Resultater NM Stafett Junior 2015



Resultater NM Stafett Junior
Jessheim, Akershus - 20. september 2015

Arrangementstype: Orientering

D17-20

34 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Byåsen IL 1       1:47:26        
  1. Emma Arnesen 33:50 9 +1:17 33:50 9   +1:17  
  2. Ragnhild Eide 33:50 1   1:07:40 1 -8    
  3. Ingeborg Eide 39:46 2 +0:58 1:47:26 1 0   0:00
2 Fossum IF 1       1:48:20     +0:54  
  1. Tonje Vassend 33:25 6 +0:52 33:25 6   +0:52  
  2. Ragnhild Hjermstad 35:03 4 +1:13 1:08:28 3 -3 +0:48 -0:04
  3. Sigrid Alexandersen 39:52 3 +1:04 1:48:20 2 -1 +0:54 +0:06
3 Nydalens SK 1       1:50:16     +2:50  
  1. Ingvil Ahlsand 33:40 8 +1:07 33:40 8   +1:07  
  2. Ingeborg Ellegaard Melby 36:05 7 +2:15 1:09:45 5 -3 +2:05 +0:58
  3. Anine Ahlsand 40:31 5 +1:43 1:50:16 3 -2 +2:50 +0:45
4 Fredrikstad SK 1       1:51:53     +4:27  
  1. Kristin Ottesen 36:23 21 +3:50 36:23 21   +3:50  
  2. Mia Mathisen Bekhus 36:42 8 +2:52 1:13:05 9 -12 +5:25 +1:35
  3. Marie Olaussen 38:48 1   1:51:53 4 -5 +4:27  
5 Freidig 1       1:56:29     +9:03  
  1. Malin Sandstad 35:30 15 +2:57 35:30 15   +2:57  
  2. Frida Sæther 34:10 2 +0:20 1:09:40 4 -11 +2:00 -0:57
  3. Karen Oline Kolstad 46:49 13 +8:01 1:56:29 5 +1 +9:03 +7:03
6 Ås-NMBU Orientering 1       1:56:49     +9:23  
  1. Rannveig W.Nordhagen 36:00 17 +3:27 36:00 17   +3:27  
  2. Ingrid Disch Løset 38:49 14 +4:59 1:14:49 12 -5 +7:09 +3:42
  3. Kaja Winsnes Nordhagen 42:00 6 +3:12 1:56:49 6 -6 +9:23 +2:14
7 Halden SK 1       1:56:56     +9:30  
  1. Idun Kristine Felde Olaussen 36:08 18 +3:35 36:08 18   +3:35  
  2. Nina Asheim Birkeland 35:26 6 +1:36 1:11:34 8 -10 +3:54 +0:19
  3. Gina Granstedt 45:22 11 +6:34 1:56:56 7 -1 +9:30 +5:36
8 Sandnes IL (Rogaland) 1       1:57:05     +9:39  
  1. Marie Line Furland 36:20 19 +3:47 36:20 19   +3:47  
  2. Hannah Malmei 37:36 10 +3:46 1:13:56 10 -9 +6:16 +2:29
  3. Vilde Malmei 43:09 9 +4:21 1:57:05 8 -2 +9:39 +3:23
9 Kongsberg OL 1       1:57:12     +9:46  
  1. Anne Willkommen Eiken 33:50 9 +1:17 33:50 9   +1:17  
  2. Siri Moholth 37:39 11 +3:49 1:11:29 7 -2 +3:49 +2:32
  3. Åsne Skram Trømborg 45:43 12 +6:55 1:57:12 9 +2 +9:46 +5:57
10 Hamar OK 1       1:57:48     +10:22  
  1. Anine Lome 32:54 3 +0:21 32:54 3   +0:21  
  2. Sigrid Bjørgen 36:51 9 +3:01 1:09:45 5 +2 +2:05 +1:44
  3. Dorte Narum 48:03 14 +9:15 1:57:48 10 +5 +10:22 +8:17
11 Sandefjord OK 1       1:57:58     +10:32  
  1. Signe Bredholt Jørgensen 34:04 12 +1:31 34:04 12   +1:31  
  2. Ella Arentz Hagen 41:04 17 +7:14 1:15:08 15 +3 +7:28 +5:57
  3. Maria Prestbøen 42:50 7 +4:02 1:57:58 11 -4 +10:32 +3:04
12 Asker Skiklubb 1       2:00:08     +12:42  
  1. Ingrid Gulbrandsen 33:08 5 +0:35 33:08 5   +0:35  
  2. Synne Strand 35:16 5 +1:26 1:08:24 2 -3 +0:44 +0:09
  3. Tilla Farnes Hennum 51:44 18 +12:56 2:00:08 12 +10 +12:42 +11:58
13 Lillomarka OL 1       2:00:32     +13:06  
  1. Ingvild C. Fleisje 42:10 28 +9:37 42:10 28   +9:37  
  2. Ingvild Wang 37:53 12 +4:03 1:20:03 22 -6 +12:23 +2:46
  3. Andrine Benjaminsen 40:29 4 +1:41 2:00:32 13 -9 +13:06 +0:43
14 Vegårshei IL 1       2:07:03     +19:37  
  1. Julie Nærestad 33:33 7 +1:00 33:33 7   +1:00  
  2. Karine Vestøl 50:24 28 +16:34 1:23:57 24 +17 +16:17 +15:17
  3. Synnøve Bråten 43:06 8 +4:18 2:07:03 14 -10 +19:37 +3:20
15 Sandnes IL (Rogaland) 2       2:07:35     +20:09  
  1. Sunniva Omdal 38:24 23 +5:51 38:24 23   +5:51  
  2. Marthe Svihus 39:07 15 +5:17 1:17:31 17 -6 +9:51 +4:00
  3. Helene Omdal 50:04 17 +11:16 2:07:35 15 -2 +20:09 +10:18
16 OL Trollelg 1       2:10:03     +22:37  
  1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno 33:57 11 +1:24 33:57 11   +1:24  
  2. Line Sølberg 43:44 22 +9:54 1:17:41 18 +7 +10:01 +8:37
  3. Sigrid Merete Moen Pedersli 52:22 19 +13:34 2:10:03 16 -2 +22:37 +12:36
17 IL Tyrving 1       2:10:12     +22:46  
  1. Synne Flatebakken 48:15 30 +15:42 48:15 30   +15:42  
  2. Astrid Fiskum 38:23 13 +4:33 1:26:38 26 -4 +18:58 +3:16
  3. Oda Sikkeland 43:34 10 +4:46 2:10:12 17 -9 +22:46 +3:48
18 Frol IL 1       2:10:18     +22:52  
  1. Eirin Svanøe-Hafstad 33:03 4 +0:30 33:03 4   +0:30  
  2. Kajsa Stina Sandstad 41:47 18 +7:57 1:14:50 13 +9 +7:10 +6:40
  3. Maren Grande 55:28 23 +16:40 2:10:18 18 +5 +22:52 +15:42
19 Stjørdals-Blink Orientering 1       2:10:21     +22:55  
  1. Maiken Økern Hågård 36:24 22 +3:51 36:24 22   +3:51  
  2. Sigrid Wanvik Haugen 44:08 23 +10:18 1:20:32 23 +1 +12:52 +9:01
  3. Ane Nielsen Solberg 49:49 16 +11:01 2:10:21 19 -4 +22:55 +10:03
20 Kongsberg OL 2       2:10:28     +23:02  
  1. Aurora Moholth 34:16 13 +1:43 34:16 13   +1:43  
  2. Rikke Hjelseth Larsen 40:27 16 +6:37 1:14:43 11 -2 +7:03 +5:20
  3. Idunn Haavengen 55:45 24 +16:57 2:10:28 20 +9 +23:02 +15:59
21 Halden SK 2       2:10:31     +23:05  
  1. Nora Torgersen 35:37 16 +3:04 35:37 16   +3:04  
  2. Karoline Aune 42:13 20 +8:23 1:17:50 19 +3 +10:10 +7:06
  3. Synne Malene Brække 52:41 20 +13:53 2:10:31 21 +2 +23:05 +12:55
22 Asker Skiklubb 2       2:12:11     +24:45  
  1. Nora Synnøve Woxholth 34:29 14 +1:56 34:29 14   +1:56  
  2. Silje Arntzen 42:37 21 +8:47 1:17:06 16 +2 +9:26 +7:30
  3. Margrethe Wisløff 55:05 22 +16:17 2:12:11 22 +6 +24:45 +15:19
23 Emblem IL 1       2:16:04     +28:38  
  1. Vilde Årøen Lykke 36:21 20 +3:48 36:21 20   +3:48  
  2. Martha Skogeng Reiten 50:54 31 +17:04 1:27:15 27 +7 +19:35 +15:47
  3. Ingrid Lundanes 48:49 15 +10:01 2:16:04 23 -4 +28:38 +9:03
24 Fet OL 1       2:16:50     +29:24  
  1. Åshild Faller Råheim 32:33 1   32:33 1      
  2. Ingrid Aaslund 47:05 26 +13:15 1:19:38 21 +20 +11:58 +11:58
  3. Marthe Ramstad 57:12 25 +18:24 2:16:50 24 +3 +29:24 +17:26
25 Porsgrunn OL 1       2:19:38     +32:12  
  1. Kristine Ausen 39:08 25 +6:35 39:08 25   +6:35  
  2. Camilla L. Rosenvold 46:40 25 +12:50 1:25:48 25 0 +18:08 +11:33
  3. Emilie Westin 53:50 21 +15:02 2:19:38 25 0 +32:12 +14:04
26 Raumar Orientering 1       2:20:03     +32:37  
  1. Tiril Ruud Bråten 43:26 29 +10:53 43:26 29   +10:53  
  2. Karoline Sønsterudbråten 34:43 3 +0:53 1:18:09 20 -9 +10:29 -0:24
  3. Synne Eide Rapp 1:01:54 27 +23:06 2:20:03 26 +6 +32:37 +22:08
27 Heming Orientering 1       2:26:38     +39:12  
  1. Martine Engebretsen 32:51 2 +0:18 32:51 2   +0:18  
  2. Sofie Skyttersæter Iversen 41:59 19 +8:09 1:14:50 13 +11 +7:10 +6:52
  3. Hedvig Vollset 1:11:48 30 +33:00 2:26:38 27 +14 +39:12 +32:02
28 Konnerud IL 1       2:38:43     +51:17  
  1. Solveig Hernandez Vråle 39:10 26 +6:37 39:10 26   +6:37  
  2. Amalie Fjæstad Amundsen 51:08 32 +17:18 1:30:18 30 +4 +22:38 +16:01
  3. Thea Sildnes Baklid 1:08:25 29 +29:37 2:38:43 28 -2 +51:17 +28:39
29 Nittedal OL 1       2:42:13     +54:47  
  1. Emma Eithun Paulsen 51:00 31 +18:27 51:00 31   +18:27  
  2. Ingrid Bredalen 50:53 30 +17:03 1:41:53 32 +1 +34:13 +15:46
  3. Ingrid Nytun Nergård 1:00:20 26 +21:32 2:42:13 29 -3 +54:47 +20:34
30 Freidig 2       2:47:03     +59:37  
  1. Vera Melkild 42:03 27 +9:30 42:03 27   +9:30  
  2. Marie Bakken Sørensen 45:17 24 +11:27 1:27:20 28 +1 +19:40 +10:10
  3. Pernille Opheim 1:19:43 32 +40:55 2:47:03 30 +2 +59:37 +39:57
31 Fredrikstad SK 2       2:48:24     +1:00:58  
  1. Maren Roll Paulsen 53:48 32 +21:15 53:48 32   +21:15  
  2. Sigrid Saur Modahl 47:39 27 +13:49 1:41:27 31 -1 +33:47 +12:32
  3. Hanna Torjusen 1:06:57 28 +28:09 2:48:24 31 0 +1:00:58 +27:11
32 Bodø og Omegn IF Orientering 1       2:48:28     +1:01:02  
  1. Martha Kalvig Skogan 38:58 24 +6:25 38:58 24   +6:25  
  2. Oda Furuholmen 50:35 29 +16:45 1:29:33 29 +5 +21:53 +15:28
  3. Nora Marie Irgens 1:18:55 31 +40:07 2:48:28 32 +3 +1:01:02 +39:09
  Asker Skiklubb 3       brutt        
  1. Ragnhild Løvli brutt     brutt        
  2. Selma Øfsthus Gravir brutt     brutt        
  3. Kaja Bråten Løvald brutt     brutt        
  IL Tyrving 2       brutt        
  1. Anniken Helland-Hansen brutt     brutt        
  2. Synne Skjærstein brutt     brutt        
  3. Thea Halita brutt     brutt        

 

H17-20

45 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
1 Halden SK 1       1:50:37        
  1. Håkon Raadal Bjørlo 32:00 4 +0:14 32:00 4   +0:14  
  2. Anders Felde Olaussen 34:56 2 +1:07 1:06:56 2 -2 +1:21 +1:07
  3. Markus Holter 43:41 5 +3:35 1:50:37 1 -1   -1:21
2 Fossum IF 1       1:51:52     +1:15  
  1. Oskar Størmer 31:46 1   31:46 1      
  2. Elias T. Mølnvik 33:49 1   1:05:35 1 0    
  3. Olai Stensland Lillevold 46:17 13 +6:11 1:51:52 2 +1 +1:15 +1:15
3 Kongsberg OL 1       1:52:00     +1:23  
  1. Karl Fremstad 33:39 5 +1:53 33:39 5   +1:53  
  2. Trygve Heggedal 36:31 6 +2:42 1:10:10 5 0 +4:35 +2:42
  3. Sigur Heggedal 41:50 4 +1:44 1:52:00 3 -2 +1:23 -3:12
4 Frol IL 1       1:52:04     +1:27  
  1. Stian Sundsvik 31:56 2 +0:10 31:56 2   +0:10  
  2. Vegard Ressem 36:10 5 +2:21 1:08:06 3 +1 +2:31 +2:21
  3. Jonas Ressem 43:58 8 +3:52 1:52:04 4 +1 +1:27 -1:04
5 Heming Orientering 1       1:55:03     +4:26  
  1. Harald Astrup Arnesen 36:10 18 +4:24 36:10 18   +4:24  
  2. Ulrik Astrup Arnesen 37:41 9 +3:52 1:13:51 10 -8 +8:16 +3:52
  3. Kasper Fosser 41:12 3 +1:06 1:55:03 5 -5 +4:26 -3:50
6 Konnerud IL 1       1:57:24     +6:47  
  1. Anders Sommerstad Juveli 36:53 20 +5:07 36:53 20   +5:07  
  2. Jørgen Baklid 40:23 14 +6:34 1:17:16 15 -5 +11:41 +6:34
  3. Audun Heimdal 40:08 2 +0:02 1:57:24 6 -9 +6:47 -4:54
7 OL Tønsberg og omegn 1       1:57:27     +6:50  
  1. Anders Krona Haflan 39:37 27 +7:51 39:37 27   +7:51  
  2. Øystein Fruseth Christiansen 37:44 10 +3:55 1:17:21 16 -11 +11:46 +3:55
  3. Håkon Fruseth Christiansen 40:06 1   1:57:27 7 -9 +6:50  
8 Fossum IF 4       1:57:46     +7:09  
  1. Styrk Hundseid Kamsvåg 34:44 7 +2:58 34:44 7   +2:58  
  2. Erling Hjermstad 39:16 13 +5:27 1:14:00 11 +4 +8:25 +5:27
  3. Einar Melsom 43:46 7 +3:40 1:57:46 8 -3 +7:09 -1:16
9 NTNUI 1       1:58:25     +7:48  
  1. Tord Haflan 37:19 25 +5:33 37:19 25   +5:33  
  2. Magne Jutulstad 35:55 4 +2:06 1:13:14 8 -17 +7:39 +2:06
  3. Jonas Madslien Bakken 45:11 11 +5:05 1:58:25 9 +1 +7:48 +0:09
10 Nydalens SK 1       2:00:54     +10:17  
  1. Erik Olsvik Dengerud 34:56 12 +3:10 34:56 12   +3:10  
  2. Gjermund Tørnqvist Halden 35:22 3 +1:33 1:10:18 6 -6 +4:43 +1:33
  3. Eirik Langedal Breivik 50:36 18 +10:30 2:00:54 10 +4 +10:17 +5:34
11 Halden SK 2       2:01:04     +10:27  
  1. Håkon Østraat Sævareid 34:46 8 +3:00 34:46 8   +3:00  
  2. Peter Nordbrøden 36:41 7 +2:52 1:11:27 7 -1 +5:52 +2:52
  3. Trygve Kristoffer Løvli 49:37 17 +9:31 2:01:04 11 +4 +10:27 +4:35
12 Fossum IF 2       2:01:32     +10:55  
  1. Håvard Irgens 34:50 11 +3:04 34:50 11   +3:04  
  2. Sigurd Melsom 38:44 11 +4:55 1:13:34 9 -2 +7:59 +4:55
  3. Simen Bordal 47:58 14 +7:52 2:01:32 12 +3 +10:55 +2:56
13 Hamar OK 1       2:02:01     +11:24  
  1. Sverre Bang Støeng 34:58 13 +3:12 34:58 13   +3:12  
  2. Even Lindstad Børresen 40:50 17 +7:01 1:15:48 14 +1 +10:13 +7:01
  3. Ivar Jevne Arnesen 46:13 12 +6:07 2:02:01 13 -1 +11:24 +1:11
14 Kristiansand OK 1       2:02:06     +11:29  
  1. Sebastian Daland 34:48 9 +3:02 34:48 9   +3:02  
  2. Johannes Bakke Aashamar 42:45 18 +8:56 1:17:33 17 +8 +11:58 +8:56
  3. Gaute Friestad 44:33 9 +4:27 2:02:06 14 -3 +11:29 -0:29
15 Freidig 1       2:04:42     +14:05  
  1. Kjetil Mølnvik 34:48 9 +3:02 34:48 9   +3:02  
  2. Oskar Spets Storhov 39:12 12 +5:23 1:14:00 11 +2 +8:25 +5:23
  3. Håvard Eidsmo 50:42 19 +10:36 2:04:42 15 +4 +14:05 +5:40
16 Fossum IF 3       2:04:50     +14:13  
  1. Martin Borge Heir 35:09 14 +3:23 35:09 14   +3:23  
  2. Tarjei Holo 40:28 15 +6:39 1:15:37 13 -1 +10:02 +6:39
  3. Øyvind Hjermstad 49:13 16 +9:07 2:04:50 16 +3 +14:13 +4:11
17 Nydalens SK 2       2:11:17     +20:40  
  1. Elias Jonsson 31:56 2 +0:10 31:56 2   +0:10  
  2. Jørgen Wulfsberg 37:40 8 +3:51 1:09:36 4 +2 +4:01 +3:51
  3. Jostein Tandberg 1:01:41 25 +21:35 2:11:17 17 +13 +20:40 +16:39
18 Oppsal Orientering 1       2:11:31     +20:54  
  1. Are Wigaard 36:09 17 +4:23 36:09 17   +4:23  
  2. Ludvig Rødnes 50:45 30 +16:56 1:26:54 27 +10 +21:19 +16:56
  3. Knut Aasheim 44:37 10 +4:31 2:11:31 18 -9 +20:54 -0:25
19 Raumar Orientering 1       2:18:03     +27:26  
  1. Vetle Christiansen 35:48 16 +4:02 35:48 16   +4:02  
  2. Amund Hoel 46:48 25 +12:59 1:22:36 24 +8 +17:01 +12:59
  3. Anders Haga 55:27 22 +15:21 2:18:03 19 -5 +27:26 +10:25
20 OL Trollelg 1       2:21:03     +30:26  
  1. Anders Haugskott 47:27 30 +15:41 47:27 30   +15:41  
  2. Olav Andreas Remmen 49:52 28 +16:03 1:37:19 29 -1 +31:44 +16:03
  3. Andreas Sølberg 43:44 6 +3:38 2:21:03 20 -9 +30:26 -1:18
21 Asker Skiklubb 1       2:22:08     +31:31  
  1. Erland Kvisle 37:00 22 +5:14 37:00 22   +5:14  
  2. Eivind Øfsthus Gravir 49:44 27 +15:55 1:26:44 25 +3 +21:09 +15:55
  3. Vegard Gulbrandsen 55:24 21 +15:18 2:22:08 21 -4 +31:31 +10:22
22 Ringsaker OK 1       2:25:39     +35:02  
  1. Johannes Bordal 36:53 20 +5:07 36:53 20   +5:07  
  2. Krister Hovde 40:47 16 +6:58 1:17:40 18 -2 +12:05 +6:58
  3. Øystein Tallhaug Engelstad 1:07:59 28 +27:53 2:25:39 22 +4 +35:02 +22:57
23 Halden SK 3       2:25:45     +35:08  
  1. August Asheim Birkeland 40:47 28 +9:01 40:47 28   +9:01  
  2. Erlend Brendstuen 46:38 24 +12:49 1:27:25 28 0 +21:50 +12:49
  3. Olav Milian Schmitt Gran 58:20 24 +18:14 2:25:45 23 -5 +35:08 +13:18
24 Kristiansand OK 2       2:30:50     +40:13  
  1. Henrik Upsal 37:12 24 +5:26 37:12 24   +5:26  
  2. Morten Jørgensen 43:48 19 +9:59 1:21:00 21 -3 +15:25 +9:59
  3. Torkel Reinhartsen 1:09:50 31 +29:44 2:30:50 24 +3 +40:13 +24:48
25 Asker Skiklubb 2       2:31:54     +41:17  
  1. Ola Løvald Bråten 39:15 26 +7:29 39:15 26   +7:29  
  2. Axel Hoveid 47:31 26 +13:42 1:26:46 26 0 +21:11 +13:42
  3. Bjørnar Løvli 1:05:08 26 +25:02 2:31:54 25 -1 +41:17 +20:06
26 Heming Orientering 2       2:40:38     +50:01  
  1. Bjørn Anders Flågen 37:06 23 +5:20 37:06 23   +5:20  
  2. Tarjei Vollset 45:02 22 +11:13 1:22:08 22 -1 +16:33 +11:13
  3. Lars Treekrem 1:18:30 34 +38:24 2:40:38 26 +4 +50:01 +33:28
27 Nord-Østerdal OK 1       2:43:22     +52:45  
  1. Ivar Aukrust Osmoen 33:39 5 +1:53 33:39 5   +1:53  
  2. Thomas Kort 44:03 21 +10:14 1:17:42 19 +14 +12:07 +10:14
  3. Anders Rønning 1:25:40 35 +45:34 2:43:22 27 +8 +52:45 +40:38
28 Tynset IF 1       2:45:40     +55:03  
  1. Erlend Kvittum Nytrøen 52:08 35 +20:22 52:08 35   +20:22  
  2. Anders Nyaas 1:04:55 35 +31:06 1:57:03 34 -1 +51:28 +31:06
  3. Petter Vangen Lunåsmo 48:37 15 +8:31 2:45:40 28 -6 +55:03 +3:35
29 Kongsberg OL 2       2:51:33     +1:00:56  
  1. Einar Lund 35:19 15 +3:33 35:19 15   +3:33  
  2. Håvard Myhre 43:48 19 +9:59 1:19:07 20 +5 +13:32 +9:59
  3. Håkon Lund 1:32:26 37 +52:20 2:51:33 29 +9 +1:00:56 +47:24
30 Bodø og Omegn IF Orientering 1       2:55:02     +1:04:25  
  1. Espen Samuelsen Skiri 57:53 37 +26:07 57:53 37   +26:07  
  2. Håvard Solbakken 1:03:04 34 +29:15 2:00:57 35 -2 +55:22 +29:15
  3. Amund Bø Kongsbakk 54:05 20 +13:59 2:55:02 30 -5 +1:04:25 +9:03
31 Varegg Fleridrett 1       3:03:53     +1:13:16  
  1. Olav Ekrheim 59:33 38 +27:47 59:33 38   +27:47  
  2. Markus Kjærner-Semb 50:03 29 +16:14 1:49:36 32 -6 +44:01 +16:14
  3. Kristoffer Nygård 1:14:17 32 +34:11 3:03:53 31 -1 +1:13:16 +29:15
32 Kristiansand OK 3       3:04:14     +1:13:37  
  1. Vetle Elias Lynnebakken 49:59 32 +18:13 49:59 32   +18:13  
  2. Kristian Reiersen Jensen 59:34 33 +25:45 1:49:33 31 -1 +43:58 +25:45
  3. Vetle Reinhartsen 1:14:41 33 +34:35 3:04:14 32 +1 +1:13:37 +29:39
33 Eiker OL 1       3:10:40     +1:20:03  
  1. Jonas Solem Tronrud 1:06:24 41 +34:38 1:06:24 41   +34:38  
  2. August Borgevad Kornerud 1:08:09 37 +34:20 2:14:33 40 -1 +1:08:58 +34:20
  3. Vegard Myklemyr 56:07 23 +16:01 3:10:40 33 -7 +1:20:03 +11:05
34 Larvik OK 1       3:11:41     +1:21:04  
  1. Tobias Kristensen 44:34 29 +12:48 44:34 29   +12:48  
  2. Jens Didrik Berg 56:29 31 +22:40 1:41:03 30 +1 +35:28 +22:40
  3. Anders Bjørningstad Kristoffersen 1:30:38 36 +50:32 3:11:41 34 +4 +1:21:04 +45:36
35 Freidig 2       3:12:04     +1:21:27  
  1. Adrian Opheim 1:00:19 39 +28:33 1:00:19 39   +28:33  
  2. Mathias Vindal 1:05:34 36 +31:45 2:05:53 38 -1 +1:00:18 +31:45
  3. Mathias Hermstad 1:06:11 27 +26:05 3:12:04 35 -3 +1:21:27 +21:09
36 Stjørdals-Blink Orientering 1       3:12:47     +1:22:10  
  1. Endre Aaen 48:30 31 +16:44 48:30 31   +16:44  
  2. Emil Aaen 1:14:51 40 +41:02 2:03:21 36 +5 +57:46 +41:02
  3. Henrik Nielsen Solberg 1:09:26 30 +29:20 3:12:47 36 0 +1:22:10 +24:24
37 Sturla, IF 1       3:15:27     +1:24:50  
  1. Sturla Frydenlund 52:03 34 +20:17 52:03 34   +20:17  
  2. Nicolai Hübschle 1:14:34 39 +40:45 2:06:37 39 +5 +1:01:02 +40:45
  3. Ole Jørgen Bogen Arenth 1:08:50 29 +28:44 3:15:27 37 -2 +1:24:50 +23:48
38 Oddersjaa SSK 1       3:19:41     +1:29:04  
  1. Einar Ekeland 36:21 19 +4:35 36:21 19   +4:35  
  2. Eirik Sundby Håland 46:05 23 +12:16 1:22:26 23 +4 +16:51 +12:16
  3. Isak Aasemoen Aardal 1:57:15 39 +1:17:09 3:19:41 38 +15 +1:29:04 +1:12:13
39 Oppsal Orientering 2       3:25:28     +1:34:51  
  1. Lavran Thorstensen 52:57 36 +21:11 52:57 36   +21:11  
  2. Thomas Haarr Johansen 59:33 32 +25:44 1:52:30 33 -3 +46:55 +25:44
  3. Ole Martin Edstrøm 1:32:58 38 +52:52 3:25:28 39 +6 +1:34:51 +47:56
  Konnerud IL 2       fullført        
  1. Joar Gjerdahl 1:10:42 42 +38:56 1:10:42 42   +38:56  
  2. Ole André Skonnord 2:05:24 42 +1:31:35 3:16:06 42 0 +2:10:31 +1:31:35
  3. fullført     fullført        
  OK Moss/Halden SK 1       fullført        
  1. Stian Andresen (OK Moss/Halden SK) 1:01:20 40 +29:34 1:01:20 40   +29:34  
  2. Lukas Emil Rogne (OK Moss/Halden SK) 1:18:52 41 +45:03 2:20:12 41 +1 +1:14:37 +45:03
  3. (OK Moss/Halden SK) fullført     fullført        
  Varegg Fleridrett 2       fullført        
  1. Styrk Almeland Bleie 51:37 33 +19:51 51:37 33   +19:51  
  2. Kim-Andrè Kjenes Haugland 1:12:09 38 +38:20 2:03:46 37 +4 +58:11 +38:20
  3. fullført     fullført        
  Fet OL 1       diskvalifisert        
  1. Jørgen Kjos Barkenæs diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Morten Kristian Vikerhaug diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Sander Hildebrand Rogndokken diskvalifisert     diskvalifisert        
  Indre Østfold OK/Frol IL 1       diskvalifisert        
  1. Jørgen Vister (Indre Østfold OK/Frol IL) diskvalifisert     diskvalifisert        
  2. Henrik Olav Aandstad (Indre Østfold OK/Frol IL) diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Oscar Lyngen (Indre Østfold OK/Frol IL) diskvalifisert     diskvalifisert        
  Mo OK 1       brutt        
  1. Even-Johan Kaspersen brutt     brutt        
  2. Åshild Kolstad brutt     brutt        
  3. Håvard Rokkan brutt     brutt  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +