Resultater NM Konnerud - Kvinner - 15 km - 2020



Resultater NM Konnerud
Drammen, Viken - 1. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 15 KM - FELLSSTART - KLASSISK

* Klikk her for liste med klubbtilhørighet og passeringstider underveis

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11JOHAUG Therese1988NOR34:24.20.0020.00
22OESTBERG Ingvild Flugstad1990NOR34:34.6+10.427.05
37FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR35:46.2+1:22.075.61
46SVENDSEN Anna1990NOR35:51.5+1:27.379.21
523FALLA Maiken Caspersen1990NOR35:55.8+1:31.682.13
639WENG Lotta Udnes1996NOR36:21.0+1:56.899.22
716THEODORSEN Silje1994NOR36:21.9+1:57.799.83
83KALVAA Anne Kjersti1992NOR36:24.8+2:00.6101.79
910HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR36:47.0+2:22.8116.85
1014SKAANES Marte1996NOR36:56.0+2:31.8122.96
118JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR36:56.1+2:31.9123.02
1212HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR37:01.6+2:37.4126.75
1321ALNAES Anikken Gjerde1994NOR37:03.5+2:39.3128.04
1419OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR37:25.2+3:01.0142.76
1511KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR37:32.5+3:08.3147.71
1631JOHNSEN Elena Rise2000NOR37:41.9+3:17.7154.09
1720ARNESEN Synne1998NOR37:42.6+3:18.4154.56
1815SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR37:51.7+3:27.5160.73
194SMEDAAS Magni1995NOR37:55.8+3:31.6163.51
2040HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR37:56.4+3:32.2163.92
2130MATHISEN Ingrid1996NOR38:05.6+3:41.4170.16
2213BJOERNSGAARD Marthe1993NOR38:08.0+3:43.8171.79
2332EINMO Alise1998NOR38:08.6+3:44.4172.19
2436WALTENBERG Julie1999NOR38:11.5+3:47.3174.16
2522MOGSTAD Berit1993NOR38:24.6+4:00.4183.05
2629WANGENSTEEN Maren1991NOR38:49.5+4:25.3199.93
2735ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR38:52.5+4:28.3201.97
2846LARSEN Hanna Kristine1999NOR38:58.3+4:34.1205.90
2924SAGSTUEN Susann1997NOR38:58.8+4:34.6206.24
3018BAKKEMO Tuva1999NOR39:03.0+4:38.8209.09

3142SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR39:10.3+4:46.1214.04
3233SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR39:11.1+4:46.9214.58
3357STAKSTON Sigrid1999NOR39:12.4+4:48.2215.47
3437BERG Julie Victoria1997NOR39:12.5+4:48.3215.53
3545BERGANE Margrethe2001NOR39:19.4+4:55.2220.21
3652FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR39:42.0+5:17.8235.54
3734SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR39:44.9+5:20.7237.51
3838BOSTAD Guro1996NOR39:46.1+5:21.9238.32
3943MADSEN Caroline1995NOR39:59.6+5:35.4247.48
4049BYE Sigrid1999NOR40:11.2+5:47.0255.35
4155STENSETH Ane Appelkvist1995NOR40:17.0+5:52.8259.28
4250SKULBRU Hanne1996NOR40:17.5+5:53.3259.62
4341NORDLUNDE Mari1998NOR40:17.5+5:53.3259.62
4444MOGSTAD Ragnhild1999NOR40:28.6+6:04.4267.15
4567LOEVLIEN Ine1994NOR40:50.2+6:26.0281.80
4673OLSEN Amalie Honerud1998NOR40:51.4+6:27.2282.61
4771SEIM Katrine1998NOR41:02.1+6:37.9289.87
4851FOLKVORD Mari1999NOR41:14.0+6:49.8297.94
4953BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR41:41.0+7:16.8316.25
5047BATHE Nichole1995GBR41:47.1+7:22.9320.39
5162MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR42:05.4+7:41.2332.80
5258NORDLUNDE Marte1996NOR42:16.3+7:52.1340.19
5360HAAKONSEN Karen Marie1999NOR42:18.5+7:54.3341.68
5475BONDEN Inger1995NOR42:27.4+8:03.2347.72
5565SLOKVIK Martine1997NOR42:28.0+8:03.8348.13
5661SKOGSHOLM Franziska1999NOR43:23.1+8:58.9385.50
5754BRUDERMANN Katharina1999AUT43:24.1+8:59.9386.18
5870BAKKEN Betine1999NOR44:06.5+9:42.3414.93
5968RUSTEN Tina1999NOR44:19.2+9:55.0423.55
6076VOGNILD Anitra1996NOR44:43.8+10:19.6440.23

DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
5SLIND Silje Oeyre1988NOR
9AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR
25FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
28JOERGENSEN Anniken1992NOR
59GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL
63LONGFJELD Agnes Irene1999NOR
64BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL
66AARRESTAD Nora Lian1997NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
17STAV Astrid1999NOR
26MYHRVOLD Mathilde1998NOR
27DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR
48KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR
56SVINGHEIM Mari Landro2001NOR
69EVERTSEN Anja Haakenstad1998NOR
72UPPSTAD Elin1999NOR
74DYRDAL Solveig1998NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +