Resultater NM junior Trondheim - Normal - Kvinner 2016



Resultater NM junior - Normaldistanse, kvinner (17 år, 18 år, 19 år og 20-21 år)
Trondheim, Sør-Trøndelag - 26. februar 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Komplette resultater alle klasser

Uoffisielle resultater alle klasser i startrekkefølge nedenfor

Kvinner 19 år (scroll nedover for flere klasser)

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (14) Kalkenberg , Emilie Ågheim Skonseng UL 32:55,8   1-1-0-0
2 (5) Erdal , Karoline Førde IL 34:03,9 +01:08,1 0-2-0-0
3 (20) Skjevdal , Kristina Røros IL 35:30,3 +02:34,5 1-1-1-1
4 (22) Lien , Ida Simostranda IL 35:35,1 +02:39,3 0-2-1-0
5 (15) Bergtun , Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 36:11,7 +03:15,9 0-0-0-1
6 (25) Tofte , Mathea Vingrom IL 36:36,8 +03:41,0 0-3-0-0
7 (21) Karlsson , Victoria I21 IF 36:43,0 +03:47,2 1-1-0-1
8 (19) Kvelvane , Une Voss Skiskytterlag 37:02,9 +04:07,1 0-0-3-x
9 (10) Gløtheim , Silje Røros IL 37:09,4 +04:13,6 0-0-1-1
10 (8) Mathiesen , Nora Huken Ullensaker Skiklubb 37:28,7 +04:32,9 1-1-0-1
11 (7) Persson , Stine Eggen Vingrom IL 37:31,9 +04:36,1 1-0-0-0
12 (18) Wiig , Kirsten Daae Ullensaker Skiklubb 37:53,9 +04:58,1 1-1-0-3
13 (17) Grue , Ingrid Kvikne IL 38:24,3 +05:28,5 2-1-0-1
14 (16) Hemnes , Susanne Sandnes Skiskytterlag 38:28,0 +05:32,2 1-0-0-0
15 (12) Sørensen , Margit Fet Skiklubb 38:30,0 +05:34,2 0-2-0-1
16 (24) Kristensen , Ann Vilde Sandnes Skiskytterlag 38:43,2 +05:47,4 0-2-0-1
17 (30) Hedström , Anna I21 IF 39:15,9 +06:20,1 0-2-1-1
18 (4) Livik , Sigrid Meråker Skiskytterklubb 39:24,4 +06:28,6 2-2-2-0
19 (23) Rosvoldsve , Vilde Olsen Byåsen Skiskytterlag 40:59,6 +08:03,8 0-1-1-1
20 (33) Snekkevik , Julie Kloster Tromsø Skiskytterlag 41:03,2 +08:07,4 0-4-1-1
21 (3) Kittelsen , Hege Idrettslaget Dyre Vaa 41:03,7 +08:07,9 1-1-1-2
22 (2) Moholth , Siri IL Bevern 41:53,8 +08:58,0 1-2-2-2
23 (6) Størseth , Anna Kristine Meråker Skiskytterklubb 42:57,3 +10:01,5 1-2-1-3
24 (32) Vee , Marie Kvistad Simostranda IL 43:06,0 +10:10,2 2-2-0-2
25 (29) Flotten , Synne Oppdal IL 43:10,9 +10:15,1 4-0-2-0
26 (13) Nossum , Marta Skrove Stiklestad IL 43:12,6 +10:16,8 0-4-3-3
27 (26) Bekken , Anne-Guro Kvikne IL 44:12,3 +11:16,5 0-0-1-1
28 (9) Hage , Silje Marie Gjesdal Skiskytterlag 44:16,7 +11:20,9 0-2-3-2
29 (34) Bråten , Tiril Emilie Ruud Fet Skiklubb 44:36,2 +11:40,4 2-2-1-2
30 (31) Nesse , Synne Fet Skiklubb 45:44,5 +12:48,7 0-4-0-1
31 (11) Sundli , Lise Sokna IL 45:50,1 +12:54,3 1-4-1-2
32 (27) Bjørken , Julie Stiklestad IL 46:08,5 +13:12,7 2-3-1-2


Kvinner 20-21 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (105) Larsson , Linn Hede SK 42:06,6   0-0-0-0
2 (106) Grue , Eline Kvikne IL 42:42,4 +00:35,8 0-0-1-0
3 (118) Bredalen , Anne Marit Åsnes Skiskytterlag 42:45,3 +00:38,7 1-0-0-0
4 (114) Herfoss , Ida Emilie Drangedal Idrettslag 43:02,0 +00:55,4 0-1-0-0
5 (112) Knotten , Karoline Vingrom IL 43:15,4 +01:08,8 1-0-0-1
6 (109) Thoresen , Turi Storstrøm Alvdal IL 43:46,9 +01:40,3 1-1-1-0
7 (99) Eide , Hilde Øystre Slidre SSL 44:24,1 +02:17,5 0-0-0-2
8 (126) Hartmann , Paula Friedericke Lierne IL 45:20,6 +03:14,0 2-0-0-0
9 (130) Fløttum , Kristin Våga Skaun IL 45:50,1 +03:43,5 0-0-2-0
10 (113) Sørmo , Frida Bossmo & Ytteren IL 45:56,0 +03:49,4 0-1-0-1
11 (115) Femsteinevik , Ragnhild Hålandsdal IL 46:30,8 +04:24,2 1-1-2-0
12 (104) Oftedal , Ingeborg Anna Haltdalen IL 46:49,1 +04:42,5 0-1-0-0
13 (134) Vognild , Anitra Bjerke IL Ski 47:18,9 +05:12,3 0-1-3-0
14 (128) Røsten , Aina Fossbakken Tynset IF 47:42,7 +05:36,1 1-1-0-1
15 (119) Gustavsson , Frida Biathlon Östersund 47:57,5 +05:50,9 1-2-0-3
16 (135) Ulvund , Åsne Eldar IL 48:02,2 +05:55,6 1-0-1-1
17 (117) Sand , Sara Ehrenpohl Byåsen Skiskytterlag 48:11,4 +06:04,8 2-1-1-0
18 (131) Sverdrup , Mari Dombås IL 48:22,2 +06:15,6 1-2-1-1
19 (132) Bjørnstad , Katja Sha Voje Oslo Skiskytterlag 48:36,4 +06:29,8 1-1-2-1
20 (101) Aas , Hedda Lundeberg Bø Skiskyttarlag 48:37,4 +06:30,8 0-3-0-2
21 (138) Tønset , Anne Katrine Røros IL 48:37,7 +06:31,1 2-1-0-0
22 (110) Stølen , Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub 49:03,7 +06:57,1 1-1-1-2
23 (108) Eide , Mari Sollid Stårheim IL 49:13,0 +07:06,4 0-0-1-1
24 (123) Hønsi , Silja Fjærestad Vik IL 49:19,9 +07:13,3 1-1-2-0
25 (107) Årevik , Marielle H. Vik IL 49:26,1 +07:19,5 0-1-1-1
26 (111) Sangesland , Eirin Øvrebø IL 49:31,0 +07:24,4 0-0-1-1
27 (133) Lie , Lotte Skatval Skilag 49:36,0 +07:29,4 2-1-0-2
28 (103) Røstad , Marianne Stiklestad IL 50:02,2 +07:55,6 0-1-1-1
29 (121) Bakken , Silje Leik, IL 50:08,2 +08:01,6 0-1-3-2
30 (120) Oftedal , Ragnhild Haltdalen IL 50:31,6 +08:25,0 0-0-2-2
31 (137) Sjåheim , Line Østre Toten Skilag 50:37,6 +08:31,0 0-1-0-0
32 (116) Vik , Inga Elise Sunnylven IL 51:33,4 +09:26,8 2-1-0-2
33 (100) Dengerud , Norunn Kvistad Steinkjer Skiklubb 51:38,5 +09:31,9 1-2-1-2
34 (122) Enodd , Jenny Budal IL 51:45,3 +09:38,7 1-3-2-1
35 (129) Berlandstveit , Ingvild Hålandsdal IL 51:49,1 +09:42,5 2-1-0-3


Kvinner 18 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (307) Holm , Kristiane Simostranda IL 36:39,5   0-1-1-1
2 (288) Wetterhus , Mari Svene IL 37:02,6 +00:23,1 0-1-0-1
3 (290) Skogan , Marit Ishol Steinkjer Skiklubb 37:05,4 +00:25,9 0-2-1-0
4 (304) Moan , Johanna Fjerdingen Røros IL 38:04,8 +01:25,3 0-1-0-1
5 (317) Fosse , Silje Voss Skiskytterlag 38:07,9 +01:28,4 0-2-0-1
6 (313) Aune , Sigrid Flatås Steinkjer Skiklubb 38:46,3 +02:06,8 2-2-2-1
7 (309) Dengerud , Kjersti Kvistad Steinkjer Skiklubb 38:49,8 +02:10,3 1-1-0-0
8 (308) Søvik , Marte Løvaas Trondhjems Skiskyttere 39:03,1 +02:23,6 0-1-3-0
9 (315) Gausemel , Ingrid Hornindal IL 39:22,0 +02:42,5 2-0-1-1
10 (321) Bakke , Elise Skeide Eid IL 39:53,5 +03:14,0 0-1-0-1
11 (295) Skotland , Vilde Aurora Gusevik Try, Idrettslaget 39:54,1 +03:14,6 0-0-1-0
12 (293) Hamar , Hilvi Emerense Byåsen Skiskytterlag 40:05,0 +03:25,5 0-4-2-3
13 (303) Brandt , Yngvild Stiklestad IL 40:15,1 +03:35,6 1-1-1-0
14 (311) Sande , Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 40:23,5 +03:44,0 0-2-1-2
15 (299) Nordvang , Randi Sollid Vingelen IL 40:30,8 +03:51,3 4-1-1-3
16 (310) Findal Skar , Synne Sannidal IL 40:47,0 +04:07,5 2-0-3-2
17 (296) Staveli , Emma Orkdal IL 41:06,8 +04:27,3 0-1-3-1
18 (298) Skjellum , Ine Søndre Ål Sportsklubb 41:26,4 +04:46,9 2-2-0-2
19 (305) Brattegard , Stina Ål Skiskyttarlag 41:37,2 +04:57,7 3-3-1-0
20 (301) Langseth , Marie Henriksen Nordreisa IL 42:17,1 +05:37,6 0-3-0-3
21 (302) Baugerød , Ane Einbu IL Bevern 42:54,1 +06:14,6 1-3-2-2
22 (306) Nygård , Toril Bakka Haltdalen IL 43:10,0 +06:30,5 2-0-4-0
23 (294) Auestad , Emilie Nittedal Skiskytterlag 43:45,8 +07:06,3 2-2-1-2
24 (297) Helland-Hansen , Anniken Bærums Skiklub 44:05,2 +07:25,7 0-1-3-2
25 (289) Bjørkevoll , Berit Nittedal Skiskytterlag 44:22,7 +07:43,2 0-3-1-1
26 (320) Dahl , Frida Steinkjer Skiklubb 44:58,3 +08:18,8 2-4-2-3
27 (314) Sølberg , Line Leik, IL 46:08,4 +09:28,9 2-2-1-2
28 (318) Solvang , Tora Johanne Indre Balsfjord Skiskytterlag 47:27,6 +10:48,1 0-2-0-3


Kvinner 17 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (345) Johansen , Marthe Kråkstad Bossmo & Ytteren IL 33:08,8   0-0-0-0
2 (351) Øygard , Marit Skrautvål IL 36:04,7 +02:55,9 0-2-2-0
3 (370) Arnekleiv , Juni Dombås IL 36:15,6 +03:06,8 0-2-0-1
4 (346) Öberg , Elvira Piteä SSF 36:21,0 +03:12,2 0-1-2-1
5 (362) Bødal , Sigrid Flo Stårheim IL 36:48,7 +03:39,9 0-1-2-1
6 (352) Idland , Ingrid Figgjo IL 38:36,7 +05:27,9 0-2-0-0
7 (343) Fosse , Hilde Voss Skiskytterlag 38:45,7 +05:36,9 0-3-1-2
8 (358) Bergmann , Kristina Drangedal Idrettslag 38:47,3 +05:38,5 0-2-1-1
9 (334) Johansson , Tilda Amundsjö SKF 39:02,0 +05:53,2 0-2-0-1
10 (331) Lien Johnsen , Marte Byåsen Skiskytterlag 39:04,3 +05:55,5 2-2-1-0
11 (368) Hagen , Ingrid Kristine Åsnes Skiskytterlag 39:42,3 +06:33,5 2-2-0-0
12 (337) Friis , Vilde Hagen Ål Skiskyttarlag 39:45,7 +06:36,9 0-3-0-0
13 (361) Lundby , Martine Østre Toten Skilag 39:58,3 +06:49,5 0-2-2-2
14 (364) Dahle , Rikke Gjeitnes Molde og Omegn IF 40:05,0 +06:56,2 1-1-2-3
15 (356) Løvås , Tora Eid Trondhjems Skiskyttere 40:15,6 +07:06,8 0-0-2-1
16 (353) Angell , Tori Odda IL 40:24,7 +07:15,9 1-1-4-1
17 (333) Hatling , Andrine Øverland Fana IL 40:41,8 +07:33,0 0-2-0-5
18 (328) Sandvold , Guri Tynset IF 40:47,6 +07:38,8 2-1-1-3
19 (359) Nordbotten , Ingrid Sandnes Skiskytterlag 41:11,8 +08:03,0 0-2-0-2
20 (344) Aas , Siri Birkenes IL 41:12,7 +08:03,9 1-2-0-0
21 (365) Starheim , Maria Munch Stårheim IL 41:22,5 +08:13,7 2-2-0-1
22 (367) Svingen , Nora Landerud Svene IL 41:28,7 +08:19,9 1-2-0-2
23 (323) Herfoss , Guro Seline Drangedal Idrettslag 41:38,1 +08:29,3 2-0-2-2
24 (360) Doseth , Veronica Berget Dombås IL 41:44,6 +08:35,8 0-1-0-2
25 (347) Bratteng , Stine Nittedal Skiskytterlag 42:08,7 +08:59,9 1-3-0-1
26 (341) Triumf , Amalie Nordreisa IL 42:21,7 +09:12,9 1-2-1-2
27 (329) Vekseth , Hildegunn Snåsa Skiskytterlag 42:38,9 +09:30,1 0-2-1-4
28 (350) Husøy , Ingrid Stølan Molde og Omegn IF 42:45,4 +09:36,6 4-1-2-1
29 (327) Flom , Andrine Drangedal Idrettslag 42:46,2 +09:37,4 0-2-1-3
30 (339) Persson , Hanne Eggen Vingrom IL 42:56,8 +09:48,0 1-3-1-2
31 (324) Reistad , Tonje Bruem Stiklestad IL 43:02,2 +09:53,4 0-2-2-2
32 (338) Rørvik , Cornelia Sandnes Skiskytterlag 43:08,8 +10:00,0 1-1-2-1
33 (325) Olsen , Idunn Raade Tromsø Skiskytterlag 43:12,3 +10:03,5 1-1-3-2
34 (348) Hermann , Guro Hennissen Stiklestad IL 43:42,8 +10:34,0 4-0-2-3
35 (366) Sørbøen , Tuva Eilevsdotter Ål Skiskyttarlag 43:46,5 +10:37,7 0-2-0-2
36 (336) Pedersen , Emma Krogh Nordkyn IL 43:47,2 +10:38,4 1-2-2-0
37 (363) Jøranli , Malin Nordre Land IL 44:03,7 +10:54,9 1-2-1-2
38 (354) Blindheim , Therese Fossum IF 44:09,1 +11:00,3 3-2-3-3
39 (322) Lægreid , Sara Holm Bærums Skiklub 44:16,2 +11:07,4 2-2-2-2
40 (342) Larsen , Rikke Hjelseth IL Bevern 45:00,4 +11:51,6 2-3-1-1
41 (330) Hensema , Marte Eriksen Bødalen IF 45:02,7 +11:53,9 0-3-1-2
42 (355) Sørheim , Sunniva Idrettslaget Dyre Vaa 45:22,6 +12:13,8 2-1-3-2
43 (357) Myhre , Stine Østre Toten Skilag 45:31,5 +12:22,7 1-4-2-1
44 (369) Nes , Randine Fana IL 47:06,5 +13:57,7 0-2-0-3
45 (340) Benan , Lina Kvitvang Steinkjer Skiklubb 47:48,6 +14:39,8 2-1-0-0
46 (349) Vinger , Anna-Frida Østre Toten Skilag 48:16,7 +15:07,9 1-2-0-4
47 (332) Erlandsen , Mari Skjevling Hønefoss Skiskytterklubb 48:17,2 +15:08,4 2-2-4-4


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +