Resultater NM Konnerud - Menn - 30 km - 2020



Resultater NM Konnerud
Drammen, Viken - 1. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 30 KM - FELLSSTART - KLASSISK

* Klikk her for liste med klubbtilhørighet og passeringstider underveis

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
14GOLBERG Paal1990NOR1:06:03.40.0020.00
21SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR1:06:05.4+2.020.71
33NYENGET Martin Loewstroem1992NOR1:06:12.8+9.423.32
42TOENSETH Didrik1991NOR1:06:17.8+14.425.09
520AUGDAL Eirik Sverdrup1995NOR1:06:34.0+30.630.81
611VALNES Erik1996NOR1:06:59.2+55.839.71
719SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR1:07:56.4+1:53.059.92
824MYSEN Eirik1993NOR1:08:02.0+1:58.661.89
936BRANDSDAL Eirik1986NOR1:08:08.1+2:04.764.05
1029DYRHAUG Niklas1987NOR1:08:08.5+2:05.164.19
117STOCK Daniel1992NOR1:08:15.2+2:11.866.56
1226TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR1:08:24.1+2:20.769.70
1310HOEL Johan1994NOR1:08:24.9+2:21.569.98
1428STAKSTON Petter1997NOR1:08:40.1+2:36.775.35
1518TJELLE Johan1994NOR1:08:53.4+2:50.080.05
1651AUNLI Lars Ove1993NOR1:08:55.8+2:52.480.90
1712STENSHAGEN Mattis1996NOR1:08:56.2+2:52.881.04
1849STADAAS Kasper1994NOR1:08:57.1+2:53.781.36
1922BRUVOLL Ole Joergen1995NOR1:08:57.6+2:54.281.53
2015KVAALE Gaute1995NOR1:09:00.1+2:56.782.42
2117AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR1:09:00.3+2:56.982.49
2231HOVLAND Torgeir Sulen1995NOR1:09:06.9+3:03.584.82
2358MOEN Vebjoern1998NOR1:09:12.2+3:08.886.69
2427JOHAUG JR. Karstein1992NOR1:10:15.8+4:12.4109.16
2541DAHLEN Thomas Albertsen1991NOR1:10:17.0+4:13.6109.58
2644RAMSE Sondre1998NOR1:10:30.0+4:26.6114.17
2767BUVARP Martin Julian1998NOR1:10:32.6+4:29.2115.09
2842MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL1:10:43.2+4:39.8118.83
2973MIKKELSPLASS Kristen1999NOR1:10:44.7+4:41.3119.36
3094HAMNES Vegard1993NOR1:10:47.3+4:43.9120.28

3197KNOTTEN Sivert1997NOR1:10:56.4+4:53.0123.50
3237AURLAND Joachim1996NOR1:10:57.3+4:53.9123.81
3368NYAAS Anders1997NOR1:10:57.7+4:54.3123.96
3413BUCHER-JOHANNESSEN Thomas1997NOR1:10:59.1+4:55.7124.45
3596HELGESTAD Fredrik1997NOR1:11:00.1+4:56.7124.80
3635DOENNESTAD Henrik1996NOR1:11:00.3+4:56.9124.87
3754ARNESEN Harald Astrup1995NOR1:11:05.6+5:02.2126.75
3884HUSBY Erik1997NOR1:11:10.0+5:06.6128.30
3933NYGAARD Per Kristian1987NOR1:11:12.9+5:09.5129.33
3976FROST Edvin1995NOR1:11:12.9+5:09.5129.33
4130LARSEN Thomas Helland1998NOR1:11:14.8+5:11.4130.00
4274STOKKELAND Petter1999NOR1:11:15.4+5:12.0130.21
4370SOERENSEN Lars1998NOR1:11:19.5+5:16.1131.66
4452OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde1999NOR1:11:35.6+5:32.2137.34
4538SKAANES Haakon1999NOR1:11:40.2+5:36.8138.97
4623HAGA Magne1994NOR1:12:11.7+6:08.3150.10
4743KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR1:12:20.1+6:16.7153.06
4847HOEL Amund1997NOR1:12:20.1+6:16.7153.06
4972HAGA Anders1998NOR1:12:21.9+6:18.5153.70
5066ROEVIK Torstein Buan1996NOR1:12:23.9+6:20.5154.40
5146HOLTH Bendik Skjoenberg1997NOR1:12:27.5+6:24.1155.68
5280AUSTAD Jonas1996NOR1:12:40.4+6:37.0160.23
5348LIPPERT Joergen1998NOR1:12:49.9+6:46.5163.59
5434KIRKENG Andreas2000NOR1:12:51.5+6:48.1164.15
5561HAUGEN John Magnus1996NOR1:12:52.7+6:49.3164.58
5686HAEGELAND Tor Olav Nesheim1998NOR1:12:57.4+6:54.0166.24
5750JOHANSEN Sivert Leander1999NOR1:13:00.7+6:57.3167.40
5893BRU-HEMMINGBY Aksel1998NOR1:13:08.1+7:04.7170.02
59108WIIG Sivert1997NOR1:13:28.8+7:25.4177.33
60122HAUG Henrik Soerlie1997NOR1:13:30.0+7:26.6177.75

6191EIRA Aslak Ole Rognerud1996NOR1:13:30.8+7:27.4178.04
6289HOAAS Geir Kristian1998NOR1:13:33.9+7:30.5179.13
6379WINTHER Arnt Gunnar1996NOR1:13:36.4+7:33.0180.01
6459FOLKVORD Sindre1995NOR1:13:40.1+7:36.7181.32
6564ASDOEL Eirik1993NOR1:13:40.1+7:36.7181.32
6656VIGANTS Raimo1999LAT1:13:47.8+7:44.4184.04
6769SKJELDAL Kristian1998NOR1:13:57.1+7:53.7187.33
6871BROETO Emil Intelhus1998NOR1:13:57.3+7:53.9187.40
6983ARNTSEN Mikkel1995NOR1:14:02.1+7:58.7189.09
70126THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR1:14:03.4+8:00.0189.55
71121SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR1:14:12.0+8:08.6192.59
72130AASBOE Jonas1997NOR1:14:13.2+8:09.8193.01
7382MORTENSBAKKE Eirik Andreas1999NOR1:14:24.6+8:21.2197.04
7455VESTLI Torstein1994NOR1:14:27.6+8:24.2198.10
7562HOVDE Haavard1999NOR1:14:34.2+8:30.8200.43
76128LISET Kristoffer1998NOR1:14:34.5+8:31.1200.54
77102LIER Ola1999NOR1:14:40.7+8:37.3202.73
7888SOERGAARD Emil1999NOR1:14:50.8+8:47.4206.29
79131STRANDBRAATEN Jostein1997NOR1:14:56.9+8:53.5208.45
80119TOLO Henrik Vik1999NOR1:15:03.6+9:00.2210.82
81105HAMMER Johan Toendel1999NOR1:15:06.6+9:03.2211.88
82104VOLLSET Kristoffer By1996NOR1:15:27.6+9:24.2219.29
83115VESTERAAS Marius Viken1999NOR1:15:27.9+9:24.5219.40
84116FORSMO Ole Jacob1998NOR1:15:39.1+9:35.7223.36
8598NYHEIM Alexander Loevik1996NOR1:15:44.7+9:41.3225.33
8677HOLMBRO Hans Kristian1998NOR1:16:04.7+10:01.3232.40
8792ANDREASEN Jesper Abelsen1998NOR1:16:07.5+10:04.1233.39
88138TANDBERG Jostein1998NOR1:16:10.3+10:06.9234.38
8990AABREKK Eirik Bergene1998NOR1:16:12.8+10:09.4235.26
90114NILSEN Vebjoern Weldingh1999NOR1:16:14.4+10:11.0235.82

91103RYSSTAD Aron Aakre1999NOR1:16:18.7+10:15.3237.34
9295TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR1:16:19.8+10:16.4237.73
93149ENSRUD Ole Haldor1998NOR1:16:24.5+10:21.1239.39
94107FLATAKER Erling Engesvold1995NOR1:16:28.1+10:24.7240.66
95112HAUGAN Sindre Oewre1995NOR1:16:43.2+10:39.8246.00
96124VARTDAL Ludvig1999NOR1:16:45.5+10:42.1246.81
97123MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR1:16:52.0+10:48.6249.11
98109MYHR Petter2000NOR1:17:04.0+11:00.6253.35
9987SKRINDO Knut1997NOR1:17:04.1+11:00.7253.38
100106MOEN Sivert1998NOR1:17:06.4+11:03.0254.19
10199NORDENG August1995NOR1:17:16.3+11:12.9257.69
102129STIGEN Joergen1999NOR1:17:45.4+11:42.0267.97
103125SNELLINGEN Ola Nygaard1997NOR1:18:07.8+12:04.4275.88
104141FOLKESTAD Ole Joergen1997NOR1:18:48.8+12:45.4290.36
105111FOSSGARD Lars-Martin1999NOR1:18:54.0+12:50.6292.20
106120KRUEGER Espen Hegstad1999NOR1:19:02.7+12:59.3295.27
107137FLUGSTAD Fredrik Fuglerud1999NOR1:19:28.8+13:25.4304.49
108101INSTANES Daniel May1996NOR1:20:03.3+13:59.9316.68
109132ANDERSEN Herman Andreas1998NOR1:21:33.2+15:29.8348.44
110139FAANES Andreas1996NOR1:21:55.3+15:51.9356.24
111143BJOERNDALEN Baard Eskil1999NOR1:22:17.7+16:14.3364.15
112144LERVIK Anders1999NOR1:24:03.3+17:59.9401.46
113142RENAA Marius Moe1999NOR1:24:55.9+18:52.5420.04
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
8GUNNULFSEN Mikael1993NOR
9TURTVEIT Vebjoern1994NOR
14STENSAAS Magnus1993NOR
16GROENFLATEN Sindre1995NOR
21ULVANG Joergen Saeternes1994NOR
25HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR
32FLATAKER Ole Morten1997NOR
39SVEEN Simen Andreas1988NOR
45LOEFALD Gjermund1993NOR
57KVISLE Sjur1999NOR
63BJERKRHEIM Kjetil Andre1993NOR
65KJENNERUD Eivind1997NOR
75SVINSAAS Jo1997NOR
78MELHUS Marius Landsem1997NOR
81WAHL Simen Munch1998NOR
85FOLKVORD Ingvar1993NOR
100MOXNES Einar Flaktveit1991NOR
113MYRMO Haakon1995NOR
117VOLLAN Erling Pettersen1996NOR
127ESPELAND Skjalg1998NOR
134MYKLEMYR Vegard1998NOR
135HAUG Eirik1997NOR
136JOKS Henrik Arntzen1999NOR
140SKREDEGAARD Tor Magnus1998NOR
145KVERNSTAD Brynjar1999NOR
147SEEBERG Even1998NOR
150TROOEYEN Joern1998NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
5JENSSEN Jan Thomas1996NOR
6MUSGRAVE Andrew1990GBR
40EK Aleksander Dyrberg1993NOR
53SIVERTSGAARD Vegard1998NOR
60MIKKELSEN Eirik1995NOR
110ANDERSEN Filip Fjeld1999NOR
118MELBOE Jan-Henrik1999NOR
133GRYMYR Jens Christian1999NOR
146OEYGARD Harald1997NOR
148SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +