-->

Resultater NM junior Nes - Sprint prolog - Kvinner 19/20 år 2015



Resultater NM junior - Sprint prolog klassisk, kvinner 19/20 år
Nes, Akershus - 14. februar 2015

Arrangementstype: Langrenn

UOFFISIELLE RESULTATER

Plass Startnr Navn Klubb Tid Etter
1 756 Amalie Håkonsen Ous Nes Ski/NTG-L 00:00,00 +00:00,00
2 740 Julie Myhre Byåsen IL 00:00,00 +00:02,00
3 788 Hanne Skulbru Strindheim IL 00:00,00 +00:05,20
4 754 Anne Marthe Brenden Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:06,71
5 738 Lotta Udnes Weng Nes Ski/NTG-L 00:00,00 +00:08,15
6 817 Silje Wilson Hamar SK 00:00,00 +00:09,05
7 743 Lovise Heimdal Bardu IL/NNS 00:00,00 +00:09,06
8 752 Ane Appelkvist Stenseth Grong IL 00:00,00 +00:09,25
9 787 Hanna Ruud Barland Mysen IF/MVS 00:00,00 +00:09,37
10 753 Ingrid Sørumshaugen Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:10,06
11 751 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn/NTG-G 00:00,00 +00:10,65
12 803 Sofie Winona Aa Fossum IF 00:00,00 +00:10,74
13 748 Anna Emilie Kant Hernes IL 00:00,00 +00:10,94
14 747 Lisa Kvamme Søre Ål IL/NTG-L 00:00,00 +00:11,08
15 798 Johanne Larsen Lyngen/Karnes IL/NNS 00:00,00 +00:11,39
16 779 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Alvdal IL 00:00,00 +00:11,55
17 750 Anne Vatnedalen Bykle IL/HSG 00:00,00 +00:11,71
18 766 Anne Strid Nessegutten, SPK 00:00,00 +00:11,99
19 755 Margit Wiberg Otra IL/HSG 00:00,00 +00:12,00
20 764 Hege Snortheimsmoen Vestre Slidre IL/Team Valdres Ski 00:00,00 +00:12,28
21 762 Ingvild Øye Hovdebygda IL 00:00,00 +00:12,29
22 742 Marte Skaanes Strindheim IL 00:00,00 +00:12,75
23 804 Sofie Mack Rørvik Tromsø SK - Langrenn 00:00,00 +00:13,04
24 757 Christina Rolandsen Fauske IL Ski 00:00,00 +00:13,12
25 759 Karoline Wollan Byåsen IL 00:00,00 +00:13,16
26 744 Marte Håkenstad-Bråten Lillehammer Skiklub/NTG-L 00:00,00 +00:13,45
27 789 Hilde Eide Øystre Slidre IL 00:00,00 +00:13,54
28 741 Sofie Nordsveen Hustad Nes Ski 00:00,00 +00:13,85
29 758 Elise Røer Drabløs Nesodden IF - Ski/NTG-G 00:00,00 +00:13,88
30 746 Inger Bonden Sande Sportsklubb 00:00,00 +00:13,96
31 784 Nikoline Asdøl Bærums Verk og Hauger Idrettsf 00:00,00 +00:14,21
32 783 Mari Dahl Benum Byåsen IL 00:00,00 +00:14,36
33 799 Eiril Fuglem Renå Hommelvik IL/MVS 00:00,00 +00:14,42
34 815 Solveig Bøgseth Henning Skilag 00:00,00 +00:14,99
35 778 Embla Stol Øyan IL Varden Meråker/MVS 00:00,00 +00:15,31
36 813 Elise Langkaas Bærums Verk og Hauger Idrettsf 00:00,00 +00:15,46
37 768 Ida Sonflå IL Varden Meråker/MVS 00:00,00 +00:16,38
38 810 Marte Skaug Stokke IL/NTG-G 00:00,00 +00:16,42
39 745 Ingrid Mathisen Fauske IL Ski 00:00,00 +00:16,71
40 763 Julie Synnøve Ensrud Trøsken IL/NTG-G 00:00,00 +00:17,20
40 805 Tine Marit Renå Hommelvik IL/MVS 00:00,00 +00:17,20
42 801 Nora Ugland Strømmen og Lillestrøm SK 00:00,00 +00:17,30
43 812 Ida Mogstad Surnadal IL/MVS 00:00,00 +00:17,55
44 761 Guro Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 00:00,00 +00:17,60
45 749 Solveig Hegstad Krüger Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:17,84
46 795 Amanda Bjørnenak Bardu IL/NNS 00:00,00 +00:17,89
47 792 Maren Grande Inderøy IL 00:00,00 +00:18,08
48 770 Ingrid Elisabeth Tveten Røa IL/Team Kollen 00:00,00 +00:18,21
49 790 Therese Øverhagen Tærud Strømmen og Lillestrøm SK 00:00,00 +00:18,37
50 811 Unni Geitle Nesthus Vargar IL/Vossalangrenn 00:00,00 +00:18,90
51 800 Amalie Næss Amundsen Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:19,05
52 775 Oda Nerdrum Ringkollen SK 00:00,00 +00:19,35
53 767 Kristine Bruland Svensen Trøsken IL/MVS 00:00,00 +00:19,41
54 776 Ingrid Sørum Gjelleråsen IF 00:00,00 +00:19,53
55 791 Amanda Borge Byrkjeland Røa IL/Team Kollen 00:00,00 +00:20,03
56 809 Ida Karoline Vannebo Spillum IL 00:00,00 +00:20,46
57 786 Caroline Madsen Konnerud IL/Team Drammen 00:00,00 +00:20,85
58 802 Ingunn Jegteberg Bykle IL/HSG 00:00,00 +00:21,43
59 816 Hilde Brennmoen Tollan Tolga IL 00:00,00 +00:21,62
60 785 Pernille Skarpenes Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:21,85
61 771 Marte Sofie Buraas Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:22,02
62 819 Oline Horten Høybråten og Stovner IL 00:00,00 +00:22,12
63 782 Karoline Haug Hamar SK 00:00,00 +00:23,46
64 818 Maria Nyeng Ringebu/Fåvang SK 00:00,00 +00:24,15
65 769 Natalie Kristina Blomseth Lillomarka SK/Team Kollen 00:00,00 +00:24,35
66 765 Marit Østvang Tolga IL/NTG-L 00:00,00 +00:25,20
67 797 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:27,94
68 796 Hanne Grøthe Tormod Skilag/MVS 00:00,00 +00:29,93
69 774 Cristina Ara Koll IL 00:00,00 +00:30,38
70 806 Marie Strømsvik Evjen Orkdal IL 00:00,00 +00:32,65
71 807 Ingrid Godtland Oppdal IL - ski 00:00,00 +00:34,86
72 814 Ine Margarethe Svendsen Trøsken IL/Team Grenland Ski 00:00,00 +00:43,99


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +