Resultater NM Sprint Stafett 2015



Resultater NM Sprint Stafett
Tønsberg, Vestfold - 31. mai 2015

Arrangementstype: Orientering
 

1 Nydalens SK 1       1:08:07        
  1. Anne Johanne Lind 14:54 1   14:54 1      
  2. Anders Vister 18:52 19 +1:52 33:46 4 +3 +1:04 +1:04
  3. Bojan Blumenstein 17:44 10 +0:44 51:30 5 +1 +1:35 +0:31
  4. Anne M Hausken Nordberg 16:37 1   1:08:07 1 -4    
2 Fredrikstad SK 1       1:08:39     +0:32  
  1. Emma Johansson 15:22 4 +0:28 15:22 4   +0:28  
  2. Christian Riddervold Kahrs 18:36 14 +1:36 33:58 7 +3 +1:16 +0:48
  3. Andreas Høye 17:20 5 +0:20 51:18 3 -4 +1:23 +0:07
  4. Heidi Østlid Bagstevold 17:21 3 +0:44 1:08:39 2 -1 +0:32 -23:59:09
3 Nydalens SK 2       1:08:49     +0:42  
  1. Anine Ahlsand 15:47 8 +0:53 15:47 8   +0:53  
  2. Håvard Haga 19:03 21 +2:03 34:50 13 +5 +2:08 +1:15
  3. Anders Nordberg 17:08 3 +0:08 51:58 7 -6 +2:03 -23:59:55
  4. Elise Egseth 16:51 2 +0:14 1:08:49 3 -4 +0:42 -23:58:39
4 Bækkelagets SK 1       1:08:50     +0:43  
  1. Nikoline Ekeberg Schjerve 15:23 5 +0:29 15:23 5   +0:29  
  2. Rune Olsen 17:19 3 +0:19 32:42 1 -4   -23:59:31
  3. Carl Godager Kaas 17:13 4 +0:13 49:55 1 0   0:00
  4. Lone Brochmann 18:55 10 +2:18 1:08:50 4 +3 +0:43 +0:43
5 Frol IL 1       1:09:57     +1:50  
  1. Guro Torpe 16:20 13 +1:26 16:20 13   +1:26  
  2. Carl Petter Lyngen 17:52 9 +0:52 34:12 11 -2 +1:30 +0:04
  3. Lars Sandstad Skjeset 17:06 2 +0:06 51:18 3 -8 +1:23 -23:59:53
  4. Eirin Svanøe-Hafstad 18:39 7 +2:02 1:09:57 5 +2 +1:50 +0:27
6 NTNUI 1       1:10:35     +2:28  
  1. Kristine Fjellanger 16:23 14 +1:29 16:23 14   +1:29  
  2. Sindre Østgulen Deisz 18:25 12 +1:25 34:48 12 -2 +2:06 +0:37
  3. Eirik Kamstrup Hovind 17:34 8 +0:34 52:22 9 -3 +2:27 +0:21
  4. Audhild Bakken Rognstad 18:13 6 +1:36 1:10:35 6 -3 +2:28 +0:01
7 IL Tyrving 1       1:11:01     +2:54  
  1. Ingunn Hultgreen Weltzien 17:26 29 +2:32 17:26 29   +2:32  
  2. Espen Weltzien 18:42 16 +1:42 36:08 21 -8 +3:26 +0:54
  3. Audun Weltzien 17:23 6 +0:23 53:31 13 -8 +3:36 +0:10
  4. Betty Ann Bjerkreim Nilsen 17:30 4 +0:53 1:11:01 7 -6 +2:54 -23:59:18
8 NTNUI 2       1:11:08     +3:01  
  1. Anna Ulvensøen 16:05 10 +1:11 16:05 10   +1:11  
  2. Rasmus Rørholt Theisen 18:02 10 +1:02 34:07 9 -1 +1:25 +0:14
  3. Hans Petter Mathisen 17:54 11 +0:54 52:01 8 -1 +2:06 +0:41
  4. Laura Ramstein 19:07 13 +2:30 1:11:08 8 0 +3:01 +0:55
9 Fossum IF 1       1:11:41     +3:34  
  1. Sigrid Alexandersen 15:28 6 +0:34 15:28 6   +0:34  
  2. Emil Ahlback 18:03 11 +1:03 33:31 3 -3 +0:49 +0:15
  3. Tim Robertson 17:00 1   50:31 2 -1 +0:36  
  4. Guro Vassend 21:10 22 +4:33 1:11:41 9 +7 +3:34 +2:58
10 Fredrikstad SK 2       1:11:42     +3:35  
  1. Marie Olaussen 15:19 2 +0:25 15:19 2   +0:25  
  2. Herman Ryen Martinsen 18:41 15 +1:41 34:00 8 +6 +1:18 +0:53
  3. Sindre Østhagen 18:50 16 +1:50 52:50 11 +3 +2:55 +1:37
  4. Marianne Riddervold Kahrs 18:52 9 +2:15 1:11:42 10 -1 +3:35 +0:40
11 Nydalens SK 3       1:12:59     +4:52  
  1. Louise Oram 16:45 20 +1:51 16:45 20   +1:51  
  2. Erik Olsvik Dengerud 19:37 28 +2:37 36:22 24 +4 +3:40 +1:49
  3. Eivind Høydal 18:49 15 +1:49 55:11 19 -5 +5:16 +1:36
  4. Siri Ulvestad 17:48 5 +1:11 1:12:59 11 -8 +4:52 -23:59:36
12 Varegg Fleridrett 1       1:13:02     +4:55  
  1. Christiane Trösse 16:40 18 +1:46 16:40 18   +1:46  
  2. Håkon Jarvis Westergård 17:30 4 +0:30 34:10 10 -8 +1:28 -23:59:42
  3. Morten Jarvis Westergård 17:28 7 +0:28 51:38 6 -4 +1:43 +0:15
  4. Ingrid Vrålstad Løvås 21:24 23 +4:47 1:13:02 12 +6 +4:55 +3:12
13 Frol IL 2       1:13:13     +5:06  
  1. Kine Sofie Sandstad 17:13 25 +2:19 17:13 25   +2:19  
  2. Ulf Forseth Indgaard 17:38 6 +0:38 34:51 14 -11 +2:09 -23:59:50
  3. Johan Asphjell Bjørnaas 17:42 9 +0:42 52:33 10 -4 +2:38 +0:29
  4. Kari Svingheim 20:40 18 +4:03 1:13:13 13 +3 +5:06 +2:28
14 Halden SK 2       1:13:16     +5:09  
  1. Ane Sofie Næss Bjørgul 16:31 16 +1:37 16:31 16   +1:37  
  2. Håkon Raadal Bjørlo 19:00 20 +2:00 35:31 16 0 +2:49 +1:12
  3. Antonio Martínez Pérez 18:59 18 +1:59 54:30 16 0 +4:35 +1:46
  4. Iliana Ilieva 18:46 8 +2:09 1:13:16 14 -2 +5:09 +0:34
15 Bækkelagets SK 2       1:13:33     +5:26  
  1. Tone Wigemyr 15:20 3 +0:26 15:20 3   +0:26  
  2. Joakim Blix Prestmo 19:43 29 +2:43 35:03 15 +12 +2:21 +1:55
  3. Felix Breitschädel 19:29 22 +2:29 54:32 17 +2 +4:37 +2:16
  4. Lene Godager Kaas 19:01 12 +2:24 1:13:33 15 -2 +5:26 +0:49
16 Raumar Orientering 1       1:13:34     +5:27  
  1. Silje Ekroll Jahren 16:10 11 +1:16 16:10 11   +1:16  
  2. Magne Haga 17:47 8 +0:47 33:57 6 -5 +1:15 -23:59:59
  3. Anders Haga 18:54 17 +1:54 52:51 12 +6 +2:56 +1:41
  4. Karoline Sønsterudbråten 20:43 19 +4:06 1:13:34 16 +4 +5:27 +2:31
17 Byåsen IL 1       1:14:42     +6:35  
  1. Emma Arnesen 17:11 24 +2:17 17:11 24   +2:17  
  2. Terje Maroni 19:03 21 +2:03 36:14 22 -2 +3:32 +1:15
  3. Øyvind Wiggen 19:28 21 +2:28 55:42 20 -2 +5:47 +2:15
  4. Ingeborg Eide 19:00 11 +2:23 1:14:42 17 -3 +6:35 +0:48
18 Konnerud IL 1       1:15:14     +7:07  
  1. Synne Baklid 17:19 28 +2:25 17:19 28   +2:25  
  2. Audun Heimdal 18:32 13 +1:32 35:51 20 -8 +3:09 +0:44
  3. Jonas Sommerstad Juveli 20:13 29 +3:13 56:04 24 +4 +6:09 +3:00
  4. Anette Juveli 19:10 14 +2:33 1:15:14 18 -6 +7:07 +0:58
19 Halden SK 3       1:15:15     +7:08  
  1. Bodil Helgerud 16:14 12 +1:20 16:14 12   +1:20  
  2. Anders Felde Olaussen 19:22 24 +2:22 35:36 18 +6 +2:54 +1:34
  3. Trygve Kristoffer Løvli 20:15 30 +3:15 55:51 23 +5 +5:56 +3:02
  4. Marit Kahrs 19:24 15 +2:47 1:15:15 19 -4 +7:08 +1:12
20 Fossum IF 2       1:15:30     +7:23  
  1. Ragnhild Hjermstad 17:52 35 +2:58 17:52 35   +2:58  
  2. Oskar Størmer 17:41 7 +0:41 35:33 17 -18 +2:51 -23:59:53
  3. Olai Stensland Lillevold 18:23 12 +1:23 53:56 15 -2 +4:01 +1:10
  4. Line Wegner Hodt 21:34 28 +4:57 1:15:30 20 +5 +7:23 +3:22
21 Nydalens SK 5       1:16:13     +8:06  
  1. Anine Hallén 16:48 21 +1:54 16:48 21   +1:54  
  2. Åsmund Aamodt Resell 18:51 18 +1:51 35:39 19 -2 +2:57 +1:03
  3. Gjermund Tørnqvist Halden 20:08 28 +3:08 55:47 22 +3 +5:52 +2:55
  4. Ingeborg Ellegaard Melby 20:26 17 +3:49 1:16:13 21 -1 +8:06 +2:14
22 IL Tyrving 2       1:16:15     +8:08  
  1. Tone E Lye 15:35 7 +0:41 15:35 7   +0:41  
  2. Torgeir Nørbech 17:37 5 +0:37 33:12 2 -5 +0:30 -23:59:49
  3. Gunnar A Fiskum 21:30 36 +4:30 54:42 18 +16 +4:47 +4:17
  4. Anniken Helland-Hansen 21:33 26 +4:56 1:16:15 22 +4 +8:08 +3:21
23 Lillomarka OL 2       1:16:34     +8:27  
  1. Siri Kollerud 16:44 19 +1:50 16:44 19   +1:50  
  2. Matthew Speake 17:07 2 +0:07 33:51 5 -14 +1:09 -23:59:19
  3. Steinar Kollerud 20:02 27 +3:02 53:53 14 +9 +3:58 +2:49
  4. Ingvild Wang 22:41 33 +6:04 1:16:34 23 +9 +8:27 +4:29
24 Freidig 1       1:16:52     +8:45  
  1. Frida Sæther 17:16 27 +2:22 17:16 27   +2:22  
  2. Mattis Holt 19:43 29 +2:43 36:59 29 +2 +4:17 +1:55
  3. Håvard Eidsmo 19:06 19 +2:06 56:05 25 -4 +6:10 +1:53
  4. Karen Oline Kolstad 20:47 20 +4:10 1:16:52 24 -1 +8:45 +2:35
25 Hamar OK 1       1:17:31     +9:24  
  1. Sigrid Bjørgen 17:08 23 +2:14 17:08 23   +2:14  
  2. Sverre Bang Støeng 19:10 23 +2:10 36:18 23 0 +3:36 +1:22
  3. Ivar Jevne Arnesen 19:47 26 +2:47 56:05 25 +2 +6:10 +2:34
  4. Dorte Narum 21:26 25 +4:49 1:17:31 25 0 +9:24 +3:14
26 IL BUL-Tromsø 1       1:18:19     +10:12  
  1. Arntraut Götsch 16:31 16 +1:37 16:31 16   +1:37  
  2. Thomas Johnsen 20:24 35 +3:24 36:55 27 +11 +4:13 +2:36
  3. Vegard Vaeng Bernhardsen 21:06 34 +4:06 58:01 31 +4 +8:06 +3:53
  4. Mathilde Korvald Skaare 20:18 16 +3:41 1:18:19 26 -5 +10:12 +2:06
27 Heming Orientering 1       1:19:07     +11:00  
  1. Sofie Skyttersæter Iversen 17:43 33 +2:49 17:43 33   +2:49  
  2. Ulrik Astrup Arnesen 19:32 26 +2:32 37:15 31 -2 +4:33 +1:44
  3. Harald Astrup Arnesen 18:27 14 +1:27 55:42 20 -11 +5:47 +1:14
  4. Martine Engebretsen 23:25 37 +6:48 1:19:07 27 +7 +11:00 +5:13
28 NTNUI 4       1:19:08     +11:01  
  1. Mai Elin Watson 18:11 37 +3:17 18:11 37   +3:17  
  2. Trygve Olsen 19:44 31 +2:44 37:55 34 -3 +5:13 +1:56
  3. Sondre Sande Gullord 19:40 24 +2:40 57:35 29 -5 +7:40 +2:27
  4. Marianne Dæhli 21:33 26 +4:56 1:19:08 28 -1 +11:01 +3:21
29 OL Tønsberg og omegn 1       1:19:26     +11:19  
  1. Marthe Gløersen 17:41 32 +2:47 17:41 32   +2:47  
  2. Anders Krona Haflan 21:20 37 +4:20 39:01 38 +6 +6:19 +3:32
  3. Håkon Fruseth Christiansen 18:24 13 +1:24 57:25 28 -10 +7:30 +1:11
  4. Martine Topstad 22:01 32 +5:24 1:19:26 29 +1 +11:19 +3:49
30 Kongsberg OL 1       1:19:29     +11:22  
  1. Åsne Trømborg 18:12 38 +3:18 18:12 38   +3:18  
  2. Sigur Heggedal 18:46 17 +1:46 36:58 28 -10 +4:16 +0:58
  3. Mathias Drage 19:19 20 +2:19 56:17 27 -1 +6:22 +2:06
  4. Siri Moholth 23:12 35 +6:35 1:19:29 30 +3 +11:22 +5:00
31 Asker Skiklubb 1       1:20:10     +12:03  
  1. Tilla Farnes Hennum 17:32 31 +2:38 17:32 31   +2:38  
  2. Eivind Øfsthus Gravir 22:00 41 +5:00 39:32 40 +9 +6:50 +4:12
  3. Vegard Gulbrandsen 19:37 23 +2:37 59:09 33 -7 +9:14 +2:24
  4. Ingrid Gulbrandsen 21:01 21 +4:24 1:20:10 31 -2 +12:03 +2:49
32 Nydalens SK 6       1:20:43     +12:36  
  1. Karen Bjergaard 18:18 40 +3:24 18:18 40   +3:24  
  2. Tord Haflan 20:07 34 +3:07 38:25 37 -3 +5:43 +2:19
  3. Jørgen Madslien 20:21 31 +3:21 58:46 32 -5 +8:51 +3:08
  4. Cristina Luis 21:57 31 +5:20 1:20:43 32 0 +12:36 +3:45
33 Varegg Fleridrett 2       1:20:46     +12:39  
  1. Line Laurantsen 17:15 26 +2:21 17:15 26   +2:21  
  2. Markus Kjærner-Semb 19:58 33 +2:58 37:13 30 +4 +4:31 +2:10
  3. Styrk Almeland Bleie 21:58 37 +4:58 59:11 34 +4 +9:16 +4:45
  4. Constance Storvestre 21:35 29 +4:58 1:20:46 33 -1 +12:39 +3:23
34 Kongsberg OL 2       1:20:52     +12:45  
  1. Anne Eiken 18:15 39 +3:21 18:15 39   +3:21  
  2. Karl Fremstad 19:23 25 +2:23 37:38 33 -6 +4:56 +1:35
  3. Trygve Heggedal 20:21 31 +3:21 57:59 30 -3 +8:04 +3:08
  4. Eline Drage 22:53 34 +6:16 1:20:52 34 +4 +12:45 +4:41
35 Larvik OK 1       1:21:54     +13:47  
  1. Runa Fremstad 15:47 8 +0:53 15:47 8   +0:53  
  2. Jørgen Frøyd 21:04 36 +4:04 36:51 26 +18 +4:09 +3:16
  3. Anders Bjørningstad Kristoffersen 23:38 41 +6:38 1:00:29 37 +11 +10:34 +6:25
  4. Julie Hjortland 21:25 24 +4:48 1:21:54 35 -2 +13:47 +3:13
36 Wing OK 1       1:23:36     +15:29  
  1. Kjersti Elisabeth Midtbø 19:34 43 +4:40 19:34 43   +4:40  
  2. Øystein Kvaal Østerbø 17:00 1   36:34 25 -18 +3:52  
  3. Arvid Lyngstad 22:39 39 +5:39 59:13 35 +10 +9:18 +5:26
  4. Melanie Simpson 24:23 39 +7:46 1:23:36 36 +1 +15:29 +6:11
37 Løten o-lag 1       1:24:05     +15:58  
  1. Evine Westli Andersen 16:27 15 +1:33 16:27 15   +1:33  
  2. Emilie Westli Andersen 21:46 39 +4:46 38:13 35 +20 +5:31 +3:58
  3. Marius Øie 21:25 35 +4:25 59:38 36 +1 +9:43 +4:12
  4. Marte Opsahl 24:27 40 +7:50 1:24:05 37 +1 +15:58 +6:15
38 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:26:40     +18:33  
  1. Marie Line Furland 18:04 36 +3:10 18:04 36   +3:10  
  2. Vegard Peikli 19:33 27 +2:33 37:37 32 -4 +4:55 +1:45
  3. Hannah Malmei 24:53 43 +7:53 1:02:30 40 +8 +12:35 +7:40
  4. Sunniva Omdal 24:10 38 +7:33 1:26:40 38 -2 +18:33 +5:58
39 Hamar OK 2       1:26:42     +18:35  
  1. Kjersti Rønning 18:56 41 +4:02 18:56 41   +4:02  
  2. Even Lindstad Børresen 22:03 42 +5:03 40:59 42 +1 +8:17 +4:15
  3. Vegard Rønning Huber 19:40 24 +2:40 1:00:39 38 -4 +10:44 +2:27
  4. Anne-Guri Jevne 26:03 42 +9:26 1:26:42 39 +1 +18:35 +7:51
40 Larvik OK 2       1:27:25     +19:18  
  1. Elin Bjerva 17:27 30 +2:33 17:27 30   +2:33  
  2. Lars Ole Engebakken 24:03 45 +7:03 41:30 43 +13 +8:48 +6:15
  3. Per Olav Gulbrandsen 24:05 42 +7:05 1:05:35 43 0 +15:40 +6:52
  4. Ingrid Undstad 21:50 30 +5:13 1:27:25 40 -3 +19:18 +3:38
41 Raumar Orientering 2       1:27:33     +19:26  
  1. Anikken Gjerde Alnæs 16:48 21 +1:54 16:48 21   +1:54  
  2. Ståle Sønsterudbråten 21:35 38 +4:35 38:23 36 +15 +5:41 +3:47
  3. Tor-Arve Bjørnstad Strand 25:54 45 +8:54 1:04:17 42 +6 +14:22 +8:41
  4. Tiril Ruud Bråten 23:16 36 +6:39 1:27:33 41 -1 +19:26 +5:04
42 Gneist, IL 1       1:29:02     +20:55  
  1. Mariell Arntzen 19:37 44 +4:43 19:37 44   +4:43  
  2. Andreas G. Polden 19:50 32 +2:50 39:27 39 -5 +6:45 +2:02
  3. Øyvind Johannessen 22:10 38 +5:10 1:01:37 39 0 +11:42 +4:57
  4. Vilde H. Skage 27:25 45 +10:48 1:29:02 42 +3 +20:55 +9:13
43 OL Tønsberg og omegn 2       1:29:43     +21:36  
  1. Sandra B. Robertsen 19:50 45 +4:56 19:50 45   +4:56  
  2. Mathias Gløersen 22:27 43 +5:27 42:17 44 -1 +9:35 +4:39
  3. Øystein Fruseth Christiansen 21:03 33 +4:03 1:03:20 41 -3 +13:25 +3:50
  4. Marianne Fruseth Christiansen 26:23 43 +9:46 1:29:43 43 +2 +21:36 +8:11
44 IL Tyrving 3       1:33:39     +25:32  
  1. Ida Tiltnes 17:51 34 +2:57 17:51 34   +2:57  
  2. Astrid Fiskum 25:09 46 +8:09 43:00 45 +11 +10:18 +7:21
  3. Skjalg Hundseid Kamsvåg 24:59 44 +7:59 1:07:59 45 0 +18:04 +7:46
  4. Synne Nesheim Flatebakken 25:40 41 +9:03 1:33:39 44 -1 +25:32 +7:28
45 Modum OL 1       1:34:26     +26:19  
  1. Maren Kopland 18:57 42 +4:03 18:57 42   +4:03  
  2. Eirik Stærkeby Jelstad 21:49 40 +4:49 40:46 41 -1 +8:04 +4:01
  3. Severin Berglia 26:16 46 +9:16 1:07:02 44 +3 +17:07 +9:03
  4. Tine Hansen 27:24 44 +10:47 1:34:26 45 +1 +26:19 +9:12
46 Ganddal IL 1       1:39:17     +31:10  
  1. Trine Bolstad 21:51 47 +6:57 21:51 47   +6:57  
  2. Alf Johan Walgermo Lima 23:17 44 +6:17 45:08 46 -1 +12:26 +5:29
  3. Morten Bjerga Sundli 23:28 40 +6:28 1:08:36 46 0 +18:41 +6:15
  4. Ane Klepsvik Vinsjansen 30:41 46 +14:04 1:39:17 46 0 +31:10 +12:29
47 Hedrum OL 1       1:49:14     +41:07  
  1. Viktoria Maria Gundersen 20:55 46 +6:01 20:55 46   +6:01  
  2. Jarle Lysnes 25:19 47 +8:19 46:14 47 +1 +13:32 +7:31
  3. Erlend Gjestrum 28:42 47 +11:42 1:14:56 47 0 +25:01 +11:29
  4. Alvilde Karlsen 34:18 47 +17:41 1:49:14 47 0 +41:07 +16:06
  Asker Skiklubb 2       diskvalifisert        
  1. Margrethe Wisløff 17:46 0 +2:52 diskvalifisert        
  2. Per Wirehn diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Magnus Mellbye Larsen 20:50 0 +3:50 diskvalifisert        
  4. Nora Synnøve Woxholth 20:37 0 +4:00 diskvalifisert        
  Byåsen IL 2       diskvalifisert        
  1. Marte Hoff Hagen diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Knut Hagen 30:28 0 +13:28 diskvalifisert        
  3. Haakon Arnesen 24:54 0 +7:54 diskvalifisert        
  4. Gøril Eide 23:13 0 +6:36 diskvalifisert        
  Fet OL 1       diskvalifisert        
  1. Åshild Faller Råheim diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Jørgen Kjos Barkenæs 21:06 0 +4:06 diskvalifisert        
  3. Sander Hildebrand Rogndokken 22:30 0 +5:30 diskvalifisert        
  4. Marthe Ramstad 23:48 0 +7:11 diskvalifisert        
  Freidig 2       diskvalifisert        
  1. Malin Sandstad 17:43 0 +2:49 diskvalifisert        
  2. Kjetil Mølnvik 20:09 0 +3:09 diskvalifisert        
  3. Rein Helle Mårdalen 21:11 0 +4:11 diskvalifisert        
  4. Oda Q Fossum diskvalifisert     diskvalifisert        
  Halden SK 1       diskvalifisert        
  1. Hanna Haugen Nordbrøden 16:37 0 +1:43 diskvalifisert        
  2. Mattias Karlsson diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Emil Wingstedt 17:15 0 +0:15 diskvalifisert        
  4. Kine Hallan Steiwer diskvalifisert     diskvalifisert        
  Lillomarka OL 1       diskvalifisert        
  1. Sonja Mörsky 17:49 0 +2:55 diskvalifisert        
  2. Nicholas Oskarsson 17:40 0 +0:40 diskvalifisert        
  3. Gaute Hallan Steiwer diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Andrine Benjaminsen 19:29 0 +2:52 diskvalifisert        
  NTNUI 3       diskvalifisert        
  1. Elin-Kristin Hem diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Simen Aamodt diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Jonas Madslien Bakken 19:42 0 +2:42 diskvalifisert        
  4. Kristine Fjeldbo 21:08 0 +4:31 diskvalifisert        
  Nydalens SK 4       diskvalifisert        
  1. Marion Huber 16:01 0 +1:07 diskvalifisert        
  2. Eirik Langedal Breivik diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sverre Waaler Kaas 18:55 0 +1:55 diskvalifisert        
  4. Thalia Bertschinger diskvalifisert     diskvalifisert        
  OL Trollelg 1       diskvalifisert        
  1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno 16:04 0 +1:10 diskvalifisert        
  2. Trond Einar Moen Pedersli 17:57 0 +0:57 diskvalifisert        
  3. Andreas Sølberg 17:34 0 +0:34 diskvalifisert        
  4. Line Sølberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  Porsgrunn OL 1       diskvalifisert        
  1. Tonje Vassend 15:38 0 +0:44 diskvalifisert        
  2. Runar Torpe Lien 19:34 0 +2:34 diskvalifisert        
  3. Magne Wiig Mathisen diskvalifisert     diskvalifisert        
  4. Kristine Ausen 23:56 0 +7:19 diskvalifisert
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +