1 +04:38,6
DNS (815) Aas, Hedda Lundeberg Skarphedin, IL    
DNS (809) Ara, Cristina Koll IL    
DNS (854) Bekkestad, Oda Karlsen Mjøndalen IF    
DNS (805) Erfjord, Marte Hafslo IL    
DNS (862) Evjen, Marie Strømsvik Orkdal IL    
DNS (863) Grande, Maren Inderøy IL    
DNS (816) Grøthe, Hanne Tormod Skilag    
DNS (824) Håkenstad-Bråten, Marte Lillehammer Skiklub    
DNS (860) Holden, Trine Moslet Strindheim IL    
DNS (788) Kvandal, Amalie Kristin Leirfjord IL    
DNS (822) Lefdal, Bertine Thorsnes IL Bjørn    
DNS (789) Leren, Anne Tolga IL    
DNS (872) Nyeng, Maria Ringebu/Fåvang SK    
DNS (871) Riseth, Kristin Spillum IL    
DNS (873) Svensen, Kristine Bruland Trøsken IL    
DNS (856) Sæther, Frida Byaasen Skiklub    
DNS (867) Vannebo, Ida Karoline Spillum IL    
DNF (852) Haug, Karoline Hamar SK 17:28,9 +06:41,4
DNF (847) Tollan, Hilde Brennmoen Tolga IL 18:43,5 +07:56,0


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +