Resultater NM Nattorientering 2018



Resultater NM Natt - Nattorientering
Drammen, Akershus - 13. oktober 2018

Arrangementstype: Orientering

Gjesteklasse herrer

10 550 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 55:26   5:15
2 Albin Ridefelt OK Linné 1:03:30 +8:04 6:01
3 Jonas Egger Göteborg Majorna OK 1:08:44 +13:18 6:30
4 Sven Hellmüller Bækkelagets SK 1:10:00 +14:34 6:38
5 Stein H. Hagen Fossum IF 1:31:54 +36:28 8:42
5 Olle Boström Järla Orientering 1:10:46 +15:20 6:42
6 Mikael Eliasson Göteborg Majorna OK 1:13:21 +17:55 6:57
7 Göran Winblad Rehns BK 1:14:42 +19:16 7:04
8 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:46:07 +50:41 10:03
  Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Felix Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL diskvalifisert    
  Jonas Merz Göteborg Majorna OK diskvalifisert    

 

Gjesteklasse damer

4 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lisa Holer Göteborg Majorna OK 1:19:52 +12:22 17:17
2 Jenny Wegebro Halden SK 1:32:52 +25:22 20:06
3 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:07:30   14:36

 

Gjesteklasse H-19

8 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Øivind Eger Kongsberg OL 1:17:45   9:06
2 Odd Strand Kongsberg OL 1:19:53 +2:08 9:21
3 Syver Løken Kongsberg OL 1:20:57 +3:12 9:28

 

Gjesteklasse D-19

5 830 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Holo Fossum IF 48:51   8:22
2 Øyvin Thon Kongsberg OL 51:48 +2:57 8:53
3 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 55:07 +6:16 9:27
4 Erik Saugerud Konnerud IL 59:40 +10:49 10:14
5 Øivind Myhre Kongsberg OL 1:01:54 +13:03 10:37
6 Helge Stubberud Nydalens SK 1:05:09 +16:18 11:10
7 Arne Fossheim Asker Skiklubb 1:09:53 +21:02 11:59
8 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 1:12:41 +23:50 12:28
9 Jan Sævig IF Sturla 1:14:33 +25:42 12:47
10 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 1:27:09 +38:18 14:56
  Halvor Løken Kongsberg OL diskvalifisert    

 

Gjesteklasse H-17

6 950 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 50:31   7:16
2 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 57:21 +6:50 8:15
3 Erik Bohne Varegg Fleridrett 1:04:13 +13:42 9:14
4 Henrik Reusch Heming Orientering 1:12:08 +21:37 10:22

 

Gjesteklasse D-17

4 620 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexandra Linløkken Østmarka OK 52:43   11:24
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1:00:32 +7:49 13:06
4 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:25:04 +32:21 18:24
5 Helga Haverstad Lierbygda OL 1:37:37 +44:54 21:07

 

D 17-18 E

4 620 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 39:01   8:26
2 Jenny Baklid Konnerud IL 41:06 +2:05 8:53
3 Ragne Wiklund Nydalens SK 42:16 +3:15 9:08
4 Marlin Haavengen Kongsberg OL 42:53 +3:52 9:16
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 43:31 +4:30 9:25
6 Tale Strand Kongsberg OL 44:26 +5:25 9:37
7 Helene Eger Kongsberg OL 44:59 +5:58 9:44
8 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 45:12 +6:11 9:47
9 Åsne Naadland Holo Fossum IF 46:38 +7:37 10:05
10 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 48:23 +9:22 10:28
11 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 49:19 +10:18 10:40
12 Mina Jørgensen IL Tyrving 50:59 +11:58 11:02
13 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 51:13 +12:12 11:05
14 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 51:16 +12:15 11:05
15 Andrea Ranvik Konnerud IL 51:17 +12:16 11:06
16 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 52:10 +13:09 11:17
17 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 52:16 +13:15 11:18
18 Karoline Bjørnerød OK Moss 52:36 +13:35 11:23
19 Malin Hauge Hisøy OK 52:43 +13:42 11:24
20 Pernille Katla Fossum IF 53:18 +14:17 11:32
21 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 53:59 +14:58 11:41
22 Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett 55:49 +16:48 12:04
23 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 55:52 +16:51 12:05
24 Anniken Ranvik Konnerud IL 56:26 +17:25 12:12
25 Hanne Vassend Porsgrunn OL 56:49 +17:48 12:17
26 Mari Strømme Lid Varegg Fleridrett 57:16 +18:15 12:23
27 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 59:43 +20:42 12:55
28 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 1:01:53 +22:52 13:23
29 Anna Meen Porsgrunn OL 1:03:32 +24:31 13:45
30 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 1:04:19 +25:18 13:55
31 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:05:31 +26:30 14:10
32 Christine Hoen Eiker OL 1:06:20 +27:19 14:21
33 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:06:22 +27:21 14:21
34 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 1:07:38 +28:37 14:38
35 Elise Ausen Porsgrunn OL 1:08:57 +29:56 14:55
36 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 1:10:55 +31:54 15:20
37 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 1:11:01 +32:00 15:22
38 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 1:15:15 +36:14 16:17
39 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:17:02 +38:01 16:40
40 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:20:10 +41:09 17:21
  Ingrid Hasaas Fossum IF diskvalifisert    
  Emma Meyer Larsson IL Tyrving diskvalifisert    
  Marie Liland Nydalens SK diskvalifisert    
  Lene Berg Hanssen Byåsen IL diskvalifisert    

 

D 19-20 E

5 830 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 45:03   7:43
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:12 +0:09 7:45
3 Synne Strand Asker Skiklubb 47:59 +2:56 8:13
4 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 48:18 +3:15 8:17
5 Ragnhild Eide Byåsen IL 49:10 +4:07 8:26
6 Malin Sandstad Freidig 50:24 +5:21 8:38
7 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 54:11 +9:08 9:17
8 Oda J Sikkeland IL Tyrving 54:15 +9:12 9:18
9 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 54:56 +9:53 9:25
10 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 55:31 +10:28 9:31
11 Anine Lome Hamar OK 56:16 +11:13 9:39
12 Karoline Aune Halden SK 56:40 +11:37 9:43
13 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 57:07 +12:04 9:47
14 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 57:36 +12:33 9:52
15 Vera Melkild Freidig 58:03 +13:00 9:57
16 Kårhild Husby Nordstad NTNUI 58:59 +13:56 10:07
17 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 59:09 +14:06 10:08
18 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 59:34 +14:31 10:13
19 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:00:47 +15:44 10:25
20 Emilie Westin Nydalens SK 1:10:21 +25:18 12:04
21 Idunn Haavengen NTNUI 1:11:50 +26:47 12:19
22 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 1:12:18 +27:15 12:24
23 Anniken Eriksrud Karlsen NTNUI 1:12:59 +27:56 12:31
24 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:13:02 +27:59 12:31
25 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 1:19:32 +34:29 13:38
  Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert    
  Hannah Malmei NTNUI diskvalifisert    

 

D 21-E

7 780 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 59:19   7:37
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 1:01:56 +2:37 7:57
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:02:26 +3:07 8:01
4 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:04:51 +5:32 8:20
5 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 1:05:18 +5:59 8:23
6 Karen Oline Kolstad NTNUI 1:05:47 +6:28 8:27
7 Kristine Berglia Eiker OL 1:06:06 +6:47 8:29
8 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1:06:25 +7:06 8:32
9 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:07:55 +8:36 8:43
10 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:08:53 +9:34 8:51
11 Eva Jurenikova Halden SK 1:09:31 +10:12 8:56
12 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:10:35 +11:16 9:04
13 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:11:12 +11:53 9:09
14 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:13:02 +13:43 9:23
15 Anna Ulvensøen NTNUI 1:14:17 +14:58 9:32
16 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:14:38 +15:19 9:35
17 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:15:18 +15:59 9:40
18 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1:17:35 +18:16 9:58
19 Ida Tiltnes IL Tyrving 1:19:43 +20:24 10:14
20 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 1:22:02 +22:43 10:32
21 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:22:40 +23:21 10:37
22 Emma Arnesen Byåsen IL 1:23:07 +23:48 10:41
23 Solveig Blandkjenn IL Tyrving 1:26:01 +26:42 11:03
24 Ronja Björklund NTNUI 1:26:27 +27:08 11:06
25 Kristine Fjeldbo IL Tyrving 1:27:09 +27:50 11:12
26 Hanna Fiskum Nordbrøden Fredrikstad SK 1:28:06 +28:47 11:19
27 Malin Sørensen Nydalens SK 1:28:13 +28:54 11:20
28 Ingvild Maalen-Johansen Ås-NMBU Orientering 1:30:53 +31:34 11:40
29 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 1:31:48 +32:29 11:47
30 Aurora Fossøy NTNUI 1:33:07 +33:48 11:58
31 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:35:15 +35:56 12:14
32 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 1:36:21 +37:02 12:23
33 Lene Therese Myrland NTNUI 1:43:46 +44:27 13:20
34 Line Drange Ruud Røyken OL 1:45:47 +46:28 13:35
35 Marianne Dæhli Nydalens SK 1:53:55 +54:36 14:38
36 Marte Hoff Hagen NTNUI 2:27:15 +1:27:56 18:55
  Gunvor Hov Høydal Fossum IF brutt    

 

H 17-18E

6 950 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 43:09   6:12
2 Isak Jonsson Nydalens SK 44:51 +1:42 6:27
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 45:23 +2:14 6:31
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 48:01 +4:52 6:54
5 Mats Eidsmo Freidig 49:17 +6:08 7:05
6 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 49:50 +6:41 7:10
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 51:31 +8:22 7:24
8 Eskil Frøisland Vang OL 51:46 +8:37 7:26
9 Jo Even Kolstad Freidig 51:58 +8:49 7:28
10 Vegard Kittilsen Freidig 53:38 +10:29 7:43
11 Even Lindaas Vang OL 54:27 +11:18 7:50
12 Lars Young Vik Nydalens SK 54:28 +11:19 7:50
13 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 55:02 +11:53 7:55
14 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 55:15 +12:06 7:56
15 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 55:54 +12:45 8:02
16 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 55:56 +12:47 8:02
17 Anders Vestøl Vegårshei IL 56:29 +13:20 8:07
18 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 56:53 +13:44 8:11
19 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 57:27 +14:18 8:15
20 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 57:30 +14:21 8:16
21 Andreas Ramberg Østmarka OK 58:02 +14:53 8:21
22 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 59:34 +16:25 8:34
23 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 59:48 +16:39 8:36
24 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:00:03 +16:54 8:38
25 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:00:14 +17:05 8:40
26 David Runde Kristiansand OK 1:00:15 +17:06 8:40
27 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:00:36 +17:27 8:43
28 Jostein Svaland Dale Vang OL 1:00:44 +17:35 8:44
29 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:01:06 +17:57 8:47
30 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:01:09 +18:00 8:47
31 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:03:27 +20:18 9:07
32 Lars Sandstad Freidig 1:03:54 +20:45 9:11
33 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 1:04:07 +20:58 9:13
34 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:04:11 +21:02 9:14
35 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:04:16 +21:07 9:14
36 Håkon Holstad Freidig 1:04:40 +21:31 9:18
37 Skjalg Nysæter Skien OK 1:05:23 +22:14 9:24
38 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 1:05:52 +22:43 9:28
39 Sivert Sande Kverme Fossum IF 1:06:46 +23:37 9:36
40 Audun Bergan Nydalens SK 1:06:59 +23:50 9:38
41 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 1:08:26 +25:17 9:50
42 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:08:57 +25:48 9:55
43 Jonas Grønli Freidig 1:09:38 +26:29 10:01
44 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:10:45 +27:36 10:10
45 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 1:12:47 +29:38 10:28
46 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:13:01 +29:52 10:30
47 Anders Horvei Raumar Orientering 1:13:12 +30:03 10:31
48 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 1:14:37 +31:28 10:44
49 Kristian Pytten Kristiansand OK 1:15:56 +32:47 10:55
50 Eirik Imrik Fredrikstad SK 1:21:34 +38:25 11:44
  Stian Rykkje Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Marius Aurebekk Kristiansand OK brutt    

 

H 19-20E

8 540 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 49:36   5:48
2 Lukas Liland Nydalens SK 54:28 +4:52 6:22
3 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 55:17 +5:41 6:28
4 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 56:31 +6:55 6:37
5 Erling Hjermstad Fossum IF 57:04 +7:28 6:40
6 Sebastian Daland Kristiansand OK 57:11 +7:35 6:41
7 Jørgen Baklid Konnerud IL 57:39 +8:03 6:45
8 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 58:02 +8:26 6:47
9 Marius Pytten Kristiansand OK 59:48 +10:12 7:00
10 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 1:00:03 +10:27 7:01
11 Anders Haugskott OL Trollelg 1:01:08 +11:32 7:09
12 Tarjei Holo Fossum IF 1:02:08 +12:32 7:16
13 Sindre R Holt Hedrum OL 1:02:34 +12:58 7:19
14 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 1:03:06 +13:30 7:23
15 Oscar Lyngen Freidig 1:03:39 +14:03 7:27
16 Tobias Kristensen NTNUI 1:04:03 +14:27 7:30
16 Oskar Spets Storhov Freidig 1:04:03 +14:27 7:30
18 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:08:14 +18:38 7:59
19 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 1:09:24 +19:48 8:07
20 Simen Ballangrud OL Toten-Troll 1:10:58 +21:22 8:18
21 Sturla Frydenlund NTNUI 1:12:08 +22:32 8:26
22 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:12:43 +23:07 8:30
23 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:14:02 +24:26 8:40
24 Tord Strand Kongsberg OL 1:16:54 +27:18 9:00
25 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:21:35 +31:59 9:33
26 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:32:50 +43:14 10:52
27 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:35:47 +46:11 11:12
28 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:35:57 +46:21 11:14

 

H 21-E

10 550 m, 59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Nydalens SK 59:08   5:36
2 Olav Lundanes Halden SK 1:00:07 +0:59 5:41
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:01:33 +2:25 5:50
4 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 1:03:34 +4:26 6:01
5 Isak Bergset Frol IL 1:03:35 +4:27 6:01
6 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 1:03:42 +4:34 6:02
7 Alan Cherry Nydalens SK 1:04:12 +5:04 6:05
8 Emil Granqvist NTNUI 1:04:52 +5:44 6:08
9 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 1:05:35 +6:27 6:12
10 Matthew Speake Bækkelagets SK 1:06:42 +7:34 6:19
11 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:07:21 +8:13 6:23
12 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:07:47 +8:39 6:25
13 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:07:57 +8:49 6:26
14 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:07:59 +8:51 6:26
15 Thomas Natvig Årstad Halden SK 1:08:05 +8:57 6:27
16 Gaute Hallan Steiwer Fredrikstad SK 1:08:20 +9:12 6:28
17 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:09:04 +9:56 6:32
18 Sindre Sandven Bækkelagets SK 1:09:18 +10:10 6:34
18 Damien Renard Kongsberg OL 1:09:18 +10:10 6:34
20 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:09:54 +10:46 6:37
21 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:10:45 +11:37 6:42
22 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:12:10 +13:02 6:50
22 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:12:10 +13:02 6:50
24 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 1:13:18 +14:10 6:56
25 Anders Felde Olaussen NTNUI 1:13:53 +14:45 7:00
26 Anders Vister Nydalens SK 1:14:26 +15:18 7:03
27 Jørgen Madslien NTNUI 1:15:34 +16:26 7:09
28 Håvard Wedege Kristiansand OK 1:16:14 +17:06 7:13
29 Asgeir Mjösund Nydalens SK 1:16:59 +17:51 7:17
30 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:17:02 +17:54 7:18
31 Espen Nordbrøden Fiskum Fredrikstad SK 1:18:19 +19:11 7:25
32 Øyvind Helgerud Halden SK 1:18:22 +19:14 7:25
33 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 1:20:06 +20:58 7:35
34 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 1:20:20 +21:12 7:36
34 Trond Kortner Østmarka OK 1:20:20 +21:12 7:36
36 Ivar Aukrust Osmoen Ås-NMBU Orientering 1:20:49 +21:41 7:39
37 Marius Øie Løten o-lag 1:21:27 +22:19 7:43
38 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:22:02 +22:54 7:46
39 Martin Hoset Bodø og Omegn IF Orientering 1:22:19 +23:11 7:48
40 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 1:23:17 +24:09 7:53
41 Oskar Størmer Fossum IF 1:23:23 +24:15 7:54
42 Lars Steinar Hefre Bø OL 1:24:05 +24:57 7:58
43 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 1:24:35 +25:27 8:01
44 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 1:25:10 +26:02 8:04
45 Thor Mella Oppsal Orientering 1:26:30 +27:22 8:11
46 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:27:08 +28:00 8:15
47 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:27:20 +28:12 8:16
48 Øystein Grande Jaren Freidig 1:27:45 +28:37 8:19
49 Sindre Nordhagen Oppsal Orientering 1:28:06 +28:58 8:21
50 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:28:19 +29:11 8:22
51 Morten Fismen Fossum IF 1:33:07 +33:59 8:49
52 Håkon Heggedal Nydalens SK 1:33:45 +34:37 8:53
53 Eirik W. Moe Lierbygda OL 1:46:10 +47:02 10:03
54 Eirik Ravnan IL Tyrving 1:48:36 +49:28 10:17
  Vegard Fiane Pedersen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Ludvig Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Andreas Sølberg IL Leik diskvalifisert    
  Paul Sirum Frol IL diskvalifisert    
  Robert Fredriksen Notodden OL brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +