-->

Resultater NM junior Nes - Sprint prolog - Kvinner 17 år 2015



Resultater NM junior - Sprint prolog klassisk, kvinner 17 år
Nes, Akershus - 14. februar 2015

Arrangementstype: Langrenn

UOFFISIELLE RESULTATER

Plass Startnr Navn Klubb Tid Etter
1 586 Hannah Halvorsen Sugarbowl Academy 00:00,00 +00:00,00
2 659 Amalie Honerud Olsen Mjøndalen IF/Team Drammen 00:00,00 +00:00,21
3 571 Mathilde Myhrvold Vind IL/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:02,36
4 620 Ingvild Margrete Ofstad Tromsø SK - Langrenn 00:00,00 +00:02,45
5 585 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal SK/NTG-L 00:00,00 +00:02,49
6 575 Hedda Østberg Amundsen Asker SK/Team G-Sport Asker 00:00,00 +00:02,83
7 618 Ingrid Haugland Strindheim IL 00:00,00 +00:03,39
8 581 Marte Fosen Fossum IF/NTG-G 00:00,00 +00:03,79
9 599 Randi Sollid Nordvang Tolga IL/NTG-L 00:00,00 +00:04,11
10 629 Kristin Sandbæk Østre Toten Skilag 00:00,00 +00:05,29
11 653 Katrine Seim Hol IL/NTG-G 00:00,00 +00:05,42
12 574 Mari Nordlunde Follebu SK/NTG-L 00:00,00 +00:05,46
13 573 Martine Engebretsen Heming, IL - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:05,57
14 584 Julie Karlsen Melbo IL 00:00,00 +00:05,75
15 633 Martine Korslund Roterud IL/NTG-L 00:00,00 +00:06,51
16 616 Siri Beate Solbergløkk Sokna IL 00:00,00 +00:06,56
17 612 Hedda Hulbaklien Bakke Koll IL/Team Kollen 00:00,00 +00:06,64
18 613 Kristine Amundsen IL Jardar 00:00,00 +00:07,90
19 621 Line Dugstad IL Bevern/Team Drammen 00:00,00 +00:08,59
20 604 Oda Nevland Bjerkreim IL/NTG-L 00:00,00 +00:08,82
21 577 Hilvi Emerense Hamar Byaasen Skiklub 00:00,00 +00:08,88
22 622 Marie Frivold Oddersjaa SSK/HSG 00:00,00 +00:08,89
23 631 Hanne Mo Vaadal Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:09,50
24 625 Synne Brovold Byåsen IL 00:00,00 +00:09,62
25 597 Emma Murvold Stor-Elvdal SK/MVS 00:00,00 +00:09,98
26 641 Tina Knutsmoen Nesodden IF - Ski 00:00,00 +00:10,41
27 583 Johanne Birkeland Abrahamsen Heming, IL - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:11,22
28 576 Synne Arnesen Senja Ski 00:00,00 +00:11,53
29 579 Tiril Liverud Knudsen Konnerud IL/Team Drammen 00:00,00 +00:11,67
30 655 Sara Pettersen Fuglu Gjerdrum IL - Ski 00:00,00 +00:11,71
31 642 Synnøve Larsen Lyngen/Karnes IL 00:00,00 +00:12,18
32 624 Julia Mehre Ystgaard Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:12,29
33 617 Alise Einmo Surnadal IL/MVS 00:00,00 +00:12,44
34 603 Marthe Jullum Fiskvik Stjørdals-Blink, IL/MVS 00:00,00 +00:12,80
35 626 Thea Maurtvedt Slitu IF/NTG-L 00:00,00 +00:13,58
36 628 Cecilie Mogen Oppegård IL 00:00,00 +00:13,61
37 592 Sandra Vestly Sirevåg Sandnes IL/HSG 00:00,00 +00:13,71
38 578 Anine Hallén Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:13,93
39 627 Johanne Heimdal Bardu IL 00:00,00 +00:14,16
40 635 Margit Slåtta Flothyl Rein, IL 00:00,00 +00:14,48
41 587 Sigrid Ertresvåg Jakobsen Emblem IL 00:00,00 +00:14,66
42 589 Henriette Furu Gjerdrum IL - Ski 00:00,00 +00:15,10
43 610 Aurora Kildahl Asker SK/Team G-Sport Asker 00:00,00 +00:15,16
44 590 Lone Aune Innstrandens IL 00:00,00 +00:15,40
45 606 Ina Høie Rustad IL 00:00,00 +00:15,66
46 658 Emilie Thrane Hof IL/Team Nordre Vestfold 00:00,00 +00:15,67
47 588 Jenny Aune Forbord Strindheim IL 00:00,00 +00:16,01
48 646 Audhild Espedal Bjerkreim IL/HSG 00:00,00 +00:16,13
49 608 Lone Johansen Melhus IL 00:00,00 +00:16,87
50 611 Marte Norbom Killingstad Konnerud IL 00:00,00 +00:17,35
51 660 Oda Svendgård Hommelvik IL 00:00,00 +00:17,51
52 654 Une Adeline Haugen Melhus IL 00:00,00 +00:17,58
53 609 Mari Virik Nøvik Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 00:00,00 +00:19,01
54 619 Kristina Pettersen Runar, IL 00:00,00 +00:19,16
55 582 Camilla Lie Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:19,83
56 596 Åshild Faller Råheim Fet SK 00:00,00 +00:19,84
57 591 Ingvill Odden Suldal IL 00:00,00 +00:20,36
58 614 Elise Gravningen Sande Sportsklubb/Team Nordre Vestfold 00:00,00 +00:20,43
59 644 Vilde Flatland Heddal IL/Team Grenland Ski 00:00,00 +00:21,49
60 636 Julie Rustad Drøbak-Frogn IL 00:00,00 +00:21,64
61 615 Marit Kulseth Selbu IL/MVS 00:00,00 +00:22,27
62 593 Live Augusta Spilker Byåsen IL 00:00,00 +00:23,85
63 643 Elin Aune Forbord Strindheim IL 00:00,00 +00:23,91
64 637 Kristine Nes Surnadal IL/MVS 00:00,00 +00:24,28
65 645 Henriette Olsen Kaale Ivrig, IL/Team Nordre Vestfold 00:00,00 +00:24,48
66 602 Karoline Strømmen Martinsen Vind IL/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:25,45
67 651 Helena Kumar Westberg Koll IL/Team Kollen 00:00,00 +00:26,49
68 656 Anniken Skeisvoll Grimsmo IL Jardar 00:00,00 +00:27,62
69 649 Madeleine Nilsen Austad Mogutten IL/Team Odal 00:00,00 +00:28,26
70 650 Emilie Gleditsch Runar, IL 00:00,00 +00:30,98
71 648 Åsa Lerum Førde IL 00:00,00 +00:32,49
72 630 Sarah May Instanes Fana IL 00:00,00 +00:32,75
1 661 Torun Elisabeth Seyffarth Asker SK 00:00,00 +00:37,87
73 605 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar SK 00:00,00 +00:38,31
74 647 Eirin Marie Syvertsen Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:41,68
75 623 Elise Ullern IL Jardar 00:00,00 +00:44,97
76 607 Ida Bratlie Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 00:00,00 +00:46,80


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +