-->

Resultater NM Tromsø - Skiathlon - Menn 2016



Resultater NM del 1 - Skiathlon (15 + 15 km), menn
Tromsø, Troms - 30. januar 2016

Arrangementstype: Langrenn

* Komplett offisiell resultatliste (PDF-fil)

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid Differanse
 1  2 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   1:15:46.1   
 2  5 ROETHE Sjur  1988  NOR   1:15:46.6  +0.5
 3  1 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   1:15:46.9  +0.8
 4  6 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   1:15:47.9  +1.8
 5  7 HELGESTAD Daniel Myrmael  1987  NOR   1:15:49.3  +3.2
 6  9 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   1:15:49.6  +3.5
 7  11 HOEL Johan  1994  NOR   1:15:52.7  +6.6
 8  12 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR   1:16:28.2  +42.1
 9  29 GUNNULFSEN Mikael  1993  NOR   1:16:34.6  +48.5
 10  22 MYSEN Eirik  1993  NOR   1:16:35.9  +49.8
 11  31 FRORUD Espen Udjus  1991  NOR   1:16:54.6  +1:08.5
 12  3 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   1:16:55.9  +1:09.8
 13  24 TURTVEIT Vebjoern  1994  NOR   1:17:00.7  +1:14.6
 14  37 KVAALE Gaute  1995  NOR   1:17:03.1  +1:17.0
 15  13 STOCK Daniel  1992  NOR   1:17:08.3  +1:22.2
 16  21 HAMMERLUND Sindre Saetre  1992  NOR   1:17:09.0  +1:22.9
 17  14 RENNEMO Anders Tettli  1988  NOR   1:17:09.9  +1:23.8
 18  20 MIKKELSEN Martin  1992  NOR   1:17:39.7  +1:53.6
 19  17 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   1:18:21.5  +2:35.4
 20  28 MIKALSEN Haakon  1990  NOR   1:18:22.0  +2:35.9
 21  34 GRAESLI Kristian  1995  NOR   1:18:42.2  +2:56.1
 22  27 JENSSEN Jan Thomas  1996  NOR   1:19:05.9  +3:19.8
 23  8 HAGA Magne  1994  NOR   1:19:06.9  +3:20.8
 24  38 FRORUD Jonas Udjus  1992  NOR   1:19:07.4  +3:21.3
 25  35 BOERSHEIM Torjus  1988  NOR   1:19:16.6  +3:30.5
 26  16 JENSEN Rolf Einar  1991  NOR   1:19:19.8  +3:33.7
 27  41 THONER Halvor Korboel  1991  NOR   1:19:40.4  +3:54.3
 28  40 IVERSEN Gaute  1996  NOR   1:19:45.2  +3:59.1
 29  65 HOLTH Chrisander Skjoenberg  1994  NOR   1:19:45.3  +3:59.2
 30  10 OEDEGAARD Rune Malo  1989  NOR   1:19:46.9  +4:00.8
 31  105 NILSEN Gjermund  1992  NOR   1:19:48.2  +4:02.1
 32  51 KLEMOEN Eivind  1990  NOR   1:19:48.7  +4:02.6
 33  48 BACH Ole-marius  1988  NOR   1:20:06.1  +4:20.0
 34  64 RISETH Martin  1993  NOR   1:20:22.5  +4:36.4
 35  52 KVAALE Eivind Romberg  1994  NOR   1:20:29.0  +4:42.9
 36  79 HIPPE Even Saeteren  1994  NOR   1:20:29.5  +4:43.4
 37  44 BU Torstein  1995  NOR   1:20:30.7  +4:44.6
 38  129 DAHL Svein Halvor  1989  NOR   1:20:35.9  +4:49.8
 39  19 TELEBOND Eirik  1990  NOR   1:20:43.4  +4:57.3
 40  61 MIKKELSEN Eirik  1995  NOR   1:20:45.4  +4:59.3
 41  39 GRAVE Nils Magnus Boeen  1991  NOR   1:20:56.6  +5:10.5
 42  74 ULVANG Joergen Saeternes  1994  NOR   1:20:57.4  +5:11.3
 43  30 AUNLI Lars Ove  1993  NOR   1:20:57.6  +5:11.5
 44  42 ERIKSEN Sivert Groetan  1995  NOR   1:20:58.2  +5:12.1
 45  59 DAHLEN Thomas Albertsen  1991  NOR   1:20:59.3  +5:13.2
 46  128 OLSEN Eirik Kurland  1987  NOR   1:21:00.0  +5:13.9
 47  36 HOVLAND Torgeir Sulen  1995  NOR   1:21:02.8  +5:16.7
 48  89 TJELLE Johan  1994  NOR   1:21:25.6  +5:39.5
 49  33 BAKKENE Eivind  1990  NOR   1:21:34.3  +5:48.2
 50  57 MATHISEN Runar Skaug  1993  NOR   1:21:36.9  +5:50.8
 51  70 FOLKVORD Sindre  1995  NOR   1:21:38.8  +5:52.7
 52  67 JOHAUG JR. Karstein  1992  NOR   1:21:40.0  +5:53.9
 53  80 TUNGESVIK Sindre  1995  NOR   1:21:41.7  +5:55.6
 54  84 EK Aleksander Dyrberg  1993  NOR   1:21:50.4  +6:04.3
 55  104 BUGGE Christian Tvedt  1990  NOR   1:21:51.9  +6:05.8
 56  75 SOLVANG Eirik  1993  NOR   1:21:52.5  +6:06.4
 57  117 DYRHOVDEN Joel  1989  NOR   1:21:52.8  +6:06.7
 58  95 SAUGE Andreas Andersen  1995  NOR   1:22:00.5  +6:14.4
 59  66 HABOSTAD Lars Falsen  1994  NOR   1:22:13.2  +6:27.1
 60  69 FOLKVORD Ingvar  1993  NOR   1:22:18.1  +6:32.0
 61  55 ANDERSEN Fredrik Ole Oldereid  1993  NOR   1:22:22.2  +6:36.1
 62  32 BRUVOLL Ole Joergen  1995  NOR   1:22:23.3  +6:37.2
 63  85 HAMNES Vegard  1993  NOR   1:22:24.7  +6:38.6
 64  63 SUNDSVIK Espen  1993  NOR   1:22:37.9  +6:51.8
 65  53 HANSEN Magne Lund  1991  NOR   1:22:44.0  +6:57.9
 66  72 EKREN Thomas  1995  NOR   1:22:47.2  +7:01.1
 67  76 BRAATEN Erik  1992  NOR   1:22:51.3  +7:05.2
 68  134 BERG Stian  1994  NOR   1:22:55.8  +7:09.7
 69  87 WRIGHT Harald   1995  NOR   1:22:57.1  +7:11.0
 70  43 HOLEN Espen Honganvik  1994  NOR   1:22:58.7  +7:12.6
 71  50 HUNDSETH Johan  1993  NOR   1:23:05.2  +7:19.1
 72  103 GRASTVEIT Stian  1995  NOR   1:23:13.9  +7:27.8
 73  90 UNDEBAKKE Vidar  1990  NOR   1:23:25.3  +7:39.2
 74  68 AARRESTAD Magnus Lian  1995  NOR   1:23:25.7  +7:39.6
 75  108 WIIG Magnus  1992  NOR   1:23:41.5  +7:55.4
 76  136 THON Martin  1995  NOR   1:23:48.2  +8:02.1
 77  113 VESTLI Torstein  1994  NOR   1:23:51.9  +8:05.8
 78  116 WESTGAARD Thomas Hjalmar  1995  NOR   1:23:52.4  +8:06.3
 79  99 KJONERUD Kristian A  1994  NOR   1:23:52.5  +8:06.4
 80  124 NYGAARD Bjoern Thomas  1987  NOR   1:23:53.1  +8:07.0
 81  107 PEDERSEN Krister Aaen  1994  NOR   1:23:54.6  +8:08.5
 82  81 GABRIELSEN Sjur Obrestad  1992  NOR   1:23:54.9  +8:08.8
 83  112 FROST Edvin  1995  NOR   1:24:02.3  +8:16.2
 84  100 PAULE Joergen Dahl  1994  NOR   1:24:02.9  +8:16.8
 85  127 GJEMSE Magnus  1991  NOR   1:24:14.2  +8:28.1
 86  114 SJOELI Mattis  1994  NOR   1:24:54.9  +9:08.8
 87  58 ISHIKAWA Kentaro  1994  JPN   1:24:55.6  +9:09.5
 88  98 FLATAKER Erling Engesvold  1995  NOR   1:25:01.9  +9:15.8
 89  106 IVERSEN Mats  1993  NOR   1:25:03.7  +9:17.6
 90  96 HAUGAN Sindre Oewre  1995  NOR   1:25:08.3  +9:22.2
 91  56 HETLAND Thomas  1995  NOR   1:25:09.6  +9:23.5
 92  101 OESTNOR Torstein  1991  NOR   1:25:12.8  +9:26.7
 93  88 TORVIK Truls  1994  NOR   1:25:12.9  +9:26.8
 94  111 BAKSJOEBERGET Ulrik  1995  NOR   1:25:33.1  +9:47.0
 95  93 ROEER Sigurd Lund  1995  NOR   1:25:41.3  +9:55.2
 96  126 LARSEN Oeyvind  1994  NOR   1:25:43.9  +9:57.8
 97  125 HOEGSET Sindre  1992  NOR   1:25:44.8  +9:58.7
 98  62 SYRSTAD Torleif  1994  NOR   1:26:04.3  +10:18.2
 99  23 ERIKSTAD Audun  1995  NOR   1:26:07.7  +10:21.6
 100  91 BORGERSEN Joergen  1995  NOR   1:26:14.3  +10:28.2
 101  86 GROENFLATEN Sindre  1995  NOR   1:26:30.6  +10:44.5
 102  97 ARNESEN Harald Astrup  1995  NOR   1:26:35.2  +10:49.1
 103  133 STROEMHOLT Rune  1993  NOR   1:26:42.7  +10:56.6
 104  94 CLAUSSEN Aleksander  1995  NOR   1:27:01.1  +11:15.0
 105  54 HJELSTUEN Haakon  1992  NOR   1:27:31.8  +11:45.7
 106  115 BAKSJOEBERGET Sander  1995  NOR   1:27:56.9  +12:10.8
 107  110 HOAAS John Gunnar  1995  NOR   1:28:09.0  +12:22.9
 108  132 ASDOEL Eirik  1993  NOR   1:28:23.7  +12:37.6
 109  123 LANDE Georg  1994  NOR   1:28:36.4  +12:50.3
 110  131 VALOEY Elias Rene  1994  NOR   1:29:01.7  +13:15.6


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +