Resultater NM Lygna - 50 km - Menn 2019



Resultater NM Lygna - 50 km, intervallstart, klassisk - Menn
Lygna, Oppland - 30. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

* Resultatliste med klubbtilhørighet

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 189 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 2:13:14.2 0.00 20.00
2 195 TOENSETH Didrik 1991 NOR 2:15:55.6 +2:41.4 36.15
3 180 HOEL Johan 1994 NOR 2:16:16.5 +3:02.3 38.24
4 190 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR 2:16:24.9 +3:10.7 39.08
5 179 KVISLE Erland 1996 NOR 2:16:52.0 +3:37.8 41.80
6 185 GOLBERG Paal 1990 NOR 2:16:58.8 +3:44.6 42.48
7 200 VALNES Erik 1996 NOR 2:17:09.1 +3:54.9 43.51
8 203 TJELLE Johan 1994 NOR 2:17:16.1 +4:01.9 44.21
9 198 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:17:48.1 +4:33.9 47.41
10 201 KVAALE Gaute 1995 NOR 2:18:21.3 +5:07.1 50.73
11 207 PEDERSEN Morten Eide 1987 NOR 2:18:32.3 +5:18.1 51.83
12 177 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 2:18:57.1 +5:42.9 54.31
13 169 OESTENSEN Simen Haakon 1984 NOR 2:19:14.4 +6:00.2 56.05
14 178 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 2:19:29.6 +6:15.4 57.57
15 187 STAKSTON Petter 1997 NOR 2:19:49.4 +6:35.2 59.55
16 175 STENSAAS Magnus 1993 NOR 2:19:49.8 +6:35.6 59.59
17 188 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 2:19:51.9 +6:37.7 59.80
18 136 RISETH Fredrik 1995 NOR 2:20:13.5 +6:59.3 61.96
19 172 BUCHER-JOHANNESSEN Thomas 1997 NOR 2:20:34.4 +7:20.2 64.05
20 184 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR 2:21:26.9 +8:12.7 69.31
21 205 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 2:21:33.8 +8:19.6 70.00
22 137 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR 2:21:45.1 +8:30.9 71.13
23 173 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 2:21:50.5 +8:36.3 71.67
24 86 PETTERSEN Oeystein 1983 NOR 2:21:58.3 +8:44.1 72.45
25 141 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR 2:22:08.2 +8:54.0 73.44
26 142 MATHISEN Runar Skaug 1993 NOR 2:22:16.4 +9:02.2 74.26
27 196 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 2:22:16.5 +9:02.3 74.27
28 182 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 2:22:30.9 +9:16.7 75.71
29 167 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:22:33.8 +9:19.6 76.00
30 145 FOLKVORD Sindre 1995 NOR 2:22:38.7 +9:24.5 76.49

31 202 AURLAND Joachim 1996 NOR 2:23:19.5 +10:05.3 80.57
32 168 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 2:23:20.4 +10:06.2 80.66
33 193 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 2:23:39.7 +10:25.5 82.60
34 151 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 2:23:44.7 +10:30.5 83.10
35 176 ROETHE Sjur 1988 NOR 2:23:47.2 +10:33.0 83.35
36 192 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 2:23:50.5 +10:36.3 83.68
37 152 HOEST Anders Moelmen 1991 NOR 2:24:09.0 +10:54.8 85.53
38 116 GABRIELSEN Sjur Obrestad 1992 NOR 2:24:20.1 +11:05.9 86.64
39 181 THYLI Vetle 1989 NOR 2:24:24.2 +11:10.0 87.05
40 163 GLOEERSEN Anders 1986 NOR 2:24:56.8 +11:42.6 90.31
41 199 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:25:12.8 +11:58.6 91.91
42 149 IHLEBAEK Harald 1996 NOR 2:25:18.1 +12:03.9 92.44
43 146 MYSEN Eirik 1993 NOR 2:25:30.9 +12:16.7 93.72
44 131 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 2:26:22.4 +13:08.2 98.88
45 34 SMITH Didrik 1987 NOR 2:26:26.0 +13:11.8 99.24
46 153 BOEE Magnus 1998 NOR 2:26:29.7 +13:15.5 99.61
47 132 RAMSE Sondre 1998 NOR 2:26:35.2 +13:21.0 100.16
48 159 SKINSTAD Petter Soleng 1989 NOR 2:26:40.9 +13:26.7 100.73
49 156 LOEFALD Gjermund 1993 NOR 2:26:56.7 +13:42.5 102.31
50 125 BIE Maximilian 1995 NOR 2:27:00.2 +13:46.0 102.66
51 90 HAUGEN John Magnus 1996 NOR 2:27:18.6 +14:04.4 104.50
52 161 SVINSAAS Jo 1997 NOR 2:27:41.2 +14:27.0 106.76
53 194 VESTERHEIM Magnus 1994 NOR 2:27:42.0 +14:27.8 106.84
54 107 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR 2:27:42.1 +14:27.9 106.85
54 166 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR 2:27:42.1 +14:27.9 106.85
56 127 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 2:27:56.9 +14:42.7 108.33
57 158 BJERKRHEIM Kjetil Andre 1993 NOR 2:27:59.6 +14:45.4 108.60
58 164 THELE Joar Andreas 1993 NOR 2:28:01.4 +14:47.2 108.78
59 133 AUSTAD Jonas 1996 NOR 2:28:37.5 +15:23.3 112.40
60 139 SOERENSEN Lars 1998 NOR 2:29:12.8 +15:58.6 115.93

61 20 THONER Halvor Korboel 1991 NOR 2:29:13.4 +15:59.2 115.99
62 101 HAEGELANDTor Olav Nesheim 1998 NOR 2:29:20.3 +16:06.1 116.68
63 150 AUNLI Lars Ove 1993 NOR 2:29:35.8 +16:21.6 118.23
64 120 KJENNERUD Eivind 1997 NOR 2:30:04.5 +16:50.3 121.10
65 8 BOERSHEIM Torjus 1988 NOR 2:30:09.7 +16:55.5 121.62
66 135 HUSBY Erik 1997 NOR 2:30:30.3 +17:16.1 123.69
67 123 HOAAS Geir Kristian 1998 NOR 2:30:33.6 +17:19.4 124.02
68 111 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR 2:30:39.1 +17:24.9 124.57
69 89 SKRINDO Knut 1997 NOR 2:30:52.5 +17:38.3 125.91
70 84 AARRESTAD Magnus Lian 1995 NOR 2:30:52.9 +17:38.7 125.95
71 92 NORTHUG Even 1995 NOR 2:30:55.2 +17:41.0 126.18
72 40 NYDAL Erlend Moian 1992 NOR 2:30:56.3 +17:42.1 126.29
73 124 NYGAARD Bjoern Thomas 1987 NOR 2:30:57.3 +17:43.1 126.39
74 31 VOLLAN Erling Pettersen 1996 NOR 2:31:10.4 +17:56.2 127.70
75 157 VESTLI Torstein 1994 NOR 2:31:21.6 +18:07.4 128.82
76 39 OFFIGSTAD Oddvin Halvor 1984 NOR 2:31:23.1 +18:08.9 128.97
77 114 SJOELI Mattis 1994 NOR 2:31:34.1 +18:19.9 130.07
78 138 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR 2:31:41.1 +18:26.9 130.77
79 122 VOLLSET Kristoffer By 1996 NOR 2:32:18.1 +19:03.9 134.47
80 49 STADAAS Kasper 1994 NOR 2:32:21.0 +19:06.8 134.76
81 144 SUNDSVIK Espen 1993 NOR 2:32:30.8 +19:16.6 135.74
82 113 MELHUS Marius Landsem 1997 NOR 2:32:53.9 +19:39.7 138.06
83 97 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR 2:32:57.1 +19:42.9 138.38
84 6 HALLBERG Martin 1990 NOR 2:33:06.8 +19:52.6 139.35
85 106 WINTHER Arnt Gunnar 1996 NOR 2:33:13.9 +19:59.7 140.06
86 53 IVERSEN Mats 1993 NOR 2:33:15.9 +20:01.7 140.26
87 63 SVENDSBY Ole Marius 1997 NOR 2:33:18.1 +20:03.9 140.48
88 165 HAGA Anders 1998 NOR 2:33:31.6 +20:17.4 141.83
89 119 NYHEIM Alexander Loevik 1996 NOR 2:33:35.9 +20:21.7 142.26
90 76 MOEN Sivert 1998 NOR 2:33:36.2 +20:22.0 142.29

91 94 HUSDAL Henrik 1998 NOR 2:33:37.6 +20:23.4 142.43
92 23 HANSEN Magne Lund 1991 NOR 2:33:40.0 +20:25.8 142.67
93 108 TANDBERG Vebjoern 1996 NOR 2:33:45.2 +20:31.0 143.19
94 88 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum 1998 NOR 2:33:46.0 +20:31.8 143.27
95 4 SVINGHEIM Magnus 1984 NOR 2:33:49.8 +20:35.6 143.65
96 48 TANDBERG Jostein 1998 NOR 2:33:52.8 +20:38.6 143.95
97 62 HAUG Henrik Soerlie 1997 NOR 2:33:57.8 +20:43.6 144.45
98 79 SMENES Atle 1989 NOR 2:33:58.4 +20:44.2 144.51
99 44 WIIG Sivert 1997 NOR 2:34:21.2 +21:07.0 146.79
100 109 GIFSTAD Thomas 1992 NOR 2:34:43.4 +21:29.2 149.01
101 83 ROEER Sigurd Lund 1995 NOR 2:34:59.3 +21:45.1 150.60
102 105 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 2:35:02.3 +21:48.1 150.90
103 130 ASDOEL Eirik 1993 NOR 2:35:06.4 +21:52.2 151.32
104 56 ERIKSEN Sivert Groetan 1995 NOR 2:35:13.0 +21:58.8 151.98
105 67 SNELLINGEN Ola Nygaard 1997 NOR 2:35:18.4 +22:04.2 152.52
106 85 NOROEY Magnus 1998 NOR 2:35:36.5 +22:22.3 154.33
107 60 FOLKESTAD Ole Joergen 1997 NOR 2:36:07.3 +22:53.1 157.41
108 128 WAHL Simen Munch 1998 NOR 2:36:16.0 +23:01.8 158.28
109 155 HOLTH Bendik Skjoenberg 1997 NOR 2:36:33.0 +23:18.8 159.98
110 5 OPPEGAARD Mathias Hoegenes 1990 NOR 2:36:34.1 +23:19.9 160.09
111 24 MELOEY Jakob 1993 NOR 2:36:50.4 +23:36.2 161.72
112 134 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR 2:37:02.7 +23:48.5 162.95
113 103 HOLMBRO Hans Kristian 1998 NOR 2:37:14.5 +24:00.3 164.13
114 115 VAARHEIM Vegard 1997 NOR 2:37:37.2 +24:23.0 166.41
115 16 VALMESTAD Truls 1966 NOR 2:37:44.9 +24:30.7 167.18
116 25 AADNE Nils Ingar 1982 NOR 2:38:09.2 +24:55.0 169.61
117 21 SOLHEIM-JOHNSEN Vegard 1995 NOR 2:38:28.1 +25:13.9 171.50
118 61 MYHRE Simen 1998 NOR 2:38:33.2 +25:19.0 172.01
119 43 MYKLEMYRVegard 1998 NOR 2:38:33.8 +25:19.6 172.07
120 55 SKINSTAD Maarten Soleng 1997 NOR 2:38:43.5 +25:29.3 173.04

121 93 BORDAL Johannes 1998 NOR 2:38:59.4 +25:45.2 174.63
122 59 AASBOE Jonas 1997 NOR 2:39:00.7 +25:46.5 174.76
123 12 SEEBERG Even 1998 NOR 2:39:05.2 +25:51.0 175.21
124 36 ROEGENES Oeyvind 1990 NOR 2:39:36.5 +26:22.3 178.34
125 75 LANGSTEIN Bjoern Erik 1998 NOR 2:39:41.5 +26:27.3 178.85
126 162 RIKSAASEN Bjoern Georg 1997 NOR 2:39:47.6 +26:33.4 179.46
127 99 INSTANES Daniel May 1996 NOR 2:40:01.3 +26:47.1 180.83
128 77 STOELEN Erling 1990 NOR 2:40:15.7 +27:01.5 182.27
129 58 BOVOLD Lars 1997 NOR 2:40:32.4 +27:18.2 183.94
130 112 WIIK Emil 1997 NOR 2:40:34.3 +27:20.1 184.13
131 140 HUNDSETH Johan 1993 NOR 2:40:39.7 +27:25.5 184.67
132 104 ANDREASEN Jesper Abelsen 1998 NOR 2:40:57.6 +27:43.4 186.46
133 26 NIELSEN Jonas 1986 NOR 2:40:59.8 +27:45.6 186.68
134 37 HEFRE Lars Steinar 1992 NOR 2:41:16.0 +28:01.8 188.30
135 2 HELLEBOSTAD Tor-Haakon 1987 NOR 2:41:45.9 +28:31.7 191.29
136 121 BRU-HEMMINGBY Aksel 1998 NOR 2:42:14.2 +29:00.0 194.13
137 72 ENGEN Sigurd Arne brones 1998 NOR 2:43:46.9 +30:32.7 203.40
138 170 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR 2:44:08.4 +30:54.2 205.55
139 54 BORGERSEN Joergen Jensen 1995 NOR 2:44:28.6 +31:14.4 207.58
140 69 JOHANSEN Sindre 1998 NOR 2:44:49.8 +31:35.6 209.70
141 50 LAMOEY Kristoffer 1993 NOR 2:45:20.9 +32:06.7 212.81
142 9 JAKOBSEN Kristian 1998 NOR 2:45:24.4 +32:10.2 213.16
143 19 ZANOTTO Stefano 1992 ITA 2:45:33.7 +32:19.5 214.09
144 78 LILLEVOLL Adrian Sandnes 1998 NOR 2:45:46.1 +32:31.9 215.33
145 96 ROEYRHUS Vegard 1998 NOR 2:46:07.8 +32:53.6 217.50
146 118 FLATAKER Erling Engesvold 1995 NOR 2:46:08.4 +32:54.2 217.56
147 64 KVAALE Bjoernar 1995 NOR 2:46:17.6 +33:03.4 218.48
148 117 FORSMO Ole Jacob 1998 NOR 2:46:27.6 +33:13.4 219.48
149 41 RYTTERVOLD Ivar Andre 1997 NOR 2:47:46.6 +34:32.4 227.39
150 81 HAUG Eirik 1997 NOR 2:47:47.0 +34:32.8 227.43

151 71 OEDEGAARDEN Vegard 1995 NOR 2:47:47.8 +34:33.6 227.51
152 51 SKJOELSVOLD Mats Burud 1997 NOR 2:49:01.8 +35:47.6 234.92
153 82 MAGNUSSEN Andreas Finni 1998 NOR 2:49:17.0 +36:02.8 236.44
154 33 KINNEBERG Oeyvind 1997 NOR 2:49:52.4 +36:38.2 239.98
155 47 ANDERSEN Herman Andreas 1998 NOR 2:49:58.2 +36:44.0 240.56
156 80 LEIBUNDGUT Matthias 1996 SUI 2:52:51.1 +39:36.9 257.86
157 42 ODLAND Svein 1998 NOR 2:53:02.3 +39:48.1 258.98
158 27 BYGGLAND Torgeir Lid 1996 NOR 2:53:15.4 +40:01.2 260.29
159 3 INDBY Ivar Hesselberg 1988 NOR 2:53:53.3 +40:39.1 264.09
160 18 BAKKEN Erlend 1998 NOR 2:56:21.8 +43:07.6 278.95
161 66 TROOEYEN Joern 1998 NOR 2:57:46.8 +44:32.6 287.45
162 57 JENSEN Trym Moeng 1998 NOR 2:58:50.3 +45:36.1 293.81
163 7 SVENDAL Fredrik 1991 NOR 2:59:12.8 +45:58.6 296.06
164 30 LARSENJonas Engebret 1991 NOR 3:01:54.9 +48:40.7 312.28
165 32 HENRIKSEN Didrik Graham 1992 NOR 3:03:48.2 +50:34.0 323.62
166 28 LIER Emil 1997 NOR 3:04:44.0 +51:29.8 329.20
167 35 TORVIK Morten 1996 NOR 3:13:17.5 +1:00:3.3 380.59
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
13 GANGSOE Johan Soerum 1996 NOR
29 FLAEN Sebastian Sundet 1997 NOR
65 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR
68 REINEMO Per Ivar 1998 NOR
70 AASTVEDT Eirik Tvedt 1995 NOR
74 HOLMSTROEMBrian 1997 NOR
95 SKJELDAL Kristian 1998 NOR
100 GULLIKSTAD Henrik 1997 NOR
183 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR
191 BRUVOLL Ole Joergen 1995 NOR
204 STOCK Daniel 1992 NOR
206 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
11 KVISLE Ola 1994 NOR
14 HELLERUD Gjermund 1966 NOR
15 HALLDORSSON Oeystein 1997 NOR
22 HENNIG Erlend Wideroee 1993 NOR
38 HAMNES Vegard 1993 NOR
45 SKREDEGAARD Tor Magnus 1998 NOR
46 NORDENG August 1995 NOR
52 IVERSEN Gaute 1996 NOR
73 KNOTTEN Sivert 1997 NOR
87 FOLKVORD Ingvar 1993 NOR
91 ROEVIK Torstein Buan 1996 NOR
98 GRASTVEIT Stian 1995 NOR
102 AABREKK Eirik Bergene 1998 NOR
110 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR
126 MIKKELSEN Eirik 1995 NOR
129 MOEN Vebjoern 1998 NOR
143 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR
147 KRISTOFFERSEN Even 1996 NOR
148 SKOGSHOLM Vinjar 1994 NOR
154 ROLFSEN Simen Thune 1997 NOR
160 NYAAS Anders 1997 NOR
171 RUNDGREEN Mathias 1991 NOR
174 HOLUND Hans Christer 1989 NOR
186 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR
197 GROENFLATEN Sindre 1995 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +