Resultater NM Meråker - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater NM Meråker - Sprint, prolog, fri - Menn
Meråker, Trøndelag - 1. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 8 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 2:49.31 0.00 20.00
2 2 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:49.91 +0.60 24.25
3 4 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 2:50.02 +0.71 25.03
4 5 GOLBERG Paal 1990 NOR 2:50.04 +0.73 25.17
5 3 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 2:51.30 +1.99 34.10
6 10 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 2:51.42 +2.11 34.95
7 11 VALNES Erik 1996 NOR 2:52.03 +2.72 39.28
8 20 ARNESEN Harald Astrup 1995 NOR 2:52.40 +3.09 41.90
9 9 AUNE Paal Troean 1992 NOR 2:52.44 +3.13 42.18
10 7 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:52.69 +3.38 43.96
11 12 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR 2:52.79 +3.48 44.66
12 36 HIPPE Even Saeteren 1994 NOR 2:53.38 +4.07 48.85
13 6 STADAAS Kasper 1994 NOR 2:53.48 +4.17 49.56
14 15 NORTHUG Even 1995 NOR 2:54.05 +4.74 53.60
15 13 EK Aleksander Dyrberg 1993 NOR 2:54.47 +5.16 56.57
16 26 HOEL Amund 1997 NOR 2:54.63 +5.32 57.71
17 41 SVALAND Lars Aasheim 1995 NOR 2:55.27 +5.96 62.24
18 23 BU Torstein 1995 NOR 2:56.18 +6.87 68.69
19 18 WIIG Sivert 1997 NOR 2:56.62 +7.31 71.81
20 14 RISETH Fredrik 1995 NOR 2:56.65 +7.34 72.02
21 16 AURLAND Joachim 1996 NOR 2:56.85 +7.54 73.44
22 40 JOHAUG JR. Karstein 1992 NOR 2:56.99 +7.68 74.43
23 30 LARSEN Thomas Helland 1998 NOR 2:57.19 +7.88 75.85
24 21 STAKSTON Petter 1997 NOR 2:57.25 +7.94 76.28
25 116 HEGDAL Vebjoern 1998 NOR 2:57.28 +7.97 76.49
26 37 SVINSAAS Jo 1997 NOR 2:57.43 +8.12 77.55
27 34 MOXNES Einar Flaktveit 1991 NOR 2:57.87 +8.56 80.67
28 32 ULVANG Joergen Saeternes 1994 NOR 2:58.07 +8.76 82.09
29 19 JENSSEN Jan Thomas 1996 NOR 2:58.31 +9.00 83.79
30 55 WIIK Emil 1997 NOR 2:58.32 +9.01 83.86

31 67 MAGNUSSEN Andreas Finni 1998 NOR 2:58.57 +9.26 85.63
32 59 MOEN Vebjoern 1998 NOR 2:58.87 +9.56 87.76
33 44 NYAAS Anders 1997 NOR 2:58.90 +9.59 87.97
34 33 DAHLEN Thomas Albertsen 1991 NOR 2:58.99 +9.68 88.61
35 62 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum 1998 NOR 2:59.42 +10.11 91.66
36 28 BAKKENE Eivind 1990 NOR 2:59.75 +10.44 93.99
36 42 VAARHEIM Vegard 1997 NOR 2:59.75 +10.44 93.99
38 91 AARRESTAD Magnus Lian 1995 NOR 3:00.09 +10.78 96.40
39 69 HOLMBRO Hans Kristian 1998 NOR 3:00.15 +10.84 96.83
40 63 FOLKVORD Sindre 1995 NOR 3:00.19 +10.88 97.11
41 39 LOEFALD Gjermund 1993 NOR 3:00.44 +11.13 98.88
42 54 RAMSTAD Simen Bratberg 1996 NOR 3:00.45 +11.14 98.96
43 117 NILSEN Anders Brekke 1995 NOR 3:00.53 +11.22 99.52
44 101 ARNTSEN Mikkel 1995 NOR 3:00.89 +11.58 102.07
45 93 AULIN Lasse Loewstoem 1996 NOR 3:00.98 +11.67 102.71
46 48 ERIKSEN Sivert Groetan 1995 NOR 3:01.11 +11.80 103.63
47 78 BERSET Kristoffer 1999 NOR 3:01.16 +11.85 103.99
47 94 ANDREASEN Jesper Abelsen 1998 NOR 3:01.16 +11.85 103.99
49 68 ROEVIK Torstein Buan 1996 NOR 3:01.32 +12.01 105.12
50 50 BJERKRHEIM Kjetil Andre 1993 NOR 3:01.34 +12.03 105.26
51 88 EIRA Aslak Ole 1996 NOR 3:01.39 +12.08 105.62
52 79 BORDAL Johannes 1998 NOR 3:01.56 +12.25 106.82
53 64 DOENNESTAD Henrik 1996 NOR 3:01.92 +12.61 109.37
54 49 VESTLI Torstein 1994 NOR 3:02.19 +12.88 111.29
55 27 SOERENSEN Anders 1996 NOR 3:02.34 +13.03 112.35
56 45 RAMSE Sondre 1998 NOR 3:02.44 +13.13 113.06
57 52 GRASTVEIT Stian 1995 NOR 3:02.90 +13.59 116.32
58 60 FIKKE Trym Halbjoerhus 1996 NOR 3:03.13 +13.82 117.95
59 89 FLATAKER Ole Morten 1997 NOR 3:03.18 +13.87 118.30
60 75 AABREKK Eirik Bergene 1998 NOR 3:03.34 +14.03 119.44

61 35 LIPPERT Joergen 1998 NOR 3:03.45 +14.14 120.22
62 87 STRANDBRAATEN Jostein 1997 NOR 3:03.61 +14.30 121.35
63 70 ERIKSEN Edvin Groetan 1999 NOR 3:03.90 +14.59 123.41
64 51 ASDOEL Eirik 1993 NOR 3:04.11 +14.80 124.90
65 47 MYRMO Haakon 1995 NOR 3:04.25 +14.94 125.89
66 53 HJELSTUEN Haakon 1992 NOR 3:04.28 +14.97 126.10
67 72 BROETO Emil Intelhus 1998 NOR 3:04.59 +15.28 128.30
68 104 ROEYRHUS Vegard 1998 NOR 3:04.74 +15.43 129.36
69 83 HOAAS Geir Kristian 1998 NOR 3:05.09 +15.78 131.84
70 92 KJENNERUD Eivind 1997 NOR 3:05.17 +15.86 132.41
71 58 SIVERTSGAARD Vegard 1998 NOR 3:05.43 +16.12 134.25
72 82 BUVARP Martin Julian 1998 NOR 3:05.50 +16.19 134.75
73 46 HJELDE Christian Magnus Nordgaard 1997 NOR 3:05.68 +16.37 136.02
74 106 NOROEY Magnus 1998 NOR 3:05.87 +16.56 137.37
75 113 KARLSEN Aleksander Morsund 1996 NOR 3:05.94 +16.63 137.87
76 65 FINES Svein Berg 1996 NOR 3:06.14 +16.83 139.28
77 66 FLATAKER Erling Engesvold 1995 NOR 3:06.22 +16.91 139.85
78 61 SKINSTAD Maarten Soleng 1997 NOR 3:06.41 +17.10 141.20
79 85 RYTTERVOLD Ivar Andre 1997 NOR 3:06.65 +17.34 142.90
80 98 MOBAKKEN Jonas Uglem 1996 NOR 3:07.58 +18.27 149.49
81 90 WAHL Simen Munch 1998 NOR 3:07.59 +18.28 149.56
82 84 FOYN Thomas Berge 1993 NOR 3:07.69 +18.38 150.27
83 57 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL 3:08.48 +19.17 155.87
84 99 MOEN Sivert 1998 NOR 3:08.71 +19.40 157.50
85 73 WINTHER Arnt Gunnar 1996 NOR 3:08.97 +19.66 159.34
86 102 HAUGEN John Magnus 1996 NOR 3:09.05 +19.74 159.91
87 80 NYHEIM Alexander Loevik 1996 NOR 3:10.05 +20.74 167.00
88 81 SUNDSVIK Espen 1993 NOR 3:10.16 +20.85 167.78
89 77 AASBOE Jonas 1997 NOR 3:10.35 +21.04 169.12
90 95 HODT Joergen Baaken 1998 NOR 3:10.48 +21.17 170.04

91 43 HELGESTAD Fredrik 1997 NOR 3:10.54 +21.23 170.47
92 74 HAUAN Sivert Hansen 1997 NOR 3:11.57 +22.26 177.77
93 114 LANGE Sondre H. 1995 NOR 3:12.08 +22.77 181.38
94 105 FORSMO Ole Jacob 1998 NOR 3:12.28 +22.97 182.80
95 97 HOLMSTROEMBrian 1997 NOR 3:13.15 +23.84 188.97
96 96 ELVSETH Anton 1998 NOR 3:13.97 +24.66 194.78
97 86 JACKSON Ryan 1997 CAN 3:15.00 +25.69 202.08
98 100 ROEER Sigurd Lund 1995 NOR 3:17.23 +27.92 217.89
99 111 OEDEGAARDEN Thomas 1998 NOR 3:17.63 +28.32 220.72
100 109 LILLEVOLL Adrian Sandnes 1998 NOR 3:18.10 +28.79 224.05
101 112 MYKLEMYRVegard 1998 NOR 3:20.53 +31.22 241.27
102 108 OEDEGAARDEN Vegard 1995 NOR 3:22.52 +33.21 255.38
103 115 HALSETH Petter Toraas 1988 NOR 3:23.15 +33.84 259.84
104 107 LARSENJonas Engebret 1991 NOR 3:23.52 +34.21 262.47
105 110 TORVIK Morten 1996 NOR 3:25.53 +36.22 276.71
106 118 TRONVOLL Ove Erik 1972 NOR 3:31.47 +42.16 318.81
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
17 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR
22 MARTENS MEYER Herman 1997 NOR
24 BOEE Magnus 1998 NOR
25 KVISLE Erland 1996 NOR
29 AUGDAL Eirik Sverdrup 1995 NOR
31 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR
38 NYGAARD Per Kristian 1987 NOR
56 GUNNULFSEN Mikael 1993 NOR
71 ENSRUD Ole Haldor 1998 NOR
76 SKJOELSVOLD Mats Burud 1997 NOR
103 ESPELAND Skjalg 1998 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +