Resultater NM junior Trondheim - Sprint - Menn 2016



Resultater NM junior - Sprint, menn (17 år, 18 år, 19 år og 20-21 år)
Trondheim, Sør-Trøndelag - 27. februar 2016

Arrangementstype: Skiskyting

Komplette resultater alle klasser

Uoffisielle resultater nedenfor (alle klasser i startrekkefølge)

Menn 19 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (37) Andersen , Aleksander Fjeld Geilo IL 20:34,9   1-2
2 (74) Næss , Sigbjørn-Martin Trondhjems Skiskyttere 21:01,6 +00:26,7 0-0
3 (94) Uldal , Espen Birkenes IL 21:08,5 +00:33,6 1-1
4 (57) Lægreid , Sturla Holm Bærums Skiklub 21:09,1 +00:34,2 2-0
5 (89) Aspenes , Sverre Dahlen Skatval Skilag 21:24,2 +00:49,3 1-2
6 (91) Virkesdal , Lasse Vik IL 21:40,5 +01:05,6 2-1
7 (68) Nergård , Vetle Hernes IL 21:42,9 +01:08,0 1-0
8 (54) Skåland , Markus Ims Sandnes Skiskytterlag 21:46,7 +01:11,8 0-1
9 (87) Lie , Kasper Skatval Skilag 21:48,2 +01:13,3 2-1
10 (59) Fløttum , Adrian Sokna IL 21:50,3 +01:15,4 0-1
11 (36) Samuelsson , Sebastian I21 IF 21:58,2 +01:23,3 2-2
12 (86) Haugen , Ole Kristian Trondhjems Skiskyttere 22:04,1 +01:29,2 1-2
13 (58) Reiten , Lars Birkenes IL 22:07,9 +01:33,0 0-0
14 (72) Groven , Brage Reier Drammen Strong 22:10,1 +01:35,2 2-0
15 (66) Haugum , Jørgen Bærums Skiklub 22:13,6 +01:38,7 0-3
16 (55) Blom , Herman Mørkved Nittedal Skiskytterlag 22:18,7 +01:43,8 1-1
17 (39) Hokholt , Erlend Oslo Skiskytterlag 22:19,7 +01:44,8 2-2
18 (78) Dale , Johannes Fet Skiklubb 22:20,2 +01:45,3 2-3
19 (79) Bjørn , Petter Austberg Alvdal IL 22:23,4 +01:48,5 2-2
20 (90) Strømsheim , Endre Bærums Skiklub 22:32,1 +01:57,2 5-1
21 (53) Borge , Herman Dramdal Svene IL 22:33,1 +01:58,2 1-1
22 (67) Fallsen , Brian Nordkyn IL 22:38,6 +02:03,7 1-1
23 (42) Knoph , Magnus Bærums Skiklub 22:40,9 +02:06,0 0-1
24 (40) Ruud , Tore Tingelstad Skiskytterklubb 22:43,1 +02:08,2 1-2
25 (65) Herfindal , Bjørn Haugo Voss Skiskytterlag 22:46,2 +02:11,3 3-0
26 (49) Martinussen , Karsten Fossum IF 22:54,7 +02:19,8 1-2
27 (69) Fuglum , Martin Tynset IF 22:55,6 +02:20,7 0-1
28 (45) Mathisen , Martin Bjørndalen Simostranda IL 23:04,4 +02:29,5 2-1
29 (60) Flaen , Sebastian Sundet Oslo Skiskytterlag 23:05,6 +02:30,7 1-1
30 (73) Edøy , Sigbjørn Tromsø Skiskytterlag 23:12,1 +02:37,2 0-3
31 (62) Steimler , Martin Hernes IL 23:15,1 +02:40,2 3-1
32 (80) Driveklepp , Henning Nittedal Skiskytterlag 23:26,9 +02:52,0 2-1
33 (56) Johansen , Eirik Bossekop UL 23:31,4 +02:56,5 2-2
34 (76) Undheim , Vetle Årsvoll Figgjo IL 23:33,8 +02:58,9 3-2
35 (75) Lund , Martin Orkdal IL 23:35,8 +03:00,9 0-0
36 (44) Sverdrup , Henrik Dombås IL 23:41,4 +03:06,5 0-2
37 (41) Huso , Tage Ullensaker Skiklubb 23:49,6 +03:14,7 2-2
38 (52) Bjørsland , Sondre Estenstad Hernes IL 23:51,6 +03:16,7 1-2
39 (48) Swärd , Yngve Tingelstad Skiskytterklubb 23:54,4 +03:19,5 2-0
40 (47) Hatling , Fredrik Øverland Fana IL 24:00,8 +03:25,9 2-2
41 (51) Kvam , Erik Meldal IL 24:01,4 +03:26,5 2-1
42 (38) Opsahl , Torstein Wiiger Lier IL 24:08,0 +03:33,1 5-2
43 (82) Gran , Erlend Nordal Bærums Skiklub 24:09,1 +03:34,2 3-2
44 (92) Rolstad , Eivind Oslo Skiskytterlag 24:14,4 +03:39,5 1-2
45 (88) Frydenlund , Nikolai Skonseng UL 24:16,2 +03:41,3 3-2
46 (84) Steinbakken , Sondre Hattfjelldal IL 24:20,5 +03:45,6 3-0
47 (93) Olausson , Nicklas Tullus SG 24:28,9 +03:54,0 1-5
48 (96) Grundnes , Edvin Nittedal Skiskytterlag 24:36,2 +04:01,3 0-3
49 (85) Dovland , Eivind Syrdalen Fossum IF 24:55,5 +04:20,6 1-2
50 (97) Remmen , Olav Andreas Trondhjems Skiskyttere 25:47,8 +05:12,9 1-4
51 (83) Jørgensen , Vegar André Bossekop UL 26:10,8 +05:35,9 3-2
52 (71) Johnsen , John Olve Tingelstad Skiskytterklubb 26:22,5 +05:47,6 4-2
53 (77) Hauso , Torgeir Volda Turn og IL 27:52,0 +07:17,1 1-4
54 (70) Ree , Kjartan Love Gjesdal Skiskytterlag 28:02,8 +07:27,9 3-2
55 (46) Mæhlum , Erik Midtvold Vingrom IL 28:30,6 +07:55,7 4-5


Menn 20-21 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (185) Pettersen , Sindre Nittedal Skiskytterlag 28:16,4   1-0
2 (147) Bødal , Isak Flo Stårheim IL 28:28,4 +00:12,0 0-1
3 (193) Ponsiluoma , Martin Tullus SG 28:47,5 +00:31,1 0-0
4 (198) Skjevdal , Lars Gunnar Røros IL 29:17,4 +01:01,0 0-2
5 (144) Fosse , Arild Voss Skiskytterlag 29:27,8 +01:11,4 0-1
6 (171) Haug , Mattis Fet Skiklubb 29:36,0 +01:19,6 0-0
7 (163) Wold , Endre Vik IL 29:43,2 +01:26,8 0-0
8 (174) Jonsson , Kristoffer Vingrom IL 29:47,3 +01:30,9 0-2
9 (200) Jorde , Sindre Fjellheim Asker Skiklubb 29:51,9 +01:35,5 0-3
10 (166) Dotzler , Georg Noer Fossum IF 30:10,1 +01:53,7 1-1
11 (169) Flotten , Ole Andreas Oppdal IL 30:15,2 +01:58,8 1-1
12 (165) Svaland , Lars Aasheim Birkenes IL 30:28,0 +02:11,6 3-2
13 (154) Monstad , Brage Malm Lier IL 30:36,1 +02:19,7 1-1
14 (149) Fystro , Espen Vingrom IL 30:44,4 +02:28,0 1-0
15 (197) Skar , Hogne Findal Sannidal IL 30:46,9 +02:30,5 0-1
16 (186) Glomnes , Sverre Ryland Fet Skiklubb 30:47,6 +02:31,2 0-1
17 (146) Hojem , Peder Stiklestad IL 30:49,5 +02:33,1 0-0
18 (170) Juveli , Anders Sommerstad Vingrom IL 30:51,4 +02:35,0 1-3
19 (191) Karlsen , Aleksander Morsund Lier IL 30:52,1 +02:35,7 1-2
20 (172) Madsstuen , Asbjørn Asker Skiklubb 31:01,4 +02:45,0 2-1
21 (175) Ruud , Hans Tingelstad Skiskytterklubb 31:01,8 +02:45,4 0-0
22 (195) Skåland , Jon Nikolai Ims Sandnes Skiskytterlag 31:17,2 +03:00,8 0-2
23 (151) Engen , Mats Tromsø Skiskytterlag 31:24,4 +03:08,0 3-0
24 (192) Skogan , Eirik Ishol Steinkjer Skiklubb 31:25,9 +03:09,5 1-2
25 (142) Spjøtvold , Martin Lien Trondhjems Skiskyttere 31:30,4 +03:14,0 1-4
26 (164) Reistad , Vegard Bruem Stiklestad IL 31:55,2 +03:38,8 2-3
27 (143) Rørvik , Markus Sandnes Skiskytterlag 31:59,0 +03:42,6 1-3
28 (182) Nordbø , Even Fyresdal Skiskyttarlag 32:04,8 +03:48,4 1-3
29 (196) Johnsen , Espen Knaben IL 32:10,0 +03:53,6 0-2
30 (157) Petterson , Håvard Østre Toten Skilag 32:10,4 +03:54,0 1-2
31 (184) Halsteinslid , Georg Kristian Markane IL 32:11,9 +03:55,5 0-1
32 (168) Vig , Jens Bredde Asker Skiklubb 32:12,0 +03:55,6 1-3
33 (156) Strømsøyen , Sondre Røsbak Tynset IF 32:28,7 +04:12,3 2-1
34 (148) Selvnes , Vegard Orkdal IL 32:35,5 +04:19,1 1-2
35 (152) Gilberg , Stian Skåland Moi IL 32:36,4 +04:20,0 2-1
36 (159) Håkonsen , Magnus Bø Skiskyttarlag 32:46,9 +04:30,5 1-1
37 (145) Løvås , Tobias Eid Trondhjems Skiskyttere 32:48,5 +04:32,1 2-2
38 (194) Toresen , Jens Petter Oslo Skiskytterlag 32:57,0 +04:40,6 0-1
39 (162) Tryggestad , Trygve Aaland Sunnylven IL 33:04,2 +04:47,8 0-1
40 (176) Hjelmevoll , Leif Malvin Voss Skiskytterlag 33:07,6 +04:51,2 1-2
41 (199) Valbø , Steinar Drangedal Idrettslag 33:08,6 +04:52,2 1-3
42 (153) Owren , Amund Vingrom IL 33:10,4 +04:54,0 2-1
43 (178) Vangsnes , Trygve Hålandsdal IL 33:44,2 +05:27,8 0-0
44 (160) Eide , Daniel Stensæth Asker Skiklubb 33:49,0 +05:32,6 1-2
45 (181) Nilsen , Anders Brekke IL Bevern 33:56,9 +05:40,5 3-2
46 (167) Kleven , Simen Simostranda IL 34:00,5 +05:44,1 2-1
47 (158) Grue , Kristian Fet Skiklubb 34:15,3 +05:58,9 1-3
48 (190) Nes , Espen Segrov Fana IL 34:15,9 +05:59,5 0-4
49 (201) Gammelsæter , Erlend Tingelstad Skiskytterklubb 34:23,1 +06:06,7 1-2
50 (173) Forberg , Sigmund A. Kvammen Bø Skiskyttarlag 34:25,4 +06:09,0 2-1
51 (155) Nordbotten , Øystein Sandnes Skiskytterlag 34:33,9 +06:17,5 2-3
52 (180) Riksaasen , Steinar Dombås IL 35:24,6 +07:08,2 4-3
53 (179) Østebø , Anders Sandnes Skiskytterlag 35:47,4 +07:31,0 1-0
54 (141) Hirth , Sindre Voss Skiskytterlag 35:51,8 +07:35,4 5-2


Menn 18 år

Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (406) Skrede , Mathias Geilo IL 20:19,9   0-2
2 (402) Jorde , Truls Fjellheim Asker Skiklubb 20:21,6 +00:01,7 2-0
3 (387) Rybråten , Håkon Fet Skiklubb 21:06,9 +00:47,0 0-1
4 (381) Krogsæter , Jørgen Brendengen Ullensaker Skiklubb 21:07,1 +00:47,2 3-0
5 (388) Bucher-Johannessen , Fredrik Try, Idrettslaget 21:22,5 +01:02,6 2-2
6 (403) Skaaheim , Benjamin H Skoppum IL 21:28,4 +01:08,5 1-1
7 (375) Krogstad , Rasmus Try, Idrettslaget 21:31,6 +01:11,7 0-3
8 (389) Sørum , Vebjørn Søndre Ål Sportsklubb 21:32,4 +01:12,5 1-2
9 (422) Galåen , Håvard Kne Røros IL 21:32,5 +01:12,6 1-2
10 (426) Hegge , Einar Carlson Steinkjer Skiklubb 21:33,2 +01:13,3 0-0
11 (420) Haug , Magnus Gjersvold Byåsen Skiskytterlag 21:33,5 +01:13,6 1-1
12 (414) Bueie , Jonas Lier IL 21:37,9 +01:18,0 0-1
13 (436) Bjørndalen , Dag Sander Simostranda IL 21:42,4 +01:22,5 1-1
14 (438) Selheim , Knut Lussand Voss Skiskytterlag 21:45,0 +01:25,1 1-1
15 (411) Eidissen , Halvor Idrettslaget Dyre Vaa 21:54,5 +01:34,6 1-1
16 (424) Fjærtoft , Edvard Steinkjer Skiklubb 21:57,1 +01:37,2 0-1
17 (390) Nyborg , Tobias Voss Skiskytterlag 22:03,1 +01:43,2 0-3
18 (446) Solbakken , Hågen Sørskogbygda IL 22:12,6 +01:52,7 2-1
19 (430) Lio , Øyvind Aalling Bjerke IL Ski 22:16,6 +01:56,7 4-1
20 (412) Horten , Magnus Os IL 22:17,8 +01:57,9 2-1
21 (440) Haugan , Øyvind Try, Idrettslaget 22:19,1 +01:59,2 1-3
22 (443) Selnæs , Vegar Trondhjems Skiskyttere 22:30,6 +02:10,7 2-2
23 (447) Sørum , Hans Kristian MjøsSki 22:32,1 +02:12,2 1-2
24 (434) Bergsmyr , Brage Trondhjems Skiskyttere 22:38,8 +02:18,9 1-2
25 (449) Borgen , Sivert Stiklestad IL 22:41,2 +02:21,3 1-3
26 (401) Flaagen , Anders Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 22:44,0 +02:24,1 3-2
27 (435) Heir , Martin Borge Fossum IF 22:49,7 +02:29,8 0-2
28 (415) Dahl , Torje Usland Marnardal IL 22:51,4 +02:31,5 0-2
29 (444) Nytrøen , Erlend Kvittum Tynset IF 22:52,4 +02:32,5 2-2
30 (453) Holmsen , Marius Fossum IF 22:54,2 +02:34,3 0-1
31 (384) Berget , Niri Aabakken Svene IL 22:59,4 +02:39,5 1-2
32 (432) Mobakken , Jørgen Uglem Oslo Skiskytterlag 23:04,3 +02:44,4 0-3
33 (393) Ekern , Joakim Lørenskog Skiklubb 23:08,0 +02:48,1 2-2
34 (441) Øye , Jonas Bogen Trondhjems Skiskyttere 23:09,0 +02:49,1 1-4
35 (408) Tronsaune , Herman Grytbakk Røros IL 23:09,4 +02:49,5 2-1
36 (409) Løset , Sondre Tingvoll IL 23:18,2 +02:58,3 0-2
37 (398) Nordby , Fredrik Fet Skiklubb 23:24,4 +03:04,5 1-2
38 (379) Markegård , Øystein Geilo IL 23:24,8 +03:04,9 2-3
39 (452) Skøien , Christian Simostranda IL 23:26,5 +03:06,6 3-1
40 (397) Hopland , Isak Hardbagg IL 23:29,9 +03:10,0 1-3
41 (451) Hevrøy , Embrik Nikolai Grann Try, Idrettslaget 23:34,5 +03:14,6 3-1
42 (396) Olimb , Iver Gjestvang Søndre Ål Sportsklubb 23:38,6 +03:18,7 4-2
43 (429) Unneberg , Markus Maurtvedt Ivrig IL 23:46,4 +03:26,5 2-2
44 (439) Holm , Martin Smestu Rennebu IL 23:47,4 +03:27,5 0-1
45 (433) Aas , Ola Nymoen Røros IL 23:48,4 +03:28,5 2-1
46 (383) Nygård , Grim Markane IL 23:50,6 +03:30,7 0-2
47 (416) Kleven , Lars Simostranda IL 23:52,4 +03:32,5 3-1
48 (448) Tjørhom , Tarjei Sirdal Skilag 23:56,3 +03:36,4 0-3
49 (425) Skinnarland , Vetle Bødalen IF 23:58,5 +03:38,6 1-0
50 (395) Often , Trygve Bondhus Tynset IF 24:00,6 +03:40,7 3-3
51 (373) Ingdal , Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere 24:01,1 +03:41,2 5-1
52 (374) Strømsnes , Fredrik Aasen Lier IL 24:03,2 +03:43,3 3-2
53 (428) Bakken , Erlend Markane IL 24:03,9 +03:44,0 2-3
54 (419) D'antoni , Andre Hønefoss Skiskytterklubb 24:04,8 +03:44,9 3-2
55 (417) Gjørven , Håkon Midthjell Markane IL 24:11,3 +03:51,4 2-2
56 (405) Haugen , Ole Wanvik Skatval Skilag 24:12,2 +03:52,3 1-2
57 (394) Sandnes , Eirik Trondhjems Skiskyttere 24:28,1 +04:08,2 5-1
58 (431) Lie , Rasmus Skatval Skilag 24:29,5 +04:09,6 2-3
59 (376) Eriksen , Simen Smetbak Byåsen Skiskytterlag 24:30,1 +04:10,2 4-4
60 (407) Mikalsen , Magnus Sandnes Skiskytterlag 24:34,8 +04:14,9 0-2
61 (378) Telseth , Lars-Erik Volda Turn og IL 24:35,4 +04:15,5 2-3
62 (400) Bang , Christian Brennhovd Asker Skiklubb 24:38,7 +04:18,8 4-2
63 (421) Kirkhus , Marthin Asker Skiklubb 24:42,9 +04:23,0 3-3
64 (427) Rudh , Emil Tullus SG 24:46,8 +04:26,9 3-1
65 (399) Andreassen , Adrian Nordreisa IL 24:56,3 +04:36,4 2-3
66 (410) Tonning , Odd Sindre Markane IL 25:02,5 +04:42,6 3-2
67 (423) Benonisen , Robin Johan Tromsø Skiskytterlag 25:07,0 +04:47,1 2-3
68 (404) Halsteinslid , Andreas Markane IL 25:13,4 +04:53,5 2-3
69 (382) Opheim , Adrian Stokdal Byåsen Skiskytterlag 25:15,8 +04:55,9 1-3
70 (418) Andresen , Sindre Christoffer Tyldum Lier IL 25:28,8 +05:08,9 4-3
71 (391) Brandtzæg , Tommy Kokås Steinkjer Skiklubb 26:43,0 +06:23,1 2-3
72 (386) Ramstad , Erik Simostranda IL 27:17,4 +06:57,5 3-3
73 (385) Stølen , Jarle Vegusdal Birkenes IL 28:04,3 +07:44,4 2-3
74 (380) Konsmo , Emil Sebastian Knaben IL 28:06,9 +07:47,0 4-5
75 (413) Birkeland , Magnus Asker Skiklubb 33:17,0 +12:57,1 4-5


Menn 17 år
Plass St.nr Navn Klubb Sluttid Differanse Skyting
1 (504) Andersen , Filip Fjeld Geilo IL 20:33,7   0-1
2 (505) Tjøntveit , Halvor Taalesen Svene IL 21:28,0 +00:54,3 0-1
3 (526) Vassmyr , Per Tromsø Skiskytterlag 21:36,3 +01:02,6 0-1
4 (527) Garli , Odin Sokna IL 21:51,6 +01:17,9 1-2
5 (492) Leopold , Lars Hammernes Asker Skiklubb 21:51,8 +01:18,1 1-1
6 (529) Nørstegård , Jo Brøste Dombås IL 21:57,3 +01:23,6 0-3
7 (459) Karlsen , Tobias Skjervøy IK 21:57,5 +01:23,8 0-2
8 (503) Gerhardsen , Eirik Silsand Tromsø Skiskytterlag 22:07,7 +01:34,0 0-0
9 (482) Juel , Jonas Slettemark Fossum IF 22:30,8 +01:57,1 1-3
10 (543) Owren , Peder Vingrom IL 22:31,8 +01:58,1 0-2
11 (523) Solum , Kristoffer Simostranda IL 22:33,4 +01:59,7 0-2
12 (515) Tverås , Trym Algarheim Fossum IF 22:37,5 +02:03,8 1-2
13 (472) Trømborg , Sigurd IL Bevern 22:39,1 +02:05,4 0-3
14 (519) Schonhowd , Sindre Søndre Ål Sportsklubb 22:40,1 +02:06,4 0-2
15 (544) Johnsrud , Ole Christian Bjerke IL Ski 22:57,9 +02:24,2 0-3
16 (530) Sørnes , Kristoffer Lier IL 23:07,4 +02:33,7 2-2
17 (484) Strand Paulsen , Stian Bø Skiskyttarlag 23:10,9 +02:37,2 0-0
18 (487) Skrede , Vegard Hardbagg IL 23:12,6 +02:38,9 1-3
19 (479) Stensby , Hermann Hernes IL 23:18,7 +02:45,0 0-2
20 (510) Frøseth , Håkon Sokna IL 23:25,6 +02:51,9 1-3
21 (471) Vaadal , Sigurd Vangberg Tromsø Skiskytterlag 23:29,5 +02:55,8 1-3
22 (534) Grusd , Fredrik Fossum IF 23:31,1 +02:57,4 2-3
23 (480) Bekken , Sivert Kvikne IL 23:31,2 +02:57,5 4-2
24 (501) Gjøsæter , Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb 23:34,0 +03:00,3 3-2
25 (476) Johannesen , Sindre Vassdal Hernes IL 23:40,3 +03:06,6 3-2
26 (528) Østensen , Sander Østre Toten Skilag 23:45,9 +03:12,2 1-1
27 (537) Mangset , Even MjøsSki 23:52,3 +03:18,6 1-1
28 (497) Beverfjord , Sigurd Jerleif Tingvoll IL 23:53,5 +03:19,8 2-1
29 (473) Meland , Aksel Mathias Markane IL 23:54,0 +03:20,3 3-2
30 (485) Groven , Gard Reier Simostranda IL 23:54,9 +03:21,2 1-2
31 (481) Olsen , Sondre Nikolai Trondhjems Skiskyttere 24:03,3 +03:29,6 2-0
32 (508) Suhrke , Tobias Tafjord Ivrig IL 24:10,8 +03:37,1 2-2
33 (469) Markås , Trygve Deinboll Bossmo & Ytteren IL 24:12,5 +03:38,8 0-2
34 (540) Paulsen , Trym Bossmo & Ytteren IL 24:14,5 +03:40,8 1-2
35 (495) Usland , Anders Marnardal IL 24:18,2 +03:44,5 0-2
36 (489) Oppigard , Torbjørn Eikesdal Skiskyttarlag - Skisk 24:20,2 +03:46,5 1-3
37 (541) Hægeland , Tobias Øvrebø IL 24:27,3 +03:53,6 1-3
38 (533) Idland , Torjus Figgjo IL 24:28,3 +03:54,6 1-4
39 (474) Bach-Gansmo , Sander Fossum IF 24:31,7 +03:58,0 1-1
40 (478) Bergheim , Mathias Hagen Bærums Skiklub 24:34,0 +04:00,3 2-1
41 (513) Engebretsen , Alexander Fossum IF 24:34,1 +04:00,4 1-3
42 (539) Wekre , Erik Kjøsnes Steinkjer Skiklubb 24:34,3 +04:00,6 1-2
43 (494) Ekeland , Einar Torridal IL 24:35,6 +04:01,9 3-2
44 (521) Kvamme , Rasmus Odland Tromsø Skiskytterlag 24:40,8 +04:07,1 2-3
45 (525) Aas , Thor Arild Birkenes IL 24:47,7 +04:14,0 3-2
45 (491) Breivik , Emil Andre IL Bevern 24:47,7 +04:14,0 2-2
47 (522) Vaagen , Marius Tjelde Molde og Omegn IF 24:50,0 +04:16,3 1-1
48 (498) Ringen , Anders Bjerke IL Ski 24:55,5 +04:21,8 3-3
49 (466) Halseth , Indre Rennebu IL 24:56,2 +04:22,5 1-2
50 (517) Jordal , Øystein Flatabø Odda IL 25:01,7 +04:28,0 2-2
51 (496) Austad , Nicolai Følstad Inderøy IL 25:08,4 +04:34,7 1-2
52 (458) Tornes , Eirik Kjøl Molde og Omegn IF 25:11,5 +04:37,8 4-3
53 (524) Larsen , Henrik Andre IL Bevern 25:19,9 +04:46,2 2-1
54 (499) Brenna , Vidar Skrautvål IL 25:21,5 +04:47,8 2-2
55 (488) Haddon , Peter Byåsen Skiskytterlag 25:26,5 +04:52,8 3-3
56 (483) Tøraasen , Martin Øyen Folldal IF 25:28,0 +04:54,3 2-4
57 (470) Witte , Mathias Alta Skiskytterlag 25:29,6 +04:55,9 2-3
58 (490) Wingestad , Ola Martinius Svene IL 25:32,8 +04:59,1 3-2
59 (511) Dalum , Jørgen Dombås IL 25:36,1 +05:02,4 2-2
60 (506) Haugen , Håvard Tonstad IL 25:36,9 +05:03,2 2-3
61 (531) Haugen , Sander Kulstad Østre Toten Skilag 25:40,4 +05:06,7 3-3
62 (535) Skrindo , Halvor Ål Skiskyttarlag 25:49,8 +05:16,1 4-1
63 (463) Hauge , Henrik Glede Fossum IF 25:51,8 +05:18,1 4-2
64 (502) Nyvoll , Daniel Fossum IF 25:51,9 +05:18,2 3-4
65 (464) Finden , Ragnar Vik IL 25:56,1 +05:22,4 3-2
66 (462) Snekkevik , Emil Kloster Tromsø Skiskytterlag 25:59,2 +05:25,5 2-4
67 (457) Risnes , Simen Mathias Tonstad IL 26:02,5 +05:28,8 1-1
68 (467) Owren , Gaute Vingrom IL 26:03,8 +05:30,1 5-0
69 (486) Haugskott , Anders Skaun IL 26:16,0 +05:42,3 2-2
70 (456) Rinde , Eirik Markus Vik IL 26:29,7 +05:56,0 2-5
71 (518) Fløttum , Erlend Våga Skaun IL 26:30,9 +05:57,2 1-3
72 (514) Myrold , Sivert Stårheim IL 26:32,0 +05:58,3 2-4
73 (460) Keiserud , Martin Åsnes Skiskytterlag 26:48,1 +06:14,4 0-3
74 (455) Fornes , Jørgen Traasdahl Oslo Skiskytterlag 26:49,8 +06:16,1 4-3
75 (516) Langseth , Magnus Raaum Østre Toten Skilag 26:52,6 +06:18,9 5-3
76 (509) Aandahl , Kristian Lindh IL Bevern 27:06,4 +06:32,7 2-3
77 (507) Beckstrøm , Svein Inge Knaben IL 27:06,8 +06:33,1 2-4
78 (512) Riber , Herman Bødalen IF 27:12,7 +06:39,0 3-3
79 (465) Bredesen , Håkon Fodstad Østre Toten Skilag 27:27,0 +06:53,3 3-1
80 (520) Gregersen , Sondre Vingrom IL 27:48,3 +07:14,6 2-4
81 (461) Grubben Sæthermoen , Markus Østre Toten Skilag 27:57,7 +07:24,0 5-4
82 (477) Wæhre , Odd Meråker Skiskytterklubb 28:04,9 +07:31,2 0-1
83 (468) Hartmann , Caspar Friedrich Lierne IL 28:52,6 +08:18,9 5-4
84 (475) Vingelen , Johannes Grann Vingelen IL 29:12,8 +08:39,1 2-2
85 (536) Breivik , Markus Elias Tromsø Skiskytterlag 34:45,4 +14:11,7 2-1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +