---
SKI TOUR: Totalt 3 av 6 etp: Kvinner- Menn| Tirsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Søn: 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
Smøretips: Ski Tour

Resultater Nordisk Juniorlandskamp Falun - Kvinner - Sprint - Finale - 2020



Resultater Nordisk Juniorlandskamp
Falun, Sverige - 25. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1302VADDER Ingerid2003NOR
2301ERICSSON Tove2003SWE
3307HAUGSKOTT Frida2002NOR
4304FAELTENHAG Saga2002SWE
5310KARLSSON Tove2003SWE
6309SEEMANN Nina2002USA
7306BRUSVEEN-JENSEN Tuva Anine2003NOR
8311LUNDBERG Hanna2002SWE
9305INGESSON Lisa2002SWE
10308RAPP Kajsa2002SWE
11321JONSSON Enja2002SWE
12323MCCOLGAN Annie2002USA
13312FRANZEN Elina2002SWE
14314VUOLLET Iida2003FIN
15316THURSTON Ava2004USA
16318FORSGREN Elin2003SWE
17315MOERK Emma Kirkeberg2002NOR
18319PATOMELLA Therese2003SWE
19327HENRIKSSON Elin2003SWE
20328NILSSON Ida2002SWE
21313MIKKELSPLASS Marte2002NOR
22320KARLSSON Ebba2002SWE
23322RAISANEN Sanni2003FIN
24324MATTILA Elisa2002FIN
25325BREWSTER Haley2003USA
26303ERIKSSON Lisa2003SWE
27317TORSHAGE Klara2003SWE
28326HUBENETTE Sigrid2002SWE
29329BJOERK Alva2002SWE
30330LINDBERG Emma2003SWE

31331RIEKKOLA Wilma2003SWE
32332WIDHOLM Alice2003SWE
33333BJOERNSDOTTER Alba2003SWE
34334DRUCKENMILLER Maggie2002USA
35335PIHLAVA Aino2002FIN
36336PALLIN Amanda2003SWE
37337JALAKAS Aiki2002EST
38338POROMAA Frida2003SWE
39339MATTILA Saara2003FIN
40340BROSTROEM Lovisa2003SWE
41341TOBIN Garvie2002USA
42342NILSSON Saga2002SWE
43343JOHANSSON Wilma2002SWE
44344HOLMBOM Elsa2002SWE
45345HERMANSSON Elsa2003SWE
46346LUNDKVIST Sofia2002SWE
47347FORSMAN Hannah2002SWE
48348JOHANSSON Minna2003SWE
49349AULIN Andrea2002SWE
50350ENGLUND Emelie2002SWE
51351ANDERSDOTTER Anja2002SWE
52352NYSTEDT Lisa2002SWE
53353VESTERLUND Elin2002SWE
54354JOHNSEN Tuva2002NOR
55355LUNDGREN WIKSTROEM Filippa2003SWE
56356LARSSON Elsa2003SWE
57357OEHRN Agnes2002SWE
58358ENGLUND Ebba2003SWE
59359FURUNAES Maja2003SWE
60360DIDVIG Sandra2002EST

61361HEIKKI Maja2003SWE
62362STROEM Tilda2002SWE
63363JONSSON Anna2002SWE
64364ERIKSSON Elsa2003SWE
65365LUNDH Tove2002SWE
66366HOEGLUND Emma2002SWE
67367PEERNA Brita2002EST
68368BJOERK Lina2003SWE
69369ERIKSSON Thea2003SWE
70370HEDMAN Moa2003SWE
71371OESTERBERG Tindra2003SWE
72372MODIN Elin2002SWE
73373LINGMAN Hilda2002SWE
74374KUKK Katlin2003EST
75375ERIKSSON Julia2002SWE
76376SAAR Eva-Maria2002EST
77377NILSSON Evelina2003SWE
78378TIAINEN Maija2003FIN
79379AAVIK Andra2004EST
80380STOLPE Anja2003SWE
81381HOLMGREN Emma2003SWE
82382HOLMBERG Sofi2003SWE
83383BADH Cora2002SWE
84384NORDSTROEM Alma2002SWE
85385LAAN Laura2003EST
86386UTSAL Merli Mari2003EST
87387KOELD Linda-Louise2002SWE
88388GAARDMARK Ebba2003SWE
89389NORBERG Saga2003SWE
90390NORRBY-RYDIN Amanda2002SWE

91391RAJANDO Emma Roberta2004EST
92392SELMOSSON Ella2003SWE
93393SOEDERQVIST Josefine2003SWE
94394JALAKAS Anni2002EST
95395JAMNES Kirke2004EST
96396SJOEBERG Lina2003SWE
97397GROENKVIST Olivia2003SWE
98398BOSELL Julia2003SWE
99399NILSSON Stina2003SWE
100400OLSSON Amanda2003SWE
101401VRETBLOM Alice2003SWE
102402REDMAN Sofia2003SWE
103403SUNDSTROEM Sanna2002SWE
104404EDNARSSON Olivia2003SWE
105405ERIKSSON Alva2002SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +