Resultater NM Stafett 2017



Resultater NM Orientering - Stafett
Halden, Østfold - 8. september 2017

Arrangementstype: Orientering

Komplette resultater NM Stafett

D 17

52 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Halden SK 1       2:04:42        
  1. Kine Hallan Steiwer 41:11 3 +0:28 41:11 3   +0:28  
  2. Hollie Orr 37:42 1   1:18:53 1 -2    
  3. Ida Marie Næss Bjørgul 45:49 3 +2:22 2:04:42 1 0   0:00
2 NTNUI 1       2:07:16     +2:34  
  1. Anine Ahlsand 41:12 5 +0:29 41:12 5   +0:29  
  2. Maren Jansson Haverstad 40:24 3 +2:42 1:21:36 3 -2 +2:43 +2:14
  3. Sigrid Alexandersen 45:40 2 +2:13 2:07:16 2 -1 +2:34 -0:09
3 IL Tyrving 1       2:08:37     +3:55  
  1. Mari Jevne Arnesen 41:11 3 +0:28 41:11 3   +0:28  
  2. Linn Hokholt 43:59 12 +6:17 1:25:10 8 +5 +6:17 +5:49
  3. Betty Ann Bjerkreim Nilsen 43:27 1   2:08:37 3 -5 +3:55  
4 Nydalens SK 1       2:10:51     +6:09  
  1. Siri Ulvestad 40:43 1   40:43 1      
  2. Marte Narum 41:46 7 +4:04 1:22:29 4 +3 +3:36 +3:36
  3. Anne M Hausken Nordberg 48:22 5 +4:55 2:10:51 4 0 +6:09 +2:33
5 NTNUI 2       2:14:46     +10:04  
  1. Audhild Bakken Rognstad 42:26 9 +1:43 42:26 9   +1:43  
  2. Karen Oline Kolstad 42:18 9 +4:36 1:24:44 6 -3 +5:51 +4:08
  3. Ingrid Gulbrandsen 50:02 11 +6:35 2:14:46 5 -1 +10:04 +4:13
6 Fredrikstad SK 1       2:15:49     +11:07  
  1. Heidi Østlid Bagstevold 40:45 2 +0:02 40:45 2   +0:02  
  2. Marie Olaussen 40:22 2 +2:40 1:21:07 2 0 +2:14 +2:12
  3. Emma Johansson 54:42 18 +11:15 2:15:49 6 +4 +11:07 +8:53
7 Fossum IF 1       2:17:00     +12:18  
  1. Pernille Katla 43:41 14 +2:58 43:41 14   +2:58  
  2. Ragnhild Hjermstad 41:45 6 +4:03 1:25:26 9 -5 +6:33 +3:35
  3. Victoria Hæstad Bjørnstad 51:34 12 +8:07 2:17:00 7 -2 +12:18 +5:45
8 Eiker OL 1       2:17:35     +12:53  
  1. Ane Dyrkorn 42:43 12 +2:00 42:43 12   +2:00  
  2. Thea Dyrkorn 46:16 17 +8:34 1:28:59 13 +1 +10:06 +8:06
  3. Kristine Berglia 48:36 7 +5:09 2:17:35 8 -5 +12:53 +2:47
9 Fredrikstad SK 2       2:18:32     +13:50  
  1. Marit Kahrs 44:00 22 +3:17 44:00 22   +3:17  
  2. Linda Solberg 46:49 18 +9:07 1:30:49 20 -2 +11:56 +8:39
  3. Marianne Riddervold Kahrs 47:43 4 +4:16 2:18:32 9 -11 +13:50 +1:54
10 Frol IL 1       2:19:36     +14:54  
  1. Line Sundsvik 48:21 31 +7:38 48:21 31   +7:38  
  2. Mathilde Rundhaug 41:50 8 +4:08 1:30:11 17 -14 +11:18 +3:40
  3. Eirin Svanøe-Hafstad 49:25 9 +5:58 2:19:36 10 -7 +14:54 +3:36
11 Freidig 1       2:19:42     +15:00  
  1. Hanne Sandstad 41:13 6 +0:30 41:13 6   +0:30  
  2. Malin Sandstad 48:31 21 +10:49 1:29:44 16 +10 +10:51 +10:21
  3. Åshild Kolstad 49:58 10 +6:31 2:19:42 11 -5 +15:00 +4:09
12 Halden SK 2       2:20:32     +15:50  
  1. Agnes Leo 41:14 7 +0:31 41:14 7   +0:31  
  2. Eva Jurenikova 42:38 10 +4:56 1:23:52 5 -2 +4:59 +4:28
  3. Jo Shepherd 56:40 23 +13:13 2:20:32 12 +7 +15:50 +10:51
13 Larvik OK 1       2:20:47     +16:05  
  1. Runa Fremstad 43:42 16 +2:59 43:42 16   +2:59  
  2. Andrine Harriet Fremstad 45:16 15 +7:34 1:28:58 12 -4 +10:05 +7:06
  3. Ingrid Undstad 51:49 13 +8:22 2:20:47 13 +1 +16:05 +6:00
14 Byåsen IL 1       2:23:24     +18:42  
  1. Ragnhild Eide 49:25 38 +8:42 49:25 38   +8:42  
  2. Mari Fasting 41:09 5 +3:27 1:30:34 18 -20 +11:41 +2:59
  3. Ingeborg Eide 52:50 16 +9:23 2:23:24 14 -4 +18:42 +7:01
15 Nydalens SK 2       2:24:10     +19:28  
  1. Nicole Ragvin 44:05 25 +3:22 44:05 25   +3:22  
  2. Ragne Wiklund 40:54 4 +3:12 1:24:59 7 -18 +6:06 +2:44
  3. Marion Huber 59:11 27 +15:44 2:24:10 15 +8 +19:28 +13:22
16 Halden SK 3       2:24:17     +19:35  
  1. Idun Kristine Felde Olaussen 42:41 11 +1:58 42:41 11   +1:58  
  2. Karoline Aune 48:31 21 +10:49 1:31:12 21 +10 +12:19 +10:21
  3. Iliana Ilieva 53:05 17 +9:38 2:24:17 16 -5 +19:35 +7:16
17 Fossum IF 2       2:24:40     +19:58  
  1. Åsne Naadland Holo 45:25 28 +4:42 45:25 28   +4:42  
  2. Julie Størmer 43:34 11 +5:52 1:28:59 13 -15 +10:06 +5:24
  3. Ingrid G. Kvålsgard 55:41 20 +12:14 2:24:40 17 +4 +19:58 +9:52
18 Asker Skiklubb 1       2:24:52     +20:10  
  1. Tilla Farnes Hennum 44:38 27 +3:55 44:38 27   +3:55  
  2. Lotte Jauhojärvi Markussen 44:14 13 +6:32 1:28:52 11 -16 +9:59 +6:04
  3. Synne Strand 56:00 22 +12:33 2:24:52 18 +7 +20:10 +10:11
19 Bækkelagets SK 2       2:26:47     +22:05  
  1. Lene Godager Kaas 43:47 18 +3:04 43:47 18   +3:04  
  2. Line Hagman 47:01 19 +9:19 1:30:48 19 +1 +11:55 +8:51
  3. Anniken Eriksrud Karlsen 55:59 21 +12:32 2:26:47 19 0 +22:05 +10:10
20 IL Tyrving 2       2:26:48     +22:06  
  1. Kristine Fjeldbo 43:49 19 +3:06 43:49 19   +3:06  
  2. Oda J Sikkeland 44:55 14 +7:13 1:28:44 10 -9 +9:51 +6:45
  3. Ida Tiltnes 58:04 25 +14:37 2:26:48 20 +10 +22:06 +12:15
21 Kongsberg OL 1       2:27:20     +22:38  
  1. Marlin Haavengen 44:14 26 +3:31 44:14 26   +3:31  
  2. Helene Eger 54:44 28 +17:02 1:38:58 25 -1 +20:05 +16:34
  3. Ingjerd Myhre 48:22 5 +4:55 2:27:20 21 -4 +22:38 +2:33
22 Varegg Fleridrett 1       2:30:37     +25:55  
  1. Christiane Trösse 47:19 29 +6:36 47:19 29   +6:36  
  2. Kårhild Husby Nordstad 54:28 27 +16:46 1:41:47 29 0 +22:54 +16:18
  3. Kristin Löfgren Johansen 48:50 8 +5:23 2:30:37 22 -7 +25:55 +3:01
23 Bækkelagets SK 1       2:31:38     +26:56  
  1. Lone Brochmann 43:07 13 +2:24 43:07 13   +2:24  
  2. Marthe Gløersen 56:24 32 +18:42 1:39:31 26 +13 +20:38 +18:14
  3. Nikoline Ekeberg Schjerve 52:07 14 +8:40 2:31:38 23 -3 +26:56 +6:18
24 NTNUI 3       2:32:12     +27:30  
  1. Anna Ulvensøen 43:50 20 +3:07 43:50 20   +3:07  
  2. Ingunn Egeberg Vári 45:19 16 +7:37 1:29:09 15 -5 +10:16 +7:09
  3. Aurora Fossøy 1:03:03 32 +19:36 2:32:12 24 +9 +27:30 +17:14
25 Sandefjord OK 1       2:42:43     +38:01  
  1. Signe Bredholt Jørgensen 43:43 17 +3:00 43:43 17   +3:00  
  2. Maria Prestbøen 57:31 35 +19:49 1:41:14 28 +11 +22:21 +19:21
  3. Ella Arentz Hagen 1:01:29 29 +18:02 2:42:43 25 -3 +38:01 +15:40
26 Løten o-lag 1       2:44:43     +40:01  
  1. Evine Westli Andersen 44:03 24 +3:20 44:03 24   +3:20  
  2. Nina Smestad 1:07:56 41 +30:14 1:51:59 37 +13 +33:06 +29:46
  3. Emilie Westli Andersen 52:44 15 +9:17 2:44:43 26 -11 +40:01 +6:55
27 Porsgrunn OL 1       2:46:00     +41:18  
  1. Hanne Vassend 48:24 32 +7:41 48:24 32   +7:41  
  2. Guro Vassend 54:22 26 +16:40 1:42:46 30 -2 +23:53 +16:12
  3. Emilie Westin 1:03:14 33 +19:47 2:46:00 27 -3 +41:18 +17:25
28 Asker Skiklubb 2       2:46:05     +41:23  
  1. Nora Synnøve Woxholth 48:06 30 +7:23 48:06 30   +7:23  
  2. Margrethe Wisløff 48:19 20 +10:37 1:36:25 24 -6 +17:32 +10:09
  3. Marit Isachsen 1:09:40 39 +26:13 2:46:05 28 +4 +41:23 +23:51
29 Byåsen IL 2       2:46:13     +41:31  
  1. Lene Berg Hanssen 44:00 22 +3:17 44:00 22   +3:17  
  2. Helen Palmer 50:53 23 +13:11 1:34:53 22 0 +16:00 +12:43
  3. Rine Hanssen 1:11:20 41 +27:53 2:46:13 29 +7 +41:31 +25:31
30 Nydalens SK 3       2:47:24     +42:42  
  1. Ingvil Ahlsand 43:58 21 +3:15 43:58 21   +3:15  
  2. Frida Bakken Ulseth 1:08:09 42 +30:27 1:52:07 39 +18 +33:14 +29:59
  3. Maria Jonsson 55:17 19 +11:50 2:47:24 30 -9 +42:42 +9:28
31 Haugesund IL Orientering 1       2:47:25     +42:43  
  1. Lisbeth Voll 48:56 36 +8:13 48:56 36   +8:13  
  2. Kristina Voll 1:00:21 36 +22:39 1:49:17 35 -1 +30:24 +22:11
  3. Ingvild Paulsen Vie 58:08 26 +14:41 2:47:25 31 -4 +42:43 +12:19
32 Ås-NMBU Orientering 1       2:48:13     +43:31  
  1. Kaja Winsnes Nordhagen 43:41 14 +2:58 43:41 14   +2:58  
  2. Ina Catharina Storrønning 1:01:33 37 +23:51 1:45:14 32 +18 +26:21 +23:23
  3. Ingvild Maalen-Johansen 1:02:59 31 +19:32 2:48:13 32 0 +43:31 +17:10
33 IL BUL-Tromsø 1       2:48:51     +44:09  
  1. Arntraut Götsch 42:26 9 +1:43 42:26 9   +1:43  
  2. Tora Indregard 1:02:54 38 +25:12 1:45:20 33 +24 +26:27 +24:44
  3. Mathilde Korvald Skaare 1:03:31 34 +20:04 2:48:51 33 0 +44:09 +17:42
34 Sandnes IL (Rogaland) 1       2:51:29     +46:47  
  1. Sunniva Omdal 48:35 34 +7:52 48:35 34   +7:52  
  2. Marie Line Furland 56:22 31 +18:40 1:44:57 31 -3 +26:04 +18:12
  3. Marit Haavardsholm 1:06:32 36 +23:05 2:51:29 34 +3 +46:47 +20:43
35 IL Tyrving 3       2:56:19     +51:37  
  1. Åsa Franzen 48:50 35 +8:07 48:50 35   +8:07  
  2. Marianne Njåstein 56:52 33 +19:10 1:45:42 34 -1 +26:49 +18:42
  3. Karoline Andersen 1:10:37 40 +27:10 2:56:19 35 +1 +51:37 +24:48
36 NTNUI 4       2:58:54     +54:12  
  1. Camilla Öhman 56:48 41 +16:05 56:48 41   +16:05  
  2. Hildegunn Heggøy 55:16 30 +17:34 1:52:04 38 -3 +33:11 +17:06
  3. Ingvild Brekke 1:06:50 37 +23:23 2:58:54 36 -2 +54:12 +21:01
37 Freidig 2       3:02:38     +57:56  
  1. Dina Reitan 57:09 42 +16:26 57:09 42   +16:26  
  2. Oda Q Fossum 1:07:45 40 +30:03 2:04:54 42 0 +46:01 +29:35
  3. Gro Sandstad Eidsmo 57:44 24 +14:17 3:02:38 37 -5 +57:56 +11:55
38 Raumar Orientering 1       3:08:14     +1:03:32  
  1. Silje Ekroll Jahren 41:23 8 +0:40 41:23 8   +0:40  
  2. Anne Larsson Hovind 54:57 29 +17:15 1:36:20 23 +15 +17:27 +16:47
  3. Turid Kamstrup Hovind 1:31:54 47 +48:27 3:08:14 38 +15 +1:03:32 +46:05
39 Kongsberg OL 2       3:11:08     +1:06:26  
  1. Kjersti Tønnessen Bergstøl 1:01:30 48 +20:47 1:01:30 48   +20:47  
  2. Anne Willkommen Eiken 53:58 25 +16:16 1:55:28 40 -8 +36:35 +15:48
  3. Rikke Hjelseth Larsen 1:15:40 45 +32:13 3:11:08 39 -1 +1:06:26 +29:51
40 Modum OL 1       3:14:43     +1:10:01  
  1. Agnes Irene Longfjeld 48:57 37 +8:14 48:57 37   +8:14  
  2. Tine Hansen 1:21:49 49 +44:07 2:10:46 45 +8 +51:53 +43:39
  3. Heidi Mårtensson 1:03:57 35 +20:30 3:14:43 40 -5 +1:10:01 +18:08
41 Porsgrunn OL 2       3:16:07     +1:11:25  
  1. Camilla L. Rosenvold 57:19 44 +16:36 57:19 44   +16:36  
  2. Anna Meen 1:04:48 39 +27:06 2:02:07 41 -3 +43:14 +26:38
  3. Kjersti Adéla Westin 1:14:00 42 +30:33 3:16:07 41 0 +1:11:25 +28:11
42 Konnerud IL 1       3:17:35     +1:12:53  
  1. Thea Sildnes Baklid 59:29 47 +18:46 59:29 47   +18:46  
  2. Annette Bjørnås Krogstie 1:16:23 47 +38:41 2:15:52 47 0 +56:59 +38:13
  3. Maiken Økern Hågård 1:01:43 30 +18:16 3:17:35 42 -5 +1:12:53 +15:54
43 IL Tyrving 4       3:17:55     +1:13:13  
  1. Solveig Eline Berg 57:23 45 +16:40 57:23 45   +16:40  
  2. Synne Skjærstein 1:11:17 44 +33:35 2:08:40 43 -2 +49:47 +33:07
  3. Astrid Fiskum 1:09:15 38 +25:48 3:17:55 43 0 +1:13:13 +23:26
44 IL Gular 1       3:25:25     +1:20:43  
  1. Eli Fjellbirkeland Johannesen 57:24 46 +16:41 57:24 46   +16:41  
  2. Vibeke Øye 1:13:00 45 +35:18 2:10:24 44 -2 +51:31 +34:50
  3. Helen Martinsen 1:15:01 43 +31:34 3:25:25 44 0 +1:20:43 +29:12
45 NTNUI 5       3:35:09     +1:30:27  
  1. Karoline Dahl Fosby 1:14:52 51 +34:09 1:14:52 51   +34:09  
  2. Marte Hoff Hagen 1:20:48 48 +43:06 2:35:40 50 -1 +1:16:47 +42:38
  3. Ingeborg Ellegaard Melby 59:29 28 +16:02 3:35:09 45 -5 +1:30:27 +13:40
46 Røyken OL 1       3:36:08     +1:31:26  
  1. Line Drange Ruud 1:11:33 50 +30:50 1:11:33 50   +30:50  
  2. Sanna Antell 1:09:29 43 +31:47 2:21:02 48 -2 +1:02:09 +31:19
  3. Hege Holth Rekaa 1:15:06 44 +31:39 3:36:08 46 -2 +1:31:26 +29:17
47 OK Moss 1       3:38:25     +1:33:43  
  1. Aurora Gjølsjø 54:17 39 +13:34 54:17 39   +13:34  
  2. Johanne Bratland Tjernshaugen 57:23 34 +19:41 1:51:40 36 -3 +32:47 +19:13
  3. Selma Kristiansen 1:46:45 49 +1:03:18 3:38:25 47 +11 +1:33:43 +1:00:56
48 Bækkelagets SK 3       3:44:14     +1:39:32  
  1. Mariann Ulvestad 48:31 33 +7:48 48:31 33   +7:48  
  2. Louise Oram 52:36 24 +14:54 1:41:07 27 -6 +22:14 +14:26
  3. Elena Grand 2:03:07 51 +1:19:40 3:44:14 48 +21 +1:39:32 +1:17:18
49 Heming Orientering 1       4:03:08     +1:58:26  
  1. Sofie Skyttersæter Iversen 1:05:20 49 +24:37 1:05:20 49   +24:37  
  2. Rikke Skyttersæter Iversen 1:23:59 50 +46:17 2:29:19 49 0 +1:10:26 +45:49
  3. Pia Skyttersæter Iversen 1:33:49 48 +50:22 4:03:08 49 0 +1:58:26 +48:00
50 Steinkjer OK 1       4:04:48     +2:00:06  
  1. Kjersti Kvistad Dengerud 57:16 43 +16:33 57:16 43   +16:33  
  2. Vibeke Kvistad Dengerud 1:15:20 46 +37:38 2:12:36 46 +3 +53:43 +37:10
  3. Lina Kvitvang Benan 1:52:12 50 +1:08:45 4:04:48 50 +4 +2:00:06 +1:06:23
51 Halden SK 4       4:11:44     +2:07:02  
  1. Ane Sofie Næss Bjørgul 55:35 40 +14:52 55:35 40   +14:52  
  2. Elisabeth Brekke 1:50:07 51 +1:12:25 2:45:42 51 +11 +1:26:49 +1:11:57
  3. Hanna Lye Moum 1:26:02 46 +42:35 4:11:44 51 0 +2:07:02 +40:13
  NTNUI 6       diskvalifisert        
  1. Solveig Blandkjenn diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Maria Dahl Fosby diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. diskvalifisert     diskvalifisert        

H 17

87 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Halden SK 1       1:59:55        
  1. Eirik Kamstrup Hovind 41:30 12 +2:05 41:30 12   +2:05  
  2. Magne Dæhli 36:17 1   1:17:47 1 -11    
  3. Olav Lundanes 42:08 1   1:59:55 1 0    
2 Nydalens SK 1       2:03:00     +3:05  
  1. Anders Nordberg 39:29 3 +0:04 39:29 3   +0:04  
  2. Elias Jonsson 38:30 2 +2:13 1:17:59 2 -1 +0:12 +0:08
  3. Ralph Street 45:01 9 +2:53 2:03:00 2 0 +3:05 +2:53
3 Halden SK 2       2:03:06     +3:11  
  1. Håkon Raadal Bjørlo 39:25 1   39:25 1      
  2. Markus Holter 39:46 4 +3:29 1:19:11 3 +2 +1:24 +1:24
  3. Thomas Natvig Årstad 43:55 5 +1:47 2:03:06 3 0 +3:11 +1:47
4 IL Tyrving 1       2:03:17     +3:22  
  1. Torgeir Nørbech 39:25 1   39:25 1      
  2. Anders Tiltnes 40:28 8 +4:11 1:19:53 4 +3 +2:06 +2:06
  3. Bjørn Ekeberg 43:24 4 +1:16 2:03:17 4 0 +3:22 +1:16
5 Frol IL 1       2:03:56     +4:01  
  1. Ulf Forseth Indgaard 40:36 6 +1:11 40:36 6   +1:11  
  2. Yngve Skogstad 39:21 3 +3:04 1:19:57 5 -1 +2:10 +0:59
  3. Paul Sirum 43:59 6 +1:51 2:03:56 5 0 +4:01 +1:51
6 Varegg Fleridrett 1       2:07:02     +7:07  
  1. Morten Jarvis Westergård 43:11 21 +3:46 43:11 21   +3:46  
  2. Vegard Jarvis Westergård 41:14 13 +4:57 1:24:25 10 -11 +6:38 +2:52
  3. Håkon Jarvis Westergård 42:37 3 +0:29 2:07:02 6 -4 +7:07 +0:29
7 Lillomarka OL 1       2:07:06     +7:11  
  1. Matthew Speake 43:43 29 +4:18 43:43 29   +4:18  
  2. Nicholas Oskarsson 40:49 10 +4:32 1:24:32 12 -17 +6:45 +2:27
  3. Gaute Hallan Steiwer 42:34 2 +0:26 2:07:06 7 -5 +7:11 +0:26
8 NTNUI 1       2:07:27     +7:32  
  1. Rasmus Rørholt Theisen 40:42 8 +1:17 40:42 8   +1:17  
  2. Emil Granqvist 41:48 15 +5:31 1:22:30 8 0 +4:43 +3:26
  3. Jon Aukrust Osmoen 44:57 8 +2:49 2:07:27 8 0 +7:32 +2:49
9 Nydalens SK 2       2:07:40     +7:45  
  1. Lukas Liland 40:50 9 +1:25 40:50 9   +1:25  
  2. Håvard Haga 40:24 7 +4:07 1:21:14 7 -2 +3:27 +2:02
  3. Alan Cherry 46:26 14 +4:18 2:07:40 9 +2 +7:45 +4:18
10 Frol IL 2       2:10:56     +11:01  
  1. Carl Petter Lyngen 40:31 4 +1:06 40:31 4   +1:06  
  2. Martin Vister 39:57 5 +3:40 1:20:28 6 +2 +2:41 +1:35
  3. Jo Forseth Indgaard 50:28 25 +8:20 2:10:56 10 +4 +11:01 +8:20
11 Raumar Orientering 1       2:11:18     +11:23  
  1. Magnus Svingheim 46:59 37 +7:34 46:59 37   +7:34  
  2. Anders Haga 39:58 6 +3:41 1:26:57 16 -21 +9:10 +1:36
  3. Vetle Ruud Bråten 44:21 7 +2:13 2:11:18 11 -5 +11:23 +2:13
12 Fredrikstad SK 1       2:11:21     +11:26  
  1. Hans Petter Mathisen 44:10 34 +4:45 44:10 34   +4:45  
  2. Mattias Karlsson 41:15 14 +4:58 1:25:25 13 -21 +7:38 +2:53
  3. Håvard Lucasen 45:56 10 +3:48 2:11:21 12 -1 +11:26 +3:48
13 NTNUI 3       2:13:46     +13:51  
  1. Olai Stensland Lillevold 41:28 11 +2:03 41:28 11   +2:03  
  2. Elias T. Mølnvik 42:20 16 +6:03 1:23:48 9 -2 +6:01 +3:58
  3. Vegard Blomseth Johnsen 49:58 24 +7:50 2:13:46 13 +4 +13:51 +7:50
14 Fossum IF 1       2:15:05     +15:10  
  1. Einar Melsom 42:55 17 +3:30 42:55 17   +3:30  
  2. Emil Ahlbäck 42:31 17 +6:14 1:25:26 14 -3 +7:39 +4:09
  3. Erling Hjermstad 49:39 23 +7:31 2:15:05 14 0 +15:10 +7:31
15 Nydalens SK 3       2:15:20     +15:25  
  1. Bojan Blumenstein 41:26 10 +2:01 41:26 10   +2:01  
  2. Sverre Waaler Kaas 47:38 32 +11:21 1:29:04 21 +11 +11:17 +9:16
  3. Anders Vister 46:16 12 +4:08 2:15:20 15 -6 +15:25 +4:08
16 Asker Skiklubb 1       2:16:32     +16:37  
  1. Sander Arntzen 41:33 13 +2:08 41:33 13   +2:08  
  2. Henrik Fredriksen Aas 46:50 28 +10:33 1:28:23 19 +6 +10:36 +8:28
  3. Vegard Gulbrandsen 48:09 18 +6:01 2:16:32 16 -3 +16:37 +6:01
17 Fredrikstad SK 2       2:16:53     +16:58  
  1. Herman Ryen Martinsen 42:56 18 +3:31 42:56 18   +3:31  
  2. Christian Riddervold Kahrs 42:46 18 +6:29 1:25:42 15 -3 +7:55 +4:24
  3. Audun Bjerkreim Nilsen 51:11 28 +9:03 2:16:53 17 +2 +16:58 +9:03
18 Konnerud IL 1       2:16:54     +16:59  
  1. Aslak Heimdal 48:10 45 +8:45 48:10 45   +8:45  
  2. Jørgen Baklid 41:08 12 +4:51 1:29:18 22 -23 +11:31 +2:46
  3. Audun Heimdal 47:36 15 +5:28 2:16:54 18 -4 +16:59 +5:28
19 Kristiansand OK 1       2:18:02     +18:07  
  1. Håvard Irgens 49:28 51 +10:03 49:28 51   +10:03  
  2. Gaute Friestad 40:39 9 +4:22 1:30:07 26 -25 +12:20 +2:17
  3. Vegard Danielsen 47:55 17 +5:47 2:18:02 19 -7 +18:07 +5:47
20 Fredrikstad SK 3       2:19:37     +19:42  
  1. Andreas Høye 43:34 27 +4:09 43:34 27   +4:09  
  2. Sindre Østhagen 40:52 11 +4:35 1:24:26 11 -16 +6:39 +2:30
  3. Henrik Ottesen 55:11 43 +13:03 2:19:37 20 +9 +19:42 +13:03
21 Halden SK 3       2:20:01     +20:06  
  1. Espen Nordbrøden Fiskum 42:53 16 +3:28 42:53 16   +3:28  
  2. Peter Nordbrøden 50:47 44 +14:30 1:33:40 31 +15 +15:53 +12:25
  3. Emil Wingstedt 46:21 13 +4:13 2:20:01 21 -10 +20:06 +4:13
22 OL Trollelg 1       2:20:03     +20:08  
  1. Trond Einar Moen Pedersli 41:36 14 +2:11 41:36 14   +2:11  
  2. Jan Schmid 50:47 44 +14:30 1:32:23 28 +14 +14:36 +12:25
  3. Andreas Sølberg 47:40 16 +5:32 2:20:03 22 -6 +20:08 +5:32
23 Emblem IL 1       2:20:11     +20:16  
  1. Asgeir Bakken Rognstad 43:44 30 +4:19 43:44 30   +4:19  
  2. Erlend Nilsen Sandnes 44:10 20 +7:53 1:27:54 17 -13 +10:07 +5:48
  3. Kristian Nilsen Sandnes 52:17 32 +10:09 2:20:11 23 +6 +20:16 +10:09
24 Kristiansand OK 2       2:21:00     +21:05  
  1. Marius Aurebekk 46:05 35 +6:40 46:05 35   +6:40  
  2. Sebastian Daland 44:01 19 +7:44 1:30:06 25 -10 +12:19 +5:39
  3. Johannes Bakke Aashamar 50:54 26 +8:46 2:21:00 24 -1 +21:05 +8:46
25 NTNUI 2       2:21:12     +21:17  
  1. Anders Felde Olaussen 43:13 22 +3:48 43:13 22   +3:48  
  2. Jonas Madslien Bakken 49:14 39 +12:57 1:32:27 29 +7 +14:40 +10:52
  3. Sindre Østgulen Deisz 48:45 20 +6:37 2:21:12 25 -4 +21:17 +6:37
26 Bækkelagets SK 1       2:21:19     +21:24  
  1. Karl Fremstad 47:18 38 +7:53 47:18 38   +7:53  
  2. Rune Olsen 47:48 34 +11:31 1:35:06 34 -4 +17:19 +9:26
  3. Øystein Kvaal Østerbø 46:13 11 +4:05 2:21:19 26 -8 +21:24 +4:05
27 Frol IL 3       2:21:37     +21:42  
  1. Stian Sundsvik 40:32 5 +1:07 40:32 5   +1:07  
  2. Lars Sandstad Skjeset 48:00 35 +11:43 1:28:32 20 +15 +10:45 +9:38
  3. Andreas Svingheim Magerøy 53:05 34 +10:57 2:21:37 27 +7 +21:42 +10:57
28 Oppsal Orientering 1       2:22:56     +23:01  
  1. Kristoffer Fiane Pedersen 43:27 24 +4:02 43:27 24   +4:02  
  2. Sigve Vågsnes 46:04 26 +9:47 1:29:31 24 0 +11:44 +7:42
  3. Olav Johannes Deelstra 53:25 36 +11:17 2:22:56 28 +4 +23:01 +11:17
29 Freidig 2       2:23:16     +23:21  
  1. Mats Eidsmo 43:36 28 +4:11 43:36 28   +4:11  
  2. Oscar Lyngen 45:53 24 +9:36 1:29:29 23 -5 +11:42 +7:31
  3. Mattis Holt 53:47 37 +11:39 2:23:16 29 +6 +23:21 +11:39
30 Varegg Fleridrett 2       2:23:29     +23:34  
  1. Per Harald Löfgren Johansen 47:28 43 +8:03 47:28 43   +8:03  
  2. Vyacheslav Mukhidinov 47:35 30 +11:18 1:35:03 33 -10 +17:16 +9:13
  3. Oskar Røen 48:26 19 +6:18 2:23:29 30 -3 +23:34 +6:18
31 NTNUI 6       2:24:25     +24:30  
  1. Henrik Upsal 49:30 52 +10:05 49:30 52   +10:05  
  2. Harald Kalager 45:37 22 +9:20 1:35:07 35 -17 +17:20 +7:15
  3. Bjørn Lundanes 49:18 22 +7:10 2:24:25 31 -4 +24:30 +7:10
32 Søgne og Songdalen OK 1       2:24:44     +24:49  
  1. Kjell Erik Røisland 44:07 32 +4:42 44:07 32   +4:42  
  2. Jarl Magnus Berge 46:26 27 +10:09 1:30:33 27 -5 +12:46 +8:04
  3. Leiv-Terje Arnevik 54:11 40 +12:03 2:24:44 32 +5 +24:49 +12:03
33 Fossum IF 2       2:26:28     +26:33  
  1. Erik Hæstad Bjørnstad 40:36 6 +1:11 40:36 6   +1:11  
  2. Oskar Størmer 47:22 29 +11:05 1:27:58 18 +12 +10:11 +9:00
  3. Øyvind Hjermstad 58:30 51 +16:22 2:26:28 33 +15 +26:33 +16:22
34 Heming Orientering 1       2:31:05     +31:10  
  1. Harald Astrup Arnesen 49:27 50 +10:02 49:27 50   +10:02  
  2. Bjørn Anders Flågen 52:23 49 +16:06 1:41:50 48 -2 +24:03 +14:01
  3. Ulrik Astrup Arnesen 49:15 21 +7:07 2:31:05 34 -14 +31:10 +7:07
35 IL Leik 1       2:31:11     +31:16  
  1. Jonas Unsgård 47:28 43 +8:03 47:28 43   +8:03  
  2. Ola Keiserås 50:36 41 +14:19 1:38:04 42 -1 +20:17 +12:14
  3. Oskar Andrén 53:07 35 +10:59 2:31:11 35 -7 +31:16 +10:59
36 Bækkelagets SK 3       2:31:19     +31:24  
  1. Mathias Nipen 47:27 42 +8:02 47:27 42   +8:02  
  2. Thomas Nipen 48:34 36 +12:17 1:36:01 37 -5 +18:14 +10:12
  3. Felix Breitschädel 55:18 44 +13:10 2:31:19 36 -1 +31:24 +13:10
37 Løten o-lag 1       2:31:26     +31:31  
  1. Marius Øie 47:19 40 +7:54 47:19 40   +7:54  
  2. Yngve Volden 45:43 23 +9:26 1:33:02 30 -10 +15:15 +7:21
  3. Ove Antvord Haugereid 58:24 50 +16:16 2:31:26 37 +7 +31:31 +16:16
38 Bækkelagets SK 2       2:31:30     +31:35  
  1. Magne Jutulstad 43:47 31 +4:22 43:47 31   +4:22  
  2. Martin Schälli 53:50 51 +17:33 1:37:37 41 +10 +19:50 +15:28
  3. Håvard Myhre 53:53 38 +11:45 2:31:30 38 -3 +31:35 +11:45
39 Kristiansand OK 3       2:31:51     +31:56  
  1. Matias H. Hanisch 49:09 46 +9:44 49:09 46   +9:44  
  2. Marianne Andersen 46:02 25 +9:45 1:35:11 36 -10 +17:24 +7:40
  3. Morten Jørgensen 56:40 49 +14:32 2:31:51 39 +3 +31:56 +14:32
40 Freidig 1       2:32:19     +32:24  
  1. Håvard Eidsmo 42:56 18 +3:31 42:56 18   +3:31  
  2. Oskar Spets Storhov 57:22 61 +21:05 1:40:18 45 +27 +22:31 +19:00
  3. Sindre Johannessen 52:01 30 +9:53 2:32:19 40 -5 +32:24 +9:53
41 Fossum IF 3       2:33:17     +33:22  
  1. Oscar Hæstad Bjørnstad 49:24 49 +9:59 49:24 49   +9:59  
  2. Styrk Hundseid Kamsvåg 47:43 33 +11:26 1:37:07 40 -9 +19:20 +9:21
  3. Martin Borge Heir 56:10 48 +14:02 2:33:17 41 +1 +33:22 +14:02
42 IL Tyrving 2       2:33:43     +33:48  
  1. Espen Jakobsen 42:36 15 +3:11 42:36 15   +3:11  
  2. Emil Jönsson 59:15 65 +22:58 1:41:51 49 +34 +24:04 +20:53
  3. Jim Øystein Nybråten 51:52 29 +9:44 2:33:43 42 -7 +33:48 +9:44
43 Halden SK 4       2:34:02     +34:07  
  1. Niels Christian Hellerud 43:32 26 +4:07 43:32 26   +4:07  
  2. Erlend Brendstuen 55:22 55 +19:05 1:38:54 43 +17 +21:07 +17:00
  3. Olav Milian Schmitt Gran 55:08 42 +13:00 2:34:02 43 0 +34:07 +13:00
44 OL Trollelg 2       2:35:08     +35:13  
  1. Anders Haugskott 43:09 20 +3:44 43:09 20   +3:44  
  2. Tommy Schmid 57:49 62 +21:32 1:40:58 46 +26 +23:11 +19:27
  3. Olav Andreas Remmen 54:10 39 +12:02 2:35:08 44 -2 +35:13 +12:02
45 Asker Skiklubb 2       2:36:41     +36:46  
  1. Erling Sommerfeldt 52:43 61 +13:18 52:43 61   +13:18  
  2. Johan Teodor Westly 48:38 37 +12:21 1:41:21 47 -14 +23:34 +10:16
  3. Per Clemet Wisløff 55:20 45 +13:12 2:36:41 45 -2 +36:46 +13:12
46 Porsgrunn OL 1       2:36:48     +36:53  
  1. Alexander Repstad Storemyr 53:22 63 +13:57 53:22 63   +13:57  
  2. Håkon Kornmo 50:43 42 +14:26 1:44:05 52 -11 +26:18 +12:21
  3. Thore Kornmo 52:43 33 +10:35 2:36:48 46 -6 +36:53 +10:35
47 Nydalens SK 4       2:37:02     +37:07  
  1. Halvor Saunes 54:06 64 +14:41 54:06 64   +14:41  
  2. Jørgen Wulfsberg 50:46 43 +14:29 1:44:52 55 -9 +27:05 +12:24
  3. Sindre Rønning 52:10 31 +10:02 2:37:02 47 -8 +37:07 +10:02
48 Oppsal Orientering 2       2:37:03     +37:08  
  1. Jan Andreas Edstrøm 47:22 41 +7:57 47:22 41   +7:57  
  2. Thor Mella 49:31 40 +13:14 1:36:53 38 -3 +19:06 +11:09
  3. Ola Marius Pedersen 1:00:10 54 +18:02 2:37:03 48 +10 +37:08 +18:02
49 Kongsberg OL 1       2:40:32     +40:37  
  1. Mathias Drage 51:23 60 +11:58 51:23 60   +11:58  
  2. Damien Renard 45:34 21 +9:17 1:36:57 39 -21 +19:10 +7:12
  3. Tord Strand 1:03:35 58 +21:27 2:40:32 49 +10 +40:37 +21:27
50 NTNUI 5       2:42:55     +43:00  
  1. Gustav Fiskum 1:00:25 75 +21:00 1:00:25 75   +21:00  
  2. Erik Gustafson 51:26 47 +15:09 1:51:51 64 -11 +34:04 +13:04
  3. Simen Eid Nielsen 51:04 27 +8:56 2:42:55 50 -14 +43:00 +8:56
51 NTNUI 7       2:45:22     +45:27  
  1. Håkon Fruseth Christiansen 43:15 23 +3:50 43:15 23   +3:50  
  2. Håvard Mo Vaadal 1:01:37 71 +25:20 1:44:52 55 +32 +27:05 +23:15
  3. Jakob Kalvig Skogan 1:00:30 56 +18:22 2:45:22 51 -4 +45:27 +18:22
52 Fredrikstad SK 4       2:46:28     +46:33  
  1. Espen Danevad 50:04 55 +10:39 50:04 55   +10:39  
  2. Per Olaussen 49:07 38 +12:50 1:39:11 44 -11 +21:24 +10:45
  3. Håvard Berget 1:07:17 61 +25:09 2:46:28 52 +8 +46:33 +25:09
53 Freidig 3       2:47:04     +47:09  
  1. Kristian Fredrik Lynum 58:09 71 +18:44 58:09 71   +18:44  
  2. Adrian Opheim 54:17 52 +18:00 1:52:26 65 -6 +34:39 +15:55
  3. Tomas Eidsmo 54:38 41 +12:30 2:47:04 53 -12 +47:09 +12:30
54 Nydalens SK 5       2:49:50     +49:55  
  1. Mikal Brastad Larsen 47:18 38 +7:53 47:18 38   +7:53  
  2. Sondre Ruud Bråten 54:45 53 +18:28 1:42:03 50 +12 +24:16 +16:23
  3. Sander H. Rogndokken 1:07:47 63 +25:39 2:49:50 54 +4 +49:55 +25:39
55 Asker Skiklubb 3       2:50:02     +50:07  
  1. Trygve Myhr 57:59 67 +18:34 57:59 67   +18:34  
  2. Axel Hoveid 51:30 48 +15:13 1:49:29 61 -6 +31:42 +13:08
  3. Per Wiréhn 1:00:33 57 +18:25 2:50:02 55 -6 +50:07 +18:25
56 Indre Østfold OK 1       2:50:25     +50:30  
  1. Bjørn Erik Glomsrud 49:19 48 +9:54 49:19 48   +9:54  
  2. Håkon Gjerde 54:50 54 +18:33 1:44:09 54 +6 +26:22 +16:28
  3. Thomas Bedin 1:06:16 60 +24:08 2:50:25 56 +2 +50:30 +24:08
57 Varegg Fleridrett 3       2:51:13     +51:18  
  1. Kristian Rykkje 59:23 74 +19:58 59:23 74   +19:58  
  2. Stian Rykkje 55:54 56 +19:37 1:55:17 68 -6 +37:30 +17:32
  3. Markus Kjærner-Semb 55:56 46 +13:48 2:51:13 57 -11 +51:18 +13:48
58 Kristiansand OK 4       2:53:00     +53:05  
  1. Kristian Pytten 46:06 36 +6:41 46:06 36   +6:41  
  2. Holger Hott 47:36 31 +11:19 1:33:42 32 -4 +15:55 +9:14
  3. Jan Blandkjenn 1:19:18 74 +37:10 2:53:00 58 +26 +53:05 +37:10
59 IL Gular 1       2:54:32     +54:37  
  1. Rune Nygaard 44:09 33 +4:44 44:09 33   +4:44  
  2. Eyvind Kjellevold Malde 59:59 69 +23:42 1:44:08 53 +20 +26:21 +21:37
  3. Scott Juvik 1:10:24 67 +28:16 2:54:32 59 +6 +54:37 +28:16
60 Oppsal Orientering 3       2:54:43     +54:48  
  1. Bent Erik Skaug 50:45 56 +11:20 50:45 56   +11:20  
  2. Ludvig Rødnes 1:03:34 73 +27:17 1:54:19 67 +11 +36:32 +25:12
  3. Erik Persson 1:00:24 55 +18:16 2:54:43 60 -7 +54:48 +18:16
61 Lillomarka OL 2       2:54:49     +54:54  
  1. Jens Johan Brekke 50:03 54 +10:38 50:03 54   +10:38  
  2. Elias Skjolden Sørensen 57:03 60 +20:46 1:47:06 58 +4 +29:19 +18:41
  3. Kristian Markhus Brekke 1:07:43 62 +25:35 2:54:49 61 +3 +54:54 +25:35
62 Bø OL 1       2:54:54     +54:59  
  1. Lars Steinar Hefre 50:52 57 +11:27 50:52 57   +11:27  
  2. Sigve Botnen 1:04:40 75 +28:23 1:55:32 69 +12 +37:45 +26:18
  3. Dag Steinar Ragvin 59:22 52 +17:14 2:54:54 62 -7 +54:59 +17:14
63 Kongsberg OL 2       2:56:05     +56:10  
  1. Håkon Lund 51:06 58 +11:41 51:06 58   +11:41  
  2. Sølve Drage 1:05:09 76 +28:52 1:56:15 70 +12 +38:28 +26:47
  3. Trygve Heggedal 59:50 53 +17:42 2:56:05 63 -7 +56:10 +17:42
64 Oppsal Orientering 4       2:56:18     +56:23  
  1. Are Wigaard 50:02 53 +10:37 50:02 53   +10:37  
  2. Lavran Thorstensen 57:01 59 +20:44 1:47:03 57 +4 +29:16 +18:39
  3. Ole Martin Edstrøm 1:09:15 64 +27:07 2:56:18 64 +7 +56:23 +27:07
65 Fossum IF 4       2:56:38     +56:43  
  1. Emil Størmer 57:49 66 +18:24 57:49 66   +18:24  
  2. Peter Gisholt 1:02:50 72 +26:33 2:00:39 74 +8 +42:52 +24:28
  3. Leif Størmer 55:59 47 +13:51 2:56:38 65 -9 +56:43 +13:51
66 IL Tyrving 4       2:58:05     +58:10  
  1. Gunnar A Fiskum 51:21 59 +11:56 51:21 59   +11:56  
  2. Are Kristiansen 56:23 58 +20:06 1:47:44 59 0 +29:57 +18:01
  3. Bjørn Tore Mathisen 1:10:21 66 +28:13 2:58:05 66 +7 +58:10 +28:13
67 OK Moss 1       3:01:13     +1:01:18  
  1. Tore Bjørnerød 53:08 62 +13:43 53:08 62   +13:43  
  2. Henning Bratland Carlsen 58:07 63 +21:50 1:51:15 63 +1 +33:28 +19:45
  3. Torgeir Snilsberg 1:09:58 65 +27:50 3:01:13 67 +4 +1:01:18 +27:50
68 Mo OK 1       3:01:30     +1:01:35  
  1. Even-Johan Kaspersen 43:31 25 +4:06 43:31 25   +4:06  
  2. Lars Solli 59:28 66 +23:11 1:42:59 51 +26 +25:12 +21:06
  3. Håvard Rokkan 1:18:31 73 +36:23 3:01:30 68 +17 +1:01:35 +36:23
69 Vang OL 1       3:06:47     +1:06:52  
  1. Even Lindaas 58:02 68 +18:37 58:02 68   +18:37  
  2. Sverre Narum 1:04:28 74 +28:11 2:02:30 75 +7 +44:43 +26:06
  3. Njaal Ellegaard Melby 1:04:17 59 +22:09 3:06:47 69 -6 +1:06:52 +22:09
70 Asker Skiklubb 4       3:09:45     +1:09:50  
  1. Bjørnar Løvli 58:04 69 +18:39 58:04 69   +18:39  
  2. Eivind Øfsthus Gravir 55:55 57 +19:38 1:53:59 66 -3 +36:12 +17:33
  3. Tommy Jauhojärvi 1:15:46 72 +33:38 3:09:45 70 +4 +1:09:50 +33:38
71 Sturla, IF 1       3:09:53     +1:09:58  
  1. Ole Jørgen Bogen Arenth 58:08 70 +18:43 58:08 70   +18:43  
  2. Sturla Frydenlund 59:52 68 +23:35 1:58:00 72 +2 +40:13 +21:30
  3. Tibor Vári 1:11:53 68 +29:45 3:09:53 71 -1 +1:09:58 +29:45
72 Larvik OK 1       3:10:24     +1:10:29  
  1. Tobias Kristensen 49:13 47 +9:48 49:13 47   +9:48  
  2. Jørgen Frøyd 59:42 67 +23:25 1:48:55 60 +13 +31:08 +21:20
  3. Anders Bjørningstad Kristoffersen 1:21:29 75 +39:21 3:10:24 72 +12 +1:10:29 +39:21
73 Porsgrunn OL 2       3:11:21     +1:11:26  
  1. Dag Ausen 55:56 65 +16:31 55:56 65   +16:31  
  2. Kjell Westin 1:01:15 70 +24:58 1:57:11 71 +6 +39:24 +22:53
  3. Hans Christian Meen 1:14:10 70 +32:02 3:11:21 73 +2 +1:11:26 +32:02
74 Lillomarka OL 3       3:17:17     +1:17:22  
  1. Brynjar Fredheim 58:21 73 +18:56 58:21 73   +18:56  
  2. Arne Dybdahl 1:06:44 77 +30:27 2:05:05 76 +3 +47:18 +28:22
  3. Vidar Benjaminsen 1:12:12 69 +30:04 3:17:17 74 -2 +1:17:22 +30:04
75 OK Moss 3       3:20:51     +1:20:56  
  1. Hallvard Koren 1:12:41 77 +33:16 1:12:41 77   +33:16  
  2. Øystein Olsen 53:10 50 +16:53 2:05:51 77 0 +48:04 +14:48
  3. Thomas Tubbehaugen 1:15:00 71 +32:52 3:20:51 75 -2 +1:20:56 +32:52
76 OK Moss 2       3:22:15     +1:22:20  
  1. Øyvind Løken 1:00:30 76 +21:05 1:00:30 76   +21:05  
  2. Thomas Roskifte 58:26 64 +22:09 1:58:56 73 -3 +41:09 +20:04
  3. Erik Rytter Jakobsen 1:23:19 76 +41:11 3:22:15 76 +3 +1:22:20 +41:11
77 Bodø og Omegn IF Orientering 1       3:29:11     +1:29:16  
  1. Trygve Kongsbakk 58:09 71 +18:44 58:09 71   +18:44  
  2. Espen Samuelsen Skiri 51:21 46 +15:04 1:49:30 62 -9 +31:43 +12:59
  3. Torkel Irgens 1:39:41 77 +57:33 3:29:11 77 +15 +1:29:16 +57:33
78 OL Tønsberg og omegn 1       3:09:47     +1:09:52  
  1. Mathias Gløersen 1:10:36 81 +31:11 1:10:36 81   +31:11  
  2. Trym B Island 1:00:55 78 +24:38 2:11:31 78 -3 +53:44 +22:33
  3. Øystein Fruseth Christiansen 58:16 78 +16:08 3:09:47 78 0 +1:09:52 +16:08
79 Nydalens SK 6       3:43:19     +1:43:24  
  1. Torstein Hole 1:08:55 80 +29:30 1:08:55 80   +29:30  
  2. Børge Pedersen 1:26:29 81 +50:12 2:35:24 81 +1 +1:17:37 +48:07
  3. Kyongsa Ri 1:07:55 79 +25:47 3:43:19 79 -2 +1:43:24 +25:47
80 Raumar Orientering 2       3:58:16     +1:58:21  
  1. Ståle Sønsterudbråten 58:35 79 +19:10 58:35 79   +19:10  
  2. Robin Larsson 1:14:01 80 +37:44 2:12:36 79 0 +54:49 +35:39
  3. Tron Erik Hovind 1:45:40 81 +1:03:32 3:58:16 80 +1 +1:58:21 +1:03:32
81 Vang OL 2       4:11:31     +2:11:36  
  1. Jostein Svaland Dale 54:11 78 +14:46 54:11 78   +14:46  
  2. Fredrik Sveen 1:58:45 82 +1:22:28 2:52:56 82 +4 +1:35:09 +1:20:23
  3. Ole Johan Bråten 1:18:35 80 +36:27 4:11:31 81 -1 +2:11:36 +36:27
82 NTNUI 8       4:21:00     +2:21:05  
  1. Arne Johannes Løkken 1:15:09 82 +35:44 1:15:09 82   +35:44  
  2. Peter Martinus Freyborg Uran 1:11:57 79 +35:40 2:27:06 80 -2 +1:09:19 +33:35
  3. Espen Stornes 1:53:54 82 +1:11:46 4:21:00 82 +2 +2:21:05 +1:11:46
  Bækkelagets SK 4       diskvalifisert        
  1. Eirik Watterdal diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Raphael Ferrand diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Kristian Ruud diskvalifisert     diskvalifisert        
  Emblem IL 2       diskvalifisert        
  1. Kjetil Okkenhaug diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Ingrid Lundanes diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Markus Glad diskvalifisert     diskvalifisert        
  IL Tyrving 3       diskvalifisert        
  1. Vegard Ruttenborg diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Mathias Stensland Lillevold diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Torbjørn Sagberg diskvalifisert     diskvalifisert        
  Skien OK 1       diskvalifisert        
  1. Gisle Nysæter diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Skjalg Nysæter diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Frode Nysæter diskvalifisert     diskvalifisert        
  NTNUI 4       brutt        
  1. Henry McNulty brutt     brutt        
  2. Sverre Turter Sandvold brutt     brutt        
  3. Lars Owren brutt     brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +