Resultater NM junior Trondheim - Sprint - Kvinner 2016



Resultater NM junior - Sprint, kvinner (17 år, 18 år, 19 år og 20-21 år)
Trondheim, Sør-Trøndelag - 27. februar 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Komplette resultater alle klasser

Uoffisielle resultater nedenfor (alle klasser i startrekkefølge)

Kvinner 19 år (scroll nedover for flere klasser)

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (8) Kalkenberg , Emilie Ågheim Skonseng UL 18:06,3   0-0
2 (5) Lien , Ida Simostranda IL 19:37,4 +01:31,1 0-1
3 (25) Skjevdal , Kristina Røros IL 19:40,5 +01:34,2 0-2
4 (7) Livik , Sigrid Meråker Skiskytterklubb 20:02,1 +01:55,8 0-1
5 (4) Erdal , Karoline Førde IL 20:06,6 +02:00,3 1-2
6 (26) Kvelvane , Une Voss Skiskytterlag 20:12,1 +02:05,8 2-0
7 (19) Wiig , Kirsten Daae Ullensaker Skiklubb 20:16,0 +02:09,7 1-1
8 (20) Grue , Ingrid Kvikne IL 20:22,8 +02:16,5 0-0
9 (27) Tofte , Mathea Vingrom IL 20:44,6 +02:38,3 1-1
10 (13) Persson , Stine Eggen Vingrom IL 20:45,7 +02:39,4 0-1
11 (23) Mathiesen , Nora Huken Ullensaker Skiklubb 20:46,7 +02:40,4 1-1
12 (17) Moholth , Siri IL Bevern 21:03,6 +02:57,3 0-1
13 (28) Hemnes , Susanne Sandnes Skiskytterlag 21:29,6 +03:23,3 1-0
14 (31) Gløtheim , Silje Røros IL 21:59,6 +03:53,3 2-1
15 (16) Nossum , Marta Skrove Stiklestad IL 22:13,6 +04:07,3 2-2
16 (6) Rosvoldsve , Vilde Olsen Byåsen Skiskytterlag 22:18,2 +04:11,9 1-0
17 (21) Sørensen , Margit Fet Skiklubb 22:23,2 +04:16,9 0-3
18 (2) Hedström , Anna I21 IF 22:23,7 +04:17,4 2-2
19 (29) Bergtun , Malin Auganæs Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 22:27,6 +04:21,3 2-2
20 (24) Kristensen , Ann Vilde Sandnes Skiskytterlag 22:50,4 +04:44,1 2-2
21 (9) Snekkevik , Julie Kloster Tromsø Skiskytterlag 22:55,3 +04:49,0 1-2
22 (22) Flotten , Synne Oppdal IL 23:06,3 +05:00,0 3-1
23 (33) Bekken , Anne-Guro Kvikne IL 23:08,9 +05:02,6 0-0
24 (12) Størseth , Anna Kristine Meråker Skiskytterklubb 23:12,0 +05:05,7 1-2
25 (3) Sundli , Lise Sokna IL 23:12,2 +05:05,9 0-2
26 (34) Karlsson , Victoria I21 IF 23:36,7 +05:30,4 3-3
27 (14) Hage , Silje Marie Gjesdal Skiskytterlag 24:11,8 +06:05,5 1-3
28 (32) Bråten , Tiril Emilie Ruud Fet Skiklubb 24:26,8 +06:20,5 1-2
29 (11) Nesse , Synne Fet Skiklubb 24:31,6 +06:25,3 0-1
30 (15) Vee , Marie Kvistad Simostranda IL 25:24,6 +07:18,3 1-4


Kvinner 20-21 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (134) Herfoss , Ida Emilie Drangedal Idrettslag 23:52,3   0-1
2 (119) Eide , Hilde Øystre Slidre SSL 23:54,1 +00:01,8 0-0
3 (109) Knotten , Karoline Vingrom IL 23:57,0 +00:04,7 2-0
4 (125) Grue , Eline Kvikne IL 24:13,8 +00:21,5 1-1
5 (124) Fløttum , Kristin Våga Skaun IL 24:28,4 +00:36,1 1-0
6 (112) Thoresen , Turi Storstrøm Alvdal IL 24:32,8 +00:40,5 1-2
7 (138) Sverdrup , Mari Dombås IL 24:51,1 +00:58,8 1-1
8 (110) Stølen , Gunhild Viljugrein Bærums Skiklub 24:55,5 +01:03,2 1-0
9 (136) Sørmo , Frida Bossmo & Ytteren IL 25:00,2 +01:07,9 0-1
10 (111) Aas , Hedda Lundeberg Bø Skiskyttarlag 25:02,8 +01:10,5 1-2
11 (99) Gustavsson , Frida Biathlon Östersund 25:08,6 +01:16,3 1-1
12 (130) Larsson , Linn Hede SK 25:09,8 +01:17,5 0-2
13 (131) Bredalen , Anne Marit Åsnes Skiskytterlag 25:11,7 +01:19,4 1-2
14 (113) Enodd , Jenny Budal IL 25:13,9 +01:21,6 1-1
15 (126) Røsten , Aina Fossbakken Tynset IF 25:27,9 +01:35,6 1-0
16 (120) Berlandstveit , Ingvild Hålandsdal IL 25:38,5 +01:46,2 1-0
17 (106) Vognild , Anitra Bjerke IL Ski 25:44,6 +01:52,3 1-2
18 (121) Lie , Lotte Skatval Skilag 25:44,8 +01:52,5 1-2
19 (114) Bjørnstad , Katja Sha Voje Oslo Skiskytterlag 25:47,2 +01:54,9 1-1
20 (133) Sand , Sara Ehrenpohl Byåsen Skiskytterlag 25:59,9 +02:07,6 1-3
21 (118) Oftedal , Ragnhild Haltdalen IL 26:18,2 +02:25,9 2-0
22 (115) Tønset , Anne Katrine Røros IL 26:31,6 +02:39,3 3-0
23 (122) Ulvund , Åsne Eldar IL 26:35,3 +02:43,0 1-2
24 (117) Hartmann , Paula Friedericke Lierne IL 26:38,1 +02:45,8 1-3
25 (132) Røstad , Marianne Stiklestad IL 26:41,9 +02:49,6 1-0
26 (102) Bakken , Silje Leik, IL 26:57,0 +03:04,7 3-1
27 (105) Hønsi , Silja Fjærestad Vik IL 27:03,9 +03:11,6 2-2
28 (127) Eide , Mari Sollid Stårheim IL 27:09,0 +03:16,7 0-3
29 (128) Oftedal , Ingeborg Anna Haltdalen IL 27:10,8 +03:18,5 1-1
30 (104) Femsteinevik , Ragnhild Hålandsdal IL 27:11,7 +03:19,4 4-2
31 (107) Høiland , Christine Williksen Fossum IF 27:14,2 +03:21,9 1-0
32 (100) Årevik , Marielle H. Vik IL 27:27,4 +03:35,1 2-1
33 (135) Sangesland , Eirin Øvrebø IL 27:28,0 +03:35,7 1-0
34 (129) Hustoft , Mathilde Asker Skiklubb 27:28,3 +03:36,0 0-0
35 (137) Vik , Inga Elise Sunnylven IL 27:42,7 +03:50,4 2-1
36 (116) Dengerud , Norunn Kvistad Steinkjer Skiklubb 28:04,5 +04:12,2 3-2


Kvinner 18 år

 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (294) Nordvang , Randi Sollid Vingelen IL 20:15,3   2-1
2 (289) Wetterhus , Mari Svene IL 20:29,5 +00:14,2 0-1
3 (315) Holm , Kristiane Simostranda IL 20:32,7 +00:17,4 1-1
4 (298) Søvik , Marte Løvaas Trondhjems Skiskyttere 20:34,0 +00:18,7 1-0
5 (296) Hamar , Hilvi Emerense Byåsen Skiskytterlag 20:34,9 +00:19,6 3-1
6 (311) Findal Skar , Synne Sannidal IL 20:59,4 +00:44,1 1-2
7 (302) Gausemel , Ingrid Hornindal IL 21:11,5 +00:56,2 1-1
8 (321) Sande , Kristin Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 21:12,5 +00:57,2 0-2
9 (303) Fosse , Silje Voss Skiskytterlag 21:30,8 +01:15,5 0-3
10 (320) Nygård , Toril Bakka Haltdalen IL 21:32,6 +01:17,3 2-0
11 (293) Skogan , Marit Ishol Steinkjer Skiklubb 21:34,2 +01:18,9 1-3
12 (305) Moan , Johanna Fjerdingen Røros IL 21:43,3 +01:28,0 2-1
13 (318) Staveli , Emma Orkdal IL 21:56,5 +01:41,2 1-1
14 (304) Baugerød , Ane Einbu IL Bevern 22:07,5 +01:52,2 2-1
15 (290) Langseth , Marie Henriksen Nordreisa IL 22:07,8 +01:52,5 1-1
16 (292) Brattegard , Stina Ål Skiskyttarlag 22:24,2 +02:08,9 2-2
17 (319) Aune , Sigrid Flatås Steinkjer Skiklubb 22:27,5 +02:12,2 4-4
18 (317) Skotland , Vilde Aurora Gusevik Try, Idrettslaget 22:34,9 +02:19,6 0-1
19 (308) Skjellum , Ine Søndre Ål Sportsklubb 22:41,8 +02:26,5 1-3
20 (313) Brandt , Yngvild Stiklestad IL 22:46,6 +02:31,3 2-1
21 (287) Bakke , Elise Skeide Eid IL 22:58,0 +02:42,7 2-1
22 (301) Auestad , Emilie Nittedal Skiskytterlag 23:00,1 +02:44,8 1-2
23 (288) Bjørkevoll , Berit Nittedal Skiskytterlag 23:48,5 +03:33,2 0-3
24 (314) Dengerud , Kjersti Kvistad Steinkjer Skiklubb 23:49,1 +03:33,8 3-3
25 (300) Dahl , Frida Steinkjer Skiklubb 24:14,1 +03:58,8 3-3
26 (316) Helland-Hansen , Anniken Bærums Skiklub 24:41,9 +04:26,6 1-4
27 (297) Sølberg , Line Leik, IL 24:50,5 +04:35,2 1-3
28 (306) Storkås , Bettina Øvrebø IL 25:48,0 +05:32,7 1-1
29 (299) Tjørhom , Hilde Sirdal Skilag 25:59,1 +05:43,8 2-0
30 (295) Solvang , Tora Johanne Indre Balsfjord Skiskytterlag 26:20,2 +06:04,9 0-3
31 (309) Stølen , Synnøve Oppdal IL 28:48,8 +08:33,5 1-4


Kvinner 17 år

 

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (324) Øygard , Marit Skrautvål IL 19:01,3   0-1
2 (337) Öberg , Elvira Piteå SSF 19:40,2 +00:38,9 1-1
3 (333) Johansen , Marthe Kråkstad Bossmo & Ytteren IL 19:54,6 +00:53,3 1-2
4 (350) Fosse , Hilde Voss Skiskytterlag 20:07,6 +01:06,3 0-3
5 (362) Bødal , Sigrid Flo Stårheim IL 20:08,6 +01:07,3 0-3
6 (360) Arnekleiv , Juni Dombås IL 20:09,7 +01:08,4 0-2
7 (331) Lien Johnsen , Marte Byåsen Skiskytterlag 20:29,9 +01:28,6 1-0
8 (325) Lundby , Martine Østre Toten Skilag 20:35,2 +01:33,9 1-1
9 (338) Nordbotten , Ingrid Sandnes Skiskytterlag 20:35,8 +01:34,5 0-0
10 (367) Hagen , Ingrid Kristine Åsnes Skiskytterlag 20:37,4 +01:36,1 0-1
11 (348) Bergmann , Kristina Drangedal Idrettslag 20:37,5 +01:36,2 1-1
12 (351) Hatling , Andrine Øverland Fana IL 20:41,8 +01:40,5 0-2
13 (326) Friis , Vilde Hagen Ål Skiskyttarlag 20:43,3 +01:42,0 0-1
14 (359) Løvås , Tora Eid Trondhjems Skiskyttere 20:56,7 +01:55,4 0-0
15 (339) Blindheim , Therese Fossum IF 20:56,9 +01:55,6 1-1
16 (370) Hermann , Guro Hennissen Stiklestad IL 20:58,3 +01:57,0 1-1
17 (341) Idland , Ingrid Figgjo IL 21:14,1 +02:12,8 1-0
18 (364) Doseth , Veronica Berget Dombås IL 21:28,2 +02:26,9 0-0
19 (334) Sandvold , Guri Tynset IF 21:30,2 +02:28,9 1-2
20 (345) Persson , Hanne Eggen Vingrom IL 21:34,9 +02:33,6 0-2
21 (346) Dahle , Rikke Gjeitnes Molde og Omegn IF 21:35,6 +02:34,3 3-2
22 (327) Starheim , Maria Munch Stårheim IL 21:36,8 +02:35,5 1-1
23 (342) Aas , Siri Birkenes IL 21:41,9 +02:40,6 0-2
24 (323) Johansson , Tilda Amundsjö SKF 21:52,5 +02:51,2 0-2
25 (353) Vekseth , Hildegunn Snåsa Skiskytterlag 22:08,7 +03:07,4 1-2
26 (340) Bratteng , Stine Nittedal Skiskytterlag 22:13,5 +03:12,2 0-3
27 (329) Lægreid , Sara Holm Bærums Skiklub 22:26,0 +03:24,7 1-1
28 (369) Angell , Tori Odda IL 22:32,8 +03:31,5 3-2
29 (365) Reistad , Tonje Bruem Stiklestad IL 22:39,4 +03:38,1 2-1
30 (328) Herfoss , Guro Seline Drangedal Idrettslag 23:02,0 +04:00,7 2-2
31 (349) Jøranli , Malin Nordre Land IL 23:12,9 +04:11,6 1-2
32 (330) Husøy , Ingrid Stølan Molde og Omegn IF 23:13,6 +04:12,3 2-2
33 (344) Sørheim , Sunniva Idrettslaget Dyre Vaa 23:19,2 +04:17,9 1-2
34 (357) Rørvik , Cornelia Sandnes Skiskytterlag 23:24,1 +04:22,8 2-1
35 (363) Flom , Andrine Drangedal Idrettslag 23:26,3 +04:25,0 3-2
36 (356) Svingen , Nora Landerud Svene IL 23:40,0 +04:38,7 3-2
37 (371) Triumf , Amalie Nordreisa IL 23:46,6 +04:45,3 2-3
38 (347) Olsen , Idunn Raade Tromsø Skiskytterlag 23:53,5 +04:52,2 2-2
39 (335) Myhre , Stine Østre Toten Skilag 23:55,3 +04:54,0 0-3
40 (332) Pedersen , Emma Krogh Nordkyn IL 24:14,5 +05:13,2 0-3
41 (361) Benan , Lina Kvitvang Steinkjer Skiklubb 24:23,7 +05:22,4 0-2
42 (343) Nes , Randine Fana IL 25:00,9 +05:59,6 0-2
43 (368) Sørbøen , Tuva Eilevsdotter Ål Skiskyttarlag 25:07,3 +06:06,0 3-2
44 (358) Larsen , Rikke Hjelseth IL Bevern 25:20,5 +06:19,2 1-4
45 (336) Erlandsen , Mari Skjevling Hønefoss Skiskytterklubb 26:07,9 +07:06,6 5-3
46 (355) Hensema , Marte Eriksen Bødalen IF 26:12,0 +07:10,7 2-3
47 (366) Vinger , Anna-Frida Østre Toten Skilag 26:21,1 +07:19,8 1-3
48 (352) Green , Andrine Stiklestad IL 26:34,9 +07:33,6 2-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +