Resultater NM Lygna - 30 km - Kvinner 2019



Resultater NM Lygna - 30 km, intervallstart, klassisk - Kvinner
Lygna, Oppland - 30. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Resultatliste med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 62 JOHAUG Therese 1988 NOR 1:21:48.7 0.00 20.00
2 54 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 1:23:20.8 +1:32.1 35.01
3 57 SVENDSEN Anna 1990 NOR 1:26:09.8 +4:21.1 62.55
4 52 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 1:27:44.3 +5:55.6 77.95
5 67 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 1:28:14.7 +6:26.0 82.91
6 51 SKAANES Marte 1996 NOR 1:28:18.4 +6:29.7 83.51
7 37 EIDE Mari 1989 NOR 1:28:34.8 +6:46.1 86.18
8 48 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 1:29:46.6 +7:57.9 97.89
9 53 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 1:29:55.5 +8:06.8 99.34
10 26 BJOERNSGAARD Marthe 1993 NOR 1:30:00.2 +8:11.5 100.10
11 60 MYHRE Julie 1996 NOR 1:30:12.0 +8:23.3 102.03
12 24 TROEMBORG Barbro Kvaale 1992 NOR 1:30:36.5 +8:47.8 106.02
13 59 SMEDAAS Magni 1995 NOR 1:30:48.4 +8:59.7 107.96
14 36 ENGEBRETSEN Martine 1998 NOR 1:31:08.7 +9:20.0 111.27
15 58 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 1:31:23.3 +9:34.6 113.65
16 65 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 1:31:29.0 +9:40.3 114.57
17 49 FLETEN Emilie 1992 NOR 1:31:38.0 +9:49.3 116.04
18 56 MOGSTAD Berit 1993 NOR 1:32:30.6 +10:41.9 124.61
19 64 ARNESEN Synne 1998 NOR 1:32:38.3 +10:49.6 125.87
20 39 SVENKERUD Berthe Annette 1985 NOR 1:33:09.2 +11:20.5 130.91
21 66 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 1:33:27.6 +11:38.9 133.90
22 42 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 1:33:39.0 +11:50.3 135.76
23 46 EINMO Alise 1998 NOR 1:33:41.9 +11:53.2 136.23
24 29 TAYLOR Annika 1993 GBR 1:33:56.3 +12:07.6 138.58
25 35 JOERGENSEN Anniken 1992 NOR 1:33:57.6 +12:08.9 138.79
26 32 MATHISEN Ingrid 1996 NOR 1:34:23.9 +12:35.2 143.08
27 27 MADSEN Caroline 1995 NOR 1:34:27.3 +12:38.6 143.63
28 50 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 1:34:28.6 +12:39.9 143.85
29 44 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 1:34:38.3 +12:49.6 145.43
30 22 NORDLUNDE Marte 1996 NOR 1:36:21.7 +14:33.0 162.28

31 33 BATHE Nichole 1995 GBR 1:36:58.5 +15:09.8 168.28
32 28 DRABLOES Elise Roeer 1995 NOR 1:37:02.5 +15:13.8 168.93
33 16 FLATLAND Vilde Elisabeth 1998 NOR 1:37:37.8 +15:49.1 174.68
34 19 KNUTSMOEN Tina 1998 NOR 1:37:54.1 +16:05.4 177.34
35 25 KARSET Marthe Kristine Hafsahl 1985 NOR 1:38:07.7 +16:19.0 179.55
36 43 BOSTAD Guro 1996 NOR 1:38:46.4 +16:57.7 185.86
37 47 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 1:38:54.5 +17:05.8 187.18
38 41 BREDAL Mariah 1997 USA 1:39:27.8 +17:39.1 192.61
39 34 MOE Karianne 1997 NOR 1:39:41.5 +17:52.8 194.84
40 31 KJELLBERGVIK Anette 1994 NOR 1:41:00.9 +19:12.2 207.78
41 11 FORREN Pauline 1997 NOR 1:41:12.0 +19:23.3 209.59
42 14 OEREN Karoline Bye 1997 NOR 1:41:12.3 +19:23.6 209.64
43 5 FREDRIKSEN Ingerid 1995 NOR 1:43:28.0 +21:39.3 231.75
44 21 SKARRA Tuva 1998 NOR 1:43:29.1 +21:40.4 231.93
45 4 NERDRUM Oda 1995 NOR 1:43:52.5 +22:03.8 235.75
46 18 EVERTSEN Anja Haakenstad 1998 NOR 1:46:17.3 +24:28.6 259.35
47 8 WINGAN Ragnhild 1997 NOR 1:47:18.6 +25:29.9 269.34
48 9 LIE Ellen Soehol 1994 AUS 1:49:34.8 +27:46.1 291.53
49 12 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 1:51:06.2 +29:17.5 306.43
50 6 AUSTAD Madeleine Nilsen 1998 NOR 1:59:42.7 +37:54.0 390.61
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
38 SAGSTUEN Susann 1997 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
2 STROEM Trine Lise 1990 NOR
3 ASPELUND Solveig Maria 1996 ISL
7 UTNE Anne Maren Belsby 1989 NOR
10 BOURNE Kristen 1995 USA
13 MAURTVEDT Thea 1998 NOR
15 BARLAND Hanna Ruud 1996 NOR
17 HUBER Marion Roenning 1991 NOR
20 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
23 OEISTUENGina Flugstad 1997 NOR
30 BERG Julie Victoria 1997 NOR
40 GJEITNES Kari Vikhagen 1985 NOR
45 ULVANGNora 1998 NOR
55 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR
61 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
63 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR
68 WENG Lotta Udnes 1996 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +