SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater NM Trondheim - Kvinner - 10 km - Fri - 2021


Annonse

Resultater NM Trondheim

19. januar 2021

Granåsen - Trondheim - Trøndelag

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 5 mellomtider

* Offisiell liste med 3 mellomtider og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
150FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR26:37.70.0022.17
254HAGA Ragnhild1991NOR27:08.8+31.137.74
358HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR27:25.0+47.345.85
447WENG Tiril Udnes1996NOR27:27.1+49.446.91
541KALVAA Anne Kjersti1992NOR27:33.9+56.250.31
651WENG Lotta Udnes1996NOR27:34.3+56.650.51
756SKAANES Marte1996NOR27:47.3+1:09.657.02
845AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR27:52.9+1:15.259.82
957ARNESEN Synne1998NOR27:54.4+1:16.760.58
108SANNESS Nora2000NOR28:09.3+1:31.668.04
1129BERGANE Margrethe2001NOR28:11.5+1:33.869.14
1242MYHRE Julie1996NOR28:16.8+1:39.171.79
1343THEODORSEN Silje1994NOR28:23.4+1:45.775.10
1448MYHRVOLD Mathilde1998NOR28:28.0+1:50.377.40
1552KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR28:31.0+1:53.378.90
1637LAUKLI Sophia2000USA28:31.9+1:54.279.35
1739SAGSTUEN Susann1997NOR28:34.9+1:57.280.85
1832MOGSTAD Berit1993NOR28:36.7+1:59.081.76
1949SLIND Silje Oeyre1988NOR28:43.2+2:05.585.01
2046JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR28:43.3+2:05.685.06
2110DRIVENES Julie Bjervig1999NOR28:45.3+2:07.686.06
2227HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR28:46.7+2:09.086.76
2319BERG Julie Victoria1997NOR28:49.6+2:11.988.21
2424YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN28:56.2+2:18.591.52
2533JIALIN Bayani1999CHN29:10.4+2:32.798.63
2644HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR29:12.3+2:34.699.58
2755SMEDAAS Magni1995NOR29:19.6+2:41.9103.24
2811LISLEVAND Tuva2001NOR29:21.3+2:43.6104.09
2936GULBRANDSEN Ingrid2000NOR29:21.5+2:43.8104.19
3040EINMO Alise1998NOR29:27.5+2:49.8107.19

3153JORDHEIM Guro1996NOR29:28.3+2:50.6107.59
3231JOHNSEN Elena Rise2000NOR29:32.5+2:54.8109.70
3330ENGEBRETSEN Martine1998NOR29:34.3+2:56.6110.60
3426OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR29:35.8+2:58.1111.35
3517ULVANG Runa2001NOR29:39.9+3:02.2113.40
3612FOEYEN Sigrid Leseth2001NOR29:47.4+3:09.7117.16
375HAAKONSEN Karen Marie1999NOR29:47.6+3:09.9117.26
3825BOSTAD Guro1996NOR29:51.1+3:13.4119.01
396FOLKVORD Mari1999NOR29:53.1+3:15.4120.01
4018DENGERUD Karianne Olsvik2000NOR29:59.2+3:21.5123.07
4134MATHISEN Ingrid1996NOR30:10.2+3:32.5128.57
4214NORDLUNDE Mari1998NOR30:12.6+3:34.9129.77
4313MOGSTAD Ragnhild1999NOR30:23.0+3:45.3134.98
447BATHE Nichole1995GBR30:25.4+3:47.7136.18
4535MADSEN Caroline1995NOR30:33.1+3:55.4140.04
4628OUS Amalie Haakonsen1996NOR30:33.2+3:55.5140.09
4721BRUDERMANN Katharina1999AUT30:36.8+3:59.1141.89
484KONG Weijia2001CHN30:44.4+4:06.7145.70
4916ROFSTAD Hanne Wilberg2000NOR30:47.1+4:09.4147.05
503SEIERSTAD Dorthe Ballangrud1999NOR30:58.7+4:21.0152.86
512GROETTING Karoline2001NOR31:04.8+4:27.1155.91
5222TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN31:19.4+4:41.7163.22
5323BREDING Tale Bruheim2001NOR31:23.3+4:45.6165.18
5415MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR31:27.1+4:49.4167.08
551NILSEN Vilde2001NOR32:53.1+6:15.4210.14
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
20EINMO Malin2000NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
9SEIM Katrine1998NOR
38FOSNAES Kristin Austgulen2000NOR
Annonse







Annonse