Resultater NM Junior Stafett 2016



Resultater NM Junior - Stafett
Sandnes, Rogaland - 25. september 2016

Arrangementstype: Orientering

H17-20

50 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Nydalens SK 1       1:39:51        
  1. Lukas Liland 32:38 5 +0:21 32:38 5   +0:21  
  2. Eirik Langedal Breivik 31:08 4 +15:31 1:03:46 2 -3 +0:31 +0:10
  3. Elias Jonsson 36:05 2 +0:38 1:39:51 1 -1   -0:31
2 Halden SK 1       1:41:15     +1:24  
  1. Karl Fremstad 32:51 12 +0:34 32:51 12   +0:34  
  2. Vegard Jarvis Westergård 30:59 3 +15:22 1:03:50 3 -9 +0:35 +0:01
  3. Håkon Raadal Bjørlo 37:25 5 +1:58 1:41:15 2 -1 +1:24 +0:49
3 Fossum IF 1       1:41:43     +1:52  
  1. Oskar Størmer 32:24 2 +0:07 32:24 2   +0:07  
  2. Olai Stensland Lillevold 30:51 2 +15:14 1:03:15 1 -1   -0:07
  3. Elias T. Mølnvik 38:28 8 +3:01 1:41:43 3 +2 +1:52 +1:52
4 Konnerud IL 1       1:44:16     +4:25  
  1. Jørgen Baklid 32:36 4 +0:19 32:36 4   +0:19  
  2. Aslak Heimdal 36:13 15 +20:36 1:08:49 12 +8 +5:34 +5:15
  3. Audun Heimdal 35:27 1   1:44:16 4 -8 +4:25  
5 Kristiansand OK 1       1:44:23     +4:32  
  1. Sebastian Daland 32:45 7 +0:28 32:45 7   +0:28  
  2. Håvard Irgens 31:20 5 +15:43 1:04:05 4 -3 +0:50 +0:22
  3. Dag Blandkjenn 40:18 17 +4:51 1:44:23 5 +1 +4:32 +3:42
6 Halden SK 2       1:45:11     +5:20  
  1. Alex Carcas 32:46 8 +0:29 32:46 8   +0:29  
  2. Peter Nordbrøden 34:44 11 +19:07 1:07:30 10 +2 +4:15 +3:46
  3. Trygve Kristoffer Løvli 37:41 6 +2:14 1:45:11 6 -4 +5:20 +1:05
7 Asker Skiklubb 1       1:45:52     +6:01  
  1. Henrik Fredriksen Aas 33:12 18 +0:55 33:12 18   +0:55  
  2. Sander Arntzen 33:29 8 +17:52 1:06:41 7 -11 +3:26 +2:31
  3. Vegard Gulbrandsen 39:11 12 +3:44 1:45:52 7 0 +6:01 +2:35
8 Fossum IF 3       1:46:05     +6:14  
  1. Einar Melsom 32:17 1   32:17 1      
  2. Øyvind Hjermstad 36:37 18 +21:00 1:08:54 13 +12 +5:39 +5:39
  3. Styrk Hundseid Kamsvåg 37:11 4 +1:44 1:46:05 8 -5 +6:14 +0:35
9 NTNUI 1       1:46:47     +6:56  
  1. Henrik Upsal 34:23 29 +2:06 34:23 29   +2:06  
  2. Ivar Aukrust Osmoen 32:13 6 +16:36 1:06:36 5 -24 +3:21 +1:15
  3. Håkon Fruseth Christiansen 40:11 16 +4:44 1:46:47 9 +4 +6:56 +3:35
10 Fossum IF 2       1:46:53     +7:02  
  1. Martin Borge Heir 32:52 13 +0:35 32:52 13   +0:35  
  2. Tarjei Holo 34:51 12 +19:14 1:07:43 11 -2 +4:28 +3:53
  3. Erling Hjermstad 39:10 11 +3:43 1:46:53 10 -1 +7:02 +2:34
11 OL Trollelg 1       1:47:04     +7:13  
  1. Hallvard Seim Grøvlen 33:30 21 +1:13 33:30 21   +1:13  
  2. Anders Haugskott 33:10 7 +17:33 1:06:40 6 -15 +3:25 +2:12
  3. Olav Andreas Remmen 40:24 18 +4:57 1:47:04 11 +5 +7:13 +3:48
12 Nydalens SK 2       1:47:49     +7:58  
  1. Jørgen Wulfsberg 33:09 17 +0:52 33:09 17   +0:52  
  2. Gjermund Tørnqvist Halden 35:48 14 +20:11 1:08:57 14 -3 +5:42 +4:50
  3. Henrik Eijsink 38:52 10 +3:25 1:47:49 12 -2 +7:58 +2:16
13 Freidig 1       1:48:36     +8:45  
  1. Kjetil Mølnvik 32:39 6 +0:22 32:39 6   +0:22  
  2. Oskar Spets Storhov 38:47 27 +23:10 1:11:26 19 +13 +8:11 +7:49
  3. Håvard Eidsmo 37:10 3 +1:43 1:48:36 13 -6 +8:45 +0:34
14 Kongsberg OL 1       1:48:53     +9:02  
  1. Trygve Heggedal 32:50 11 +0:33 32:50 11   +0:33  
  2. Håkon Lund 34:11 10 +18:34 1:07:01 9 -2 +3:46 +3:13
  3. Tord Strand 41:52 22 +6:25 1:48:53 14 +5 +9:02 +5:16
15 OL Tønsberg og omegn 1       1:49:01     +9:10  
  1. Mathias Gløersen 33:20 19 +1:03 33:20 19   +1:03  
  2. Anders Krona Haflan 33:32 9 +17:55 1:06:52 8 -11 +3:37 +2:34
  3. Øystein Fruseth Christiansen 42:09 23 +6:42 1:49:01 15 +7 +9:10 +5:33
16 Frol IL 1       1:50:08     +10:17  
  1. Oscar Lyngen 33:04 15 +0:47 33:04 15   +0:47  
  2. Johan Otto Munkeby 38:46 26 +23:09 1:11:50 21 +6 +8:35 +7:48
  3. Stian Sundsvik 38:18 7 +2:51 1:50:08 16 -5 +10:17 +1:42
17 Nydalens SK 3       1:51:05     +11:14  
  1. Audun Bergan 33:50 22 +1:33 33:50 22   +1:33  
  2. Sam Lunøe 37:15 20 +21:38 1:11:05 16 -6 +7:50 +6:17
  3. Jostein Tandberg 40:00 15 +4:33 1:51:05 17 +1 +11:14 +3:24
18 Varegg Fleridrett 1       1:51:30     +11:39  
  1. Markus Kjærner-Semb 34:13 25 +1:56 34:13 25   +1:56  
  2. Styrk Almeland Bleie 38:38 24 +23:01 1:12:51 27 +2 +9:36 +7:40
  3. Kristian Rykkje 38:39 9 +3:12 1:51:30 18 -9 +11:39 +2:03
19 Freidig 2       1:51:35     +11:44  
  1. Ole Wanvik Haugen 35:31 37 +3:14 35:31 37   +3:14  
  2. Adrian Opheim 36:15 16 +20:38 1:11:46 20 -17 +8:31 +5:17
  3. Mathias Vindal 39:49 14 +4:22 1:51:35 19 -1 +11:44 +3:13
20 Emblem IL 1       1:51:39     +11:48  
  1. Erlend Nilsen Sandnes 32:47 9 +0:30 32:47 9   +0:30  
  2. Ingrid Lundanes 39:20 28 +23:43 1:12:07 22 +13 +8:52 +8:22
  3. Kristian Nilsen Sandnes 39:32 13 +4:05 1:51:39 20 -2 +11:48 +2:56
21 Lillomarka OL 1       1:51:56     +12:05  
  1. Joar Oldernes 34:14 26 +1:57 34:14 26   +1:57  
  2. Elias Skjolden Sørensen 36:57 19 +21:20 1:11:11 18 -8 +7:56 +5:59
  3. Steinar Kollerud 40:45 19 +5:18 1:51:56 21 +3 +12:05 +4:09
22 Asker Skiklubb 2       1:52:52     +13:01  
  1. Axel Hoveid 34:51 33 +2:34 34:51 33   +2:34  
  2. Per Clemet Wisløff 36:17 17 +20:40 1:11:08 17 -16 +7:53 +5:19
  3. Eivind Øfsthus Gravir 41:44 21 +6:17 1:52:52 22 +5 +13:01 +5:08
23 Kristiansand OK 2       1:55:19     +15:28  
  1. Matias Hodne Hanisch 34:08 23 +1:51 34:08 23   +1:51  
  2. Marius Pytten 39:56 30 +24:19 1:14:04 33 +10 +10:49 +8:58
  3. Marius Aurebekk 41:15 20 +5:48 1:55:19 23 -10 +15:28 +4:39
24 Larvik OK /Stjørdals-Blink 1       1:56:46     +16:55  
  1. Tobias Kristensen (Larvik OK /Stjørdals-Blink) 34:16 27 +1:59 34:16 27   +1:59  
  2. Jens Didrik Berg (Larvik OK /Stjørdals-Blink) 38:39 25 +23:02 1:12:55 28 +1 +9:40 +7:41
  3. Audun Wanvik Haugen (Larvik OK /Stjørdals-Blink) 43:51 24 +8:24 1:56:46 24 -4 +16:55 +7:15
25 Halden SK 3       1:58:45     +18:54  
  1. August Asheim Birkeland 35:24 36 +3:07 35:24 36   +3:07  
  2. Niels Christian Hellerud 35:38 13 +20:01 1:11:02 15 -21 +7:47 +4:40
  3. Olav Milian Schmitt Gran 47:43 27 +12:16 1:58:45 25 +10 +18:54 +11:07
26 Hedrum OL/Sandefjord/Tønsberg 2       2:02:33     +22:42  
  1. Sindre R Holt 35:48 38 +3:31 35:48 38   +3:31  
  2. Trym B Island 42:51 38 +27:14 1:18:39 37 -1 +15:24 +11:53
  3. Hallvard Arntzen Foss 43:54 25 +8:27 2:02:33 26 -11 +22:42 +7:18
27 Freidig 3       2:02:43     +22:52  
  1. Mats Eidsmo 33:24 20 +1:07 33:24 20   +1:07  
  2. Kristian Fredrik Lynum 40:05 31 +24:28 1:13:29 32 +12 +10:14 +9:07
  3. Mathias Hermstad 49:14 30 +13:47 2:02:43 27 -5 +22:52 +12:38
28 Mo OK 1       2:03:11     +23:20  
  1. Even-Johan Kaspersen 33:05 16 +0:48 33:05 16   +0:48  
  2. Håvard Rokkan 40:08 32 +24:31 1:13:13 30 +14 +9:58 +9:10
  3. Lars Solli 49:58 32 +14:31 2:03:11 28 -2 +23:20 +13:22
28 Sturla, IF 1       2:03:11     +23:20  
  1. Sturla Frydenlund 32:59 14 +0:42 32:59 14   +0:42  
  2. Nicolai Hübschle 40:18 34 +24:41 1:13:17 31 +17 +10:02 +9:20
  3. Ole Jørgen Bogen Arenth 49:54 31 +14:27 2:03:11 28 -3 +23:20 +13:18
30 Heming /OL Vallset/Stange 3       2:03:14     +23:23  
  1. Petter Astrup Arnesen (Heming /OL Vallset/Stange) 34:18 28 +2:01 34:18 28   +2:01  
  2. Jostein Svaland Dale (Heming /OL Vallset/Stange) 37:58 21 +22:21 1:12:16 23 -5 +9:01 +7:00
  3. Sverre Narum (Heming /OL Vallset/Stange) 50:58 34 +15:31 2:03:14 30 +7 +23:23 +14:22
31 Kristiansand OK 4       2:03:17     +23:26  
  1. Kristian Pytten 32:28 3 +0:11 32:28 3   +0:11  
  2. Vegard Myhre 40:16 33 +24:39 1:12:44 26 +23 +9:29 +9:18
  3. John Runde 50:33 33 +15:06 2:03:17 31 +5 +23:26 +13:57
32 Haugesund/Ganndal/Stord 1       2:06:21     +26:30  
  1. Stian Rykkje (Haugesund/Ganndal/Stord) 34:29 30 +2:12 34:29 30   +2:12  
  2. Per Ivar Stokland (Haugesund/Ganndal/Stord) 38:12 22 +22:35 1:12:41 24 -6 +9:26 +7:14
  3. Johannes Djupesland (Haugesund/Ganndal/Stord) 53:40 37 +18:13 2:06:21 32 +8 +26:30 +17:04
33 Kristiansand OK 3       2:06:25     +26:34  
  1. Vetle Elias Lynnebakken 1:02:52 44 +30:35 1:02:52 44   +30:35  
  2. Johannes Bakke Aashamar 15:37 1   1:18:29 36 -8 +15:14  
  3. Torkel Reinhartsen 47:56 28 +12:29 2:06:25 33 -3 +26:34 +11:20
34 Porsgrunn OL 1       2:09:00     +29:09  
  1. Rasmus Mathisen 37:27 41 +5:10 37:27 41   +5:10  
  2. Alexander Repstad Storemyr 45:36 41 +29:59 1:23:03 40 -1 +19:48 +14:38
  3. Håkon Kornmo 45:57 26 +10:30 2:09:00 34 -6 +29:09 +9:21
35 Varegg / Viking 2       2:09:04     +29:13  
  1. Knut Kyrkjebø (Varegg / Viking) 36:02 39 +3:45 36:02 39   +3:45  
  2. Mathias Rosenlund (Varegg / Viking) 43:55 40 +28:18 1:19:57 39 0 +16:42 +12:57
  3. Kim-Andrè Kjenes Haugland (Varegg / Viking) 49:07 29 +13:40 2:09:04 35 -4 +29:13 +12:31
36 Asker Skiklubb 3       2:09:08     +29:17  
  1. Trygve Myhr 35:21 35 +3:04 35:21 35   +3:04  
  2. Johan Teodor Westly 42:41 37 +27:04 1:18:02 35 0 +14:47 +11:43
  3. Bjørnar Løvli 51:06 35 +15:39 2:09:08 36 +1 +29:17 +14:30
37 Oppsal Orientering 1       2:09:09     +29:18  
  1. Ludvig Rødnes 35:16 34 +2:59 35:16 34   +2:59  
  2. Are Wigaard 39:49 29 +24:12 1:15:05 34 0 +11:50 +8:51
  3. Lavran Thorstensen 54:04 38 +18:37 2:09:09 37 +3 +29:18 +17:28
38 Skien OK 1       2:17:00     +37:09  
  1. Skjalg Nysæter 36:04 40 +3:47 36:04 40   +3:47  
  2. Herman Aarstrand Kirste 43:43 39 +28:06 1:19:47 38 -2 +16:32 +12:45
  3. Simon Nysæter 57:13 39 +21:46 2:17:00 38 0 +37:09 +20:37
39 Oddersjaa SSK 1       2:18:43     +38:52  
  1. Einar Ekeland 34:12 24 +1:55 34:12 24   +1:55  
  2. Eirik Sundby Håland 38:29 23 +22:52 1:12:41 24 0 +9:26 +7:31
  3. Isak Aasemoen Aardal 1:06:02 42 +30:35 2:18:43 39 +15 +38:52 +29:26
40 Halden SK / Kongsberg OL 4       2:23:19     +43:28  
  1. Erlend Brendstuen (Halden SK / Kongsberg OL) 34:39 32 +2:22 34:39 32   +2:22  
  2. Alexander Skaug Ytterbøl (Halden SK / Kongsberg OL) 49:52 42 +34:15 1:24:31 41 +9 +21:16 +18:54
  3. Sølve Drage (Halden SK / Kongsberg OL) 58:48 40 +23:21 2:23:19 40 -1 +43:28 +22:12
41 Østmarka OK 1       2:29:48     +49:57  
  1. Andreas Ramberg 39:57 42 +7:40 39:57 42   +7:40  
  2. Magnus Ramberg 56:38 43 +41:01 1:36:35 44 +2 +33:20 +25:40
  3. Hans Kristian Stubban Hygen 53:13 36 +17:46 2:29:48 41 -3 +49:57 +16:37
42 Stavanger Orienteringsklubb 1       2:34:05     +54:14  
  1. Johan Christie Ørke 34:35 31 +2:18 34:35 31   +2:18  
  2. Johannes Skjæveland Eide 1:00:34 44 +44:57 1:35:09 43 +12 +31:54 +29:36
  3. Andreas Eide Skjæveland 58:56 41 +23:29 2:34:05 42 -1 +54:14 +22:20
43 Byåsen IL 1       2:42:21     +1:02:30  
  1. Øyvind Wiggen 32:48 10 +0:31 32:48 10   +0:31  
  2. Are Lodgaard 40:20 35 +24:43 1:13:08 29 +19 +9:53 +9:22
  3. Sander H. Rogndalen 1:29:13 44 +53:46 2:42:21 43 +14 +1:02:30 +52:37
44 Vang OL / Gjø-vard 1       2:47:28     +1:07:37  
  1. Eskil Frøisland (Vang OL / Gjø-vard) 45:30 43 +13:13 45:30 43   +13:13  
  2. Njaal Ellegaard Melby (Vang OL / Gjø-vard) 41:22 36 +25:45 1:26:52 42 -1 +23:37 +10:24
  3. Elias Öhman (Vang OL / Gjø-vard) 1:20:36 43 +45:09 2:47:28 44 +2 +1:07:37 +44:00
45 Kristiansand OK / Fossum 5       2:59:54     +1:20:03  
  1. Bjørnar Kregnes (Kristiansand OK / Fossum) 37:20 45 +5:03 37:20 45   +5:03  
  2. Jonas Myhre (Kristiansand OK / Fossum) 1:20:09 45 +1:04:32 1:57:29 45 0 +54:14 +49:11
  3. Peter Gisholt (Kristiansand OK / Fossum) 1:02:25 45 +26:58 2:59:54 45 0 +1:20:03 +25:49
  Fossum IF 4       diskvalifisert        
  1. Erik Hæstad Bjørnstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Emil Størmer diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Oscar Hæstad Bjørnstad diskvalifisert     diskvalifisert        
  Heming Orientering 1       diskvalifisert        
  1. Bjørn Anders Flågen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ulrik Astrup Arnesen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        
  Lillomarka OL 2       diskvalifisert        
  1. Jens Johan Brekke diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Kristian Markhus Brekke diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Eirik Høst Fossgard diskvalifisert     diskvalifisert        
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       brutt        
  1. Espen Samuelsen Skiri brutt     brutt        
  2. Trygve Bø Kongsbakk brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        
  Lillehammer/Gjøvard/Raufoss 1       brutt        
  1. Simen Ballangrud (Lillehammer/Gjøvard/Raufoss) brutt     brutt        
  2. (Lillehammer/Gjøvard/Raufoss) brutt     brutt        
  3. (Lillehammer/Gjøvard/Raufoss) brutt     brutt        

D17-20

36 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Byåsen IL 1       1:33:30        
  1. Emma Arnesen 30:06 4 +0:21 30:06 4   +0:21  
  2. Ragnhild Eide 30:46 1   1:00:52 1 -3    
  3. Ingeborg Eide 32:38 2 +0:08 1:33:30 1 0   0:00
2 Fredrikstad SK 1       1:35:05     +1:35  
  1. Rikke Blakkestad Ingesen 30:07 5 +0:22 30:07 5   +0:22  
  2. Mia Mathisen Bekhus 31:19 3 +0:33 1:01:26 2 -3 +0:34 +0:12
  3. Marie Olaussen 33:39 3 +1:09 1:35:05 2 0 +1:35 +1:01
3 Fossum IF 1       1:35:17     +1:47  
  1. Åsne Naadland Holo 29:45 1   29:45 1      
  2. Ragnhild Hjermstad 31:51 4 +1:05 1:01:36 3 +2 +0:44 +0:44
  3. Victoria Hæstad Bjørnstad 33:41 4 +1:11 1:35:17 3 0 +1:47 +1:03
4 Kongsberg OL 1       1:38:14     +4:44  
  1. Anne Willkommen Eiken 30:33 9 +0:48 30:33 9   +0:48  
  2. Aurora Moholth 31:18 2 +0:32 1:01:51 4 -5 +0:59 +0:11
  3. Åsne Skram Trømborg 36:23 7 +3:53 1:38:14 4 0 +4:44 +3:45
5 Kongsberg OL 2       1:38:23     +4:53  
  1. Helene Eger 30:16 6 +0:31 30:16 6   +0:31  
  2. Siri Moholth 31:55 5 +1:09 1:02:11 5 -1 +1:19 +0:48
  3. Marlin Haavengen 36:12 6 +3:42 1:38:23 5 0 +4:53 +3:34
6 Nydalens SK 1       1:40:05     +6:35  
  1. Ingvil Ahlsand 34:59 28 +5:14 34:59 28   +5:14  
  2. Ragne Wiklund 32:36 8 +1:50 1:07:35 13 -15 +6:43 +1:29
  3. Anine Ahlsand 32:30 1   1:40:05 6 -7 +6:35  
7 Asker Skiklubb 1       1:40:37     +7:07  
  1. Tilla Farnes Hennum 31:36 11 +1:51 31:36 11   +1:51  
  2. Nora Synnøve Woxholth 32:30 7 +1:44 1:04:06 6 -5 +3:14 +1:23
  3. Synne Strand 36:31 8 +4:01 1:40:37 7 +1 +7:07 +3:53
8 Sandefjord OK 1       1:41:01     +7:31  
  1. Maria Prestbøen 30:43 10 +0:58 30:43 10   +0:58  
  2. Ella Arentz Hagen 33:34 10 +2:48 1:04:17 7 -3 +3:25 +2:27
  3. Signe Bredholt Jørgensen 36:44 9 +4:14 1:41:01 8 +1 +7:31 +4:06
9 Asker Skiklubb 2       1:42:10     +8:40  
  1. Lotte Jauhojärvi Markussen 32:09 18 +2:24 32:09 18   +2:24  
  2. Ingrid Tandberg Ryan 32:18 6 +1:32 1:04:27 8 -10 +3:35 +1:11
  3. Margrethe Wisløff 37:43 11 +5:13 1:42:10 9 +1 +8:40 +5:05
10 Hamar OK 1       1:43:21     +9:51  
  1. Dorte Narum 35:07 29 +5:22 35:07 29   +5:22  
  2. Sigrid Bjørgen 32:37 9 +1:51 1:07:44 15 -14 +6:52 +1:30
  3. Anine Lome 35:37 5 +3:07 1:43:21 10 -5 +9:51 +2:59
11 Freidig 1       1:43:25     +9:55  
  1. Malin Sandstad 30:03 3 +0:18 30:03 3   +0:18  
  2. Vera Melkild 35:25 15 +4:39 1:05:28 11 +8 +4:36 +4:18
  3. Åshild Kolstad 37:57 12 +5:27 1:43:25 11 0 +9:55 +5:19
12 Askøy / Haugesund 1       1:45:35     +12:05  
  1. Ingvild Paulsen Vie (Askøy / Haugesund) 31:45 13 +2:00 31:45 13   +2:00  
  2. Kristina Voll (Askøy / Haugesund) 34:50 13 +4:04 1:06:35 12 -1 +5:43 +3:43
  3. Tonje Aasheim Nymark (Askøy / Haugesund) 39:00 14 +6:30 1:45:35 12 0 +12:05 +6:22
12 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:45:35     +12:05  
  1. Hannah Malmei 32:06 16 +2:21 32:06 16   +2:21  
  2. Marthe Svihus 36:21 19 +5:35 1:08:27 18 +2 +7:35 +5:14
  3. Marie Line Furland 37:08 10 +4:38 1:45:35 12 -6 +12:05 +4:30
14 Sandnes / Østmarka 2       1:46:33     +13:03  
  1. Sunniva Omdal (Sandnes / Østmarka) 31:43 12 +1:58 31:43 12   +1:58  
  2. Helene Omdal (Sandnes / Østmarka) 36:50 21 +6:04 1:08:33 20 +8 +7:41 +5:43
  3. Anna Cecilie Linløkken (Sandnes / Østmarka) 38:00 13 +5:30 1:46:33 14 -6 +13:03 +5:22
15 Eiker OL 1       1:46:36     +13:06  
  1. Ane Dyrkorn 30:18 7 +0:33 30:18 7   +0:33  
  2. Lotte Myklemyr 34:21 11 +3:35 1:04:39 10 +3 +3:47 +3:14
  3. Thea Dyrkorn 41:57 17 +9:27 1:46:36 15 +5 +13:06 +9:19
16 Gjø-Vard OL / Lillehammer / Vang       1:47:33     +14:03  
  1. Kristine Haanes Strandlie 32:20 20 +2:35 32:20 20   +2:35  
  2. Ane Holm Grøneng 35:30 16 +4:44 1:07:50 16 -4 +6:58 +4:23
  3. Heidi Therese Wiest 39:43 15 +7:13 1:47:33 16 0 +14:03 +7:05
17 Lillomarka OL 1       1:47:37     +14:07  
  1. Maria Rørvik Haver 32:19 19 +2:34 32:19 19   +2:34  
  2. Oda Marie Colquhoun 35:20 14 +4:34 1:07:39 14 -5 +6:47 +4:13
  3. Karoline Sønsterudbråten 39:58 16 +7:28 1:47:37 17 +3 +14:07 +7:20
18 Porsgrunn OL 1       1:47:57     +14:27  
  1. Hanne Vassend 29:46 2 +0:01 29:46 2   +0:01  
  2. Anna Meen 34:49 12 +4:03 1:04:35 9 +7 +3:43 +3:42
  3. Emilie Westin 43:22 21 +10:52 1:47:57 18 +9 +14:27 +10:44
19 IL Tyrving 1       1:51:27     +17:57  
  1. Maren Norderud 32:33 21 +2:48 32:33 21   +2:48  
  2. Tuva Nesheim Flatebakken 36:40 20 +5:54 1:09:13 22 +1 +8:21 +5:33
  3. Oda Sikkeland 42:14 18 +9:44 1:51:27 19 -3 +17:57 +9:36
20 Larvik OK 1       1:51:43     +18:13  
  1. Martine Topstad 32:40 22 +2:55 32:40 22   +2:55  
  2. Andrine Harriet Fremstad 36:04 17 +5:18 1:08:44 21 -1 +7:52 +4:57
  3. Julie Hjortland 42:59 19 +10:29 1:51:43 20 -1 +18:13 +10:21
21 Fossum IF 2       1:59:24     +25:54  
  1. Pernille Katla 30:25 8 +0:40 30:25 8   +0:40  
  2. Tonje Rognerud Bøe 38:02 22 +7:16 1:08:27 18 +10 +7:35 +6:55
  3. Ingrid G. Kvålsgard 50:57 24 +18:27 1:59:24 21 +3 +25:54 +18:19
22 Konnerud IL 1       2:00:29     +26:59  
  1. Thea Sildnes Baklid 32:48 23 +3:03 32:48 23   +3:03  
  2. Annette Bjørnås Krogstie 41:03 23 +10:17 1:13:51 24 +1 +12:59 +9:56
  3. Maiken Økern Hågård 46:38 23 +14:08 2:00:29 22 -2 +26:59 +14:00
23 OK Moss 1       2:02:59     +29:29  
  1. Aurora Gjølsjø 32:06 16 +2:21 32:06 16   +2:21  
  2. Johanne Bratland Tjernshaugen 36:16 18 +5:30 1:08:22 17 +1 +7:30 +5:09
  3. Tuva Bjerketvedt 54:37 27 +22:07 2:02:59 23 +6 +29:29 +21:59
24 Verdal OK / Stjørdals-blink 1       2:09:37     +36:07  
  1. Ane Nielsen Solberg 33:04 24 +3:19 33:04 24   +3:19  
  2. Sofie Hallem 52:47 30 +22:01 1:25:51 28 +4 +24:59 +21:40
  3. Sigrid Vehus Skjerve 43:46 22 +11:16 2:09:37 24 -4 +36:07 +11:08
25 Halden SK 2       2:09:49     +36:19  
  1. Nora Torgersen 34:32 26 +4:47 34:32 26   +4:47  
  2. Synne Malene Brække 52:06 29 +21:20 1:26:38 29 +3 +25:46 +20:59
  3. Karoline Aune 43:11 20 +10:41 2:09:49 25 -4 +36:19 +10:33
26 Kongsberg OL 3       2:10:54     +37:24  
  1. Rikke Hjelseth Larsen 31:53 15 +2:08 31:53 15   +2:08  
  2. Idunn Haavengen 44:15 26 +13:29 1:16:08 26 +11 +15:16 +13:08
  3. Kathinka Rogstad 54:46 28 +22:16 2:10:54 26 0 +37:24 +22:08
27 Freidig 2       2:13:24     +39:54  
  1. Dina Reitan 34:48 27 +5:03 34:48 27   +5:03  
  2. Oda Q Fossum 44:38 27 +13:52 1:19:26 27 0 +18:34 +13:31
  3. Maria Ulseth Sylte 53:58 26 +21:28 2:13:24 27 0 +39:54 +21:20
28 Bodø / Mo OK 1       2:23:25     +49:55  
  1. Eli Kolstad (Bodø / Mo OK) 39:01 30 +9:16 39:01 30   +9:16  
  2. Martha Kalvig Skogan (Bodø / Mo OK) 50:47 28 +20:01 1:29:48 30 0 +28:56 +19:40
  3. Nora Marie wedege Irgens (Bodø / Mo OK) 53:37 25 +21:07 2:23:25 28 -2 +49:55 +20:59
29 Lillomarka OL 2       2:26:13     +52:43  
  1. Ellen Marie Ariansen 33:25 25 +3:40 33:25 25   +3:40  
  2. Emma Eithun Paulsen 41:37 24 +10:51 1:15:02 25 0 +14:10 +10:30
  3. Ingvild C. Fleisje 1:11:11 29 +38:41 2:26:13 29 +4 +52:43 +38:33
30 Varegg Fleridrett 1       2:26:56     +53:26  
  1. Kårhild Husby Nordstad 31:49 14 +2:04 31:49 14   +2:04  
  2. Ingunn Moss Rognsvåg 41:40 25 +10:54 1:13:29 23 +9 +12:37 +10:33
  3. Gunhild Stuland Tysvær 1:13:27 30 +40:57 2:26:56 30 +7 +53:26 +40:49
31 Kristiansand / Porsgrunn 1       2:43:16     +1:09:46  
  1. Inga Stødle (Kristiansand / Porsgrunn) 41:41 31 +11:56 41:41 31   +11:56  
  2. Andrea Drangsholt (Kristiansand / Porsgrunn) 1:05:57 31 +35:11 1:47:38 31 0 +46:46 +34:50
  3. Camilla L. Rosenvold (Kristiansand / Porsgrunn) 55:38 31 +23:08 2:43:16 31 0 +1:09:46 +23:00
  Halden SK 1       diskvalifisert        
  1. Idun Kristine Felde Olaussen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Gina Granstedt diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Hedda Raadal Bjørlo diskvalifisert     diskvalifisert        
  Byåsen IL 2       brutt        
  1. Lene Berg Hanssen brutt     brutt        
  2. Emilie Liabakk Eriksen brutt     brutt        
  3. Åse Bergan brutt     brutt        
  Fana IL 1       brutt        
  1. Julie Roll Tørnqvist brutt     brutt        
  2. Runa Almeland brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        
  Fet OL / Lardal OL 1       brutt        
  1. Åshild Faller Råheim brutt     brutt        
  2. Marthe Ramstad brutt     brutt        
  3. brutt     brutt        
  NTNUI 1       brutt        
  1. Ingunn Egeberg Vári brutt     brutt        
  2. Marte Hoff Hagen brutt     brutt        
  3. brutt     brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +