Resultater NM junior Nes - Sprint prolog - Menn 19/20 år 2015



Resultater NM junior - Sprint prolog klassisk, menn 19/20 år
Nes, Akershus - 14. februar 2015

Arrangementstype: Langrenn

Komplette offisielle resultater kommer..

UOFFISIELLE RESULTATER

Plass Startnr Navn Klubb Tid Etter
1 378 Even Northug Strindheim IL/MVS 00:00,00 +00:00,00
2 385 Erling Tofte Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:00,35
3 419 Sindre Pettersen Nittedal IL 00:00,00 +00:01,65
4 376 Joachim Aurland Kjellmyra IL/Team Solør Ski/NTG-L 00:00,00 +00:01,94
5 386 Simen Nordhagen Strandbygda IL/NTG-L 00:00,00 +00:02,04
6 527 Lasse Løwstrøm Aulin Siggerud IL - Ski/NTG-L 00:00,00 +00:02,38
7 381 Erland Kvisle Asker SK/Team G-Sport Asker 00:00,00 +00:03,06
8 389 Thomas Ekren Strindheim IL 00:00,00 +00:03,32
9 468 Aleksander Wisløff Ranheim SK 00:00,00 +00:04,11
10 467 Sondre Stormo Hommelvik IL/MVS 00:00,00 +00:04,18
11 387 Torstein Bu Førde IL/MVS 00:00,00 +00:04,24
12 379 Svein Berg Fines Strindheim IL/MVS 00:00,00 +00:04,42
13 367 Kristian Græsli Hamar SK 00:00,00 +00:04,69
14 370 Sjur Slettom Lom IL/NTG-L 00:00,00 +00:04,84
15 369 Fredrik Riseth Byåsen IL 00:00,00 +00:04,91
16 371 Aksel Rosenvinge Oseberg Skilag 00:00,00 +00:04,92
17 448 Marcus Fjeldheim Konnerud IL/Team Drammen 00:00,00 +00:05,05
18 524 Anders Sørensen Bjørndal IF/NTG-G 00:00,00 +00:05,05
19 452 Tommy Richard Wilhelmsen IL Bevern/NTG-G 00:00,00 +00:05,09
20 380 Jan Thomas Jenssen Hommelvik IL/MVS 00:00,00 +00:05,10
21 366 Ole Jørgen Bruvoll Lierne IL/MVS 00:00,00 +00:05,19
22 365 Audun Erikstad Vadsø SK/Team Varanger 00:00,00 +00:05,78
23 436 Johan Sørum Gangsø Gran IL/Team Hadeland/NTG-G 00:00,00 +00:06,06
24 372 Sivert Grøtan Eriksen Byåsen IL 00:00,00 +00:06,10
25 406 Øystein Tallhaug Engelstad MjøsSki/NTG-L 00:00,00 +00:06,11
26 514 Vebjørn Aaseth Strandbygda IL 00:00,00 +00:06,20
27 560 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL/HSG 00:00,00 +00:06,26
28 497 Harald Astrup Arnesen Heming, IL - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:06,40
29 498 Kristoffer By Vollset Klæbu IL 00:00,00 +00:06,87
30 388 Ørjan Staff Brandbu IF/Team Hadeland/NTG-G 00:00,00 +00:07,10
31 465 Even Nordbø Fyresdal IL/NTG-G 00:00,00 +00:07,36
32 374 Torgeir Sulen Hovland Kvaløysletta Skilag 00:00,00 +00:07,40
33 418 Harald Wright Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:07,41
34 522 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL/HSG 00:00,00 +00:07,70
35 528 Thomas Hetland Helleland IL/Sirdal Ski Langrenn 00:00,00 +00:08,01
36 375 Eirik Sverdrup Augdal Ringkollen SK 00:00,00 +00:08,02
37 434 Georg Noer Dotzler Fossum IF 00:00,00 +00:08,02
38 444 Halvor Kleivi Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:08,39
39 552 Trym Gjerstad Smedsrud Larvik Ski/Team 2022 00:00,00 +00:08,58
40 543 Kornelius Grøv Byaasen Skiklub 00:00,00 +00:08,61
41 485 Trym Halbjørhus Fikke Hemsedal IL/NTG-G 00:00,00 +00:08,73
42 517 Sondre Bjørkli Hommelvik IL 00:00,00 +00:08,89
43 384 Martin Hovin Byåsen IL 00:00,00 +00:09,09
44 429 Torstein Buan Røvik IL Varden Meråker/MVS 00:00,00 +00:09,55
45 532 Ludvik Bjørnstad Malvik IL/MVS 00:00,00 +00:09,64
46 447 David Dong-Hee Vik Alta IF/Team Nordlysbyen Ski 00:00,00 +00:09,74
47 390 Sindre Folkvord Sandnes IL/HSG 00:00,00 +00:09,97
48 364 Torgeir Lid Byggland Høydalsmo IL/HSG 00:00,00 +00:09,98
49 496 Aslak Ole Eira Nordreisa IL/NNS 00:00,00 +00:10,21
50 565 Pål Marius Mørch Rustad IL/Team Kollen 00:00,00 +00:10,34
51 428 Sindre Tungesvik Byåsen IL 00:00,00 +00:10,36
52 511 Bjørn André Aaslund Heming, IL - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:10,62
52 557 Livar Vaule Bjerkreim IL/HSG 00:00,00 +00:10,62
54 561 Magne Harborg Røros IL 00:00,00 +00:10,68
55 547 Brage Askeli Gjøvik SK/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:10,72
56 442 Aleksander Riseth Byåsen IL 00:00,00 +00:10,73
57 509 Torgeir Moe Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 00:00,00 +00:10,74
58 533 Joakim Vangen Thomassen Innstrandens IL 00:00,00 +00:10,77
59 423 Ulrik Leinan Baksjøberget Vang Skiløperforening 00:00,00 +00:11,01
60 455 Sivert Halfdan Bergan Larvik Ski 00:00,00 +00:11,04
61 477 Sigurd Braathen Reigstad Osterøy IL/Vossalangrenn 00:00,00 +00:11,25
62 383 Erik Olsvik Dengerud Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:11,28
63 449 Sindre Grønflaten Fjellørnen IL 00:00,00 +00:11,34
64 542 Stian Yndesdal Ofte Høydalsmo IL/HSG 00:00,00 +00:11,42
65 531 Tomas Renå Hommelvik IL 00:00,00 +00:11,53
66 422 Ola Fjelltun Stensvand ROS, IL/Team Drammen 00:00,00 +00:11,59
67 394 Eivind Høydal Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:11,64
68 564 Stian Grastveit Heming, IL - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:11,67
69 438 Erlend Elveos Kjelstrup Innstrandens IL/MVS 00:00,00 +00:11,76
70 515 Aleksander De Lange Claussen Bærums Skiklub 00:00,00 +00:11,85
71 562 Henrik Dønnestad Gulset IF/Team Grenland Ski 00:00,00 +00:12,07
72 404 Alexander Løvik Nyheim Tomrefjord IL 00:00,00 +00:12,19
73 396 Isak Nordeng Jensen Sortland og Omegn SK - Ski 00:00,00 +00:12,21
74 427 Tobias Storvik Drevja IL 00:00,00 +00:12,23
75 476 Erik Bøe Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:12,23
76 540 Torstein Haaker Dagestad Bulken IL/Vossalangrenn 00:00,00 +00:12,30
77 487 Håvard Flaten Gran IL/Team Hadeland 00:00,00 +00:12,31
78 382 Gaute Iversen IL Varden Meråker/MVS 00:00,00 +00:12,36
79 392 Jørgen Tveita Rustad IL/Team Kollen 00:00,00 +00:12,38
80 399 Erling Engesvold Flataker Hommelvik IL/MVS 00:00,00 +00:12,40
80 489 Øyvind Brakvatne Mjelde Osterøy IL/NTG-G 00:00,00 +00:12,40
82 453 John Magnus Haugen Hommelvik IL/MVS 00:00,00 +00:12,48
83 534 Mathias Aas Rolid Redalen IL/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:12,58
83 559 Sander Leinan Baksjøberget Vang Skiløperforening 00:00,00 +00:12,58
85 558 Eivind Haugen Furunes Hommelvik IL 00:00,00 +00:12,67
86 391 Eirik Mikkelsen Medkila SL/NNS 00:00,00 +00:12,70
87 414 Brage Lund Aakre Lom IL/MVS 00:00,00 +00:12,99
87 479 Ola Jordheim Hemsedal IL/Team Hallingdal 00:00,00 +00:12,99
89 408 Krister Saastad Larvik Ski/Team 2022 00:00,00 +00:13,18
90 491 Jonas Austad Henning Skilag 00:00,00 +00:13,21
91 450 Håvard Berteig Fossum IF 00:00,00 +00:13,24
92 435 Maximilian Bie Bardufoss og Omegn IF/NNS 00:00,00 +00:13,25
93 395 Andreas Andersen Sauge Nes Ski 00:00,00 +00:13,29
94 457 Truls Trøan Aune Steinkjer SK 00:00,00 +00:13,47
95 420 Daniel Stensæth Eide Asker SK 00:00,00 +00:13,62
96 503 Markus Skåttun Høybråten og Stovner IL/Team Kollen 00:00,00 +00:14,08
97 480 Harald Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 00:00,00 +00:14,23
98 466 Kristian Killingberg Lier IL/NTG-G 00:00,00 +00:14,44
99 481 Vegard Mellemsæter Oppdal IL - ski 00:00,00 +00:14,47
100 492 Even Kristian Tønsberg Fet SK 00:00,00 +00:14,49
101 462 Markus A Svendsen Bardu IL 00:00,00 +00:14,78
102 526 John Gunnar Hoås Lånke IL 00:00,00 +00:14,85
103 403 Eirik Andreas Johansen Skoppum IL 00:00,00 +00:15,19
104 494 Jakob Mestvedthagen Hemsedal IL/Team Hallingdal 00:00,00 +00:15,22
105 373 Stian Christoffersen Runar, IL 00:00,00 +00:15,61
106 541 Sondre Taugbøl Lomeland Gjesdal IL/HSG 00:00,00 +00:15,67
107 488 Arne Fodstad Karlsen Strandbygda IL/MVS 00:00,00 +00:15,73
108 507 Erik Vik Sirdal Skilag/Sirdal Ski Langrenn 00:00,00 +00:15,74
109 413 Arnt Gunnar Winther Kabelvåg og Svolvær Ski/MVS 00:00,00 +00:15,75
110 535 Henrik Olav Aandstad Askim IF/MVS 00:00,00 +00:15,91
111 475 Thomas Hjalmar Westgård Steinkjer SK 00:00,00 +00:16,06
112 553 Håkon Myrmo Rennebu IL 00:00,00 +00:16,27
113 549 Krister Hovde MjøsSki 00:00,00 +00:16,39
114 537 Aksel Madslien Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:16,41
115 459 Sverre Ryland Glomnes Fet SK 00:00,00 +00:16,46
116 463 Ole Martin Myre Nesvold Ballangen Ski/NNS 00:00,00 +00:16,57
117 482 Henrik Teien Sande Sportsklubb 00:00,00 +00:16,65
118 400 Vebjørn Tandberg Kjelsås IL - ski/Team Kollen 00:00,00 +00:16,71
119 402 Øystein Ellefsen Sjøli Byåsen IL 00:00,00 +00:16,80
120 460 Lars Bergendahl Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:16,99
121 554 Eirik Bruland Bærums Skiklub 00:00,00 +00:17,31
122 510 Lars Treekrem Ås IL 00:00,00 +00:17,42
123 539 Eirik Jonas Blomseth Lillomarka SK/Team Kollen 00:00,00 +00:17,43
124 470 Erlend Nyhus Bardu IL 00:00,00 +00:17,52
125 424 Andreas Faanes Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:17,89
126 472 Gjermund Korbøl Thoner Slåstad IL/Team Odal/NTG-L 00:00,00 +00:17,98
127 495 Torstein Hagen Tynset IF/MVS 00:00,00 +00:18,12
128 506 Vebjørn Heitmann Mikkelsen Alta IF/Team Nordlysbyen Ski 00:00,00 +00:18,19
129 433 Kristian Grue Gjerdrum IL - Ski 00:00,00 +00:18,39
130 484 Anders Quist Nyrnes Byåsen IL 00:00,00 +00:18,71
131 548 Jens Storås Sommer Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:18,72
132 520 Stian Elverhøi Nes Ski 00:00,00 +00:19,10
133 519 Eirik Hovland Årdalstangen IL 00:00,00 +00:19,26
134 426 Anders Aamodt Resell Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:19,39
135 566 Torbjørn Øilo Jacobsen Bærums Skiklub 00:00,00 +00:19,42
136 474 Jon Kristian Trøen Ålen IL 00:00,00 +00:19,66
137 563 Daniel Bjørkamo Vist Steinkjer SK 00:00,00 +00:19,71
138 409 Iver Matias Linge Glomnes Valldal IL 00:00,00 +00:19,78
139 410 Alexander Enerud Holen Nes Ski 00:00,00 +00:19,81
140 505 Håvard Petterson Østre Toten Skilag/Gjøvik/Toten Langrenn 00:00,00 +00:19,86
141 538 Erik Prebensen Spillum IL 00:00,00 +00:20,14
142 451 Ludvig Killingberg Oppdal IL - ski 00:00,00 +00:20,77
143 544 Morten Torvik IL Varden Meråker/MVS 00:00,00 +00:21,09
144 513 Anders Johan Olsen Kabelvåg og Svolvær Ski 00:00,00 +00:21,11
145 501 Jon Kristian Netland Andersen Bardu IL 00:00,00 +00:21,13
146 397 Lars Johannessen Ørn, IF/Team Grenland Ski 00:00,00 +00:22,58
147 536 August Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski/NNS 00:00,00 +00:22,75
148 440 Even Wiborg Nordsletten Koll IL/Team Kollen 00:00,00 +00:23,33
149 478 Sivert Fodnes Årdalstangen IL 00:00,00 +00:23,80
150 504 Eirik Tvedt Aastvedt Osterøy IL/Vossalangrenn 00:00,00 +00:23,83
151 393 Ola Brosveet Rannem Inderøy IL 00:00,00 +00:24,37
152 445 Vegard Ødegården Rustad IL/Team Kollen 00:00,00 +00:25,06
153 471 Jørgen Frihagen Dahl IL Bevern 00:00,00 +00:25,28
154 443 Vetle Varslot Halsan Frol IL/MVS 00:00,00 +00:25,32
155 502 Olav Vikøren Espenes Lyn Ski - Ski/Team Kollen 00:00,00 +00:25,79
156 425 Oddvar Saanum Tolga IL/MVS 00:00,00 +00:26,91
157 401 Geir Steig Luster IL 00:00,00 +00:27,27
158 456 Ole Magnus Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 00:00,00 +00:27,52
159 483 Sander Jansson Ringebu/Fåvang SK 00:00,00 +00:27,61
160 469 Ole Gamme Gran IL/Team Hadeland 00:00,00 +00:27,73
161 525 Emil Rødsjø Verrastranda IL 00:00,00 +00:27,85
162 555 Jørgen Natvig Løvseth Byåsen IL 00:00,00 +00:28,17
163 417 Vegard Skaflestad Hegrenes Førde IL 00:00,00 +00:28,27
164 412 Tor Jøran Ravndal Gjesdal IL/Sirdal Ski Langrenn 00:00,00 +00:29,17
165 416 Sebastian Aagnes Bærums Skiklub 00:00,00 +00:29,61
166 458 Eirik Stonor Lillehammer Skiklub 00:00,00 +00:30,92
167 398 Bjarte Lie Aurdal IF Langrenn/Team Valdres Ski 00:00,00 +00:31,08
168 551 Anders Reitan Ålen IL 00:00,00 +00:31,34
169 439 Johans Grimstvedt Nissedal IL 00:00,00 +00:32,41
170 464 Henrik Nielsen Solberg Skatval Skilag - ski/MVS 00:00,00 +00:41,01
171 490 Magnus Rokne Vågen Koll IL/Team Kollen 00:00,00 +00:41,21
172 550 Vegar Grasåsen Songe SK 00:00,00 +00:46,82

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +