-->

Resultater NM Tromsø - Intervallstart 10 km klassisk - Kvinner 2016



Resultater NM del 1 - Intervallstart 10 km klassisk, kvinner
Tromsø, Troms - 28. januar 2016

Arrangementstype: Langrenn

* Komplett offisiell resultatliste (PDF-fil)

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid Differanse
 1  55 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   28:24.5   
 2  60 EIDE Mari  1989  NOR   29:20.2  +55.7
 3  59 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   29:30.7  +1:06.2
 4  61 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   29:30.9  +1:06.4
 5  49 BJOERNSGAARD Marthe  1993  NOR   29:31.5  +1:07.0
 6  54 KVAALE Barbro  1992  NOR   29:47.0  +1:22.5
 7  57 GJEITNES Kari Vikhagen  1985  NOR   29:49.6  +1:25.1
 8  51 KALVAA Anne Kjersti  1992  NOR   29:53.5  +1:29.0
 9  65 SVENDSEN Anna  1990  NOR   30:14.0  +1:49.5
 10  52 HEIMDAL Lovise  1995  NOR   30:14.5  +1:50.0
 11  62 KRISTOFFERSEN Emilie  1991  NOR   30:17.1  +1:52.6
 12  50 HAGEN Martine Ek  1991  NOR   30:22.7  +1:58.2
 13  53 THEODORSEN Silje  1994  NOR   30:42.1  +2:17.6
 14  48 MOGSTAD Berit  1993  NOR   30:55.6  +2:31.1
 15  34 FLETEN Emilie  1992  NOR   31:05.5  +2:41.0
 16  36 JEVNE Karianne  1993  NOR   31:08.3  +2:43.8
 17  58 MYRSETH Merete  1992  NOR   31:10.4  +2:45.9
 18  24 WANGENSTEEN Maren  1991  NOR   31:12.5  +2:48.0
 19  56 MATHISEN Ingrid  1996  NOR   31:14.9  +2:50.4
 20  41 FORNES Trude Nonstad  1993  NOR   31:17.0  +2:52.5
 21  26 MIKKELSEN Henriette Heitmann  1994  NOR   31:24.1  +2:59.6
 22  28 SMEDAAS Magni  1995  NOR   31:25.3  +3:00.8
 23  20 SNILDALSLI Wenche Aune  1994  NOR   31:33.2  +3:08.7
 24  23 LANDHEIM Hilde Losgaard  1993  NOR   31:38.4  +3:13.9
 25  46 KRUEGER Solveig Hegstad  1995  NOR   31:42.4  +3:17.9
 26  47 DRABLOES Elise Roeer  1995  NOR   31:47.5  +3:23.0
 27  16 SVENKERUD Berthe Annette  1985  NOR   31:48.2  +3:23.7
 28  44 JOERGENSEN Anniken  1992  NOR   31:53.1  +3:28.6
 29  15 MADSEN Caroline  1995  NOR   31:58.0  +3:33.5
 30  42 KONGSTEN Emilie  1994  NOR   31:58.8  +3:34.3
 31  37 GRUBBMO Anne Lise  1993  NOR   32:07.1  +3:42.6
 32  64 BONDEN Inger  1995  NOR   32:08.6  +3:44.1
 33  45 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   32:11.8  +3:47.3
 34  33 KANT Anna Emilie  1995  NOR   32:12.2  +3:47.7
 35  2 DAHL Ingeborg  1987  NOR   32:14.9  +3:50.4
 36  39 LOEVLIEN Ine  1994  NOR   32:17.9  +3:53.4
 37  7 NORDGAARDEN Sigrid  1993  NOR   32:19.3  +3:54.8
 38  43 PAULSEN Pia Helene  1993  NOR   32:23.4  +3:58.9
 39  19 KARSET Marthe Kristine Hafsahl  1985  NOR   32:35.1  +4:10.6
 40  5 MOXNES Eldbjoerg Dirdal  1988  NOR   32:35.7  +4:11.2
 41  40 KAASEN Agnethe  1997  NOR   32:50.6  +4:26.1
 42  4 GANGSOE Marie Renee Soerum  1994  NOR   32:56.8  +4:32.3
 43  22 ESPNES Hilde  1994  NOR   33:17.1  +4:52.6
 44  8 DYRHOVD Margrete Roessum  1993  NOR   33:28.5  +5:04.0
 45  25 STENSETH Ane Appelkvist  1995  NOR   33:28.7  +5:04.2
 46  29 TORGERSEN Kristine K  1993  NOR   33:30.3  +5:05.8
 47  11 BOEGSETH Hanne  1993  NOR   33:34.4  +5:09.9
 48  38 WOLLAN Karoline  1995  NOR   33:36.9  +5:12.4
 49  27 RENAA Tine Marit  1995  NOR   33:37.2  +5:12.7
 50  1 SUNDSVIK Line  1994  NOR   33:46.1  +5:21.6
 51  21 ROBERTSEN Marit  1993  NOR   33:46.9  +5:22.4
 52  6 SKAARSETH Stine  1993  NOR   33:47.0  +5:22.5
 53  17 JENSEN Marte  1994  NOR   34:06.5  +5:42.0
 54  13 ALBERTSEN Tatjana  1994  NOR   34:25.4  +6:00.9
 55  3 MYHRE Charlotte  1994  NOR   34:31.1  +6:06.6
 56  18 MAABOE Pia Sofie  1993  NOR   34:43.9  +6:19.4
 57  12 LOEKSA Eli Anne Bakkene  1985  NOR   34:47.5  +6:23.0
 58  30 NERDRUM Oda  1995  NOR   35:03.7  +6:39.2
 59  31 SKARPENES Pernille  1995  NOR   35:28.9  +7:04.4
 60  32 FREDRIKSEN Ingerid  1995  NOR   36:26.4  +8:01.9
 61  10 SJOEVOLD Pauline  1995  NOR   36:34.1  +8:09.6
 62  9 ANDERSEN Tine Dahl  1993  NOR   39:51.2  +11:26.7


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +