Resultater NM Nattorientering 2019



Resultater NM Natt - Nattorientering
Lørenskog, Akershus - 17. oktober 2019

Arrangementstype: Orientering

D 17-18

4 190 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 40.41.10   9.42
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 40.45.50 +0.04.40 9.43
3 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 40.58.80 +0.17.70 9.46
4 Jenny Baklid Konnerud IL 41.03.30 +0.22.20 9.47
5 Mina Jørgensen Tyrving IL 41.09.90 +0.28.80 9.49
6 Andrea Ranvik Konnerud IL 41.26.60 +0.45.50 9.53
7 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 41.41.10 +1.00.00 9.56
8 Tina Kalleson Oppsal Orientering 41.55.50 +1.14.40 10.00
9 Ingrid Lamark Ganddal IL 42.07.69 +1.26.60 10.03
10 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 42.14.40 +1.33.30 10.04
11 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 43.14.40 +2.33.30 10.19
12 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 48.22.20 +7.41.10 11.32
13 Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett 48.26.60 +7.45.50 11.33
14 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 48.33.30 +7.52.20 11.35
15 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 50.24.40 +9.43.29 12.01
16 Stella Holmboe Tyrving IL 53.58.80 +13.17.70 12.52
17 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 55.39.90 +14.58.80 13.17
18 Emma Meyer Larsson Tyrving IL 58.20.00 +17.39.90 13.55
19 Ine Instanes Sturla, IF 1.14.06.60 +33.25.50 17.41
20 Malene Instanes Sturla, IF 1.14.14.39 +33.33.30 17.43
  Marie Liland Nydalens SK diskvalifisert    
  Ingeborg Kvarme Sturla, IF brutt    
  Christine Hoen Eiker OL ikke startet    
  Malene Teresia Jebsen Heming Orientering ikke startet    
  Solveig Moen Letmolie Eiker OL ikke startet    
  Alexandra Linløkken Østmarka OK ikke startet    
  Tale Strand Kongsberg OL ikke startet    

D 19-20

4 960 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 45.25.50   9.09
2 Ane Dyrkorn NTNUI 45.26.60 +0.01.10 9.09
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 48.17.70 +2.52.20 9.44
4 Thea Dyrkorn NTNUI 51.54.40 +6.29.90 10.27
5 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 53.21.10 +7.56.60 10.45
6 Pernille Katla Fossum IF 56.41.10 +11.16.60 11.25
7 Aurora Gjølsjø OK Moss 59.23.30 +13.58.80 11.58
8 Vera Melkild Freidig 1.03.00.00 +17.35.50 12.42
9 Rikke Blakkestad Ingesen Fossum IF 1.03.15.50 +17.50.00 12.45
10 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1.03.26.60 +18.01.09 12.47
  Synne Strand Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Karoline Aune Halden SK ikke startet    
  Marlin Haavengen Kongsberg OL ikke startet    
  Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK ikke startet    

D 21-

7 200 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Jansson Haverstad Nydalens SK 1.07.25.50   9.21
2 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1.07.35.50 +0.10.00 9.23
3 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1.11.53.30 +4.28.80 9.59
4 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1.16.05.50 +8.40.00 10.34
5 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1.16.27.70 +9.02.20 10.37
6 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1.17.53.30 +10.28.79 10.49
7 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1.18.11.10 +10.46.60 10.51
8 Marion Aebi Tyrving IL 1.19.04.39 +11.39.90 10.58
9 Karen Oline Kolstad NTNUI 1.21.07.70 +13.42.20 11.16
10 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1.23.04.39 +15.39.90 11.32
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1.23.38.80 +16.13.30 11.37
12 Anna Ulvensøen Nydalens SK 1.26.14.39 +18.49.90 11.58
13 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1.43.49.90 +36.24.40 14.25
  Marie Hammer Iversen Østmarka OK diskvalifisert    
  Tone Bergerud Lye Nydalens SK diskvalifisert    
  Malin Sandstad NTNUI diskvalifisert    
  Solveig Blandkjenn Tyrving IL ikke startet    
  Kristine Fjeldbo Tyrving IL ikke startet    
  Gunvor Hov Høydal Fossum IF ikke startet    

H 17-18

6 600 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 58.22.20   8.50
2 Vegard Kittilsen Freidig 58.39.90 +0.17.70 8.53
3 Lars Young Vik Nydalens SK 59.11.10 +0.49.90 8.58
4 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 59.15.50 +0.53.30 8.58
5 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1.02.35.50 +4.13.30 9.29
6 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 1.07.04.40 +8.42.20 10.09
7 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 1.07.09.90 +8.47.70 10.10
8 Simen Spets Storhov Freidig 1.07.15.50 +8.53.29 10.11
9 Lars Sandstad Freidig 1.07.22.20 +9.00.00 10.12
10 Kristian Østermann Heming Orientering 1.07.31.10 +9.09.90 10.13
11 Marius Bakke Fossum IF 1.09.46.60 +11.24.40 10.34
11 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 1.09.46.60 +11.24.40 10.34
13 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1.10.05.50 +11.43.30 10.37
14 Vetle Drage Kongsberg OL 1.10.17.70 +11.55.50 10.39
15 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 1.10.51.10 +12.29.90 10.44
16 David Runde Kristiansand OK 1.10.54.39 +12.32.20 10.44
17 Tobias Rødde Ganddal IL 1.11.10.00 +12.48.80 10.46
18 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 1.14.36.60 +16.14.40 11.18
19 Håkon Holstad Freidig 1.15.57.70 +17.35.50 11.30
20 Jonas Grønli Freidig 1.16.16.60 +17.54.40 11.33
21 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 1.17.54.39 +19.32.20 11.48
22 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 1.18.08.80 +19.46.59 11.50
23 Mikkel Holt Freidig 1.18.22.20 +20.00.00 11.52
24 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1.21.22.20 +23.00.00 12.19
25 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1.21.34.39 +23.12.20 12.21
26 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1.23.31.10 +25.09.90 12.39
  Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF diskvalifisert    
  Felix Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Gaute Fosstveit Raumar Orientering diskvalifisert    
  Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    
  Grunde Isaksætre Grue IL diskvalifisert    
  Jo Even Kolstad Freidig diskvalifisert    
  Sivert Sande Kverme Fossum IF diskvalifisert    
  Sivert Møklegård Pihl IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert    
  Ådne Skjærstein Tyrving IL diskvalifisert    
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL diskvalifisert    
  Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  August Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert    
  Rolf Trygve Haug Kongsberg OL brutt    
  Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn ikke startet    
  Jakob Torgersen Halden SK ikke startet    
  Oliver Østby OL Tønsberg og omegn ikke startet    

H 19-20

8 120 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Asheim Birkeland NTNUI 1.04.50.00   7.59
2 Styrk Hundseid Kamsvåg NTNUI 1.05.02.20 +0.12.20 8.00
3 Erling Hjermstad Fossum IF 1.05.10.00 +0.20.00 8.01
4 Elias Jonsson Nydalens SK 1.06.13.30 +1.23.30 8.09
5 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1.06.16.60 +1.26.60 8.09
6 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1.06.18.80 +1.28.80 8.10
7 Sebastian Daland Kristiansand OK 1.06.29.90 +1.39.90 8.11
8 Niels Christian Hellerud Halden SK 1.06.41.10 +1.51.10 8.12
9 Jørgen Baklid NTNUI 1.13.21.10 +8.31.10 9.02
10 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1.17.15.50 +12.25.50 9.30
11 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1.18.05.50 +13.15.50 9.37
12 Anders Haugskott OL Trollelg 1.20.10.00 +15.20.00 9.52
13 Oskar Spets Storhov Freidig 1.21.05.50 +16.15.50 9.59
14 Sindre R Holt Hedrum OL 1.21.10.00 +16.20.00 9.59
15 Jostein Svaland Dale Ås-NMBU Orientering 1.21.27.70 +16.37.70 10.01
16 Aslak Heimdal NTNUI 1.27.26.60 +22.36.60 10.46
17 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1.39.50.00 +35.00.00 12.17
18 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1.48.17.70 +43.27.69 13.20
19 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 2.10.53.30 +1.06.03.30 16.07
  Jens Johan Brekke Lillomarka OL diskvalifisert    
  Eskil Frøisland Vang OL diskvalifisert    
  Scott Juvik IL Gular diskvalifisert    
  Njaal Ellegaard Melby Vang OL diskvalifisert    
  Linus Olhans Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Johan Christie Ørke NTNUI diskvalifisert    

H 21-

10 340 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Granqvist NTNUI 1.14.52.20   7.14
2 Audun Heimdal NTNUI 1.14.56.60 +0.04.40 7.14
3 Olav Lundanes Halden SK 1.15.16.60 +0.24.40 7.16
4 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 1.16.05.50 +1.13.30 7.21
5 Stian Sundsvik Frol IL 1.20.20.00 +5.28.80 7.46
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1.21.09.89 +6.17.70 7.50
7 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 1.21.14.39 +6.22.20 7.51
8 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1.21.19.89 +6.27.70 7.51
9 Anders Haga Raumar Orientering 1.21.23.30 +6.31.10 7.52
10 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 1.21.26.60 +6.34.40 7.52
11 Ivar Aukrust Osmoen Ås-NMBU Orientering 1.21.44.39 +6.52.20 7.54
12 Anders Vister Nydalens SK 1.23.23.30 +8.31.10 8.03
13 Isak Bergset Frol IL 1.23.27.70 +8.35.50 8.04
14 Henrik Eijsink Nydalens SK 1.23.36.60 +8.44.40 8.05
15 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1.23.43.30 +8.51.10 8.05
16 Anders Nordberg Nydalens SK 1.24.02.20 +9.10.00 8.07
17 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 1.27.22.20 +12.30.00 8.26
18 Ivar Lundanes Tyrving IL 1.27.36.60 +12.44.40 8.28
19 Anders Felde Olaussen NTNUI 1.28.24.40 +13.32.20 8.32
20 Anders Tiltnes Tyrving IL 1.35.39.90 +20.47.70 9.15
21 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 1.36.37.70 +21.45.50 9.20
22 Espen Jakobsen Tyrving IL 1.37.09.90 +22.17.70 9.23
23 Petter Marki Erichsen Kristiansand OK 1.51.20.00 +36.28.80 10.46
24 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1.51.57.70 +37.05.50 10.49
25 Andreas G. Polden Nydalens SK 1.59.18.80 +44.26.60 11.32
26 Beat Roth Nydalens SK 2.00.14.40 +45.22.20 11.37
  Alan Cherry Nydalens SK diskvalifisert    
  Gaute Friestad NTNUI diskvalifisert    
  Markus Glad Emblem IL diskvalifisert    
  Mathias Gløersen Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Andreas Sølberg IL Leik diskvalifisert    
  Simon Jakobsson Frol IL brutt    
  Marius Øie Løten o-lag brutt    
  Bjørn Ekeberg Tyrving IL ikke startet    
  Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK ikke startet    
  Haakon Ingvaldsen Nittedal OL ikke startet    
  Carl Godager Kaas Bækkelagets SK ikke startet    
  Herman Ryen Martinsen NTNUI ikke startet    
  Asgeir Mjøsund Nydalens SK ikke startet    
  Sander H. Rogndokken Nydalens SK ikke startet    
  Håvard Wedege Fredrikstad SK ikke startet    

D21-Gjest

7 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 2.03.41.10   17.10

H21-Gjest

10 340 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Daniel Roos Attunda OK 1.35.04.40   9.11
2 John Kasper Svergja Nydalens SK 2.04.32.20 +29.28.80 12.02
  Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Øyvind Waage Hanssen-Bauer Emblem IL brutt    
  Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb ikke startet    

Åpen-Gjest

4 190 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Vie Strisland Fossum IF 39.08.80   9.20
2 Morten Fismen Fossum IF 39.13.30 +0.05.50 9.21
3 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 57.30.00 +18.22.20 13.43
4 Bjørn Bendiktsen Konnerud IL 58.38.80 +19.30.00 13.59
5 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 1.07.36.60 +28.28.80 16.08
6 Øyvind Grandum IL GeoForm 1.31.17.70 +52.09.90 21.47
  Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Arild Heggeset Freidig ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +