Resultater NM Meråker - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater NM Meråker - Sprint, finale, fri - Menn
Meråker, Trøndelag - 1. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
2 2 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
3 6 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
4 14 NORTHUG Even 1995 NOR
5 10 YOUNG Andrew 1992 GBR
6 13 STADAAS Kasper 1994 NOR
7 3 TEFRE Gjoeran 1994 NOR
8 11 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR
9 9 AUNE Paal Troean 1992 NOR
10 20 RISETH Fredrik 1995 NOR
11 4 GOLBERG Paal 1990 NOR
12 5 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR
13 7 VALNES Erik 1996 NOR
14 25 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR
15 28 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR
16 29 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR
17 15 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR
18 19 WIIG Sivert 1997 NOR
19 23 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR
20 24 STAKSTON Petter 1997 NOR
21 12 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR
22 18 BU Torstein 1995 NOR
23 21 AURLAND Joachim 1996 NOR
24 26 SVINSAAS Jo 1997 NOR
25 27 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR
26 8 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR
27 16 HOEL Amund 1997 NOR
28 17 SVALAND Lars Aasheim 1995 NOR
29 22 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR
30 30 WIIK Emil 1997 NOR

31 31 MAGNUSSEN Andreas Finni 1998 NOR
32 32 MOEN Vebjoern 1998 NOR
33 33 NYAAS Anders 1997 NOR
34 34 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR
35 35 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum 1998 NOR
36 36 BAKKENE Eivind 1990 NOR
36 37 VAARHEIM Vegard 1997 NOR
38 38 AARRESTAD Magnus Lian 1995 NOR
39 39 HOLMBRO Hans Kristian 1998 NOR
40 40 FOLKVORD Sindre 1995 NOR
41 41 LOEFALD Gjermund 1993 NOR
42 42 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR
43 43 NILSEN Anders Brekke 1995 NOR
44 44 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR
45 45 AULIN Lasse Loewstoem 1996 NOR
46 46 ERIKSEN Sivert Groetan 1995 NOR
47 47 BERSET Kristoffer 1999 NOR
47 48 ANDREASEN Jesper Abelsen 1998 NOR
49 49 ROEVIK Torstein Buan 1996 NOR
50 50 BJERKRHEIM Kjetil Andre 1993 NOR
51 51 EIRA Aslak Ole 1996 NOR
52 52 BORDAL Johannes 1998 NOR
53 53 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR
54 54 VESTLI Torstein 1994 NOR
55 55 SOERENSEN Anders 1996 NOR
56 56 RAMSE Sondre 1998 NOR
57 57 GRASTVEIT Stian 1995 NOR
58 58 FIKKE Trym Halbjoerhus 1996 NOR
59 59 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR
60 60 AABREKK Eirik Bergene 1998 NOR

61 61 LIPPERT Joergen 1998 NOR
62 62 STRANDBRAATEN Jostein 1997 NOR
63 63 ERIKSEN Edvin Groetan 1999 NOR
64 64 ASDOEL Eirik 1993 NOR
65 65 MYRMO Haakon 1995 NOR
66 66 HJELSTUEN Haakon 1992 NOR
67 67 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR
68 68 ROEYRHUS Vegard 1998 NOR
69 69 HOAAS Geir Kristian 1998 NOR
70 70 KJENNERUD Eivind 1997 NOR
71 71 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR
72 72 BUVARP Martin Julian 1998 NOR
73 73 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR
74 74 NOROEY Magnus 1998 NOR
75 75 KARLSEN Aleksander Morsund 1996 NOR
76 76 FINES Svein Berg 1996 NOR
77 77 FLATAKER Erling Engesvold 1995 NOR
78 78 SKINSTAD Maarten Soleng 1997 NOR
79 79 RYTTERVOLD Ivar Andre 1997 NOR
80 80 MOBAKKEN Jonas Uglem 1996 NOR
81 81 WAHL Simen Munch 1998 NOR
82 82 FOYN Thomas Berge 1993 NOR
83 83 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL
84 84 MOEN Sivert 1998 NOR
85 85 WINTHER Arnt Gunnar 1996 NOR
86 86 HAUGEN John Magnus 1996 NOR
87 87 NYHEIM Alexander Loevik 1996 NOR
88 88 SUNDSVIK Espen 1993 NOR
89 89 AASBOE Jonas 1997 NOR
90 90 HODT Joergen Baaken 1998 NOR

91 91 HELGESTAD Fredrik 1997 NOR
92 92 HAUAN Sivert Hansen 1997 NOR
93 93 LANGE Sondre H. 1995 NOR
94 94 FORSMO Ole Jacob 1998 NOR
95 95 HOLMSTROEMBrian 1997 NOR
96 96 ELVSETH Anton 1998 NOR
97 97 JACKSON Ryan 1997 CAN
98 98 ROEER Sigurd Lund 1995 NOR
99 99 OEDEGAARDEN Thomas 1998 NOR
100 100 LILLEVOLL Adrian Sandnes 1998 NOR
101 101 MYKLEMYRVegard 1998 NOR
102 102 OEDEGAARDEN Vegard 1995 NOR
103 103 HALSETH Petter Toraas 1988 NOR
104 104 LARSENJonas Engebret 1991 NOR
105 105 TORVIK Morten 1996 NOR
106 106 TRONVOLL Ove Erik 1972 NOR
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
1001 1996 NOR
1002 1996 NOR
1003 1997 NOR
1004 1998 NOR
1005 1996 NOR
1006 1995 NOR
1007 1998 NOR
1008 1987 NOR
1009 1993 NOR
1010 1998 NOR
1011 1997 NOR
1012 1998 NOR