Resultater NM Junior Stafett 2014



Resultater Orientering
NM Junior Stafett
Heimdal, Klæbu, Sør-Trøndelag - 7. september 2014

H17-20

49 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 OL Trollelg 1       1:40:28    
  1. Trond Einar Moen Pedersli 35:51 1   35:51 1  
  2. Ove Baardsgaard 29:20 6 +0:58 1:05:11 2 +0:27
  3. Andreas Sølberg 35:17 1   1:40:28 1  
2 Kongsberg OL 1       1:40:33   +0:05
  1. Karl Fremstad 36:01 4 +0:10 36:01 4 +0:10
  2. Sigur Heggedal 28:43 3 +0:21 1:04:44 1  
  3. Sindre Sandven 35:49 2 +0:32 1:40:33 2 +0:05
3 Varegg Fleridrett 1       1:44:42   +4:14
  1. Olav Ekrheim 39:43 11 +3:52 39:43 11 +3:52
  2. Vegard Jarvis Westergård 28:22 1   1:08:05 5 +3:21
  3. Sindre Østgulen Deisz 36:37 5 +1:20 1:44:42 3 +4:14
3 Frol IL 1       1:44:42   +4:14
  1. Paul Sirum 35:54 2 +0:03 35:54 2 +0:03
  2. Jonas Ressem 31:38 12 +3:16 1:07:32 3 +2:48
  3. Stian Sundsvik 37:10 6 +1:53 1:44:42 3 +4:14
5 Raumar Orientering 1       1:45:02   +4:34
  1. Anders Haga 39:45 13 +3:54 39:45 13 +3:54
  2. Vetle Christiansen 29:14 5 +0:52 1:08:59 7 +4:15
  3. Magne Haga 36:03 4 +0:46 1:45:02 5 +4:34
6 Fossum IF 1       1:46:19   +5:51
  1. Olai Stensland Lillevold 39:56 14 +4:05 39:56 14 +4:05
  2. Elias T. Mølnvik 30:26 7 +2:04 1:10:22 11 +5:38
  3. Borger Melsom 35:57 3 +0:40 1:46:19 6 +5:51
7 Fossum IF 2       1:46:59   +6:31
  1. Oskar Størmer 35:58 3 +0:07 35:58 3 +0:07
  2. Sigurd Melsom 33:36 23 +5:14 1:09:34 9 +4:50
  3. Håvard Irgens 37:25 7 +2:08 1:46:59 7 +6:31
8 Nydalens SK 1       1:47:32   +7:04
  1. Erik Olsvik Dengerud 39:43 11 +3:52 39:43 11 +3:52
  2. Eirik Langedal Breivik 29:04 4 +0:42 1:08:47 6 +4:03
  3. Jonas Madslien Bakken 38:45 10 +3:28 1:47:32 8 +7:04
9 Halden SK 1       1:49:38   +9:10
  1. Håkon Raadal Bjørlo 39:01 9 +3:10 39:01 9 +3:10
  2. Anders Felde Olaussen 31:55 15 +3:33 1:10:56 12 +6:12
  3. Markus Holter 38:42 9 +3:25 1:49:38 9 +9:10
10 OL Tønsberg og omegn 1       1:50:34   +10:06
  1. Mathias Gløersen 40:02 19 +4:11 40:02 19 +4:11
  2. Anders Krona Haflan 31:45 13 +3:23 1:11:47 15 +7:03
  3. Håkon Fruseth Christiansen 38:47 11 +3:30 1:50:34 10 +10:06
11 Tynset IF 1       1:50:44   +10:16
  1. Erlend Kvittum Nytrøen 40:00 17 +4:09 40:00 17 +4:09
  2. Anders Nyaas 31:50 14 +3:28 1:11:50 16 +7:06
  3. Petter Vangen Lunåsmo 38:54 12 +3:37 1:50:44 11 +10:16
12 NTNUI 1       1:50:50   +10:22
  1. Magne Jutulstad 39:58 16 +4:07 39:58 16 +4:07
  2. Jonas Klausen Espedal 32:38 19 +4:16 1:12:36 17 +7:52
  3. Rasmus Rørholt Theisen 38:14 8 +2:57 1:50:50 12 +10:22
13 Heming Orientering 1       1:53:38   +13:10
  1. Harald Astrup Arnesen 39:39 10 +3:48 39:39 10 +3:48
  2. Ulrik Astrup Arnesen 28:24 2 +0:02 1:08:03 4 +3:19
  3. Henrik Gjemdal 45:35 19 +10:18 1:53:38 13 +13:10
14 Nydalens SK 2       1:56:01   +15:33
  1. Eivind Høydal 37:58 5 +2:07 37:58 5 +2:07
  2. Elias Wiklund 33:02 21 +4:40 1:11:00 13 +6:16
  3. Jørgen Madslien 45:01 18 +9:44 1:56:01 14 +15:33
15 Asker Skiklubb 1       1:56:27   +15:59
  1. Ola Løvald Bråten 40:11 20 +4:20 40:11 20 +4:20
  2. Eivind Øfsthus Gravir 35:22 27 +7:00 1:15:33 22 +10:49
  3. Vegard Gulbrandsen 40:54 13 +5:37 1:56:27 15 +15:59
16 Kristiansand OK 1       1:56:34   +16:06
  1. Matias H Hanisch 38:02 6 +2:11 38:02 6 +2:11
  2. Morten Jørgensen 31:36 11 +3:14 1:09:38 10 +4:54
  3. Jon Nilsen 46:56 21 +11:39 1:56:34 16 +16:06
17 Freidig 1       1:57:17   +16:49
  1. Mattis Holt 41:49 26 +5:58 41:49 26 +5:58
  2. Håvard Eidsmo 30:47 8 +2:25 1:12:36 17 +7:52
  3. Rein Helle Mårdalen 44:41 17 +9:24 1:57:17 17 +16:49
18 Nydalens SK 3       1:59:13   +18:45
  1. Tord Haflan 40:01 18 +4:10 40:01 18 +4:10
  2. Gjermund Tørnqvist Halden 31:09 10 +2:47 1:11:10 14 +6:26
  3. Simen Eid Nielsen 48:03 24 +12:46 1:59:13 18 +18:45
19 Frol IL 2       1:59:18   +18:50
  1. Vegard Ressem 38:03 7 +2:12 38:03 7 +2:12
  2. Johan Otto Munkeby 31:06 9 +2:44 1:09:09 8 +4:25
  3. Johannes Okkenhaug 50:09 27 +14:52 1:59:18 19 +18:50
20 Hamar OK 1       2:00:33   +20:05
  1. Sverre Bang Støeng 40:55 21 +5:04 40:55 21 +5:04
  2. Einar Lofthus 32:11 17 +3:49 1:13:06 19 +8:22
  3. Ivar Jevne Arnesen 47:27 23 +12:10 2:00:33 20 +20:05
21 Ringsaker OK 1       2:00:53   +20:25
  1. Simen Bordal 41:26 22 +5:35 41:26 22 +5:35
  2. Henrik Bordal 36:10 29 +7:48 1:17:36 24 +12:52
  3. Johannes Bordal 43:17 14 +8:00 2:00:53 21 +20:25
22 Kristiansand OK 2       2:02:43   +22:15
  1. Henrik Upsal 46:09 33 +10:18 46:09 33 +10:18
  2. Marius Pytten 32:47 20 +4:25 1:18:56 25 +14:12
  3. Torkel Reinhartsen 43:47 15 +8:30 2:02:43 22 +22:15
23 Varegg Fleridrett 2       2:03:05   +22:37
  1. Markus Kjærner-Semb 43:43 29 +7:52 43:43 29 +7:52
  2. Styrk Almeland Bleie 35:14 25 +6:52 1:18:57 27 +14:13
  3. Per Ola Ottesen 44:08 16 +8:51 2:03:05 23 +22:37
24 Vegårshei IL 1       2:04:32   +24:04
  1. Are Smeland Nygårdseter 39:56 14 +4:05 39:56 14 +4:05
  2. Bjørnar Smeland Nygårdseter 37:15 31 +8:53 1:17:11 23 +12:27
  3. Olav Vestøl 47:21 22 +12:04 2:04:32 24 +24:04
25 Nord-Østerdal OK 1       2:05:34   +25:06
  1. Ivar Aukrust Osmoen 41:34 24 +5:43 41:34 24 +5:43
  2. Øyvind Berg 37:42 33 +9:20 1:19:16 31 +14:32
  3. John Kasper Svergja 46:18 20 +11:01 2:05:34 25 +25:06
26 Konnerud IL 1       2:06:41   +26:13
  1. Audun Heimdal 38:57 8 +3:06 38:57 8 +3:06
  2. Håvard Landro Svingheim 36:29 30 +8:07 1:15:26 21 +10:42
  3. Truls Sildnes Baklid 51:15 29 +15:58 2:06:41 26 +26:13
27 Fredrikstad SK 1       2:07:14   +26:46
  1. Herman Ryen Martinsen 41:56 27 +6:05 41:56 27 +6:05
  2. Asgeir Ristesund 33:23 22 +5:01 1:15:19 20 +10:35
  3. Lasse Simonsen 51:55 32 +16:38 2:07:14 27 +26:46
28 Byåsen IL 1       2:10:32   +30:04
  1. Øyvind Wiggen 43:11 28 +7:20 43:11 28 +7:20
  2. Brage Jørum 35:54 28 +7:32 1:19:05 29 +14:21
  3. Sigurd Stenvik 51:27 31 +16:10 2:10:32 28 +30:04
29 Halden SK 2       2:11:04   +30:36
  1. Peter Nordbrøden 47:00 34 +11:09 47:00 34 +11:09
  2. Håkon Østraat Sævareid 31:56 16 +3:34 1:18:56 25 +14:12
  3. Petter Norsted Kildebo 52:08 33 +16:51 2:11:04 29 +30:36
30 Sturla, IF 1       2:15:05   +34:37
  1. Sturla Frydenlund 44:39 32 +8:48 44:39 32 +8:48
  2. Ingunn Egeberg Vári 39:03 35 +10:41 1:23:42 33 +18:58
  3. Lars Henrik Thon 51:23 30 +16:06 2:15:05 30 +34:37
31 Freidig 2       2:20:24   +39:56
  1. Kjetil Mølnvik 41:32 23 +5:41 41:32 23 +5:41
  2. Adrian Opheim 37:33 32 +9:11 1:19:05 29 +14:21
  3. Nils Ola Kvam 1:01:19 35 +26:02 2:20:24 31 +39:56
32 Bækkelagets SK 1       2:23:41   +43:13
  1. Sebastian Torgersen 41:45 25 +5:54 41:45 25 +5:54
  2. Gard-Martin Udnesseter Johnson 53:24 39 +25:02 1:35:09 36 +30:25
  3. Thomas Schive 48:32 26 +13:15 2:23:41 32 +43:13
33 Oppsal Orientering 1       2:25:02   +44:34
  1. Are Wigaard 1:01:55 37 +26:04 1:01:55 37 +26:04
  2. Knut Aasheim 32:11 17 +3:49 1:34:06 35 +29:22
  3. Ole Martin Edstrøm 50:56 28 +15:39 2:25:02 33 +44:34
34 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:25:08   +44:40
  1. Endre Aaen 48:57 35 +13:06 48:57 35 +13:06
  2. Henrik Nielsen Solberg 47:47 37 +19:25 1:36:44 37 +32:00
  3. Ole Wanvik Haugen 48:24 25 +13:07 2:25:08 34 +44:40
35 IL Leik 1       2:25:12   +44:44
  1. Ola Keiserås 43:45 30 +7:54 43:45 30 +7:54
  2. Jonas Unsgård 35:16 26 +6:54 1:19:01 28 +14:17
  3. Ingebrigt Eid 1:06:11 36 +30:54 2:25:12 35 +44:44
36 Halden SK 3       2:29:49   +49:21
  1. Olav Schmitt Gran 49:47 36 +13:56 49:47 36 +13:56
  2. Trygve Kristoffer Løvli 43:04 36 +14:42 1:32:51 34 +28:07
  3. Sander Kirkebøen 56:58 34 +21:41 2:29:49 36 +49:21
37 Kristiansand OK 3       2:31:33   +51:05
  1. Vetle Elias Lynnebakken 44:25 31 +8:34 44:25 31 +8:34
  2. Vegard Myhre 34:58 24 +6:36 1:19:23 32 +14:39
  3. Vetle Reinhartsen 1:12:10 37 +36:53 2:31:33 37 +51:05
38 Wing OK 1       2:57:08   +1:16:40
  1. Asbjørn Midtbø 1:05:55 38 +30:04 1:05:55 38 +30:04
  2. Arvid Lyngstad 38:52 34 +10:30 1:44:47 38 +40:03
  3. Johannes K. Midtbø 1:12:21 38 +37:04 2:57:08 38 +1:16:40
39 Indre Østfold OK 1       3:40:01   +1:59:33
  1. Odd Kasper Ekre 1:15:59 39 +40:08 1:15:59 39 +40:08
  2. Jørgen Vister 53:21 38 +24:59 2:09:20 39 +1:04:36
  3. Jens Nandrup Nielsen 1:30:41 39 +55:24 3:40:01 39 +1:59:33
  Kongsberg OL 2       diskvalifisert    
  1. Mathias Drage diskvalifisert     diskvalifisert    
  2. Trygve Heggedal 35:54 0 +7:32 diskvalifisert    
  3. Einar Lund 43:31 0 +8:14 diskvalifisert    
  Heming Orientering 2       brutt    
  1. Lars Treekrem 41:58 0 +6:07 brutt    
  2. brutt     brutt    
  3. brutt     brutt    
  Larvik OK 1       brutt    
  1. Tobias Kristensen 1:05:17 0 +29:26 brutt    
  2. Jens Didrik Berg 50:45 0 +22:23 brutt    
  3. Anders Bjørningstad Kristoffersen brutt     brutt    
  OL Trollelg 2       brutt    
  1. Olav Andreas Remmen 42:05 0 +6:14 brutt    
  2. Hallvard Seim Grøvlen brutt     brutt    
  3. Brynjar Forseth brutt     brutt    
  Fossum IF 3       brutt    
  1. Martin Borge Heir 42:03 0 +6:12 brutt    
  2. brutt     brutt    
  3. brutt     brutt    
  NTNUI 2       brutt    
  1. Andreas Alvem 1:11:23 0 +35:32 brutt    
  2. Jenny Braseth 1:00:20 0 +31:58 brutt    
  3. Sindre Engzelius Gylver brutt     brutt    
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       brutt    
  1. Ask Kleist Godal 35:54 0 +0:03 brutt    
  2. Amund Bø Kongsbakk brutt     brutt    
  3. Håkon Hegreberg brutt     brutt    
  Lillomarka OL 1       brutt    
  1. Steinar Kollerud 41:42 0 +5:51 brutt    
  2. Robin Bergane Jansson 36:04 0 +7:42 brutt    
  3. Thorstein Wang brutt     brutt    
  Fana IL 1       brutt    
  1. Jakob Eikner brutt     brutt    
  2. Bjørnar Almeland brutt     brutt    
  3. brutt     brutt    
  Nord-Østerdal OK 2       brutt    
  1. Hans Peder Langbekkhei 58:03 0 +22:12 brutt    
  2. Anders Tingstad 44:00 0 +15:38 brutt    
  3. Anders Rønning brutt     brutt    

D17-20

37 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Frol IL 1       1:32:57    
  1. Line Sundsvik 31:51 3 +0:26 31:51 3 +0:26
  2. Eirin Svanøe-Hafstad 29:45 2 +0:31 1:01:36 2 +0:57
  3. Mathilde Rundhaug 31:21 3 +1:07 1:32:57 1  
2 Fossum IF 1       1:33:36   +0:39
  1. Sigrid Alexandersen 31:44 2 +0:19 31:44 2 +0:19
  2. Ragnhild Hjermstad 29:55 3 +0:41 1:01:39 3 +1:00
  3. Gunvor Hov Høydal 31:57 4 +1:43 1:33:36 2 +0:39
3 Asker Skiklubb 1       1:35:00   +2:03
  1. Tilla Farnes Hennum 31:25 1   31:25 1  
  2. Ingrid Gulbrandsen 29:14 1   1:00:39 1  
  3. Kaja Bråten Løvald 34:21 7 +4:07 1:35:00 3 +2:03
4 Freidig 1       1:43:54   +10:57
  1. Gina Mølnvik 37:45 10 +6:20 37:45 10 +6:20
  2. Malin Sandstad 33:50 9 +4:36 1:11:35 6 +10:56
  3. Frida Sæther 32:19 5 +2:05 1:43:54 4 +10:57
5 Lillomarka OL 1       1:44:44   +11:47
  1. Siri Kollerud 35:57 6 +4:32 35:57 6 +4:32
  2. Kristin Brekke 37:32 12 +8:18 1:13:29 11 +12:50
  3. Andrine Benjaminsen 31:15 2 +1:01 1:44:44 5 +11:47
6 Nydalens SK 1       1:45:13   +12:16
  1. Ingeborg Ellegaard Melby 36:46 7 +5:21 36:46 7 +5:21
  2. Karen Bjergaard 34:55 10 +5:41 1:11:41 8 +11:02
  3. Anine Ahlsand 33:32 6 +3:18 1:45:13 6 +12:16
7 NTNUI 1       1:45:37   +12:40
  1. Hedvig Åstebøl 33:11 4 +1:46 33:11 4 +1:46
  2. Live Bredholt Jørgensen 36:19 11 +7:05 1:09:30 4 +8:51
  3. Jorunn Kvakland 36:07 8 +5:53 1:45:37 7 +12:40
8 Larvik OK 1       1:45:46   +12:49
  1. Julie Hjortland 37:41 9 +6:16 37:41 9 +6:16
  2. Lovise Fremstad 37:51 15 +8:37 1:15:32 14 +14:53
  3. Runa Fremstad 30:14 1   1:45:46 8 +12:49
9 Asker Skiklubb 2       1:50:14   +17:17
  1. Nora Synnøve Woxholth 40:37 17 +9:12 40:37 17 +9:12
  2. Margrethe Wisløff 32:54 8 +3:40 1:13:31 12 +12:52
  3. Fanni Jauhojärvi Markussen 36:43 9 +6:29 1:50:14 9 +17:17
10 Varegg Fleridrett 1       1:50:44   +17:47
  1. Line Laurantsen 40:34 16 +9:09 40:34 16 +9:09
  2. Ingrid Vrålstad Løvås 30:59 4 +1:45 1:11:33 5 +10:54
  3. Ingunn Rognsvåg 39:11 12 +8:57 1:50:44 10 +17:47
11 Halden SK 1       1:50:51   +17:54
  1. Gina Granstedt 41:04 18 +9:39 41:04 18 +9:39
  2. Nina Asheim Birkeland 31:50 6 +2:36 1:12:54 9 +12:15
  3. Gry Granstedt 37:57 10 +7:43 1:50:51 11 +17:54
12 OL Trollelg 1       1:51:13   +18:16
  1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno 34:30 5 +3:05 34:30 5 +3:05
  2. Line Sølberg 38:30 17 +9:16 1:13:00 10 +12:21
  3. Sigrid Merete Moen Pedersli 38:13 11 +7:59 1:51:13 12 +18:16
13 Raumar Orientering 1       1:55:31   +22:34
  1. Karoline Sønsterudbråten 37:55 11 +6:30 37:55 11 +6:30
  2. Synne Eide Rapp 38:20 16 +9:06 1:16:15 15 +15:36
  3. Tiril Ruud Bråten 39:16 13 +9:02 1:55:31 13 +22:34
14 Verdal OK 1       2:00:40   +27:43
  1. Maren Grande 39:44 13 +8:19 39:44 13 +8:19
  2. Sigrid Hallem Solum 40:00 21 +10:46 1:19:44 18 +19:05
  3. Ingrid Okkenhaug 40:56 15 +10:42 2:00:40 14 +27:43
15 Sandnes IL (Rogaland) 2       2:01:54   +28:57
  1. Marthe Svihus 40:31 15 +9:06 40:31 15 +9:06
  2. Sunniva Omdal 39:17 19 +10:03 1:19:48 19 +19:09
  3. Vilde Malmei 42:06 16 +11:52 2:01:54 15 +28:57
16 Sandnes IL (Rogaland) 1       2:01:56   +28:59
  1. Marie Line Furland 39:30 12 +8:05 39:30 12 +8:05
  2. Hannah Malmei 39:59 20 +10:45 1:19:29 17 +18:50
  3. Helene Omdal 42:27 17 +12:13 2:01:56 16 +28:59
17 IL Tyrving 2       2:03:07   +30:10
  1. Nanna Norderud 41:04 18 +9:39 41:04 18 +9:39
  2. Anniken Helland-Hansen 32:52 7 +3:38 1:13:56 13 +13:17
  3. Synne Nesheim Flatebakken 49:11 19 +18:57 2:03:07 17 +30:10
18 Asker Skiklubb 3       2:04:01   +31:04
  1. Julia Petra Plaian 45:38 21 +14:13 45:38 21 +14:13
  2. Ragnhild Løvli 37:40 13 +8:26 1:23:18 20 +22:39
  3. Silje Arntzen 40:43 14 +10:29 2:04:01 18 +31:04
19 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:04:06   +31:09
  1. Sigrid Wanvik Haugen 39:56 14 +8:31 39:56 14 +8:31
  2. Maiken Økern Hågård 31:42 5 +2:28 1:11:38 7 +10:59
  3. Susanne Eide Haug 52:28 22 +22:14 2:04:06 19 +31:09
20 Varegg Fleridrett 2       2:13:34   +40:37
  1. Constance Storvestre 45:42 22 +14:17 45:42 22 +14:17
  2. Kårhild Husby Nordstad 37:43 14 +8:29 1:23:25 21 +22:46
  3. Kristiane Elise Ottesen 50:09 20 +19:55 2:13:34 20 +40:37
21 Steinkjer OK 1       2:15:57   +43:00
  1. Kjersti Kvistad Dengerud 45:34 20 +14:09 45:34 20 +14:09
  2. Norunn Kvistad Dengerud 38:49 18 +9:35 1:24:23 22 +23:44
  3. Marie Dale 51:34 21 +21:20 2:15:57 21 +43:00
22 Wing OK 1       2:19:17   +46:20
  1. Kristine Klock Fleten 50:20 25 +18:55 50:20 25 +18:55
  2. Sigrid Bratsberg 43:33 23 +14:19 1:33:53 23 +33:14
  3. Kjersti Elisabeth Midtbø 45:24 18 +15:10 2:19:17 22 +46:20
23 Bodø og Omegn IF Orientering 1       2:35:00   +1:02:03
  1. Martha Kalvig Skogan 48:23 23 +16:58 48:23 23 +16:58
  2. Oda Furuholmen 45:44 24 +16:30 1:34:07 24 +33:28
  3. Heidi Jensen 1:00:53 23 +30:39 2:35:00 23 +1:02:03
24 NTNUI 2       2:35:09   +1:02:12
  1. Aurora Fossøy 36:51 8 +5:26 36:51 8 +5:26
  2. Karianne Hjortland 40:58 22 +11:44 1:17:49 16 +17:10
  3. Trine Disch Kihle 1:17:20 24 +47:06 2:35:09 24 +1:02:12
25 Frol IL 2       2:55:21   +1:22:24
  1. Kajsa Stina Sandstad 48:35 24 +17:10 48:35 24 +17:10
  2. Karen Rysgård 48:43 25 +19:29 1:37:18 25 +36:39
  3. Heidi Smestad Pedersen 1:18:03 25 +47:49 2:55:21 25 +1:22:24
  IL Tyrving 1       diskvalifisert    
  1. Astrid Fiskum diskvalifisert     diskvalifisert    
  2. Oda Sikkeland 29:58 0 +0:44 diskvalifisert    
  3. Siri Grandal 1:43:22 0 +1:13:08 diskvalifisert    
  Byåsen IL 1       diskvalifisert    
  1. Emma Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert    
  2. Marte Hoff Hagen 31:40 0 +2:26 diskvalifisert    
  3. Ingeborg Eide 1:29:12 0 +58:58 diskvalifisert    
  Byåsen IL 2       diskvalifisert    
  1. Ingvild, Ytterhus Utengen 37:47 0 +6:22 diskvalifisert    
  2. Ida Berg Hanssen diskvalifisert     diskvalifisert    
  3. Ane Svegård Bye 51:53 0 +21:39 diskvalifisert    
  Vegårshei IL 1       brutt    
  1. Julie Nærestad brutt     brutt    
  2. Karine Vestøl 53:43 0 +24:29 brutt    
  3. Synnøve Bråten brutt     brutt    
  Heming Orientering 1       brutt    
  1. Sofie Skyttersæter Iversen 32:50 0 +1:25 brutt    
  2. Pia Skyttersæter Iversen 44:15 0 +15:01 brutt    
  3. brutt     brutt    
  Kongsberg OL 1       brutt    
  1. Åsne Skram Trømborg diskvalifisert     brutt    
  2. Kristin Sagosen Smeby 36:56 0 +7:42 brutt    
  3. Siri Moholth brutt     brutt    
  Nydalens SK 2       brutt    
  1. Stine Madslien Bakken 46:52 0 +15:27 brutt    
  2. Åse Bergan 36:18 0 +7:04 brutt    
  3. brutt     brutt    
  Freidig 2       brutt    
  1. Oda Q Fossum 45:50 0 +14:25 brutt    
  2. Pernille Opheim 37:16 0 +8:02 brutt    
  3. Malin Sandstad brutt     brutt    
  Halden SK 2       brutt    
  1. Ingvild Torgersen 41:13 0 +9:48 brutt    
  2. Synne Malene Brække 38:16 0 +9:02 brutt    
  3. Anneli Grindstad brutt     brutt    
  Fredrikstad SK 1       brutt    
  1. Kristin Ottesen 1:02:03 0 +30:38 brutt    
  2. Dina Sofie Antonsen 40:08 0 +10:54 brutt    
  3. Marie Olaussen brutt     brutt    
  Porsgrunn OL 1       brutt    
  1. Kristine Ausen 51:44 0 +20:19 brutt    
  2. Emilie Westin 39:10 0 +9:56 brutt    
  3. Tonje Vassend brutt     brutt    
  Mo OK 1       brutt    
  1. Åshild Kolstad 35:59 0 +4:34 brutt    
  2. Ingvild Oxaas Wie brutt     brutt    
  3. brutt     brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +