Resultater NM Lygna - 5 km - Kvinner 2019



Resultater NM Lygna - 5 km, intervallstart, fri - Kvinner
Lygna, Oppland - 29. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Resultatliste med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 182 JOHAUG Therese 1988 NOR 12:14.6 0.00 20.00
2 210 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 12:18.4 +3.8 24.14
3 266 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 12:30.6 +16.0 37.42
4 234 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 12:53.2 +38.6 62.04
5 193 EIDE Mari 1989 NOR 12:55.2 +40.6 64.21
6 250 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 12:55.3 +40.7 64.32
7 186 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 13:04.4 +49.8 74.23
8 246 MYHRE Julie 1996 NOR 13:04.5 +49.9 74.34
9 214 SKAANES Marte 1996 NOR 13:10.0 +55.4 80.33
10 238 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 13:12.0 +57.4 82.51
11 222 STAV Astrid 1999 NOR 13:12.2 +57.6 82.73
12 213 JOERGENSEN Anniken 1992 NOR 13:12.3 +57.7 82.84
13 218 SMEDAAS Magni 1995 NOR 13:14.0 +59.4 84.69
14 261 ENGEBRETSEN Martine 1998 NOR 13:15.5 +1:00.9 86.32
15 270 OEVREBUST Martine Lorgen 1997 NOR 13:15.7 +1:01.1 86.54
16 206 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 13:17.1 +1:02.5 88.06
17 286 HARVIKEN Johanne Hauge 1997 NOR 13:21.4 +1:06.8 92.75
18 202 MOGSTAD Berit 1993 NOR 13:22.6 +1:08.0 94.05
19 254 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 13:24.3 +1:09.7 95.91
20 230 KNUDSEN Tiril Liverud 1998 NOR 13:31.7 +1:17.1 103.96
21 290 FLETEN Emilie 1992 NOR 13:33.6 +1:19.0 106.03
22 265 NORDLUNDE Mari 1998 NOR 13:34.2 +1:19.6 106.69
23 278 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 13:34.4 +1:19.8 106.90
24 189 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 13:34.8 +1:20.2 107.34
25 198 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 13:35.7 +1:21.1 108.32
26 217 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 13:37.0 +1:22.4 109.74
27 257 JOHANSEN Lone 1998 NOR 13:37.9 +1:23.3 110.72
28 237 SAGSTUEN Susann 1997 NOR 13:38.1 +1:23.5 110.93
29 253 MATHISEN Ingrid 1996 NOR 13:41.6 +1:27.0 114.75
30 276 BOSTAD Guro 1996 NOR 13:42.5 +1:27.9 115.73

31 190 ARNESEN Synne 1998 NOR 13:42.6 +1:28.0 115.83
32 242 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 13:43.6 +1:29.0 116.92
33 285 SANNESS Nora 2000 NOR 13:46.7 +1:32.1 120.30
34 212 BERGANE Margrethe 2001 NOR 13:48.7 +1:34.1 122.48
35 201 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 13:48.9 +1:34.3 122.70
35 249 MIKAELSEN Ingvild Larsen 2000 NOR 13:48.9 +1:34.3 122.70
37 233 SIMPSON-LARSEN Karoline 1997 NOR 13:49.4 +1:34.8 123.24
38 258 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR 13:49.7 +1:35.1 123.57
39 172 KNUTSMOEN Tina 1998 NOR 13:52.0 +1:37.4 126.07
40 162 JIALIN Bayani 1999 CHN 13:52.1 +1:37.5 126.18
41 194 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 13:52.4 +1:37.8 126.51
42 205 TAYLOR Annika 1993 GBR 13:52.6 +1:38.0 126.72
43 177 WALTENBERG Julie 1999 NOR 13:53.1 +1:38.5 127.27
44 243 MADSEN Caroline 1995 NOR 13:55.4 +1:40.8 129.77
45 241 EINMO Alise 1998 NOR 13:56.3 +1:41.7 130.75
46 169 TROEMBORG Barbro Kvaale 1992 NOR 13:56.8 +1:42.2 131.30
47 220 ROENNING Tuva Hagen 2002 NOR 13:57.7 +1:43.1 132.28
48 178 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 13:58.1 +1:43.5 132.71
49 221 HUSTAD Sofie Nordsveen 1996 NOR 13:58.7 +1:44.1 133.37
50 289 RAVNDAL Linn 2000 NOR 13:59.0 +1:44.4 133.69
51 216 ANDRESEN Ebba 2001 NOR 13:59.2 +1:44.6 133.91
52 281 DRABLOES Elise Roeer 1995 NOR 14:00.9 +1:46.3 135.76
53 203 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 14:03.7 +1:49.1 138.81
53 277 SKJERVEN Eivor Vestrheim 1999 NOR 14:03.7 +1:49.1 138.81
55 183 MELLING Maria Hartz 2002 NOR 14:03.9 +1:49.3 139.03
56 288 SIVERTSEN Ragnhild 1999 NOR 14:04.5 +1:49.9 139.68
57 272 KJELLBERGVIK Anette 1994 NOR 14:05.3 +1:50.7 140.56
58 229 ULVANGNora 1998 NOR 14:06.0 +1:51.4 141.32
59 224 KARSET Marthe Kristine Hafsahl 1985 NOR 14:07.6 +1:53.0 143.06
60 267 LISLEVAND Tuva 2001 NOR 14:08.7 +1:54.1 144.26

61 256 ULVANG Runa 2001 NOR 14:09.3 +1:54.7 144.91
62 215 HEGGEN Anna 2002 NOR 14:10.0 +1:55.4 145.67
63 259 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR 14:10.3 +1:55.7 146.00
64 173 SVENKERUD Berthe Annette 1985 NOR 14:15.1 +2:00.5 151.23
65 219 FOLKVORD Mari 1999 NOR 14:15.3 +2:00.7 151.45
66 208 JOHANSEN Stine 2000 NOR 14:15.4 +2:00.8 151.55
67 82 HELLAND Kristin Maltun 2002 NOR 14:15.5 +2:00.9 151.66
68 197 MOE Karianne 1997 NOR 14:17.6 +2:03.0 153.95
69 191 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 14:17.8 +2:03.2 154.17
70 209 BERG Julie Victoria 1997 NOR 14:18.2 +2:03.6 154.60
71 196 MOHN Linn Sofie 2001 NOR 14:18.7 +2:04.1 155.15
72 139 MOGSTAD Ragnhild 1999 NOR 14:19.0 +2:04.4 155.48
73 225 NORLI Vera Johanne 1999 NOR 14:19.6 +2:05.0 156.13
74 192 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 14:24.1 +2:09.5 161.03
75 228 BERGUNDHAUGEN Eline 1999 NOR 14:24.4 +2:09.8 161.36
76 269 DYRHOVD Margrete Roessum 1993 NOR 14:24.6 +2:10.0 161.57
77 122 WENAAS Lea Stabaek 2001 NOR 14:24.8 +2:10.2 161.79
78 199 EINMO Malin 2000 NOR 14:25.6 +2:11.0 162.66
79 185 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 14:27.7 +2:13.1 164.95
80 102 JOHNSEN Tuva 2002 NOR 14:28.1 +2:13.5 165.39
81 260 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 14:28.3 +2:13.7 165.60
82 245 BREDAL Mariah 1997 USA 14:29.2 +2:14.6 166.58
83 151 SEIERSTAD Janne Ballangrud 2002 NOR 14:29.6 +2:15.0 167.02
84 168 MANNSAAKER Live 1999 NOR 14:31.0 +2:16.4 168.54
85 142 HAUGSKOTT Frida 2002 NOR 14:31.3 +2:16.7 168.87
86 195 NORDLUNDE Marte 1996 NOR 14:33.8 +2:19.2 171.59
87 111 TALIDAWUBIEKE Dinaer 2000 CHN 14:35.7 +2:21.1 173.66
88 14 KLAUSEN Marthe 1997 NOR 14:37.1 +2:22.5 175.19
89 240 FLATLAND Vilde Elisabeth 1998 NOR 14:39.1 +2:24.5 177.36
90 268 SEMB Henriette Saeterdal 1999 NOR 14:41.0 +2:26.4 179.43

91 287 ALNAES Anikken Gjerde 1994 NOR 14:41.4 +2:26.8 179.87
92 141 GALAAEN Nora Edelsdatter 2001 NOR 14:41.6 +2:27.0 180.09
93 144 ENGDAHL Selma Loechen 2001 NOR 14:42.1 +2:27.5 180.63
94 73 SLAAEN Marie 2002 NOR 14:42.2 +2:27.6 180.74
95 107 FUESTENBERG Theresa 2002 NOR 14:42.6 +2:28.0 181.18
96 255 WANG Ane Groetan 2000 NOR 14:43.2 +2:28.6 181.83
97 236 SOERUM Thea 2000 NOR 14:44.9 +2:30.3 183.68
98 204 WOLLEBEK Ingvild 1999 NOR 14:45.6 +2:31.0 184.44
99 93 KONG Weijia 2001 CHN 14:48.5 +2:33.9 187.60
100 132 SKJERVEN Tiril Vestrheim 2002 NOR 14:48.6 +2:34.0 187.71
101 124 ANTONSEN Pernille Karlsen 2002 NOR 14:48.9 +2:34.3 188.04
102 148 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 14:49.1 +2:34.5 188.25
103 188 STORAA Silje 2000 NOR 14:49.6 +2:35.0 188.80
103 227 EIDE Ragnhild 1999 NOR 14:49.6 +2:35.0 188.80
105 239 RAMSTAD Ida 2001 NOR 14:49.8 +2:35.2 189.02
106 275 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 14:50.1 +2:35.5 189.34
107 89 AUSTERAA Synnoeve 2002 NOR 14:50.9 +2:36.3 190.22
108 150 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 14:51.1 +2:36.5 190.43
109 280 RYAN Ingrid Tandberg 2000 NOR 14:51.9 +2:37.3 191.30
110 149 BRODTKORB Oda 2002 NOR 14:52.3 +2:37.7 191.74
111 156 ARNESEN Astrid 2002 NOR 14:52.7 +2:38.1 192.18
112 180 NORDSETH Karen Amalie 2000 NOR 14:52.8 +2:38.2 192.28
113 283 BERNTSEN Annette 2000 NOR 14:53.1 +2:38.5 192.61
114 200 MAURTVEDT Thea 1998 NOR 14:53.3 +2:38.7 192.83
115 100 GULLINGSRUD Ingrid Roee 2002 NOR 14:53.5 +2:38.9 193.05
115 184 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 14:53.5 +2:38.9 193.05
115 247 THORSTENSEN Elisabeth Hofgaard 1999 NOR 14:53.5 +2:38.9 193.05
118 92 HOLE Kristine Hjellbakk 2002 NOR 14:53.8 +2:39.2 193.37
119 232 PEDERSEN Ingrid Leuckfeld 2000 NOR 14:54.3 +2:39.7 193.92
120 231 BREDING Tale Bruheim 2001 NOR 14:55.0 +2:40.4 194.68

121 131 NILSEN Kirsten Helsvig 2002 NOR 14:56.0 +2:41.4 195.77
122 251 EVERTSENRonja Haakenstad 2000 NOR 14:58.2 +2:43.6 198.16
123 145 BAKKEMO Hedda 2001 NOR 14:58.8 +2:44.2 198.82
124 171 VALNES Lisa Amalie 2000 NOR 14:59.8 +2:45.2 199.91
125 128 ANDERSEN Dina 2002 NOR 15:00.5 +2:45.9 200.67
126 90 KLEPPA Eline Haugen 2001 NOR 15:02.2 +2:47.6 202.52
127 123 TOVAAS Ida Storjord 2001 NOR 15:02.8 +2:48.2 203.17
128 121 SNORTHEIMSMOEN Thea 2001 NOR 15:03.1 +2:48.5 203.50
129 110 LUNAASMO Anna Vangen 2001 NOR 15:03.7 +2:49.1 204.15
130 207 SAGLAND Maren Smulan 2000 NOR 15:03.9 +2:49.3 204.37
131 60 KJELLE Mari 2001 NOR 15:04.4 +2:49.8 204.92
132 120 ANTONSEN Elise 2002 NOR 15:04.8 +2:50.2 205.35
133 137 MARTINI Ina 2002 NOR 15:06.7 +2:52.1 207.42
134 146 FLUGSTAD Andrine Fuglerud 2002 NOR 15:07.9 +2:53.3 208.73
135 153 MOGER Julie Egeberg 2001 NOR 15:09.0 +2:54.4 209.93
136 87 BJOERBAEK Eva Caroline 2001 NOR 15:10.0 +2:55.4 211.02
137 271 FREMSTAD Andrine Harriet 2000 NOR 15:11.0 +2:56.4 212.10
138 164 BREKKE Ane 2000 NOR 15:11.2 +2:56.6 212.32
139 179 ROETVEI Nora 2000 NOR 15:11.3 +2:56.7 212.43
140 170 NILSEN Hanne 2000 NOR 15:11.7 +2:57.1 212.87
141 80 ANDERSEN Hanna Eckhardt 2002 NOR 15:11.8 +2:57.2 212.98
142 161 GULBRANDSEN Vilje Marie 2001 NOR 15:11.9 +2:57.3 213.08
143 88 OVERVIK Juni Magdele 2002 NOR 15:12.4 +2:57.8 213.63
144 279 MIDTSKOGEN Maiken Min 1998 NOR 15:12.8 +2:58.2 214.06
145 223 GRANOEIEN Tuva Ertzaas 1999 NOR 15:13.2 +2:58.6 214.50
146 95 AABERG Maren Navarrete 2001 NOR 15:14.2 +2:59.6 215.59
147 108 KVAALSETH Gunhild 2002 NOR 15:14.3 +2:59.7 215.70
148 115 DEHN Marthe 2000 NOR 15:15.1 +3:00.5 216.57
149 163 DARELL Amanda 2000 NOR 15:15.9 +3:01.3 217.44
150 187 KLEIVI Kristine 2000 NOR 15:16.0 +3:01.4 217.55

151 68 NILSEN Ella Honningdal 2002 NOR 15:16.3 +3:01.7 217.88
152 143 BOURNE Kristen 1995 USA 15:16.8 +3:02.2 218.42
153 86 LIE Ellen Soehol 1994 AUS 15:17.1 +3:02.5 218.75
154 235 HETLESAETER Mari 1999 NOR 15:19.4 +3:04.8 221.25
155 65 FONE Cecilie Wasler 2002 NOR 15:19.5 +3:04.9 221.36
156 109 BOE Astrid 2002 NOR 15:20.2 +3:05.6 222.12
157 62 RANVIK Anniken 2001 NOR 15:20.8 +3:06.2 222.78
158 114 AABREKK Ingrid Bergene 2002 NOR 15:21.0 +3:06.4 222.99
159 103 MARTINSEN Sunniva Reite 2002 NOR 15:22.5 +3:07.9 224.63
160 133 BENJAMINSEN Ida 2001 NOR 15:22.8 +3:08.2 224.96
161 74 FOUGNER Ingrid 2002 NOR 15:23.0 +3:08.4 225.17
162 152 OEVREBUST Vilde Lorgen 2000 NOR 15:23.4 +3:08.8 225.61
163 12 ROENNING Mathilde 1995 NOR 15:23.8 +3:09.2 226.04
164 85 RANVIK Andrea 2001 NOR 15:24.0 +3:09.4 226.26
165 56 STEEN Maren Sofie 2002 NOR 15:26.0 +3:11.4 228.44
166 33 HAGEN Ingrid Kristine 1999 NOR 15:26.8 +3:12.2 229.31
167 116 SKARRA Tuva 1998 NOR 15:28.2 +3:13.6 230.84
168 104 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 15:31.3 +3:16.7 234.21
169 13 NERDRUM Oda 1995 NOR 15:31.6 +3:17.0 234.54
170 130 BJORNSDOTTIR Gigja 1998 ISL 15:33.0 +3:18.4 236.06
171 127 ENGEN Martine Groettum 2001 NOR 15:33.9 +3:19.3 237.04
172 263 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL 15:34.0 +3:19.4 237.15
173 43 WOLD Malene Gunleiksrud 2002 NOR 15:34.2 +3:19.6 237.37
173 165 STRANDLIE Kristine Haanes 2000 NOR 15:34.2 +3:19.6 237.37
175 98 ISAKSEN Oda In 2001 NOR 15:36.8 +3:22.2 240.20
176 166 STANGEBYE Pia 2000 NOR 15:37.2 +3:22.6 240.64
177 61 KAROLIUSSEN Anna 2002 NOR 15:38.1 +3:23.5 241.62
178 75 MAGNUSSOEN Katrine 2002 NOR 15:39.2 +3:24.6 242.82
178 167 FURUTANGVIK Maren 1999 NOR 15:39.2 +3:24.6 242.82
180 136 FLATLAND Vera Kristina 2001 NOR 15:39.3 +3:24.7 242.92

181 67 MEINICKE Julie 2002 NOR 15:39.4 +3:24.8 243.03
182 64 SVENDSEN Andrea Eie 2002 NOR 15:41.0 +3:26.4 244.78
183 48 VESTENGEN Maria 2002 NOR 15:42.6 +3:28.0 246.52
184 50 HULT Emma 2001 NOR 15:43.1 +3:28.5 247.06
185 46 HILSEN Nora Smaage 2002 NOR 15:43.3 +3:28.7 247.28
186 96 HOFTUN Ingeborg Kristensen 2001 NOR 15:45.4 +3:30.8 249.57
187 41 MA Jiale 2001 CHN 15:45.6 +3:31.0 249.78
188 39 KNUTSEN Kristin Elise 2002 NOR 15:46.6 +3:32.0 250.87
189 81 BYGRAVE Tuva 2001 NOR 15:48.2 +3:33.6 252.62
190 94 SANDNES Julie 2001 NOR 15:50.9 +3:36.3 255.56
191 70 TOEMMERBERG Marie 2002 NOR 15:52.3 +3:37.7 257.08
192 84 JOHANNESEN Silje Holm 2001 NOR 15:54.5 +3:39.9 259.48
193 51 WINGAN Ragnhild 1997 NOR 15:55.4 +3:40.8 260.46
194 5 SORTAASLOEKKEN Tyra 2002 NOR 15:56.3 +3:41.7 261.44
195 54 SVEEN Carina 2001 NOR 15:56.4 +3:41.8 261.55
196 155 OEREN Karoline Bye 1997 NOR 15:57.5 +3:42.9 262.74
197 160 SKJELLE Herborg 2001 NOR 15:58.2 +3:43.6 263.51
198 97 BORGE Synne Raaheim 2002 NOR 15:58.4 +3:43.8 263.72
198 175 STAKSTON Sigrid 1999 NOR 15:58.4 +3:43.8 263.72
200 129 MOLAND Maja Kjaeraas 2002 NOR 15:58.8 +3:44.2 264.16
201 69 FISKVIK Marthe Jullum 1998 NOR 16:00.5 +3:45.9 266.01
202 126 DUGSTAD Line 1998 NOR 16:01.8 +3:47.2 267.43
203 59 TYRDAL Oda Hagen 2002 NOR 16:01.9 +3:47.3 267.54
204 45 MELI Nora 2001 NOR 16:03.2 +3:48.6 268.95
205 58 PLUKKERUD Caroline 2002 NOR 16:03.8 +3:49.2 269.61
206 99 KRISTOFFERSEN Kine 2000 NOR 16:04.3 +3:49.7 270.15
207 11 FREDRIKSEN Ingerid 1995 NOR 16:05.4 +3:50.8 271.35
208 79 FOSSUM-BJOERGE Mathilde 2002 NOR 16:06.6 +3:52.0 272.65
209 101 BREIVIK Yngvild Langedal 2002 NOR 16:10.9 +3:56.3 277.34
210 134 FOSS Thea Helene 2000 NOR 16:12.7 +3:58.1 279.30

211 71 LERVIK Hannah 2002 NOR 16:13.4 +3:58.8 280.06
212 83 STAAVI Celina 2002 NOR 16:13.5 +3:58.9 280.17
213 125 RUSTEN Tina 1999 NOR 16:14.9 +4:00.3 281.69
214 53 MYLIUS Eline 2002 NOR 16:15.4 +4:00.8 282.24
215 106 EVERTSEN Anja Haakenstad 1998 NOR 16:17.1 +4:02.5 284.09
215 140 VESTENGEN Siri 2000 NOR 16:17.1 +4:02.5 284.09
217 119 KNOTTEN Tiril Kristine 2001 NOR 16:19.3 +4:04.7 286.49
218 10 MAIERHOFER Magdalena 1996 AUT 16:22.9 +4:08.3 290.41
219 157 SVENDSBY Martine 2001 NOR 16:26.7 +4:12.1 294.54
220 30 SEIM Solvor 2001 NOR 16:26.8 +4:12.2 294.65
221 29 BOLIN Ingvild Soland 2001 NOR 16:29.6 +4:15.0 297.70
222 91 SOERSET Emma Marie 1999 NOR 16:30.2 +4:15.6 298.36
223 44 SPARBOE Mille Kristiane 2001 NOR 16:32.2 +4:17.6 300.53
224 77 TRAETHAUG Tina Kroeger 2002 NOR 16:33.7 +4:19.1 302.17
225 159 KILDAHL Selma 2000 NOR 16:34.1 +4:19.5 302.60
226 38 SCOTT June 2002 NOR 16:37.0 +4:22.4 305.76
227 26 SEMB Helene Saeterdal 2002 NOR 16:38.1 +4:23.5 306.96
228 27 SANDE Marie Nesbakken 2001 NOR 16:42.9 +4:28.3 312.19
229 7 LEFDAL Bertine Thorsnes 1996 NOR 16:46.1 +4:31.5 315.67
230 37 GUNDERSEN Lea Andenaes 2002 NOR 16:47.5 +4:32.9 317.20
231 118 KILLINGSTAD Hanna Norbom 2000 NOR 16:51.6 +4:37.0 321.66
232 72 AAS Julie Sofie Franksdatter 2001 NOR 16:53.8 +4:39.2 324.06
233 22 ULFNES Jenny Myklebust 2002 NOR 16:54.4 +4:39.8 324.71
234 66 OEYGARD Gyrid 2001 NOR 16:55.4 +4:40.8 325.80
235 3 BRENNA Maria 2001 NOR 17:00.7 +4:46.1 331.57
236 35 BOLLINGMO Kaja 2001 NOR 17:00.9 +4:46.3 331.79
237 78 HUSTVEDT Sille 2002 NOR 17:05.6 +4:51.0 336.91
238 47 SILBER Natascha 2001 NOR 17:05.8 +4:51.2 337.12
239 49 BJOERKLUND Rannei 2002 NOR 17:07.1 +4:52.5 338.54
240 9 MAABOE Pia Sofie 1993 NOR 17:08.3 +4:53.7 339.85

241 57 HOLSTROEM Ellisif Luytkis 2002 NOR 17:09.2 +4:54.6 340.83
242 32 FROEISLI Sara Grini 2001 NOR 17:13.5 +4:58.9 345.51
243 138 NILSEN Anette 2002 NOR 17:15.0 +5:00.4 347.14
244 36 ARNKVAERN Christine Louise stavnum 2002 NOR 17:16.7 +5:02.1 349.00
245 52 MYKLEBUST Karen 2001 NOR 17:18.3 +5:03.7 350.74
246 42 KAMPENHOEY Hanne Skoglund 2001 NOR 17:28.1 +5:13.5 361.41
247 4 HOEGSET Gunn Karoline 1997 NOR 17:29.9 +5:15.3 363.37
247 112 BAKKEN Betine 1999 NOR 17:29.9 +5:15.3 363.37
249 24 DERVO Agnes Therese 2002 NOR 17:39.0 +5:24.4 373.28
250 211 BOENSNAES Sophie 2002 NOR 17:42.6 +5:28.0 377.20
251 40 LOEN Tiril 2001 NOR 17:44.8 +5:30.2 379.60
252 16 AUKRUST Karoline 2002 NOR 18:00.1 +5:45.5 396.26
253 28 LANGELAND Mia 2002 NOR 18:10.9 +5:56.3 408.02
254 17 AUSTAD Madeleine Nilsen 1998 NOR 18:11.5 +5:56.9 408.67
255 31 HAARSTAD Ida Marie 2002 NOR 18:42.1 +6:27.5 442.00
256 23 AUGDAL Maren Filseth 2002 NOR 18:48.4 +6:33.8 448.86
257 19 KARLSEN Guro 1999 NOR 19:35.5 +7:20.9 500.15
258 21 BAKKE Erna Marie Toefting 2000 NOR 20:16.9 +8:02.3 545.24
259 25 HERAMB Liv Tone 2000 NOR 21:12.3 +8:57.7 605.57
260 15 WANVIK Ines 2002 NOR 21:16.4 +9:01.8 610.04
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
18 BOLLINGMO Otilie Boerresen 2001 NOR
154 GROETTING Karoline 2001 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
2 SOERUMSHAUGEN Ingrid 1996 NOR
6 MIOEEN Margrethe 2000 NOR
8 COUPLAN Melissa 1996 SUI
20 LINDGREN Marthine 2001 NOR
34 FINSTAD Sanna 2001 NOR
55 NAESS Line 2002 NOR
63 MORK Marte Bagaasen 2002 NOR
76 ASPELUND Solveig Maria 1996 ISL
105 HANSEN Ingeborg 2002 NOR
113 MALLAUG Emma 2002 NOR
117 BERGQUIST Kristina 2001 NOR
135 MAGNUSSEN Maria Finni 2001 NOR
147 SUNDGAARD Sigrid Joeranli 2002 NOR
158 ANDERSEN Nora 2001 NOR
174 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
176 BARLAND Hanna Ruud 1996 NOR
181 BATHE Nichole 1995 GBR
226 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
244 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR
248 GANGSOE Marie Renee Soerum 1994 NOR
252 BJOERNSGAARD Marthe 1993 NOR
262 WENG Heidi 1991 NOR
264 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR
273 HEIMDAL Johanne 1998 NOR
274 SLIND Kari Oeyre 1991 NOR
282 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR
284 BYE Sigrid 1999 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +