Resultater Nord-Norsk Mesterskap Stafett 2015



Resultater Nord-Norsk Mesterskap Stafett
Alta, Finnmark - 16. august 2015

Arrangementstype: Orientering

D15

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Alta OL 1       2:54:51        
  1. Kristin Tørum 52:56     52:56        
  2. Nina Heitmann 1:13:37     2:06:33        
  3. Bente Røkenes 48:18     2:54:51        
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       1:55:08        
  1. Oda Furuholmen 44:51     44:51        
  2. Martha Kalvig Skogan 33:55     1:18:46        
  3. Nora Marie Wedege Irgens 36:22     1:55:08        
  IL BUL-Tromsø 1       1:45:15        
  1. Mathilde K. Skaare 29:02     29:02        
  2. Tora Indregard 44:27     1:13:29        
  3. Arntraut Götsch 31:46     1:45:15        
  IL BUL-Tromsø 2       2:05:38        
  1. Anne Urset 33:21     33:21        
  2. Kari Lofthus diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Liv Karen Johannessen 46:12     2:05:38        
  Sandnes IL 1       2:16:18        
  1. Trine Sæternes 38:07     38:07        
  2. Bente Lill Lukassen 40:57     1:19:04        
  3. Kristine Jerijervi 57:14     2:16:18        

H15

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Alta OL 1       2:18:14        
  1. Ruben Pedersen 36:41     36:41        
  2. Odd Runar Dahl 52:42     1:29:23        
  3. Jon Vidar Bull 48:51     2:18:14        
  Alta OL 2       2:18:08        
  1. Arvid Johansen 42:35     42:35        
  2. Bjørnar Ødegårdstuen 48:59     1:31:34        
  3. Marius Witte 46:34     2:18:08        
  IL BUL-Tromsø 1       1:38:50        
  1. Børge Harvey 33:08     33:08        
  2. Thomas Johnsen 38:11     1:11:19        
  3. Gjermund Urset 27:31     1:38:50        
  IL BUL-Tromsø 2       1:36:45        
  1. Vegard Vaeng Bernhardsen 30:44     30:44        
  2. Jonny i Hansen 31:41     1:02:25        
  3. Jan-Hugo Hanssen 34:20     1:36:45        
  Mo OK 1       2:11:16        
  1. Even-Johan Kaspersen 35:27     35:27        
  2. Åshild Kolstad 35:18     1:10:45        
  3. Tore Kolstad 1:00:31     2:11:16        
  Nordreisa IL 1       1:28:55        
  1. Karl Gunnar Skjønsfjell 29:15     29:15        
  2. Daniel Carløy Skjønsfjell 31:33     1:00:48        
  3. Stig Løvlund 28:07     1:28:55        
  OK Silsand 1       1:46:50        
  1. Håkon Brynjulfsen 36:57     36:57        
  2. Odd-Ivan Lorentsen 34:26     1:11:23        
  3. Håvard Krey Hansen 35:27     1:46:50        
  Silsand/Sørreise/Snertingdal       2:08:08        
  1. Svein Harald Hansen 38:06     38:06        
  2. Yngve Blomseth Helgesen 41:29     1:19:35        
  3. Frode Ødegårdstuen 48:33     2:08:08        
  Harstad OL 1       diskvalifisert        
  1. Øyvind Eliseussen-Skalle 39:57     39:57        
  2. Lars Eliseussen-Skalle 44:40     1:24:37        
  3. Lasse Skalle diskvalifisert     diskvalifisert        
  Kirkenes IF/Sandnes IL/Trollelg       diskvalifisert        
  1. Fred Inge Eilertsen 40:59     40:59        
  2. Jan Helge Strøm 52:51     1:33:50        
  3. Øistein Åsmul diskvalifisert     diskvalifisert        

H13-16

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Alta OL 1       49:26        
  1. Gard Frost 24:53     24:53        
  2. Eskil Frischknecht 24:33     49:26        
  Alta OL 2       1:50:07        
  1. Tom Einar Flermoen Paulsen 27:24     27:24        
  2. Emil Wilfred Jensen 1:22:43     1:50:07        
  Alta OL 3       53:06        
  1. Mathias Witte 23:23     23:23        
  2. Johannes Helsvig Nilsen 29:43     53:06        
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       49:13        
  1. Trygve Bø Kongsbakk 21:13     21:13        
  2. Esten S. Kringhaug 28:00     49:13        
  IL BUL-Tromsø 1       50:10        
  1. Jakob Solli Lind 23:23     23:23        
  2. Håvard Vaeng Bernhardsen 26:47     50:10        
  Alta OL 4       diskvalifisert        
  1. Jørgen Strøm 23:31     23:31        
  2. Thomas Suhr diskvalifisert     diskvalifisert        

D13-16

5 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Alta OL 1       1:49:44        
  1. Magni Klevstad Jakobsen 31:40     31:40        
  2. Matilde Bjørkli 1:18:04     1:49:44        
  Alta OL 2       1:51:56        
  1. Marit Klevstad Jakobsen 25:04     25:04        
  2. Kirsten Helsvig Nilsen 1:26:52     1:51:56        
  Bodø og Omegn/Mo OK       50:32        
  1. Eli Kolstad 24:08     24:08        
  2. Kaja Samuelsen Skiri 26:24     50:32        
  IL BUL-Tromsø       58:36        
  1. Anne Marte Borg Hansen 31:13     31:13        
  2. Idunn Strand 27:23     58:36        
  Kirkenes IF/Sørreisa       diskvalifisert        
  1. Malin Kristina Møller Jørgensen 31:35     31:35        
  2. Ingrid Renna Eilertsen diskvalifisert     diskvalifisert        

D11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Alta OL 1/IL BUL-Tromsø       30:35        
  1. Erle Frost 14:14     14:14        
  2. Elisa Götsch Iversen 16:21     30:35        
  Alta OL 2       30:33        
  1. Eirik Frost 14:02     14:02        
  2. Eirik Witte 16:31     30:33        
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       45:08        
  1. Øyvind Olsen 15:28     15:28        
  2. Johanne Tjønndal 29:40     45:08        
  IL BUL-Tromsø       31:09        
  1. Hans Urset 14:05     14:05        
  2. Henning Strand 17:04     31:09        

H150

6 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  Bodø og Omegn IF Orientering 1       1:46:42        
  1. Torkel Irgens 42:40     42:40        
  2. Per Rekkedal 34:05     1:16:45        
  3. Arild Hegreberg 29:57     1:46:42        
  Bodø og Omegn IF Orientering 2       1:55:52        
  1. Morten Tjønndal 39:13     39:13     +3:27  
  2. Dag Skogan 39:08     1:18:21        
  3. Steve Samuelsen 37:31     1:55:52        
  IL BUL-Tromsø/Vestre Aker       2:11:45        
  1. Alejandro Berrio 47:34     47:34        
  2. Knut Engstad 47:15     1:34:49        
  3. Per Osen 36:56     2:11:45        
  Neverfjord       2:28:38        
  1. Harald Bredesen 50:44     50:44        
  2. Peter Prydz 40:28     1:31:12        
  3. Tom Vidar Olsen 57:26     2:28:38        
  Sørreisa OL 1       1:55:53        
  1. Hans-Martin Vaeng 42:08     42:08     +0:32  
  2. Leif Gulbrandsen diskvalifisert     diskvalifisert        
  3. Roar Jørgensen 38:59     1:55:53        
  Sørreisa OL 2       2:41:43        
  1. Eli Blomseth Helgesen 49:51     49:51        
  2. Hilde Gulbrandsen 1:00:10     1:50:01        
  3. Jan Asbjørn Eriksen 51:42     2:41:43        

Mix

3 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl   Diff  
  IL BUL-Tromsø       2:03:18        
  1. Atle Iversen 32:34     32:34     +1:17  
  2. Renske Vroom 40:21     1:12:55        
  3. Ted Bernhardsen 50:23     2:03:18        
  Nordreisa IL       1:55:39        
  1. Torun Ankjell 33:51     33:51        
  2. Kasper Ankjell Holmöy 37:39     1:11:30        
  3. Jan Løvlund 44:09     1:55:39        
  Sandnes IL/Alta OL       diskvalifisert        
  1. Sigrid Renna 1:15:12     1:15:12        
  2. Eva Jerijervi 38:36     1:53:48        
  3. Andi Weydahl diskvalifisert     diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +