Resultater NM Sprintstafett 2014



Resultater Orientering
NM Sprintstafett
Trondheim, Sør-Trøndelag - 25. mai 2014

NM DHHD

58 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Halden SK 1       58:08    
  1. Iliana Ilieva 16:09 5 +0:26 16:09 5 +0:26
  2. Bojan Blumenstein 14:23 8 +0:32 30:32 2 +0:15
  3. Emil Wingstedt 13:36 1   44:08 2 +0:01
  4. Mari Fasting 14:00 1   58:08 1  
2 Frol IL 1       58:09   +0:01
  1. Mathilde Rundhaug 16:07 3 +0:24 16:07 3 +0:24
  2. Lars Sandstad Skjeset 14:10 3 +0:19 30:17 1  
  3. Ulf Forseth Indgaard 13:50 4 +0:14 44:07 1  
  4. Gøril Rønning Sund 14:02 2 +0:02 58:09 2 +0:01
3 IL Tyrving 1       1:00:19   +2:11
  1. Kristin Helland-Hansen 17:17 19 +1:34 17:17 19 +1:34
  2. Torgeir Nørbech 13:51 1   31:08 6 +0:51
  3. Bjørn Ekeberg 13:43 2 +0:07 44:51 3 +0:44
  4. Ingunn Hultgreen Weltzien 15:28 7 +1:28 1:00:19 3 +2:11
4 Bækkelagets SK 1       1:01:14   +3:06
  1. Nikoline Ekeberg Schjerve 16:07 3 +0:24 16:07 3 +0:24
  2. Joakim Blix Prestmo 15:52 30 +2:01 31:59 14 +1:42
  3. Carl Godager Kaas 13:48 3 +0:12 45:47 7 +1:40
  4. Tone Wigemyr 15:27 6 +1:27 1:01:14 4 +3:06
5 NTNUI 1       1:01:28   +3:20
  1. Emma Johansson 16:26 7 +0:43 16:26 7 +0:43
  2. Martin Hoset 14:10 3 +0:19 30:36 4 +0:19
  3. Eirik Kamstrup Hovind 14:59 17 +1:23 45:35 6 +1:28
  4. Marta Ulvensøen 15:53 11 +1:53 1:01:28 5 +3:20
6 NTNUI 2       1:01:31   +3:23
  1. Audhild Bakken Rognstad 16:51 10 +1:08 16:51 10 +1:08
  2. Ståle Gjelsten 14:43 13 +0:52 31:34 11 +1:17
  3. Rasmus Rørholt Theisen 14:28 7 +0:52 46:02 8 +1:55
  4. Linn Hokholt 15:29 8 +1:29 1:01:31 6 +3:23
7 Halden SK 2       1:02:20   +4:12
  1. Kine Hallan Steiwer 17:14 17 +1:31 17:14 17 +1:31
  2. Markus Holter 15:20 25 +1:29 32:34 18 +2:17
  3. Espen Fiskum 14:36 9 +1:00 47:10 13 +3:03
  4. Ida Marie Næss Bjørgul 15:10 4 +1:10 1:02:20 7 +4:12
8 Byåsen IL 1       1:02:40   +4:32
  1. Emma Arnesen 16:27 8 +0:44 16:27 8 +0:44
  2. Terje Maroni 15:19 24 +1:28 31:46 13 +1:29
  3. Øyvind Wiggen 15:09 18 +1:33 46:55 12 +2:48
  4. Ingeborg Eide 15:45 10 +1:45 1:02:40 8 +4:32
9 Fossum IF 1       1:02:42   +4:34
  1. Gunvor Hov Høydal 17:08 14 +1:25 17:08 14 +1:25
  2. Emil Ahlbäck 14:21 7 +0:30 31:29 7 +1:12
  3. Elias Mølnvik 14:56 16 +1:20 46:25 10 +2:18
  4. Guro Vassend 16:17 12 +2:17 1:02:42 9 +4:34
10 Fredrikstad SK 1       1:02:46   +4:38
  1. Sigrid Alexandersen 17:19 20 +1:36 17:19 20 +1:36
  2. Per Olaussen 15:45 29 +1:54 33:04 20 +2:47
  3. Andreas Høye 14:44 12 +1:08 47:48 16 +3:41
  4. Heidi Østlid Bagstevold 14:58 3 +0:58 1:02:46 10 +4:38
11 Halden SK 3       1:02:51   +4:43
  1. Sabine Rothaug 16:55 13 +1:12 16:55 13 +1:12
  2. Anders Felde Olaussen 14:49 16 +0:58 31:44 12 +1:27
  3. Håkon Raadal Bjørlo 14:46 14 +1:10 46:30 11 +2:23
  4. Hanna Haugen Nordbrøden 16:21 13 +2:21 1:02:51 11 +4:43
12 Kongsberg OL 1       1:03:07   +4:59
  1. Ingjerd Myhre 16:06 2 +0:23 16:06 2 +0:23
  2. Sindre Sandven 14:40 11 +0:49 30:46 5 +0:29
  3. Mathias Drage 15:22 22 +1:46 46:08 9 +2:01
  4. Åsne Skram Trømborg 16:59 15 +2:59 1:03:07 12 +4:59
12 NTNUI 3       1:03:07   +4:59
  1. Kristine Fjeldbo 16:54 12 +1:11 16:54 12 +1:11
  2. Olav Johannes Deelstra 14:36 10 +0:45 31:30 8 +1:13
  3. Jon Aukrust Osmoen 14:00 5 +0:24 45:30 5 +1:23
  4. Anna Ulvensøen 17:37 18 +3:37 1:03:07 12 +4:59
14 Freidig 1       1:03:09   +5:01
  1. Frida Sæther 17:12 15 +1:29 17:12 15 +1:29
  2. Mattis Holt 15:58 33 +2:07 33:10 21 +2:53
  3. Sindre Johannessen 14:28 7 +0:52 47:38 15 +3:31
  4. Hanne Sandstad 15:31 9 +1:31 1:03:09 14 +5:01
15 Raumar Orientering 1       1:03:16   +5:08
  1. Silje Ekroll Jahren 15:43 1   15:43 1  
  2. Håvard Haga 14:50 17 +0:59 30:33 3 +0:16
  3. Anders Vister 14:45 13 +1:09 45:18 4 +1:11
  4. Karoline Sønsterudbråten 17:58 20 +3:58 1:03:16 15 +5:08
16 Nydalens SK 1       1:03:45   +5:37
  1. Ingeborg Ellegaard Melby 17:41 22 +1:58 17:41 22 +1:58
  2. Anders Nordberg 14:51 18 +1:00 32:32 17 +2:15
  3. Eivind Høydal 16:03 26 +2:27 48:35 22 +4:28
  4. Anne Johanne Lind 15:10 4 +1:10 1:03:45 16 +5:37
17 Asker Skiklubb 1       1:05:01   +6:53
  1. Kaja Bråten Løvald 16:51 10 +1:08 16:51 10 +1:08
  2. Erland Kvisle 14:42 12 +0:51 31:33 10 +1:16
  3. Magnus Mellbye Larsen 16:24 35 +2:48 47:57 18 +3:50
  4. Ingrid Gulbrandsen 17:04 16 +3:04 1:05:01 17 +6:53
18 Nydalens SK 2       1:05:32   +7:24
  1. Johanne Lægran 16:27 8 +0:44 16:27 8 +0:44
  2. Sverre Waaler Kaas 15:03 21 +1:12 31:30 8 +1:13
  3. Tord Haflan 15:48 23 +2:12 47:18 14 +3:11
  4. Oda Lægran 18:14 21 +4:14 1:05:32 18 +7:24
19 NTNUI 4       1:06:19   +8:11
  1. Aurora Fossøy 19:12 37 +3:29 19:12 37 +3:29
  2. Dag Lofthus 15:12 23 +1:21 34:24 28 +4:07
  3. Torkil Eide Solstad 15:12 19 +1:36 49:36 25 +5:29
  4. Gunhild Rogne Halland 16:43 14 +2:43 1:06:19 19 +8:11
20 OL Trollelg 1       1:06:40   +8:32
  1. Ingrid Marie Dromnes 18:25 27 +2:42 18:25 27 +2:42
  2. Andreas Sølberg 15:06 22 +1:15 33:31 24 +3:14
  3. Trond Einar Moen Pedersli 14:19 6 +0:43 47:50 17 +3:43
  4. Sigrid Merete Moen Pedersli 18:50 27 +4:50 1:06:40 20 +8:32
21 IL Tyrving 2       1:07:03   +8:55
  1. Astrid Fiskum 18:17 23 +2:34 18:17 23 +2:34
  2. Espen Weltzien 13:58 2 +0:07 32:15 16 +1:58
  3. Magnus Wølneberg 16:04 27 +2:28 48:19 20 +4:12
  4. Siri Grandal 18:44 26 +4:44 1:07:03 21 +8:55
22 NTNUI 6       1:08:30   +10:22
  1. Jorunn Kvakland 17:22 21 +1:39 17:22 21 +1:39
  2. Simen Jevne Arnesen 14:46 14 +0:55 32:08 15 +1:51
  3. Petter Jakola 16:10 29 +2:34 48:18 19 +4:11
  4. Rannveig Jørgensen 20:12 38 +6:12 1:08:30 22 +10:22
23 NTNUI 10       1:08:31   +10:23
  1. Synnøve Lofthus 18:19 24 +2:36 18:19 24 +2:36
  2. Klaus Klausen Espedal 15:56 32 +2:05 34:15 27 +3:58
  3. Adrian Opheim 16:45 36 +3:09 51:00 30 +6:53
  4. Marianne Dæhli 17:31 17 +3:31 1:08:31 23 +10:23
24 Frol IL 2       1:08:35   +10:27
  1. Kari Svingheim 20:35 45 +4:52 20:35 45 +4:52
  2. Johan Asphjell Bjørnaas 14:48 15 +0:57 35:23 35 +5:06
  3. Carl Petter Lyngen 14:40 10 +1:04 50:03 26 +5:56
  4. Sara Profors 18:32 25 +4:32 1:08:35 24 +10:27
25 Nord-Østerdal OK 1       1:08:53   +10:45
  1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno 17:15 18 +1:32 17:15 18 +1:32
  2. Ivar Aukrust Osmoen 15:22 26 +1:31 32:37 19 +2:20
  3. Øyvind Berg 16:07 28 +2:31 48:44 23 +4:37
  4. Idun Bækken 20:09 37 +6:09 1:08:53 25 +10:45
26 Frol IL 3       1:09:23   +11:15
  1. Line Sundsvik 18:24 26 +2:41 18:24 26 +2:41
  2. Stian Sundsvik 15:01 20 +1:10 33:25 22 +3:08
  3. Yngve Skogstad 15:19 21 +1:43 48:44 23 +4:37
  4. Elise Taylor Spets 20:39 42 +6:39 1:09:23 26 +11:15
27 Wing OK 1       1:09:42   +11:34
  1. Melanie Simpson 19:06 35 +3:23 19:06 35 +3:23
  2. Øystein Kvaal Østerbø 14:33 9 +0:42 33:39 26 +3:22
  3. Lars Hol Moholdt 14:50 15 +1:14 48:29 21 +4:22
  4. Kristine Klock Fleten 21:13 44 +7:13 1:09:42 27 +11:34
28 Larvik OK 1       1:09:56   +11:48
  1. Runa Fremstad 16:25 6 +0:42 16:25 6 +0:42
  2. Jørn Sundby 17:08 44 +3:17 33:33 25 +3:16
  3. Anders Bjørningstad Kristoffersen 17:56 47 +4:20 51:29 31 +7:22
  4. Julie Hjortland 18:27 24 +4:27 1:09:56 28 +11:48
29 Nydalens SK 3       1:10:10   +12:02
  1. Karen Bjergaard 18:32 29 +2:49 18:32 29 +2:49
  2. Mathilde Korvald Skaare 17:33 48 +3:42 36:05 42 +5:48
  3. 16:10 29 +2:34 52:15 36 +8:08
  4. 17:55 19 +3:55 1:10:10 29 +12:02
30 Byåsen IL 2       1:10:12   +12:04
  1. Marte Hoff Hagen 18:21 25 +2:38 18:21 25 +2:38
  2. Brage Jørum 16:18 38 +2:27 34:39 29 +4:22
  3. Per Wiréhn 16:10 29 +2:34 50:49 28 +6:42
  4. Jenny Persson 19:23 33 +5:23 1:10:12 30 +12:04
31 Indre Østfold OK 1       1:10:36   +12:28
  1. Tonje Hermansen 21:10 49 +5:27 21:10 49 +5:27
  2. Martin Vister 14:13 5 +0:22 35:23 35 +5:06
  3. Henrik Olav Aandstad 16:54 40 +3:18 52:17 37 +8:10
  4. Margit Sandem Fjellengen 18:19 22 +4:19 1:10:36 31 +12:28
32 Lillomarka OL 2       1:10:46   +12:38
  1. Siri Kollerud 18:35 31 +2:52 18:35 31 +2:52
  2. Sigurd Stenvik 16:32 42 +2:41 35:07 32 +4:50
  3. Steinar Kollerud 15:51 25 +2:15 50:58 29 +6:51
  4. Kristin Blindheim 19:48 35 +5:48 1:10:46 32 +12:38
33 NTNUI 5       1:11:06   +12:58
  1. Hedvig Østebøl 19:47 39 +4:04 19:47 39 +4:04
  2. Bjørn Lundanes 15:52 30 +2:01 35:39 38 +5:22
  3. Harald Kalager 16:15 33 +2:39 51:54 34 +7:47
  4. Marte Fallbakken Berge 19:12 29 +5:12 1:11:06 33 +12:58
34 Fossum IF 2       1:11:10   +13:02
  1. Ragnhild Hjermstad 19:49 40 +4:06 19:49 40 +4:06
  2. Håvard Irgens 15:32 28 +1:41 35:21 34 +5:04
  3. Sigurd Melsom 16:16 34 +2:40 51:37 32 +7:30
  4. Camilla Hengebøl 19:33 34 +5:33 1:11:10 34 +13:02
35 Kongsberg OL 2       1:11:13   +13:05
  1. Siri Moholth 18:29 28 +2:46 18:29 28 +2:46
  2. Karl Fremstad 14:56 19 +1:05 33:25 22 +3:08
  3. Håvard Myhre 17:15 43 +3:39 50:40 27 +6:33
  4. Unn Hilde Heggedal 20:33 41 +6:33 1:11:13 35 +13:05
36 Byåsen IL 3       1:11:45   +13:37
  1. Maja Berger 18:34 30 +2:51 18:34 30 +2:51
  2. Arild Nomeland 16:20 39 +2:29 34:54 31 +4:37
  3. Snorre Hansen 17:38 44 +4:02 52:32 39 +8:25
  4. Hanne Vefsnmo 19:13 30 +5:13 1:11:45 36 +13:37
37 NTNUI 8       1:12:22   +14:14
  1. Elin-Kristin Hem 19:03 33 +3:20 19:03 33 +3:20
  2. Halvor Eid Nielsen 16:10 36 +2:19 35:13 33 +4:56
  3. Eirik Aal 17:49 46 +4:13 53:02 40 +8:55
  4. Ingvild Maalen-Johansen 19:20 31 +5:20 1:12:22 37 +14:14
38 Steinkjer OK 1       1:12:28   +14:20
  1. Norunn Kvistad Dengerud 19:53 42 +4:10 19:53 42 +4:10
  2. Marius Landsem Melhus 16:04 34 +2:13 35:57 40 +5:40
  3. Svein Anders Melhus 16:13 32 +2:37 52:10 35 +8:03
  4. Marie Dale 20:18 39 +6:18 1:12:28 38 +14:20
39 Haugesund IL Orientering 1       1:13:26   +15:18
  1. Lisbeth Voll 17:12 15 +1:29 17:12 15 +1:29
  2. Kristoffer Nygård 17:39 49 +3:48 34:51 30 +4:34
  3. Lars Hole Mikalsen 16:46 37 +3:10 51:37 32 +7:30
  4. Solfrid H. Thuestad 21:49 49 +7:49 1:13:26 39 +15:18
40 Frol IL 4       1:13:48   +15:40
  1. Ane Kjerstine Sandstad 20:05 43 +4:22 20:05 43 +4:22
  2. Johan Otto Munkeby 17:27 47 +3:36 37:32 45 +7:15
  3. Andreas Magerøy 15:49 24 +2:13 53:21 41 +9:14
  4. Kajsa Stina Sandstad 20:27 40 +6:27 1:13:48 40 +15:40
41 Modum OL 1       1:13:50   +15:42
  1. Tine Hansen 19:03 33 +3:20 19:03 33 +3:20
  2. Eirik Stærkeby Jelstad 16:27 41 +2:36 35:30 37 +5:13
  3. Sigurd Rønning 16:49 38 +3:13 52:19 38 +8:12
  4. Heidi Mårtensson 21:31 46 +7:31 1:13:50 41 +15:42
42 Verdal OK 1       1:15:32   +17:24
  1. Sigrid Hallem Solum 19:11 36 +3:28 19:11 36 +3:28
  2. Jon Sivertsen 17:51 50 +4:00 37:02 44 +6:45
  3. Magnus Sivertsen 17:09 42 +3:33 54:11 44 +10:04
  4. Ingrid Okkenhaug 21:21 45 +7:21 1:15:32 42 +17:24
43 Hamar OK 2       1:15:55   +17:47
  1. Nora Hui Andersen 19:50 41 +4:07 19:50 41 +4:07
  2. Sverre Bang Støeng 17:10 46 +3:19 37:00 43 +6:43
  3. Einar Lofthus 17:01 41 +3:25 54:01 43 +9:54
  4. Anne-Guri Jevne 21:54 50 +7:54 1:15:55 43 +17:47
44 Wing OK 2       1:16:53   +18:45
  1. Kjersti Elisabeth Midtbø 20:43 46 +5:00 20:43 46 +5:00
  2. Mads Nonstad Fornes 17:01 43 +3:10 37:44 46 +7:27
  3. Asbjørn Midtbø 17:38 44 +4:02 55:22 45 +11:15
  4. Andrea Vindal 21:31 46 +7:31 1:16:53 44 +18:45
45 Stjørdals-Blink Orientering 1       1:17:04   +18:56
  1. Sigrid Wanvik Haugen 18:54 32 +3:11 18:54 32 +3:11
  2. Endre Aaen 17:09 45 +3:18 36:03 41 +5:46
  3. Henrik Nielsen Solberg 19:22 48 +5:46 55:25 46 +11:18
  4. Monica Hægstad 21:39 48 +7:39 1:17:04 45 +18:56
46 NTNUI 7       1:17:13   +19:05
  1. Marthe Ruttenborg 25:34 51 +9:51 25:34 51 +9:51
  2. Trygve Olsen 16:23 40 +2:32 41:57 51 +11:40
  3. Erik Gustafsson 16:53 39 +3:17 58:50 47 +14:43
  4. Marie Styrvold 18:23 23 +4:23 1:17:13 46 +19:05
47 Bodø og Omegn IF Orientering 1       1:18:07   +19:59
  1. Heidi Jensen 19:41 38 +3:58 19:41 38 +3:58
  2. Ask Kleist Godal 16:13 37 +2:22 35:54 39 +5:37
  3. Anders Kure 23:06 53 +9:30 59:00 48 +14:53
  4. Martha Kalvig Skogan 19:07 28 +5:07 1:18:07 47 +19:59
48 NTNUI 11       1:18:28   +20:20
  1. Christine Turter Sandvold 20:50 47 +5:07 20:50 47 +5:07
  2. Hallvard Nordbrøden 17:58 51 +4:07 38:48 48 +8:31
  3. Espen Stornes 20:19 51 +6:43 59:07 49 +15:00
  4. Ingvild Bjørhei 19:21 32 +5:21 1:18:28 48 +20:20
49 Frol IL 5       1:19:25   +21:17
  1. Kjersti Gederaas Denstad 22:48 50 +7:05 22:48 50 +7:05
  2. Magnus Beyer Brattli 15:31 27 +1:40 38:19 47 +8:02
  3. Øystein Haug 15:17 20 +1:41 53:36 42 +9:29
  4. Randi Johanne Skjerve 25:49 51 +11:49 1:19:25 49 +21:17
50 Byåsen IL 4       1:19:53   +21:45
  1. Ida Berg Hanssen 20:16 44 +4:33 20:16 44 +4:33
  2. Johannes Løvås 19:44 53 +5:53 40:00 49 +9:43
  3. Åsmund Stenvik 19:45 50 +6:09 59:45 51 +15:38
  4. Karoline Wollan 20:08 36 +6:08 1:19:53 50 +21:45
51 Wing OK 3       1:20:33   +22:25
  1. Vibeke Klock Fleten 21:05 48 +5:22 21:05 48 +5:22
  2. Per Arne Troset 19:03 52 +5:12 40:08 50 +9:51
  3. Johannes Karstein Midtbø 19:36 49 +6:00 59:44 50 +15:37
  4. Sigrid Bratsberg 20:49 43 +6:49 1:20:33 51 +22:25
52 Frol IL 6       1:32:01   +33:53
  1. Runa Matberg 26:59 52 +11:16 26:59 52 +11:16
  2. Jørgen Fiskum 16:07 35 +2:16 43:06 52 +12:49
  3. Arild Vassenden 21:38 52 +8:02 1:04:44 53 +20:37
  4. Marie Wold Stavrum 27:17 52 +13:17 1:32:01 52 +33:53
53 Varegg Fleridrett 2       1:34:00   +35:52
  1. Mette Rogne 33:16 53 +17:33 33:16 53 +17:33
  2. Sindre Østgulen Deisz 14:17 6 +0:26 47:33 53 +17:16
  3. Vegard Jarvis Westergård 14:40 10 +1:04 1:02:13 52 +18:06
  4. Anne Westergård 31:47 53 +17:47 1:34:00 53 +35:52
  Hamar OK 1       diskvalifisert    
  1. Sigrid Bjørgen 18:21 0 +2:38 diskvalifisert    
  2. Vegard Rønning Huber 15:13 0 +1:22 diskvalifisert    
  3. Even Lindstad Børresen 17:16 0 +3:40 diskvalifisert    
  4. Stine Frogner Tømmervold 19:13 0 +5:13 diskvalifisert    
  Varegg Fleridrett 1       diskvalifisert    
  1. Kristine Fjellanger 16:08 0 +0:25 diskvalifisert    
  2. Håkon Jarvis Westergård 14:11 0 +0:20 diskvalifisert    
  3. Olav Ekrheim 14:57 0 +1:21 diskvalifisert    
  4. Kristiane Elise Ottesen diskvalifisert     diskvalifisert    
  NTNUI 9       diskvalifisert    
  1. Martine Åstebøl 17:43 0 +2:00 diskvalifisert    
  2. Fredrik Steinsvik 16:56 0 +3:05 diskvalifisert    
  3. Jakob Kalvig Skogan diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Julie Størmer 19:07 0 +5:07 diskvalifisert    
  Freidig 2       diskvalifisert    
  1. Mari Angell-Petersen 18:21 0 +2:38 diskvalifisert    
  2. Rein Helle Mårdalen 16:43 0 +2:52 diskvalifisert    
  3. Knut Sveinung Rekaa diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Torunn Spets Storhov 18:06 0 +4:06 diskvalifisert    
  Lillomarka OL 1       diskvalifisert    
  1. Helen Palmer 16:50 0 +1:07 diskvalifisert    
  2. Nicholas Oskarsson 14:05 0 +0:14 diskvalifisert    
  3. Gaute Hallan Steiwer diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Andrine Benjaminsen 16:54 0 +2:54 diskvalifisert    

 

DHHD 13-16

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Steinkjer OK 1       1:18:37    
  1. Marit Ishol Skogan 19:45 2 +1:06 19:45 2 +1:06
  2. Sigurd Landsem Melhus 22:19 5 +5:55 42:04 4 +2:16
  3. Jørgen Rannem Halse 17:59 1   1:00:03 2 +0:28
  4. Kjersti Kvistad Dengerud 18:34 2 +6:15 1:18:37 1  
2 Byåsen IL 1       1:21:19   +2:42
  1. Ragnhild Eide 18:39 1   18:39 1  
  2. Petter Liabakk Eriksen 22:17 4 +5:53 40:56 3 +1:08
  3. Lene Berg Hanssen 19:20 3 +1:21 1:00:16 3 +0:41
  4. Emilie Liabakk Eriksen 21:03 3 +8:44 1:21:19 2 +2:42
3 Verdal OK 1       1:22:20   +3:43
  1. Sigrid Vehus Skjerve 21:42 3 +3:03 21:42 3 +3:03
  2. Petter Markhus 19:07 2 +2:43 40:49 2 +1:01
  3. Fredrik Vehus Skjerve 18:46 2 +0:47 59:35 1  
  4. Sofie Hallem 22:45 4 +10:26 1:22:20 3 +3:43
4 Freidig 3       1:31:16   +12:39
  1. Malin Sandstad 23:24 6 +4:45 23:24 6 +4:45
  2. Kjetil Mølnvik 16:24 1   39:48 1  
  3. Martin Selmer 26:13 5 +8:14 1:06:01 4 +6:26
  4. Sanna Fiskum Ness 25:15 7 +12:56 1:31:16 4 +12:39
5 Steinkjer OK 2       1:33:17   +14:40
  1. Vibeke Kvistad Dengerud 23:33 7 +4:54 23:33 7 +4:54
  2. Simen Eliassen Kvarme 22:26 6 +6:02 45:59 6 +6:11
  3. Birk Barstad Sund 22:45 4 +4:46 1:08:44 5 +9:09
  4. Lina Kvitvang Benan 24:33 6 +12:14 1:33:17 5 +14:40
6 Stjørdals-Blink Orientering 2       1:40:03   +21:26
  1. Ane Nielsen Solberg 22:37 4 +3:58 22:37 4 +3:58
  2. Audun Wanvik Haugen 22:02 3 +5:38 44:39 5 +4:51
  3. Henrik Kraft 31:25 6 +13:26 1:16:04 6 +16:29
  4. Sigrid Vada Grønlie 23:59 5 +11:40 1:40:03 6 +21:26
7 Wing OK 2       1:45:21   +26:44
  1. Eldrid Bratsberg 22:50 5 +4:11 22:50 5 +4:11
  2. Martin Grøntvedt Pedersen 30:02 7 +13:38 52:52 7 +13:04
  3. Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo 40:10 7 +22:11 1:33:02 7 +33:27
  4. Martine Klock Fleten 12:19 1   1:45:21 7 +26:44
  Wing OK 1       diskvalifisert    
  1. Sarah Brynhildsen 23:37 0 +4:58 diskvalifisert    
  2. Birk Gravdahl 21:58 0 +5:34 diskvalifisert    
  3. Jonas Vindal diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Anna Renolen 24:32 0 +12:13 diskvalifisert    
  Freidig 1       diskvalifisert    
  1. Oda Q Fossum 22:04 0 +3:25 diskvalifisert    
  2. Jo Even Kolstad 20:07 0 +3:43 diskvalifisert    
  3. Lars Sandstad 20:39 0 +2:40 diskvalifisert    
  4. Mona Ulseth Sylte diskvalifisert     diskvalifisert    
  Stjørdals-Blink Orientering 1       diskvalifisert    
  1. Maiken Økern Hågård 21:16 0 +2:37 diskvalifisert    
  2. Ole Wanvik Haugen 18:06 0 +1:42 diskvalifisert    
  3. Marius Møller diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Ingrid Wanvik Krogstadmo diskvalifisert     diskvalifisert    

 

MIX

14 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Varegg Fleridrett 1       59:32    
  1. Alan Cherry 14:24 1   14:24 1  
  2. Per Harald Havnen Johansen 14:47 1   29:11 1  
  3. Vyacheslav Mukhidinov 15:22 2 +0:16 44:33 1  
  4. Markus Kjærner-Semb 14:59 3 +1:28 59:32 1  
2 OL Trollelg 1       1:01:02   +1:30
  1. Hallvard Seim Grøvlen 14:25 2 +0:01 14:25 2 +0:01
  2. Ove Baardsgaard 15:17 2 +0:30 29:42 2 +0:31
  3. Roar Skulbørstad 17:49 4 +2:43 47:31 2 +2:58
  4. Jan Schmid 13:31 1   1:01:02 2 +1:30
3 Stavanger Orienteringsklubb 1       1:06:14   +6:42
  1. Øystein Garsrud Tvedt 15:49 4 +1:25 15:49 4 +1:25
  2. Andreas Eide Skjæveland 19:20 8 +4:33 35:09 5 +5:58
  3. Stig Alvestad 15:06 1   50:15 3 +5:42
  4. Morten Sundli 15:59 6 +2:28 1:06:14 3 +6:42
4 Løten/Ringsaker/Hamar OK 1       1:06:22   +6:50
  1. Evine Westli Andersen 18:14 9 +3:50 18:14 9 +3:50
  2. Simen Bordal 15:39 3 +0:52 33:53 3 +4:42
  3. Ivar Jevne Arnesen 16:37 3 +1:31 50:30 4 +5:57
  4. Emilie Westli Andersen 15:52 4 +2:21 1:06:22 4 +6:50
5 Freidig 1       1:08:29   +8:57
  1. Mathias Hermstad 17:32 8 +3:08 17:32 8 +3:08
  2. Mats Eidsmo 17:44 5 +2:57 35:16 6 +6:05
  3. Jostein Mårdalen 18:25 6 +3:19 53:41 6 +9:08
  4. Håvard Eidsmo 14:48 2 +1:17 1:08:29 5 +8:57
6 Freidig 2       1:08:57   +9:25
  1. Adrian Opheim 17:21 6 +2:57 17:21 6 +2:57
  1. Oskar Spets Storhov 17:04 5 +2:40 17:04 5 +2:40
  2. Simen Spets Storhov 17:25 4 +2:38 34:46 4 +5:35
  2. Jonas Grønli 18:12 6 +3:25 35:16 6 +6:05
  3. Vegard Kittilsen 18:04 5 +2:58 52:50 5 +8:17
  3. Matias Nissen 26:11 10 +11:05 1:01:27 9 +16:54
  4. Are Helle Mårdalen 16:07 7 +2:36 1:08:57 6 +9:25
  4. Mathias Vindal 15:52 4 +2:21 1:17:19 7 +17:47
8 Verdal OK 1       1:20:25   +20:53
  1. Vidar Skjerve 17:29 7 +3:05 17:29 7 +3:05
  2. Stein Markhus 22:15 9 +7:28 39:44 9 +10:33
  3. Inge Hafstad 20:33 7 +5:27 1:00:17 7 +15:44
  4. Tor Ove Hallem 20:08 9 +6:37 1:20:25 8 +20:53
9 Freidig 3       1:24:04   +24:32
  1. Olle Malmring 19:02 10 +4:38 19:02 10 +4:38
  2. Arild H Clausen 18:58 7 +4:11 38:00 8 +8:49
  3. Arild Heggeset 22:56 9 +7:50 1:00:56 8 +16:23
  4. Helge Rustad 23:08 10 +9:37 1:24:04 9 +24:32
10 Flosta IL 1       1:29:05   +29:33
  1. Johannes Bakke Aashamar 15:47 3 +1:23 15:47 3 +1:23
  2. Espen Bakke Larsen 26:58 11 +12:11 42:45 10 +13:34
  3. Camilla Bakke Larsen 27:00 11 +11:54 1:09:45 10 +25:12
  4. Arne Johannes Løkken 19:20 8 +5:49 1:29:05 10 +29:33
11 OK Nidarøst 1       1:45:09   +45:37
  1. Mari Jeanette Pukstad 29:54 11 +15:30 29:54 11 +15:30
  2. Marianne Løvås 26:23 10 +11:36 56:17 11 +27:06
  3. Tonje Bostad 21:41 8 +6:35 1:17:58 11 +33:25
  4. Ingvild Bostad 27:11 11 +13:40 1:45:09 11 +45:37
  Kongsberg OL 1       diskvalifisert    
  1. Einar Lund 15:58 0 +1:34 diskvalifisert    
  2. Sigurd Bonden Kjørsvik 16:29 0 +1:42 diskvalifisert    
  3. Trygve Heggedal diskvalifisert     diskvalifisert    
  4. Jørgen Teigen Søgård 16:59 0 +3:28 diskvalifisert    
  Skien OK 1       diskvalifisert    
  1. Herman Kirste 16:28 0 +2:04 diskvalifisert    
  2. Vegard Landsverk diskvalifisert     diskvalifisert    
  3. Bjørn Richard Kirste 21:50 0 +6:44 diskvalifisert    
  4. Eilef Landsverk 28:50 0 +15:19 diskvalifisert    
  Byåsen IL 1       diskvalifisert    
  1. Pia Blake 23:20 0 +8:56 diskvalifisert    
  2. Rine Hanssen diskvalifisert     diskvalifisert    
  3. Andrine Viken 27:14 0 +12:08 diskvalifisert    
  4. Nina-Beate Liabakk 20:58 0 +7:27 diskvalifisert    
  Fossum IF 1       diskvalifisert    
  1. Oskar Størmer diskvalifisert     diskvalifisert    
  2. Sigurd Melsom 16:04 0 +1:17 diskvalifisert    
  3. Leif Størmer 15:32 0 +0:26 diskvalifisert    
  4. Halvard Haugen 14:26 0 +0:55 diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +