SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| RESULTATER: VASALOPPET: Kvinner- Menn| NORGESCUP: SØNDAG: 20/30 km: Kvinner- Menn| LØR: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM OBERSTDORF: SØNDAG: 50 km: Menn| LØR: 30 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER| MEDALJEOVERSIKT VM

Resultater NM Trondheim - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater NM Trondheim

16. januar 2021

Granåsen - Trondheim - Trøndelag

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

* Klikk her for PDF-liste med klubbtilhørighet

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
13KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
22VALNES Erik1996NOR
314IVERSEN Emil1991NOR
41WIIG Sivert1997NOR
54TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
610NORTHUG Even1995NOR
77RYSSTAD Aron Aakre1999NOR
823SKAANES Haakon1999NOR
96GOLBERG Paal1990NOR
109KNOTTEN Sivert1997NOR
1113AUNE Paal Troean1992NOR
1215TEFRE Gjoeran1994NOR
135LARSEN Thomas Helland1998NOR
1411STADAAS Kasper1994NOR
1512ARNESEN Harald Astrup1995NOR
168EVENSEN Ansgar2000NOR
1716YOUNG Andrew1992GBR
1817HEGDAL Vebjoern1998NOR
1921AURLAND Joachim1996NOR
2029LIPPERT Joergen1998NOR
2118KVARSTAD Kristoffer2000NOR
2219MOSEBY Haavard1999NOR
2320SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR
2425BERSET Kristoffer1999NOR
2527RAMSE Sondre1998NOR
2622RAMSTAD Simen Bratberg1996NOR
2724MYSEN Eirik1993NOR
2826HOEL Amund1997NOR
2928HJELMESET Lars Agnar2001NOR
3030HAGEN Vegard Ek1999NOR

3131AASBOE Jonas1997NOR
3232MOEN Vebjoern1998NOR
3333THORSTENSEN Erik Lippestad1994NOR
3434SOERUMSHAUGEN Arngrim2000NOR
3535HOAAS Geir Kristian1998NOR
3636HELGESTAD Fredrik1997NOR
3737MYHRE Simen1998NOR
3838STAKSTON Petter1997NOR
3939FROST Edvin Kristoffer1995NOR
4040ROLID Mathias Aas1996NOR
4141SKINSTAD Maarten Soleng1997NOR
4242OPSAL Mats2001NOR
4343BUVARP Martin Julian1998NOR
4444STENSHAGEN Mattis1996NOR
4545BORDAL Johannes1998NOR
4646HOVDE Haavard1999NOR
4747JENSSEN Matz William2001NOR
4848BROETO Emil Intelhus1998NOR
4949KIRKENG Andreas2000NOR
5050MARTENS MEYER Herman1997NOR
5151ENSRUD Ole Haldor1998NOR
5252JOHNSRUD Fredrik2000NOR
5353ROEVIK Torstein Buan1996NOR
5454MAGNUSSEN Andreas Finni1998NOR
5555HAABREKKE Magnus Oeyaas1999NOR
5656KORSAETH Amund2000NOR
5757NORLAND Gaute1999NOR
5858VAARHEIM Vegard1997NOR
5959TREFFEN Andreas Lillemoen2000NOR
6060KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR

6161BOEGEBERG Tobias1999NOR
6262AABREKK Eirik Bergene1998NOR
6363VOLLSET Kristoffer By1996NOR
6464SKJOELSVOLD Mats Burud1997NOR
6565BOSTAD Andreas Talseth1999NOR
6666NYHEIM Alexander Loevik1996NOR
6767BOTTERUD Hermann Skram1999NOR
6868HELLERUD Adrian Orellana2000NOR
6969FOLKESTAD Ole Joergen1997NOR
7070BIE Maximilian1995NOR
7171ASDOEL Eirik1993NOR
7272FOSSGARD Lars-Martin1999NOR
7373ANDERSSON Axel1999NOR
7474MOXNES Einar Flaktveit1991NOR
7575MELHUS Marius Landsem1997NOR
7676TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud1999NOR
7777STIGEN Joergen1999NOR
7878SIVERTSEN Magnus1997NOR
7979KVERNSTAD Brynjar1999NOR
8080LERVIK Anders1999NOR
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
10011993EST
10022001GER
Annonse







Annonse