Resultater NM Junior Savalen - 15 km - Fri - Kvinner 19/20 år - 2019



Resultater NM Junior Savalen - 15 km, intervallstart, fri - Kvinner 19/20 år
Savalen, Tynset, Hedmark - 9. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 325 STAV Astrid 1999 NOR 44:37.8 0.00 64.79
2 343 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 45:22.3 +44.5 78.08
3 318 WALTENBERG Julie 1999 NOR 45:29.8 +52.0 80.33
4 341 SANNESS Nora 2000 NOR 45:55.8 +1:18.0 88.09
5 315 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 46:14.5 +1:36.7 93.68
6 326 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 46:40.0 +2:02.2 101.30
7 332 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR 46:43.9 +2:06.1 102.46
8 338 MIKAELSEN Ingvild Larsen 2000 NOR 47:00.8 +2:23.0 107.51
9 310 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 47:13.6 +2:35.8 111.34
10 309 RAVNDAL Linn 2000 NOR 47:31.3 +2:53.5 116.62
11 344 JOHANSEN Stine 2000 NOR 47:33.3 +2:55.5 117.22
12 319 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 47:37.6 +2:59.8 118.51
13 303 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 47:42.5 +3:04.7 119.97
14 296 MOGSTAD Ragnhild 1999 NOR 47:46.6 +3:08.8 121.19
15 316 EINMO Malin 2000 NOR 47:49.3 +3:11.5 122.00
16 302 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 47:57.2 +3:19.4 124.36
17 307 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 48:07.7 +3:29.9 127.50
18 274 BUNEMANN DE BESCHE Anne 2000 NOR 48:13.7 +3:35.9 129.29
19 306 BERGUNDHAUGEN Eline 1999 NOR 48:13.9 +3:36.1 129.35
20 313 SEMB Henriette Saeterdal 1999 NOR 48:28.9 +3:51.1 133.83
21 308 FOLKVORD Mari 1999 NOR 48:34.6 +3:56.8 135.53
22 331 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR 48:56.1 +4:18.3 141.96
23 327 NORLI Vera Johanne 1999 NOR 48:59.6 +4:21.8 143.00
24 324 EVERTSENRonja Haakenstad 2000 NOR 49:03.7 +4:25.9 144.23
25 305 HELGESEN Elisabeth Hagen 1999 NOR 49:05.0 +4:27.2 144.62
26 342 KROKEN Hanne Kristine 1999 NOR 49:09.0 +4:31.2 145.81
27 323 SOERUM Thea 2000 NOR 49:31.5 +4:53.7 152.53
28 340 SKJERVEN Eivor Vestrheim 1999 NOR 49:48.0 +5:10.2 157.46
29 328 ROETVEI Nora 2000 NOR 49:50.1 +5:12.3 158.09
30 321 STORAA Silje 2000 NOR 49:56.4 +5:18.6 159.97

31 320 RYAN Ingrid Tandberg 2000 NOR 50:02.0 +5:24.2 161.65
32 256 EIDE Ragnhild 1999 NOR 50:17.0 +5:39.2 166.13
33 336 BERNTSEN Annette 2000 NOR 50:19.1 +5:41.3 166.75
34 339 PEDERSEN Ingrid Leuckfeld 2000 NOR 50:22.8 +5:45.0 167.86
35 312 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 50:24.7 +5:46.9 168.43
36 329 VALNES Lisa Amalie 2000 NOR 50:30.7 +5:52.9 170.22
37 243 JOHNSEN Marte Lien 1999 NOR 50:31.3 +5:53.5 170.40
38 269 HOLSBOE Johanne 1999 NOR 50:35.0 +5:57.2 171.50
39 285 BREKKE Ane 2000 NOR 50:39.8 +6:02.0 172.94
40 259 SANDVOLD Guri 1999 NOR 50:44.0 +6:06.2 174.19
41 279 WANG Ane Groetan 2000 NOR 50:44.6 +6:06.8 174.37
42 270 NILSEN Hanne 2000 NOR 51:03.0 +6:25.2 179.87
43 284 STRANDLIE Kristine Haanes 2000 NOR 51:07.1 +6:29.3 181.09
44 282 SAGLAND Maren Smulan 2000 NOR 51:15.3 +6:37.5 183.54
45 240 THORSTENSEN Elisabeth Hofgaard 1999 NOR 51:15.8 +6:38.0 183.69
46 304 WOLLEBEK Ingvild 1999 NOR 51:17.7 +6:39.9 184.26
47 345 FURUTANGVIK Maren 1999 NOR 51:18.1 +6:40.3 184.38
48 314 HETLESAETER Mari 1999 NOR 51:18.2 +6:40.4 184.41
49 260 NILSEN Elise 2000 NOR 51:25.8 +6:48.0 186.68
50 337 KLEIVI Kristine 2000 NOR 51:36.5 +6:58.7 189.88
51 268 AUSTAD Vilde 2000 NOR 51:38.9 +7:01.1 190.59
52 317 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 52:03.0 +7:25.2 197.79
53 266 LANGE Vilde Roysdatter 2000 NOR 52:10.5 +7:32.7 200.04
54 291 LIE Maiken 2000 NOR 52:15.7 +7:37.9 201.59
55 288 DARELL Amanda 2000 NOR 52:28.8 +7:51.0 205.50
56 322 SKOGSHOLM Franziska 1999 NOR 52:30.5 +7:52.7 206.01
57 293 JAKOBSEN Magni Klevstad 2000 NOR 52:31.9 +7:54.1 206.43
58 301 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR 52:36.0 +7:58.2 207.65
59 286 OEVREBUST Vilde Lorgen 2000 NOR 52:40.0 +8:02.2 208.85
60 257 GRANOEIEN Tuva Ertzaas 1999 NOR 52:52.0 +8:14.2 212.43

61 277 PEDERSEN Sara 1999 NOR 52:53.0 +8:15.2 212.73
62 290 STANGEBYE Pia 2000 NOR 53:07.0 +8:29.2 216.91
63 272 NYGAARD Marianne 2000 NOR 53:14.0 +8:36.2 219.01
64 271 HEGGEM Synnoeve 2000 NOR 53:23.6 +8:45.8 221.87
65 276 AKSNES Hedda 1999 NOR 53:32.2 +8:54.4 224.44
66 254 HOFSTAD Signe 2000 NOR 53:35.1 +8:57.3 225.31
67 253 BJOERN Aurora Ulsaker 1999 NOR 53:42.6 +9:04.8 227.55
68 289 FOSSGAARD Ingvild 2000 NOR 53:50.1 +9:12.3 229.79
69 295 MOGSTAD Ane 2000 NOR 53:58.1 +9:20.3 232.18
70 263 VESTENGEN Siri 2000 NOR 54:26.4 +9:48.6 240.64
71 247 DALENG Andrine 2000 NOR 54:33.8 +9:56.0 242.85
72 299 LUND Tiril Bergitte 2000 NOR 54:35.4 +9:57.6 243.32
73 265 VALAAS Ane Bjoergum 2000 NOR 54:55.6 +10:17.8 249.36
74 300 HAUGEN Gjertrud Rasch 2000 NOR 55:18.2 +10:40.4 256.11
75 267 OEVRETVEIT Julie 1999 NOR 55:28.9 +10:51.1 259.31
76 262 FOSS Thea Helene 2000 NOR 55:50.7 +11:12.9 265.82
77 280 KVAM Eline 2000 NOR 56:22.6 +11:44.8 275.35
78 242 STEINSHOLT Oda Katrine fald 2000 NOR 56:30.4 +11:52.6 277.68
79 255 RANDLEV Mia Nilssen 2000 NOR 56:50.6 +12:12.8 283.72
80 287 SOERSET Emma Marie 1999 NOR 56:55.5 +12:17.7 285.18
81 278 AALBERG Amanda 1999 NOR 57:11.6 +12:33.8 289.99
82 258 BAKKEN Betine 1999 NOR 57:52.8 +13:15.0 302.30
83 245 HETLAND Silje 2000 NOR 58:11.8 +13:34.0 307.97
84 248 HYNNE Julie Marie 2000 NOR 58:35.5 +13:57.7 315.06
85 261 ROLFSEN Ingrid Thune 2000 NOR 58:53.5 +14:15.7 320.43
86 275 NORLAND Johanne Dahl 2000 NOR 1:00:03.3 +15:25.5 341.29
87 273 QVENILD-SVENNUNGSEN Marthe 2000 NOR 1:00:15.9 +15:38.1 345.05
88 251 KRISTIANSEN Melanie 2000 NOR 1:01:42.3 +17:04.5 370.86
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
241 FJOESNE Selma Rydland 2000 NOR
246 LUND Maria 2000 NOR
250 OLESEN Marte Riis 2000 NOR
252 WIIK Rikke 2000 NOR
283 RUSTEN Tina 1999 NOR
294 KILLINGSTAD Hanna Norbom 2000 NOR
298 MANNSAAKER Live 1999 NOR
311 RAVNAA Anniken 1999 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
244 JOHNSEN Ingrid 2000 NOR
249 KARLSEN Guro 1999 NOR
264 KVILE Synneva Iren 2000 NOR
281 WARSET Malin 2000 CAN
292 KILDAHL Selma 2000 NOR
297 SKJELDAL Guro 2000 NOR
330 LONGFJELD Agnes Irene 1999 NOR
333 DENGERUD Karianne Olsvik 2000 NOR
334 SIVERTSEN Ragnhild 1999 NOR
335 BYE Sigrid 1999 NOR