-->

Resultater Nordisk Juniorlandskamp Falun - Kvinner - 5 km - 2020



Resultater Nordisk Juniorlandskamp
Falun, Sverige - 24. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 5 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1331ERICSSON Tove2003SWE20:12.70.0092.31
2301BRUSVEEN-JENSEN Tuva Anine2003NOR20:24.0+11.399.76
3326MOERK Emma Kirkeberg2002NOR20:37.7+25.0108.80
4303VADDER Ingerid2003NOR20:51.4+38.7117.84
5311LUNDBERG Hanna2002SWE20:59.1+46.4122.92
6317MIKKELSPLASS Marte2002NOR21:12.6+59.9131.83
7318JOHNSEN Tuva2002NOR21:25.0+1:12.3140.01
8313THURSTON Ava2004USA21:39.4+1:26.7149.50
8320MATTILA Elisa2002FIN21:39.4+1:26.7149.50
10339HENRIKSSON Elin2003SWE21:41.6+1:28.9150.96
11327PIHLAVA Aino2002FIN21:47.2+1:34.5154.65
12325HAUGSKOTT Frida2002NOR21:56.9+1:44.2161.05
13321FAELTENHAG Saga2002SWE21:57.0+1:44.3161.12
14329TIAINEN Maija2003FIN21:57.6+1:44.9161.51
15370FORSGREN Elin2003SWE22:04.0+1:51.3165.73
16302INGESSON Lisa2002SWE22:09.9+1:57.2169.63
17306BREWSTER Haley2003USA22:10.2+1:57.5169.82
18304SEEMANN Nina2002USA22:11.6+1:58.9170.75
18348PATOMELLA Therese2003SWE22:11.6+1:58.9170.75
20309RAISANEN Sanni2003FIN22:12.7+2:00.0171.47
21335NYSTEDT Lisa2002SWE22:14.7+2:02.0172.79
22336POROMAA Frida2003SWE22:22.0+2:09.3177.61
23346RAPP Kajsa2002SWE22:25.0+2:12.3179.59
24315KARLSSON Tove2003SWE22:32.8+2:20.1184.73
25369PALLIN Amanda2003SWE22:41.2+2:28.5190.27
26347RIEKKOLA Wilma2003SWE22:42.2+2:29.5190.93
27312VUOLLET Iida2003FIN22:42.4+2:29.7191.06
28334LUNDKVIST Sofia2002SWE22:43.0+2:30.3191.46
29338HUBENETTE Sigrid2002SWE22:46.4+2:33.7193.70
30330MCCOLGAN Annie2002USA22:51.6+2:38.9197.13

31385LUNDGREN WIKSTROEM Filippa2003SWE22:58.3+2:45.6201.55
32353BJOERK Lina2003SWE22:59.7+2:47.0202.48
33345VESTERLUND Elin2002SWE23:01.3+2:48.6203.53
34316TOBIN Garvie2002USA23:03.0+2:50.3204.65
35365HERMANSSON Elsa2003SWE23:03.7+2:51.0205.12
36323KARLSSON Ebba2002SWE23:16.0+3:03.3213.23
37337HOEGLUND Emma2002SWE23:19.2+3:06.5215.34
38361BJOERK Alva2002SWE23:19.5+3:06.8215.54
39333NILSSON Ida2002SWE23:27.5+3:14.8220.82
40343LINDSTROEM Josefin2002SWE23:34.5+3:21.8225.43
41377BROSTROEM Lovisa2003SWE23:36.5+3:23.8226.75
42379WIDHOLM Alice2003SWE23:39.7+3:27.0228.86
43324DRUCKENMILLER Maggie2002USA23:43.0+3:30.3231.04
44407OESTERBERG Tindra2003SWE23:43.5+3:30.8231.37
45340NILSSON Saga2002SWE23:44.9+3:32.2232.30
46328PEERNA Brita2002EST23:45.8+3:33.1232.89
47358BADH Cora2002SWE23:53.3+3:40.6237.84
48375HEIKKI Maja2003SWE23:55.7+3:43.0239.42
49305MATTILA Saara2003FIN23:57.7+3:45.0240.74
50350JONSSON Anna2002SWE23:58.6+3:45.9241.33
51384ERIKSSON Elsa2003SWE24:03.1+3:50.4244.30
52364FORSMAN Hannah2002SWE24:05.6+3:52.9245.95
53383HEDMAN Moa2003SWE24:06.4+3:53.7246.48
54354HOLMBOM Elsa2002SWE24:07.0+3:54.3246.87
55341JOHANSSON Wilma2002SWE24:13.6+4:00.9251.23
56351LINDBERG Emma2003SWE24:15.8+4:03.1252.68
57366FRANZEN Elina2002SWE24:16.2+4:03.5252.94
58371NORDSTROEM Alma2002SWE24:16.8+4:04.1253.34
59389FURUNAES Maja2003SWE24:24.8+4:12.1258.62
60344ANDERSDOTTER Anja2002SWE24:25.6+4:12.9259.14

61397GAARDMARK Ebba2003SWE24:26.8+4:14.1259.94
62355JONSSON Enja2002SWE24:44.8+4:32.1271.81
63382STROEM Tilda2002SWE24:45.2+4:32.5272.07
64362NORRBY-RYDIN Amanda2002SWE24:45.7+4:33.0272.40
65322AAVIK Andra2004EST24:46.3+4:33.6272.80
66349ERIKSSON Alva2002SWE24:47.1+4:34.4273.33
67395KOELD Linda-Louise2002SWE24:49.9+4:37.2275.17
68376HOLMGREN Emma2003SWE24:52.7+4:40.0277.02
69363SAAR Eva-Maria2002EST24:54.3+4:41.6278.08
70374LARSSON Elsa2003SWE24:56.9+4:44.2279.79
71391SJOEBERG Lina2003SWE24:58.8+4:46.1281.05
72368SELMOSSON Ella2003SWE25:01.3+4:48.6282.70
73399SOEDERQVIST Josefine2003SWE25:03.5+4:50.8284.15
74357LUNDH Tove2002SWE25:08.3+4:55.6287.31
75394HOLMBERG Sofi2003SWE25:10.9+4:58.2289.03
76319JALAKAS Anni2002EST25:13.9+5:01.2291.01
77360JALAKAS Aiki2002EST25:14.6+5:01.9291.47
78314DIDVIG Sandra2002EST25:26.7+5:14.0299.45
79359OEHRN Agnes2002SWE25:27.5+5:14.8299.98
80378LINGMAN Hilda2002SWE25:28.9+5:16.2300.90
81404JOHANSSON Minna2003SWE25:31.6+5:18.9302.68
82393ENGLUND Ebba2003SWE25:32.1+5:19.4303.01
83352ENGLUND Emelie2002SWE25:39.7+5:27.0308.03
84406ERIKSSON Thea2003SWE25:40.2+5:27.5308.36
85310LAAN Laura2003EST25:43.1+5:30.4310.27
86356KUKK Katlin2003EST25:45.5+5:32.8311.85
87307UTSAL Merli Mari2003EST25:55.7+5:43.0318.58
88342AULIN Andrea2002SWE25:56.6+5:43.9319.18
89392BOSELL Julia2003SWE26:15.0+6:02.3331.31
90380NILSSON Evelina2003SWE26:30.7+6:18.0341.67

91403STOLPE Anja2003SWE26:33.2+6:20.5343.32
92396REDMAN Sofia2003SWE26:36.1+6:23.4345.23
93398EDNARSSON Olivia2003SWE26:47.6+6:34.9352.82
94390VRETBLOM Alice2003SWE26:57.2+6:44.5359.15
95409RAJANDO Emma Roberta2004EST27:02.9+6:50.2362.91
96388OLSSON Amanda2003SWE27:05.4+6:52.7364.56
97387TORSHAGE Klara2003SWE27:37.1+7:24.4385.47
98401SUNDSTROEM Sanna2002SWE27:44.8+7:32.1390.55
99372ERIKSSON Julia2002SWE28:39.5+8:26.8426.64
100405NORBERG Saga2003SWE28:51.4+8:38.7434.49
101400NILSSON Stina2003SWE28:54.6+8:41.9436.60
102402GROENKVIST Olivia2003SWE29:45.4+9:32.7470.11
103408GUSTAFSSON Stina2002SWE35:48.3+15:35.6709.51
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
308ERIKSSON Lisa2003SWE
367MODIN Elin2002SWE
373TOERNQVIST Elin2003SWE
381JAMNES Kirke2004EST
386BJOERNSDOTTER Alba2003SWE


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +