SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater NM Trondheim - Kvinner - 15 km - Skiathlon - 2021


Annonse

Resultater NM Trondheim

17. januar 2021

Granåsen - Trondheim - Trøndelag

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 15 KM - SKIATHLON (skibytte)

* Uoffisiell liste med 10 mellomtider

* Offisiell liste med tider og plass per teknikk og klubbtilhørighet

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11JOHAUG Therese1988NOR38:29.90.0020.00
22WENG Heidi1991NOR39:37.1+1:07.260.73
33FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR39:53.0+1:23.170.37
44KALVAA Anne Kjersti1992NOR40:13.1+1:43.282.55
59SKAANES Marte1996NOR40:13.4+1:43.582.73
66SLIND Silje Oeyre1988NOR40:38.7+2:08.898.06
77HAGA Ragnhild1991NOR40:54.7+2:24.8107.76
85THEODORSEN Silje1994NOR41:04.9+2:35.0113.94
916HUSTAD Sofie Nordsveen1996NOR41:06.0+2:36.1114.61
1018MOGSTAD Berit1993NOR41:06.5+2:36.6114.91
1126BERGANE Margrethe2001NOR41:07.1+2:37.2115.28
1228DRIVENES Julie Bjervig1999NOR41:19.9+2:50.0123.03
1315LAUKLI Sophia2000USA41:32.7+3:02.8130.79
1412KNUDSEN Tiril Liverud1998NOR41:39.3+3:09.4134.79
1520EINMO Alise1998NOR41:39.4+3:09.5134.85
1611JOHANSEN Marte Maehlum1997NOR41:51.8+3:21.9142.37
1714ARNESEN Synne1998NOR41:52.3+3:22.4142.67
188SMEDAAS Magni1995NOR42:18.5+3:48.6158.55
1933FOLKVORD Mari1999NOR42:18.9+3:49.0158.79
2031ULVANG Runa2001NOR42:28.8+3:58.9164.79
2117OEVREBUST Martine Lorgen1997NOR42:29.9+4:00.0165.46
2232SANNESS Nora2000NOR42:38.8+4:08.9170.86
2319SAGSTUEN Susann1997NOR42:39.9+4:10.0171.52
2413HARVIKEN Johanne Hauge1997NOR42:45.2+4:15.3174.73
2524MADSEN Caroline1995NOR43:10.3+4:40.4189.95
2622FALLA Maiken Caspersen1990NOR43:11.6+4:41.7190.73
2710JORDHEIM Guro1996NOR43:12.7+4:42.8191.40
2827NORDLUNDE Mari1998NOR43:17.2+4:47.3194.13
2930BERG Julie Victoria1997NOR43:24.9+4:55.0198.80
3021MATHISEN Ingrid1996NOR43:33.1+5:03.2203.77

3136BREDING Tale Bruheim2001NOR44:21.0+5:51.1232.80
3235HAAKONSEN Karen Marie1999NOR44:36.3+6:06.4242.07
3334BRUDERMANN Katharina1999AUT45:17.2+6:47.3266.86
3425BOSTAD Guro1996NOR45:28.4+6:58.5273.65
3538EINMO Malin2000NOR46:07.2+7:37.3297.16
3644MIDTSKOGEN Maiken Min1998NOR46:14.7+7:44.8301.71
3737KARSET Marthe Kristine Hafsahl1985NOR46:29.9+8:00.0310.92
3841ANDREASSEN Margrethe Wettre2001NOR47:15.2+8:45.3338.38
3943RAMSTAD Ida2001NOR47:42.2+9:12.3354.74
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
29MOGSTAD Ragnhild1999NOR
39ROENNING Mathilde1995NOR
40AARRESTAD Nora Lian1997NOR
42AUNE Sigrid Flataas1998NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
23JOHNSEN Elena Rise2000NOR
Annonse







Annonse