-->

Resultater NM Konnerud - Kvinner - Sprint - Prolog - 2020



Resultater NM Konnerud
Drammen, Viken - 31. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - PROLOG - FRI

* Klikk her for liste med klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
19MYHRE Julie1996NOR2:35.380.0021.59
215MYHRVOLD Mathilde1998NOR2:35.61+0.2323.37
32STENSETH Ane Appelkvist1995NOR2:35.90+0.5225.61
41FALLA Maiken Caspersen1990NOR2:36.21+0.8328.00
518ALNAES Anikken Gjerde1994NOR2:37.16+1.7835.34
64WENG Tiril Udnes1996NOR2:38.83+3.4548.23
77KALVAA Anne Kjersti1992NOR2:39.43+4.0552.87
88SVENDSEN Anna1990NOR2:39.68+4.3054.80
917HAGA Ragnhild1991NOR2:39.73+4.3555.19
1028ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR2:39.91+4.5356.58
1112WENG Heidi1991NOR2:39.95+4.5756.88
1213AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR2:40.34+4.9659.90
1310WENG Lotta Udnes1996NOR2:40.55+5.1761.52
1421SKULBRU Hanne1996NOR2:41.35+5.9767.70
1516OUS Amalie Haakonsen1996NOR2:41.44+6.0668.39
166SKISTAD Kristine Stavaas1999NOR2:41.61+6.2369.70
1711HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR2:41.68+6.3070.24
1822HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR2:41.76+6.3870.86
1934FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR2:41.88+6.5071.79
2025ENGEBRETSEN Martine1998NOR2:41.98+6.6072.56
2137NORDLUNDE Mari1998NOR2:42.16+6.7873.95
2224FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR2:42.30+6.9275.03
2320THEODORSEN Silje1994NOR2:42.53+7.1576.81
2423KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR2:42.86+7.4879.36
2529OLSEN Amalie Honerud1998NOR2:43.40+8.0283.53
2614SLIND Silje Oeyre1988NOR2:43.87+8.4987.16
2730BAKKEMO Tuva1999NOR2:43.90+8.5287.39
2859ARNESEN Julie Henriette2001NOR2:44.77+9.3994.11
2955MADSEN Caroline1995NOR2:45.96+10.58103.30
3032GUDNADOTTIR Kristrun1997ISL2:45.98+10.60103.45

3172ROENNING Mathilde1995NOR2:46.17+10.79104.92
3245MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR2:46.25+10.87105.54
3333JOHNSEN Elena Rise2000NOR2:46.31+10.93106.00
3427DYRHOVD Margrete Roessum1993NOR2:46.50+11.12107.47
3547LARSEN Hanna Kristine1999NOR2:46.61+11.23108.32
3631BOSTAD Guro1996NOR2:46.94+11.56110.87
3754EVERTSEN Ronja Haakenstad2000NOR2:47.99+12.61118.98
3841BERG Julie Victoria1997NOR2:48.02+12.64119.21
3950AUNE Sigrid Flataas1998NOR2:48.20+12.82120.60
4042AARRESTAD Nora Lian1997NOR2:48.28+12.90121.22
4126KJELLBERGVIK Anette1994NOR2:48.49+13.11122.84
4252WALTENBERG Julie1999NOR2:48.53+13.15123.15
4338SKJERVEN Eivor Vestrheim1999NOR2:48.72+13.34124.61
4456FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR2:49.13+13.75127.78
4549OEISTUEN Gina Flugstad1997NOR2:49.61+14.23131.49
4640SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR2:49.92+14.54133.88
4743FLATLAND Vilde Elisabeth1998NOR2:50.05+14.67134.89
4858SIVERTSEN Ragnhild1999NOR2:51.20+15.82143.77
4948WANGENSTEEN Maren1991NOR2:51.39+16.01145.24
5019BATHE Nichole1995GBR2:51.69+16.31147.55
5136NORDLUNDE Marte1996NOR2:52.12+16.74150.87
5263RAVNAA Anniken1999NOR2:52.53+17.15154.04
5351STAKSTON Sigrid1999NOR2:53.33+17.95160.22
5446KLAUSEN Marthe1997NOR2:53.42+18.04160.91
5544EINMO Alise1998NOR2:53.96+18.58165.08
5662NICOLAYSEN Stine1999NOR2:54.39+19.01168.40
5766SKOGSHOLM Franziska1999NOR2:55.90+20.52180.07
5860BERGUNDHAUGEN Eline1999NOR2:56.80+21.42187.02
5965RUSTEN Tina1999NOR3:00.23+24.85213.51
6053KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR3:02.55+27.17231.42

6167BJOERN Aurora Ulsaker1999NOR3:02.56+27.18231.50
6268EVERTSEN Anja Haakenstad1998NOR3:04.07+28.69243.16
6369BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL3:14.94+39.56327.11
6471AUSTAD Madeleine Nilsen1998NOR3:25.57+50.19409.21
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
3JACOBSEN Astrid Uhrenholdt1987NOR
5EIDE Mari1989NOR
35SKAANES Marte1996NOR
39MATHISEN Ingrid1996NOR
57BRUDERMANN Katharina1999AUT
61BYE Sigrid1999NOR
64FOLKVORD Mari1999NOR
70BAKKEN Betine1999NOR
73DYRDAL Solveig1998NOR
74GARBERG Hanne Saether1999NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +