Resultater NM Stafett 2014



Resultater Orientering
NM Stafett
Asker, Akershus - 14. september 2014

Damer

Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Halden SK 1       1:47:37    
  1. Kine Hallan Steiwer 33:32 3 +0:31 33:32 3 +0:31
  2. Bodil Helgerud 36:39 7 +2:00 1:10:11 2 +0:01
  3. Ida Marie Næss Bjørgul 37:26 3 +1:38 1:47:37 1  
2 Løten o-lag 1       1:48:13   +0:36
  1. Sofie Johansson 33:36 5 +0:35 33:36 5 +0:35
  2. Evine Westli Andersen 36:45 8 +2:06 1:10:21 3 +0:11
  3. Emilie Westli Andersen 37:52 6 +2:04 1:48:13 2 +0:36
3 NTNUI 1       1:49:13   +1:36
  1. Emma Johansson 35:53 13 +2:52 35:53 13 +2:52
  2. Maren Jansson Haverstad 35:01 2 +0:22 1:10:54 5 +0:44
  3. Linn Hokholt 38:19 7 +2:31 1:49:13 3 +1:36
4 Freidig 1       1:50:05   +2:28
  1. Karen Oline Kolstad 36:30 24 +3:29 36:30 24 +3:29
  2. Frida Sæther 36:16 6 +1:37 1:12:46 8 +2:36
  3. Hanne Sandstad 37:19 2 +1:31 1:50:05 4 +2:28
5 Konnerud IL 1       1:50:16   +2:39
  1. Anette Baklid 33:30 2 +0:29 33:30 2 +0:29
  2. Synne Baklid 37:23 10 +2:44 1:10:53 4 +0:43
  3. Marte Narum 39:23 10 +3:35 1:50:16 5 +2:39
6 Lillomarka OL 1       1:50:40   +3:03
  1. Helen Palmer 35:52 12 +2:51 35:52 12 +2:51
  2. Siri Kollerud 35:57 4 +1:18 1:11:49 6 +1:39
  3. Andrine Benjaminsen 38:51 9 +3:03 1:50:40 6 +3:03
7 Nydalens SK 1       1:51:22   +3:45
  1. Anine Ahlsand 37:57 31 +4:56 37:57 31 +4:56
  2. Siri Ulvestad 35:54 3 +1:15 1:13:51 12 +3:41
  3. Anne M Hausken Nordberg 37:31 4 +1:43 1:51:22 7 +3:45
8 Halden SK 3       1:51:32   +3:55
  1. Ane Sofie Næss Bjørgul 35:31 7 +2:30 35:31 7 +2:30
  2. Kajsa Nilsson 34:39 1   1:10:10 1  
  3. Marit Kahrs 41:22 16 +5:34 1:51:32 8 +3:55
9 NTNUI 4       1:52:07   +4:30
  1. Kristine Fjeldbo 35:39 9 +2:38 35:39 9 +2:38
  2. Martine Åstebøl 36:14 5 +1:35 1:11:53 7 +1:43
  3. Marta Ulvensøen 40:14 11 +4:26 1:52:07 9 +4:30
10 IL Tyrving 1       1:53:56   +6:19
  1. Ida Arnesen Tiltnes 36:14 19 +3:13 36:14 19 +3:13
  2. Ingunn Hultgreen Weltzien 37:27 12 +2:48 1:13:41 11 +3:31
  3. Betty Ann Bjerkreim Nilsen 40:15 12 +4:27 1:53:56 10 +6:19
11 Frol IL 1       1:55:07   +7:30
  1. Eirin Svanøe-Hafstad 35:37 8 +2:36 35:37 8 +2:36
  2. Mathilde Rundhaug 37:58 13 +3:19 1:13:35 10 +3:25
  3. Gøril Rønning Sund 41:32 18 +5:44 1:55:07 11 +7:30
12 NTNUI 2       1:55:39   +8:02
  1. Guro Torpe 35:40 10 +2:39 35:40 10 +2:39
  2. Audhild Bakken Rognstad 37:25 11 +2:46 1:13:05 9 +2:55
  3. Anna Ulvensøen 42:34 19 +6:46 1:55:39 12 +8:02
13 Halden SK 2       1:56:09   +8:32
  1. Iliana Ilieva 39:07 32 +6:06 39:07 32 +6:06
  2. Hanna Haugen Nordbrøden 38:21 14 +3:42 1:17:28 15 +7:18
  3. Eva Jurenikova 38:41 8 +2:53 1:56:09 13 +8:32
14 Larvik OK 1       1:56:40   +9:03
  1. Karina Nordrum Stokkenes 37:53 30 +4:52 37:53 30 +4:52
  2. Elin Bjerva 37:20 9 +2:41 1:15:13 14 +5:03
  3. Runa Fremstad 41:27 17 +5:39 1:56:40 14 +9:03
15 Byåsen IL 1       1:58:52   +11:15
  1. Emma Arnesen 35:40 10 +2:39 35:40 10 +2:39
  2. Marte Hoff Hagen 42:15 23 +7:36 1:17:55 16 +7:45
  3. Ingeborg Eide 40:57 15 +5:09 1:58:52 15 +11:15
16 Bækkelagets SK 1       1:58:57   +11:20
  1. Lone Brochmann 37:02 27 +4:01 37:02 27 +4:01
  2. Nikoline Ekeberg Schjerve 41:24 20 +6:45 1:18:26 20 +8:16
  3. Tone Wigemyr 40:31 13 +4:43 1:58:57 16 +11:20
17 Bækkelagets SK 2       1:59:51   +12:14
  1. Line Hagman 36:03 15 +3:02 36:03 15 +3:02
  2. Mariann Ulvestad 39:00 17 +4:21 1:15:03 13 +4:53
  3. Kine Gulliksen 44:48 21 +9:00 1:59:51 17 +12:14
18 Fredrikstad SK 1       2:00:50   +13:13
  1. Marie Olaussen 44:41 49 +11:40 44:41 49 +11:40
  2. Birgitte Huseby 38:32 16 +3:53 1:23:13 31 +13:03
  3. Heidi Østlid Bagstevold 37:37 5 +1:49 2:00:50 18 +13:13
19 Fossum IF 1       2:02:00   +14:23
  1. Sigrid Alexandersen 36:20 21 +3:19 36:20 21 +3:19
  2. Eldbjørg Narum 44:55 27 +10:16 1:21:15 22 +11:05
  3. Gunvor Hov Høydal 40:45 14 +4:57 2:02:00 19 +14:23
20 Kongsberg OL 1       2:06:33   +18:56
  1. Ingjerd Myhre 33:01 1   33:01 1  
  2. Siri Moholth 45:04 28 +10:25 1:18:05 18 +7:55
  3. Åsne Skram Trømborg 48:28 26 +12:40 2:06:33 20 +18:56
21 Halden SK 4       2:07:19   +19:42
  1. Gry Granstedt 36:23 23 +3:22 36:23 23 +3:22
  2. Nina Asheim Birkeland 41:47 21 +7:08 1:18:10 19 +8:00
  3. Gina Granstedt 49:09 30 +13:21 2:07:19 21 +19:42
22 Konnerud IL 2       2:07:30   +19:53
  1. Ida Mari Borge Hovi 37:39 29 +4:38 37:39 29 +4:38
  2. Marie Nordbye Nybø 46:00 33 +11:21 1:23:39 32 +13:29
  3. Therese Haare 43:51 20 +8:03 2:07:30 22 +19:53
23 Larvik OK 2       2:07:35   +19:58
  1. Julie Hjortland 39:29 37 +6:28 39:29 37 +6:28
  2. Grethe B Clausen 38:27 15 +3:48 1:17:56 17 +7:46
  3. Ingrid Undstad 49:39 32 +13:51 2:07:35 23 +19:58
24 NTNUI 3       2:09:16   +21:39
  1. Britt Ingunn Nydal 39:41 40 +6:40 39:41 40 +6:40
  2. Elin-Kristin Hem 42:00 22 +7:21 1:21:41 24 +11:31
  3. Mari Jevne Arnesen 47:35 22 +11:47 2:09:16 24 +21:39
25 Bækkelagets SK 3       2:11:17   +23:40
  1. Lene Godager Kaas 36:12 18 +3:11 36:12 18 +3:11
  2. Anne Marie Bleken 46:16 35 +11:37 1:22:28 26 +12:18
  3. Katja Ekroll Jahren 48:49 29 +13:01 2:11:17 25 +23:40
26 Nydalens SK 3       2:11:25   +23:48
  1. Lene Moe Blom 36:18 20 +3:17 36:18 20 +3:17
  2. Karen Bjergaard 47:23 38 +12:44 1:23:41 33 +13:31
  3. Ingeborg Ellegaard Melby 47:44 23 +11:56 2:11:25 26 +23:48
27 Varegg Fleridrett 1       2:12:22   +24:45
  1. Line Laurantsen 39:36 39 +6:35 39:36 39 +6:35
  2. Christiane Trösse 56:58 55 +22:19 1:36:34 48 +26:24
  3. Kristin Löfgren 35:48 1   2:12:22 27 +24:45
28 Hamar OK 1       2:14:18   +26:41
  1. Stine Olsen Kirkevik 36:59 26 +3:58 36:59 26 +3:58
  2. Stine Frogner Tømmervold 45:53 32 +11:14 1:22:52 29 +12:42
  3. Sigrid Bjørgen 51:26 35 +15:38 2:14:18 28 +26:41
29 Kristiansand OK 1       2:14:40   +27:03
  1. Anneke Hald Bjørgum 36:04 16 +3:03 36:04 16 +3:03
  2. Benedicte Hald Bjørgum 45:13 31 +10:34 1:21:17 23 +11:07
  3. Kjersti Adéla Westin 53:23 38 +17:35 2:14:40 29 +27:03
30 Eiker OL 1       2:17:47   +30:10
  1. Kristine Berglia 36:57 25 +3:56 36:57 25 +3:56
  2. Hanna E. Andersen 52:24 49 +17:45 1:29:21 41 +19:11
  3. Anne Line Nydal Berglia 48:26 25 +12:38 2:17:47 30 +30:10
31 Fredrikstad SK 2       2:17:54   +30:17
  1. Gitte Bromander 37:15 28 +4:14 37:15 28 +4:14
  2. Linda Solberg 41:16 19 +6:37 1:18:31 21 +8:21
  3. Trine Olaussen 59:23 46 +23:35 2:17:54 31 +30:17
32 Byåsen IL 2       2:18:33   +30:56
  1. Ingvild, Ytterhus Utengen 43:45 45 +10:44 43:45 45 +10:44
  2. Ida Berg Hanssen 45:12 29 +10:33 1:28:57 39 +18:47
  3. Kristin Åstebøl 49:36 31 +13:48 2:18:33 32 +30:56
33 Fossum IF 2       2:19:57   +32:20
  1. Ragnhild Hjermstad 39:49 41 +6:48 39:49 41 +6:48
  2. Guro Vassend 43:58 25 +9:19 1:23:47 34 +13:37
  3. Karianne Katla 56:10 43 +20:22 2:19:57 33 +32:20
34 Raumar Orientering 1       2:20:01   +32:24
  1. Silje Ekroll Jahren 39:09 33 +6:08 39:09 33 +6:08
  2. Tiril Ruud Bråten 49:43 43 +15:04 1:28:52 38 +18:42
  3. Anne Kamstrup Hovind 51:09 33 +15:21 2:20:01 34 +32:24
35 Nydalens SK 2       2:20:06   +32:29
  1. Emma Lähdekorpi 45:18 50 +12:17 45:18 50 +12:17
  2. Sofie Aarnes 47:00 37 +12:21 1:32:18 43 +22:08
  3. Louise Oram 47:48 24 +12:00 2:20:06 35 +32:29
36 Modum OL 1       2:20:12   +32:35
  1. Heidi Mårtensson 33:33 4 +0:32 33:33 4 +0:32
  2. Kine Hansen 50:44 44 +16:05 1:24:17 35 +14:07
  3. Tine Hansen 55:55 42 +20:07 2:20:12 36 +32:35
37 NTNUI 8       2:24:08   +36:31
  1. Aurora Fossøy 44:00 47 +10:59 44:00 47 +10:59
  2. Marie Styrvold 45:12 29 +10:33 1:29:12 40 +19:02
  3. Katharina Rogstad 54:56 39 +19:08 2:24:08 37 +36:31
38 Ås-NMBU Orientering 1       2:24:55   +37:18
  1. Malin Eijsink 46:44 52 +13:43 46:44 52 +13:43
  2. Kaja Winsnes Nordhagen 40:50 18 +6:11 1:27:34 36 +17:24
  3. Line Nybakken 57:21 44 +21:33 2:24:55 38 +37:18
39 Fana IL 1       2:26:13   +38:36
  1. Dagrun Daltveit Slettebø 35:58 14 +2:57 35:58 14 +2:57
  2. Rannveig Nordhagen 46:28 36 +11:49 1:22:26 25 +12:16
  3. Kirsti Lysaker 1:03:47 54 +27:59 2:26:13 39 +38:36
40 Heming Orientering 1       2:27:39   +40:02
  1. Marte Eline Ulvestad 41:21 43 +8:20 41:21 43 +8:20
  2. Rikke Iversen 48:13 39 +13:34 1:29:34 42 +19:24
  3. Pia Skyttersæter Iversen 58:05 45 +22:17 2:27:39 40 +40:02
41 Halden SK 5       2:28:05   +40:28
  1. Ellen Kathrine Svendsby 36:05 17 +3:04 36:05 17 +3:04
  2. Karianne Hauge 51:50 47 +17:11 1:27:55 37 +17:45
  3. Heidi Stokseth 1:00:10 49 +24:22 2:28:05 41 +40:28
42 Lillomarka OL 2       2:30:10   +42:33
  1. Kristin Brekke 43:59 46 +10:58 43:59 46 +10:58
  2. Ingvild Wang 54:52 51 +20:13 1:38:51 51 +28:41
  3. Ingvild Brekke 51:19 34 +15:31 2:30:10 42 +42:33
43 Porsgrunn OL 1       2:30:45   +43:08
  1. Tonje Vassend 33:40 6 +0:39 33:40 6 +0:39
  2. Kristine Ausen 48:58 40 +14:19 1:22:38 28 +12:28
  3. Hilde Vassend 1:08:07 55 +32:19 2:30:45 43 +43:08
44 Nydalens SK 4       2:31:12   +43:35
  1. Cristina Luis 58:13 58 +25:12 58:13 58 +25:12
  2. Stine Madslien Bakken 44:25 26 +9:46 1:42:38 54 +32:28
  3. Mathilde Korvald Skaare 48:34 27 +12:46 2:31:12 44 +43:35
45 Oslostudentenes IK 1       2:31:15   +43:38
  1. Lea-Rebekka Tonjer 44:02 48 +11:01 44:02 48 +11:01
  2. Audrun Utskarpen 55:27 53 +20:48 1:39:29 53 +29:19
  3. Ida Hope 51:46 37 +15:58 2:31:15 45 +43:38
46 Ringerike OL 1       2:31:16   +43:39
  1. Ida Rongved 46:29 51 +13:28 46:29 51 +13:28
  2. Torunn Økern Jensen 49:32 42 +14:53 1:36:01 47 +25:51
  3. Monica Berglund 55:15 40 +19:27 2:31:16 46 +43:39
47 Asker Skiklubb 2       2:33:28   +45:51
  1. Julia Petra Plaian 46:46 53 +13:45 46:46 53 +13:45
  2. Ragnhild Løvli 51:10 45 +16:31 1:37:56 50 +27:46
  3. Silje Arntzen 55:32 41 +19:44 2:33:28 47 +45:51
48 IL Tyrving 2       2:34:19   +46:42
  1. Zsuzsa Fey 39:20 34 +6:19 39:20 34 +6:19
  2. Astrid Fiskum 43:50 24 +9:11 1:23:10 30 +13:00
  3. Anne Øverøyen 1:11:09 57 +35:21 2:34:19 48 +46:42
49 NTNUI 6       2:36:55   +49:18
  1. Lise Østlid bagstevold 41:18 42 +8:17 41:18 42 +8:17
  2. Turid Kamstrup Hovind 52:53 50 +18:14 1:34:11 45 +24:01
  3. Marianne Dæhli 1:02:44 52 +26:56 2:36:55 49 +49:18
50 NTNUI 5       2:36:56   +49:19
  1. Hedvig Åstebøl 58:53 60 +25:52 58:53 60 +25:52
  2. Agni Fjogstad Nielsen 49:24 41 +14:45 1:48:17 58 +38:07
  3. Live Bredholt Jørgensen 48:39 28 +12:51 2:36:56 50 +49:19
51 Asker Skiklubb 1       2:37:19   +49:42
  1. Kaja Bråten Løvald 39:24 35 +6:23 39:24 35 +6:23
  2. Hilda Øfsthus 55:17 52 +20:38 1:34:41 46 +24:31
  3. Ingrid Gulbrandsen 1:02:38 51 +26:50 2:37:19 51 +49:42
52 Varegg Fleridrett 2       2:39:33   +51:56
  1. Ingunn Rognsvåg 39:30 38 +6:29 39:30 38 +6:29
  2. Kristiane Ottesen 1:08:32 61 +33:53 1:48:02 57 +37:52
  3. Ingrid Løvås 51:31 36 +15:43 2:39:33 52 +51:56
53 Nydalens SK 5       2:40:26   +52:49
  1. Kari Madslien 39:25 36 +6:24 39:25 36 +6:24
  2. Stina Johannne Sandberg 57:53 56 +23:14 1:37:18 49 +27:08
  3. Elena Grand 1:03:08 53 +27:20 2:40:26 53 +52:49
54 IL Tyrving 3       2:40:34   +52:57
  1. Helene Lund-Johansen 36:20 21 +3:19 36:20 21 +3:19
  2. Nanna Norderud 46:10 34 +11:31 1:22:30 27 +12:20
  3. Camilla Stridsklev 1:18:04 59 +42:16 2:40:34 54 +52:57
55 Indre Østfold OK 1       2:45:54   +58:17
  1. Linda M. Torper Bystrøm 47:23 54 +14:22 47:23 54 +14:22
  2. Oda Frøshaug 56:38 54 +21:59 1:44:01 55 +33:51
  3. Margit Sandem Fjellengen 1:01:53 50 +26:05 2:45:54 55 +58:17
56 Ås-NMBU Orientering 2       2:45:56   +58:19
  1. Jenny Andreassen Moe 47:39 55 +14:38 47:39 55 +14:38
  2. May Bente Brurberg 58:11 57 +23:32 1:45:50 56 +35:40
  3. Ine Hovi 1:00:06 48 +24:18 2:45:56 56 +58:19
57 Lillomarka OL 3       2:54:12   +1:06:35
  1. Solveig Blindheim 41:27 44 +8:26 41:27 44 +8:26
  2. Toril Hallan 52:07 48 +17:28 1:33:34 44 +23:24
  3. Sara Angell Bakke 1:20:38 60 +44:50 2:54:12 57 +1:06:35
58 Sarpsborg OL 1       2:59:54   +1:12:17
  1. Ingvild Ramtvedt Næsset 1:02:12 61 +29:11 1:02:12 61 +29:11
  2. Anne Elisabeth Ramtvedt 58:13 58 +23:34 2:00:25 61 +50:15
  3. Ida Katrine Børstad Thoresen 59:29 47 +23:41 2:59:54 58 +1:12:17
59 Hamar OK 2       3:01:41   +1:14:04
  1. Dorte Narum 47:48 56 +14:47 47:48 56 +14:47
  2. Kjersti Rønning 51:11 46 +16:32 1:38:59 52 +28:49
  3. Nora Hui Andersen 1:22:42 61 +46:54 3:01:41 59 +1:14:04
60 Oslostudentenes IK 2       3:07:30   +1:19:53
  1. Undis Ellevog 58:05 57 +25:04 58:05 57 +25:04
  2. Alexandra Devik 58:55 59 +24:16 1:57:00 59 +46:50
  3. Gunn Camilla Stang 1:10:30 56 +34:42 3:07:30 60 +1:19:53
61 Halden SK 6       3:14:33   +1:26:56
  1. Oda Wennemo 58:26 59 +25:25 58:26 59 +25:25
  2. Irene Felde Olaussen 59:27 60 +24:48 1:57:53 60 +47:43
  3. Anne Julsrud Haugen 1:16:40 58 +40:52 3:14:33 61 +1:26:56
  Oppsal Orientering 1       diskvalifisert    
  1. Vigdis Hobøl 36:10 0 +3:09 diskvalifisert    
  2. Karoline Anisdahl diskvalifisert     diskvalifisert    
  3. Anette Bjordal Wigaard diskvalifisert     diskvalifisert    
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       brutt    
  1. Martha Kalvig Skogan 51:02 0 +18:01 brutt    
  2. Oda Furuholmen brutt     brutt    
  3. Heidi Jensen brutt     brutt    
  Frol IL 2       brutt    
  1. Sara Profors 39:10 0 +6:09 brutt    
  2. Bente H. Sundsvik 58:10 0 +23:31 brutt    
  3. brutt     brutt    
  Sandnes IL (Rogaland) 1       brutt    
  1. Vilde Malmei diskvalifisert     brutt    
  2. brutt     brutt    
  3. brutt     brutt    
  NTNUI 7       brutt    
  1. Maja Fjellstad Knutsen 44:06 0 +11:05 brutt    
  2. Karoline Dahl Fosby 1:01:23 0 +26:44 brutt    
  3. Ingvild Maalen-Johansen brutt     brutt    
  Raumar Orientering 2       brutt    
  1. Ingvild Tømta 41:18 0 +8:17 brutt    
  2. brutt     brutt    
  3. brutt     brutt    


Herrer

Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL Tyrving 1       1:59:26    
  1. Espen Weltzien 41:55 7 +1:02 41:55 7 +1:02
  2. Anders Tiltnes 33:46 2 +0:17 1:15:41 1  
  3. Bjørn Ekeberg 43:45 5 +0:59 1:59:26 1  
2 Frol IL 1       1:59:29   +0:03
  1. Lars Sandstad Skjeset 41:38 4 +0:45 41:38 4 +0:45
  2. Ulf Forseth Indgaard 34:54 8 +1:25 1:16:32 2 +0:51
  3. Jo Forseth Indgaard 42:57 2 +0:11 1:59:29 2 +0:03
3 Halden SK 1       2:00:12   +0:46
  1. Magne Dæhli 40:53 1   40:53 1  
  2. Emil Wingstedt 35:44 15 +2:15 1:16:37 4 +0:56
  3. Olav Lundanes 43:35 3 +0:49 2:00:12 3 +0:46
4 Kristiansand OK 1       2:01:23   +1:57
  1. Eirik Martens Svensen 41:04 3 +0:11 41:04 3 +0:11
  2. Vegard Danielsen 35:30 13 +2:01 1:16:34 3 +0:53
  3. Hans Gunnar Omdal 44:49 11 +2:03 2:01:23 4 +1:57
5 Lillomarka OL 1       2:03:26   +4:00
  1. Matthew Speake 41:42 5 +0:49 41:42 5 +0:49
  2. Nicholas Oskarsson 37:48 23 +4:19 1:19:30 8 +3:49
  3. Gaute Hallan Steiwer 43:56 6 +1:10 2:03:26 5 +4:00
6 Frol IL 2       2:03:35   +4:09
  1. Paul Sirum 45:19 36 +4:26 45:19 36 +4:26
  2. Carl Petter Lyngen 34:03 3 +0:34 1:19:22 6 +3:41
  3. Martin Vister 44:13 7 +1:27 2:03:35 6 +4:09
7 Varegg Fleridrett 1       2:03:58   +4:32
  1. Vegard Jarvis Westergård 43:31 8 +2:38 43:31 8 +2:38
  2. Morten Jarvis Westergård 35:53 16 +2:24 1:19:24 7 +3:43
  3. Håkon Jarvis Westergård 44:34 10 +1:48 2:03:58 7 +4:32
8 Fossum IF 1       2:04:13   +4:47
  1. Emil Ahlbäck 44:44 11 +3:51 44:44 11 +3:51
  2. Olai Stensland Lillevold 35:03 10 +1:34 1:19:47 12 +4:06
  3. Borger Melsom 44:26 8 +1:40 2:04:13 8 +4:47
9 NTNUI 1       2:04:19   +4:53
  1. Hans Petter Mathisen 44:53 16 +4:00 44:53 16 +4:00
  2. Thomas Natvig Årstad 33:29 1   1:18:22 5 +2:41
  3. Jon Aukrust Osmoen 45:57 13 +3:11 2:04:19 9 +4:53
10 Frol IL 3       2:04:22   +4:56
  1. Johan Asphjell Bjørnaas 45:01 25 +4:08 45:01 25 +4:08
  2. Håvard Vassenden 34:48 4 +1:19 1:19:49 13 +4:08
  3. Stian Sundsvik 44:33 9 +1:47 2:04:22 10 +4:56
11 Bækkelagets SK 1       2:06:13   +6:47
  1. Martin Grotle Soukup 45:16 35 +4:23 45:16 35 +4:23
  2. Felix Breitschädel 38:11 25 +4:42 1:23:27 27 +7:46
  3. Carl Godager Kaas 42:46 1   2:06:13 11 +6:47
12 Varegg Fleridrett 2       2:06:18   +6:52
  1. Per Harald Havnen Johansen 45:14 34 +4:21 45:14 34 +4:21
  2. Alan Cherry 34:49 6 +1:20 1:20:03 16 +4:22
  3. Sindre Østgulen Deisz 46:15 15 +3:29 2:06:18 12 +6:52
13 Nydalens SK 1       2:06:52   +7:26
  1. Jostein Andersen 44:54 17 +4:01 44:54 17 +4:01
  2. Øystein Sørensen 34:51 7 +1:22 1:19:45 11 +4:04
  3. Anders Nordberg 47:07 17 +4:21 2:06:52 13 +7:26
14 Halden SK 2       2:06:53   +7:27
  1. Tore Sandvik 45:03 26 +4:10 45:03 26 +4:10
  2. Mats Nordbrøden 38:13 26 +4:44 1:23:16 25 +7:35
  3. Mattias Karlsson 43:37 4 +0:51 2:06:53 14 +7:27
15 Raumar Orientering 1       2:08:03   +8:37
  1. Anders Vister 44:44 11 +3:51 44:44 11 +3:51
  2. Håvard Haga 35:11 12 +1:42 1:19:55 14 +4:14
  3. Eirik Rustad 48:08 19 +5:22 2:08:03 15 +8:37
16 Fossum IF 2       2:08:20   +8:54
  1. Oskar Størmer 44:49 13 +3:56 44:49 13 +3:56
  2. Elias T. Mølnvik 34:54 8 +1:25 1:19:43 9 +4:02
  3. Håvard Irgens 48:37 20 +5:51 2:08:20 16 +8:54
17 Emblem IL 1       2:09:28   +10:02
  1. Asgeir Bakken Rognstad 43:34 9 +2:41 43:34 9 +2:41
  2. Erlend Nilsen Sandnes 38:32 27 +5:03 1:22:06 18 +6:25
  3. Ivar Lundanes 47:22 18 +4:36 2:09:28 17 +10:02
18 NTNUI 5       2:09:44   +10:18
  1. Rasmus R. Theisen 44:56 20 +4:03 44:56 20 +4:03
  2. Kjetil Okkenhaug 38:02 24 +4:33 1:22:58 24 +7:17
  3. Øyvind Enger 46:46 16 +4:00 2:09:44 18 +10:18
19 IL Tyrving 2       2:10:00   +10:34
  1. Jim Øystein Nybråten 44:54 17 +4:01 44:54 17 +4:01
  2. Torbjørn Sagberg 39:00 30 +5:31 1:23:54 28 +8:13
  3. Audun Weltzien 46:06 14 +3:20 2:10:00 19 +10:34
20 Kristiansand OK 2       2:10:38   +11:12
  1. Christian Bøen 44:51 15 +3:58 44:51 15 +3:58
  2. Holger Hott 35:05 11 +1:36 1:19:56 15 +4:15
  3. Mats Dahlén 50:42 25 +7:56 2:10:38 20 +11:12
21 OL Trollelg 1       2:11:00   +11:34
  1. Trond Einar Moen Pedersli 44:55 19 +4:02 44:55 19 +4:02
  2. Ove Baardsgaard 34:48 4 +1:19 1:19:43 9 +4:02
  3. Andreas Sølberg 51:17 28 +8:31 2:11:00 21 +11:34
22 Halden SK 3       2:11:21   +11:55
  1. Fredrik Eliasson 45:19 36 +4:26 45:19 36 +4:26
  2. Øyvind Helgerud 37:21 21 +3:52 1:22:40 22 +6:59
  3. Espen Fiskum 48:41 21 +5:55 2:11:21 22 +11:55
23 Kongsberg OL 1       2:11:22   +11:56
  1. Karl Fremstad 46:16 44 +5:23 46:16 44 +5:23
  2. Sigur Heggedal 36:08 17 +2:39 1:22:24 19 +6:43
  3. Sindre Sandven 48:58 22 +6:12 2:11:22 23 +11:56
24 Lillomarka OL 2       2:12:48   +13:22
  1. Mathias Benjaminsen 46:25 45 +5:32 46:25 45 +5:32
  2. Steinar Kollerud 36:52 20 +3:23 1:23:17 26 +7:36
  3. Jonas Sommerstad Juveli 49:31 24 +6:45 2:12:48 24 +13:22
25 NTNUI 7       2:13:19   +13:53
  1. Vegard B. Johnsen 46:48 53 +5:55 46:48 53 +5:55
  2. Per Melander Often 35:39 14 +2:10 1:22:27 20 +6:46
  3. Torkil Eide Solstad 50:52 26 +8:06 2:13:19 25 +13:53
26 NTNUI 4       2:13:31   +14:05
  1. Vegard Ruttenborg 45:06 29 +4:13 45:06 29 +4:13
  2. Dag Lofthus 36:37 19 +3:08 1:21:43 17 +6:02
  3. Eirik Kamstrup Hovind 51:48 31 +9:02 2:13:31 26 +14:05
27 NTNUI 6       2:13:33   +14:07
  1. Simen Jevne Arnesen 44:42 10 +3:49 44:42 10 +3:49
  2. Magne Jutulsrud 39:35 36 +6:06 1:24:17 31 +8:36
  3. Simen Aamodt 49:16 23 +6:30 2:13:33 27 +14:07
28 Halden SK 4       2:14:28   +15:02
  1. Andreas Johansson 46:43 50 +5:50 46:43 50 +5:50
  2. Håkon Raadal Bjørlo 36:14 18 +2:45 1:22:57 23 +7:16
  3. Anders Felde Olaussen 51:31 29 +8:45 2:14:28 28 +15:02
29 Ås-NMBU Orientering 1       2:15:53   +16:27
  1. David Gottfridsson 44:49 13 +3:56 44:49 13 +3:56
  2. Kristoffer Fiane Pedersen 37:42 22 +4:13 1:22:31 21 +6:50
  3. Håvard Lucasen 53:22 37 +10:36 2:15:53 29 +16:27
30 Nydalens SK 3       2:16:01   +16:35
  1. Sverre Waaler Kaas 45:00 24 +4:07 45:00 24 +4:07
  2. Erik Olsvik Dengerud 39:06 32 +5:37 1:24:06 29 +8:25
  3. Øystein Pettersen 51:55 32 +9:09 2:16:01 30 +16:35
31 Nydalens SK 2       2:16:33   +17:07
  1. Halvor Saunes 46:26 46 +5:33 46:26 46 +5:33
  2. Jonas Madslien Bakken 39:00 30 +5:31 1:25:26 35 +9:45
  3. Dag Aalvik 51:07 27 +8:21 2:16:33 31 +17:07
32 Oppsal Orientering 1       2:19:10   +19:44
  1. Sigve Vågsnes 44:59 23 +4:06 44:59 23 +4:06
  2. Knut Aasheim 39:53 38 +6:24 1:24:52 32 +9:11
  3. Ola Marius Pedersen 54:18 42 +11:32 2:19:10 32 +19:44
33 Konnerud IL 1       2:20:13   +20:47
  1. Audun Heimdal 45:10 33 +4:17 45:10 33 +4:17
  2. Marius Lindhom Ackenhausen 39:55 39 +6:26 1:25:05 33 +9:24
  3. Erik Feyling Haare 55:08 48 +12:22 2:20:13 33 +20:47
34 Halden SK 5       2:20:19   +20:53
  1. Bojan Blumenstein 44:56 20 +4:03 44:56 20 +4:03
  2. Peter Nordbrøden 40:17 41 +6:48 1:25:13 34 +9:32
  3. Marius Bjugan 55:06 47 +12:20 2:20:19 34 +20:53
35 NTNUI 8       2:24:38   +25:12
  1. Martin Hoseth 46:43 50 +5:50 46:43 50 +5:50
  2. Ståle Gjelsten 38:55 29 +5:26 1:25:38 37 +9:57
  3. Bjørn Lundanes 59:00 61 +16:14 2:24:38 35 +25:12
36 Freidig 1       2:24:52   +25:26
  1. Sindre Johannessen 45:07 30 +4:14 45:07 30 +4:14
  2. Rein Helle Mårdalen 39:06 32 +5:37 1:24:13 30 +8:32
  3. Mattis Holt 1:00:39 67 +17:53 2:24:52 36 +25:26
37 Ålgård Orientering 1       2:25:32   +26:06
  1. Ørjan Ravndal 46:32 48 +5:39 46:32 48 +5:39
  2. Sigurd R. Oftedal 39:25 35 +5:56 1:25:57 38 +10:16
  3. Ola Magnus Laugaland 59:35 63 +16:49 2:25:32 37 +26:06
38 Raumar Orientering 2       2:26:08   +26:42
  1. Vetle Christiansen 48:33 59 +7:40 48:33 59 +7:40
  2. Torben Christian Wendler 43:20 53 +9:51 1:31:53 42 +16:12
  3. Magnus Svingheim 54:15 41 +11:29 2:26:08 38 +26:42
39 Ringsaker OK 1       2:26:37   +27:11
  1. Marius Wikstrøm 46:15 43 +5:22 46:15 43 +5:22
  2. Krister Hovde 48:21 73 +14:52 1:34:36 56 +18:55
  3. Simen Bordal 52:01 33 +9:15 2:26:37 39 +27:11
40 IL Tyrving 3       2:26:40   +27:14
  1. Vegard Brun Saga 54:00 77 +13:07 54:00 77 +13:07
  2. Thomas Nipen 39:09 34 +5:40 1:33:09 51 +17:28
  3. Mathias Nipen 53:31 38 +10:45 2:26:40 40 +27:14
41 Halden SK 7       2:26:42   +27:16
  1. Kjetil Bjørlo 50:41 64 +9:48 50:41 64 +9:48
  2. Kenneth Buch 42:44 52 +9:15 1:33:25 53 +17:44
  3. Lacho Iliev 53:17 36 +10:31 2:26:42 41 +27:16
42 NTNUI 9       2:26:50   +27:24
  1. Sverre T. Sandvold 48:48 60 +7:55 48:48 60 +7:55
  2. Harald Kalager 42:41 51 +9:12 1:31:29 40 +15:48
  3. Morten Severin Saue 55:21 49 +12:35 2:26:50 42 +27:24
43 Nydalens SK 5       2:27:03   +27:37
  1. Erik Sagvolden 54:13 79 +13:20 54:13 79 +13:20
  2. Vebjørn Tandberg 41:13 44 +7:44 1:35:26 61 +19:45
  3. Inge Lindseth 51:37 30 +8:51 2:27:03 43 +27:37
44 Fredrikstad SK 2       2:27:57   +28:31
  1. Henrik Ottesen 51:25 68 +10:32 51:25 68 +10:32
  2. Kjell Arild Karlsen 41:51 47 +8:22 1:33:16 52 +17:35
  3. Audun Bjerkreim Nilsen 54:41 46 +11:55 2:27:57 44 +28:31
45 Fredrikstad SK 1       2:28:20   +28:54
  1. Bent Olav Aamodt 1:03:25 94 +22:32 1:03:25 94 +22:32
  2. Kristian Dalby 39:38 37 +6:09 1:43:03 80 +27:22
  3. Christian Riddervold Kahrs 45:17 12 +2:31 2:28:20 45 +28:54
46 Nydalens SK 4       2:28:22   +28:56
  1. Eivind Høydal 44:58 22 +4:05 44:58 22 +4:05
  2. Elias Wiklund 46:22 64 +12:53 1:31:20 39 +15:39
  3. Jørgen Madslien 57:02 53 +14:16 2:28:22 46 +28:56
47 Asker Skiklubb 1       2:28:47   +29:21
  1. Erland Kvisle 48:30 57 +7:37 48:30 57 +7:37
  2. Magnus Mellbye Larsen 47:05 70 +13:36 1:35:35 62 +19:54
  3. Anders Skarholt 53:12 35 +10:26 2:28:47 47 +29:21
48 Vegårshei IL 1       2:29:30   +30:04
  1. Are Smeland Nygårdseter 46:10 41 +5:17 46:10 41 +5:17
  2. Sten Åge Nygårdseter 45:44 61 +12:15 1:31:54 44 +16:13
  3. Olav Vestøl 57:36 54 +14:50 2:29:30 48 +30:04
49 Frol IL 5       2:29:47   +30:21
  1. Andreas Magerøy 52:38 72 +11:45 52:38 72 +11:45
  2. Jørgen Fiskum 42:36 50 +9:07 1:35:14 58 +19:33
  3. Øystein Haug 54:33 44 +11:47 2:29:47 49 +30:21
50 Fana IL 1       2:30:08   +30:42
  1. Jan Kocbach 46:41 49 +5:48 46:41 49 +5:48
  2. Jakob Eikner 44:52 59 +11:23 1:31:33 41 +15:52
  3. Anders Daltveit 58:35 58 +15:49 2:30:08 50 +30:42
51 Kristiansand OK 4       2:30:10   +30:44
  1. Morten Jørgensen 47:00 54 +6:07 47:00 54 +6:07
  2. Henrik Upsal 48:35 74 +15:06 1:35:35 62 +19:54
  3. Magnus Johansson 54:35 45 +11:49 2:30:10 51 +30:44
52 Frol IL 4       2:30:13   +30:47
  1. Vegard Ressem 45:23 38 +4:30 45:23 38 +4:30
  2. Johan Otto Munkeby 46:47 67 +13:18 1:32:10 45 +16:29
  3. Jonas Ressem 58:03 56 +15:17 2:30:13 52 +30:47
53 Nydalens SK 6       2:30:49   +31:23
  1. Tord Haflan 45:57 40 +5:04 45:57 40 +5:04
  2. Aksel Madslien 45:56 63 +12:27 1:31:53 42 +16:12
  3. Einar Tommelstad 58:56 60 +16:10 2:30:49 53 +31:23
54 Kongsberg OL 3       2:31:26   +32:00
  1. Einar Lund 45:04 28 +4:11 45:04 28 +4:11
  2. Trygve Heggedal 47:17 71 +13:48 1:32:21 47 +16:40
  3. Syver Løken 59:05 62 +16:19 2:31:26 54 +32:00
55 NTNUI 10       2:33:05   +33:39
  1. Halvor Eid Nielsen 54:23 81 +13:30 54:23 81 +13:30
  2. Anders Bjergaard 45:45 62 +12:16 1:40:08 72 +24:27
  3. Harald Kalager 52:57 34 +10:11 2:33:05 55 +33:39
56 Byåsen IL 1       2:33:08   +33:42
  1. Terje Maroni 47:49 55 +6:56 47:49 55 +6:56
  2. Brage Jørum 44:26 57 +10:57 1:32:15 46 +16:34
  3. Øyvind Wiggen 1:00:53 68 +18:07 2:33:08 56 +33:42
57 Kristiansand OK 3       2:34:27   +35:01
  1. Karolis Lazdauskas 41:50 6 +0:57 41:50 6 +0:57
  2. Matias Hodne Hanisch 58:27 97 +24:58 1:40:17 73 +24:36
  3. Dag Blandkjenn 54:10 40 +11:24 2:34:27 57 +35:01
58 Søgne og Songdalen OK 1       2:34:39   +35:13
  1. Leiv-Terje Arnevik 45:07 30 +4:14 45:07 30 +4:14
  2. Ståle Thortveit 50:49 81 +17:20 1:35:56 64 +20:15
  3. Kjell Erik Røisland 58:43 59 +15:57 2:34:39 58 +35:13
59 Varegg Fleridrett 3       2:34:59   +35:33
  1. Olav Ekrheim 53:30 75 +12:37 53:30 75 +12:37
  2. Petter Marki Erichsen 41:40 46 +8:11 1:35:10 57 +19:29
  3. Jostein Kvakland 59:49 65 +17:03 2:34:59 59 +35:33
60 Heming Orientering 1       2:35:37   +36:11
  1. Ulrik Astrup Arnesen 45:09 32 +4:16 45:09 32 +4:16
  2. Lars Treekrem 40:26 43 +6:57 1:25:35 36 +9:54
  3. Martin Waaler Kaas 1:10:02 84 +27:16 2:35:37 60 +36:11
61 Porsgrunn OL 1       2:35:40   +36:14
  1. Thore Kornmo 46:43 50 +5:50 46:43 50 +5:50
  2. Hans Christian Meen 46:23 65 +12:54 1:33:06 50 +17:25
  3. Dag Ausen 1:02:34 70 +19:48 2:35:40 61 +36:14
62 Ås-NMBU Orientering 2       2:35:48   +36:22
  1. Henrik Eijsink 51:43 71 +10:50 51:43 71 +10:50
  2. Per Henning Bjerva 44:24 56 +10:55 1:36:07 66 +20:26
  3. Thomas Ruud 59:41 64 +16:55 2:35:48 62 +36:22
63 NTNUI 11       2:38:14   +38:48
  1. Adrian Opheim 53:47 76 +12:54 53:47 76 +12:54
  2. Jacob Skogan 46:41 66 +13:12 1:40:28 75 +24:47
  3. Hallvard Nordbrøden 57:46 55 +15:00 2:38:14 63 +38:48
64 Bø OL 1       2:38:15   +38:49
  1. Dag Steinar Ragvin 51:24 67 +10:31 51:24 67 +10:31
  2. Steinar Lande 41:39 45 +8:10 1:33:03 49 +17:22
  3. Lars Steinar Hefre 1:05:12 77 +22:26 2:38:15 64 +38:49
65 Oppsal Orientering 2       2:38:17   +38:51
  1. Thor Mella 51:32 69 +10:39 51:32 69 +10:39
  2. Are Wigaard 42:13 48 +8:44 1:33:45 54 +18:04
  3. Erik Persson 1:04:32 74 +21:46 2:38:17 65 +38:51
66 Hemsedal IL 1       2:38:38   +39:12
  1. Ola Jordheim 45:03 26 +4:10 45:03 26 +4:10
  2. Rune Abrahamsen 51:48 85 +18:19 1:36:51 68 +21:10
  3. Neil Marston 1:01:47 69 +19:01 2:38:38 66 +39:12
67 Hadeland OL 1       2:38:41   +39:15
  1. Ove Sætra 45:23 38 +4:30 45:23 38 +4:30
  2. Ola Tellesbø 50:44 80 +17:15 1:36:07 66 +20:26
  3. Roar Haug 1:02:34 70 +19:48 2:38:41 67 +39:15
68 Nydalens SK 8       2:40:16   +40:50
  1. Lars Eid Nielsen 52:43 73 +11:50 52:43 73 +11:50
  2. Petter Kaarby 51:31 84 +18:02 1:44:14 82 +28:33
  3. Simen Eid Nielsen 56:02 50 +13:16 2:40:16 68 +40:50
69 Kongsberg OL 2       2:42:23   +42:57
  1. Håvard Myhre 1:08:21 97 +27:28 1:08:21 97 +27:28
  2. Mathias Drage 40:14 40 +6:45 1:48:35 87 +32:54
  3. Bjørn Haavengen 53:48 39 +11:02 2:42:23 69 +42:57
70 Fossum IF 3       2:43:42   +44:16
  1. Sigurd Melsom 1:08:58 98 +28:05 1:08:58 98 +28:05
  2. Leif Størmer 40:24 42 +6:55 1:49:22 88 +33:41
  3. Sindre Rønning 54:20 43 +11:34 2:43:42 70 +44:16
71 Hamar OK 1       2:43:43   +44:17
  1. Johannes Narum 46:26 46 +5:33 46:26 46 +5:33
  2. Einar Lofthus 52:35 89 +19:06 1:39:01 70 +23:20
  3. Ivar Jevne Arnesen 1:04:42 75 +21:56 2:43:43 71 +44:17
72 OL Tønsberg og omegn 1       2:45:55   +46:29
  1. Anders Krona Haflan 54:01 78 +13:08 54:01 78 +13:08
  2. Frode Robertsen 53:32 90 +20:03 1:47:33 86 +31:52
  3. Håkon Fruseth Christiansen 58:22 57 +15:36 2:45:55 72 +46:29
73 Raumar Orientering 3       2:46:30   +47:04
  1. Trygve Tømta 48:59 63 +8:06 48:59 63 +8:06
  2. Ståle Sønsterudbråten 43:24 54 +9:55 1:32:23 48 +16:42
  3. Sondre Ruud Bråten 1:14:07 86 +31:21 2:46:30 73 +47:04
74 Nord-Østerdal OK 1       2:46:42   +47:16
  1. John Kasper Svergja 55:44 82 +14:51 55:44 82 +14:51
  2. Ivar Aukrust Osmoen 46:58 68 +13:29 1:42:42 79 +27:01
  3. Jon Arve U Engebakken 1:04:00 72 +21:14 2:46:42 74 +47:16
75 OL Trollelg 2       2:46:50   +47:24
  1. Hallvard Seim Grøvlen 46:11 42 +5:18 46:11 42 +5:18
  2. Per Einar Pedersli 55:16 93 +21:47 1:41:27 77 +25:46
  3. Tommy Schmid 1:05:23 78 +22:37 2:46:50 75 +47:24
76 Oppsal Orientering 3       2:46:54   +47:28
  1. Sindre Saksæther 55:49 83 +14:56 55:49 83 +14:56
  2. Sindre Fjogstad 50:36 79 +17:07 1:46:25 85 +30:44
  3. Per-Ivar Nikolaisen 1:00:29 66 +17:43 2:46:54 76 +47:28
77 Fossum IF 4       2:47:15   +47:49
  1. Torbjørn Blom-hagen 55:56 84 +15:03 55:56 84 +15:03
  2. Erling Katla 44:34 58 +11:05 1:40:30 76 +24:49
  3. Mindaugas Lukauskas 1:06:45 80 +23:59 2:47:15 77 +47:49
78 Kristiansand OK 5       2:47:17   +47:51
  1. Torkel Reinhartsen 48:51 61 +7:58 48:51 61 +7:58
  2. Ole Kostøl 54:21 91 +20:52 1:43:12 81 +27:31
  3. Åsulv Birkeland Stormoen 1:04:05 73 +21:19 2:47:17 78 +47:51
79 Bækkelagets SK 3       2:47:34   +48:08
  1. Martin Schälli 59:43 90 +18:50 59:43 90 +18:50
  2. Kristian Ruud 50:59 82 +17:30 1:50:42 92 +35:01
  3. Lars Harald Aasheim 56:52 52 +14:06 2:47:34 79 +48:08
80 Ringerike OL 1       2:50:47   +51:21
  1. Lars Grønlund 57:09 87 +16:16 57:09 87 +16:16
  2. Håvard Bakke 57:25 96 +23:56 1:54:34 94 +38:53
  3. Lars-Inge Arnevik 56:13 51 +13:27 2:50:47 80 +51:21
81 Bækkelagets SK 2       2:51:25   +51:59
  1. Sebastian Torgersen 48:29 56 +7:36 48:29 56 +7:36
  2. Thomas Schive 45:24 60 +11:55 1:33:53 55 +18:12
  3. Joakim Blix Prestmo 1:17:32 91 +34:46 2:51:25 81 +51:59
82 Byåsen IL 2       2:52:11   +52:45
  1. Sigurd Stenvik 51:32 69 +10:39 51:32 69 +10:39
  2. Lars Martin Hafstad 51:08 83 +17:39 1:42:40 78 +26:59
  3. Per Wiréhn 1:09:31 83 +26:45 2:52:11 82 +52:45
83 Wing OK 1       2:53:00   +53:34
  1. Øystein Kvaal Østerbø 40:56 2 +0:03 40:56 2 +0:03
  2. Arvid Lyngstad 55:00 92 +21:31 1:35:56 64 +20:15
  3. Mihail Utkin 1:17:04 90 +34:18 2:53:00 83 +53:34
84 NTNUI 2       2:54:30   +55:04
  1. Mathias S. Lillevold 48:53 62 +8:00 48:53 62 +8:00
  2. Klaus K. Espedal 49:41 76 +16:12 1:38:34 69 +22:53
  3. Sondre Sande Gullord 1:15:56 88 +33:10 2:54:30 84 +55:04
85 IL Tyrving 4       2:56:12   +56:46
  1. Stian Bergersen 52:55 74 +12:02 52:55 74 +12:02
  2. Gustav Fiskum 42:26 49 +8:57 1:35:21 60 +19:40
  3. Kristoffer Jacobsen 1:20:51 94 +38:05 2:56:12 85 +56:46
86 IL Tyrving 5       2:57:11   +57:45
  1. Morten Nilstad Pettersen 54:19 80 +13:26 54:19 80 +13:26
  2. Steinar Kvaale 55:34 94 +22:05 1:49:53 91 +34:12
  3. Fredrik Rosenqvist 1:07:18 81 +24:32 2:57:11 86 +57:45
87 Bø OL 2       3:00:59   +1:01:33
  1. Eivind Romberg Kvaale 48:32 58 +7:39 48:32 58 +7:39
  2. Tore Håndstad 50:33 78 +17:04 1:39:05 71 +23:24
  3. Siggen Ytrehus 1:21:54 95 +39:08 3:00:59 87 +1:01:33
88 Lillomarka OL 3       3:01:00   +1:01:34
  1. Arne Dybdahl 59:45 91 +18:52 59:45 91 +18:52
  2. Jens Olav Kløvrud 52:03 86 +18:34 1:51:48 93 +36:07
  3. Stein Blomseth 1:09:12 82 +26:26 3:01:00 88 +1:01:34
89 Halden SK 6       3:01:26   +1:02:00
  1. Petter Bjørgul 57:31 89 +16:38 57:31 89 +16:38
  2. Øyvind Stokseth 47:47 72 +14:18 1:45:18 84 +29:37
  3. Magnus Nordbrøden 1:16:08 89 +33:22 3:01:26 89 +1:02:00
90 Fana IL 2       3:05:01   +1:05:35
  1. Anders Tønnessen Rød