Resultater Nordisk Juniorlandskamp Falun - Menn - 10 km - 2020



Resultater Nordisk Juniorlandskamp
Falun, Sverige - 24. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 10 KM - INTERVALLSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1517ANTTOLA Niko2003FIN30:48.20.0084.22
2522HORVEN Preben2002NOR30:59.6+11.489.15
3520STAUNE-MITTET Johannes2002NOR31:01.3+13.189.89
4510KOCH Will2002USA31:10.1+21.993.70
5539BERGSTROEM Nils2002SWE31:12.1+23.994.57
6506SKOGLUND Maans2002SWE31:15.2+27.095.91
7531ANGER Edvin2002SWE31:18.9+30.797.51
8561ELVSETH Andreas2003SWE31:22.4+34.299.02
9509NORDENG Johan Lien2003NOR31:27.6+39.4101.27
10512LARSSON Erik2002SWE31:37.5+49.3105.56
11519SPIGSETH Ola2002NOR31:40.4+52.2106.81
12543PAALSSON Gustav2002SWE31:45.2+57.0108.89
13524FLAATEN Johannes Loennestad2002NOR31:58.1+1:09.9114.48
14541JUNES Jens2003SWE32:04.7+1:16.5117.33
15511MAGILL Wally2003USA32:10.1+1:21.9119.67
16505BUSHEY Brian2002USA32:19.4+1:31.2123.70
17525EARNHART Michael2002USA32:20.2+1:32.0124.04
18521BERG Ludvig2003SWE32:26.8+1:38.6126.90
19534MICKELSSON Hannes2002SWE32:27.1+1:38.9127.03
20503KVENNAAS Henrik2003NOR32:29.4+1:41.2128.02
21528HINDS Peter2002USA32:30.2+1:42.0128.37
22526WERNER Axel2002SWE32:34.1+1:45.9130.06
23529KUKKONEN Jarkko2002FIN32:35.7+1:47.5130.75
24516MAURER Alexander2002USA32:37.2+1:49.0131.40
25548MURTO Henri2003SWE32:38.0+1:49.8131.75
26577OESTBERG Mattias2003SWE32:39.0+1:50.8132.18
27549WESTBERG Eric2002SWE32:41.8+1:53.6133.39
28590LUNDHOLM Isak2003SWE32:43.8+1:55.6134.26
29518KEMPPI Topias2003FIN32:54.4+2:06.2138.85
30565BERGLUND Victor2003SWE32:54.8+2:06.6139.02

31555DAHL Anders2003NOR32:56.8+2:08.6139.88
32515MAJBAECK Victor2002SWE33:05.6+2:17.4143.69
33553SOEDERQVIST Gabriel2002SWE33:09.5+2:21.3145.38
34507MATTEI Theo2003SWE33:11.6+2:23.4146.29
35547RUNE Carl2002SWE33:17.4+2:29.2148.80
36585UDAM Mehis2004EST33:18.9+2:30.7149.45
37639KINKS Oliver2004EST33:22.0+2:33.8150.79
38533KROUWEL Sander2002SWE33:23.7+2:35.5151.53
39536MUHONEN Ville2002FIN33:25.2+2:37.0152.18
40562LANTTO David2003SWE33:28.0+2:39.8153.39
41595AUGUSTSSON Albin2003SWE33:28.7+2:40.5153.69
42583ROHI Rico2003EST33:44.8+2:56.6160.66
43514KEHVA Mark-Markos2004EST33:48.2+3:00.0162.13
44542GRYWENZ Karl2002SWE33:49.0+3:00.8162.48
45540ANDERSSON Olle2002SWE33:52.8+3:04.6164.12
46527HYYTIAINEN Jussi2002FIN33:53.1+3:04.9164.25
47559GEZELIUS Albin2003SWE33:56.3+3:08.1165.64
48537SKOELD Loke2003SWE34:00.3+3:12.1167.37
49544FROST Anders2002SWE34:00.8+3:12.6167.59
50601JOHANSSON Erik2003SWE34:03.7+3:15.5168.84
51554JONSSON Alexander2002SWE34:05.8+3:17.6169.75
52545ALGOTSSON Oskar2002SWE34:07.9+3:19.7170.66
53588BLOMBERG Albin2003SWE34:12.3+3:24.1172.57
54552HEDSTROEM Gustav2002SWE34:15.7+3:27.5174.04
55574BRANDT Erik2002SWE34:19.7+3:31.5175.77
56508UUSITALO Iiro2002FIN34:20.3+3:32.1176.03
57576ANDERBERG Ludvig2003SWE34:25.0+3:36.8178.06
58591NILSSON Simon2003SWE34:25.1+3:36.9178.11
59593OSCARSSON Jon2003SWE34:28.2+3:40.0179.45
60550NORDGREN Melker2002SWE34:32.3+3:44.1181.22

61579NILSSON Simon2002SWE35:02.0+4:13.8194.08
62557FRANSSON Erik2002SWE35:03.0+4:14.8194.51
63600MARKSTROEM Simon2003SWE35:09.3+4:21.1197.24
64575MELIN David2002SWE35:14.3+4:26.1199.40
65567LUNDBERG Oskar2002SWE35:18.7+4:30.5201.31
66621SJOEBERG Nils2003SWE35:21.1+4:32.9202.35
67608KARLSSON Axel2003SWE35:22.5+4:34.3202.95
68551JONSSON Ludvig2002SWE35:25.8+4:37.6204.38
69614SWAERD Herman2003SWE35:31.3+4:43.1206.76
70597FREDRIKSSON Ludvig2002SWE35:32.3+4:44.1207.19
71566SJOEGREN Hugo2002SWE35:33.8+4:45.6207.84
72570HOLMGREN Viktor2002SWE35:37.4+4:49.2209.40
73564CARLSSON Jonas2002SWE35:39.6+4:51.4210.35
74560LAANGBERG Wille2003SWE35:40.9+4:52.7210.92
75580ERIXON Axel2003SWE35:43.3+4:55.1211.96
76504SUURSILD Paar2003EST35:44.5+4:56.3212.47
77563LENZ Jonas2002SWE35:45.8+4:57.6213.04
78558HEDEBERG Rasmus2002SWE35:48.4+5:00.2214.16
79582VINCENT Tor2003SWE35:48.7+5:00.5214.29
80530PETERSON Hendrik2002EST35:49.3+5:01.1214.55
81599CLAESSON Benjamin2002SWE35:54.9+5:06.7216.98
82631BERGLUND Victor2003SWE36:01.9+5:13.7220.01
83587GUSTAFSSON Seth2002SWE36:02.8+5:14.6220.40
84501VUORINEN Leevi2003FIN36:05.9+5:17.7221.74
85602THUDEEN Alexander2002SWE36:07.6+5:19.4222.47
86630ABRAHAMSSON Hugo2003SWE36:08.9+5:20.7223.04
87606LOEFGREN Emil2003SWE36:09.1+5:20.9223.12
88568MORIN Isac2002SWE36:14.8+5:26.6225.59
89609JUTTERDAL Malte2003SWE36:20.8+5:32.6228.19
90603OLSSON Viktor2003SWE36:37.3+5:49.1235.33

91594SAITTON Axel2002SWE36:38.2+5:50.0235.72
92546GEDDA Hjalmar2003SWE36:39.8+5:51.6236.41
93571NORDIN Laban2002SWE36:48.0+5:59.8239.96
94637LIGNELL Arve2003SWE36:58.6+6:10.4244.55
95596RILDE Sebastian2002SWE36:59.9+6:11.7245.11
96625ANGELSIOEOE Elliot2003SWE37:00.6+6:12.4245.41
97638BJOERNLINGER Joel2003SWE37:02.5+6:14.3246.24
98617KROUWEL Frank2003SWE37:05.5+6:17.3247.54
99538SVAHN Leo2003SWE37:06.6+6:18.4248.01
100581EKENBERG Harald2003SWE37:11.8+6:23.6250.26
101589HAEGGLOEF Sebastian2003SWE37:14.6+6:26.4251.47
102615SJOELUND MYHR Hannes2003SWE37:20.0+6:31.8253.81
103604OLSEN Maans2003SWE37:20.9+6:32.7254.20
104623DAABACH Wilhelm2003SWE37:29.2+6:41.0257.79
105628NILSSON Carl2002SWE37:42.6+6:54.4263.59
106636TIISLAR Karl Rasmus2004EST37:56.4+7:08.2269.57
107572SKIOELD Adrian2003SWE37:59.3+7:11.1270.82
108627KOELD Carl-Filip2003SWE38:06.4+7:18.2273.90
109584LINDEN Anton2003SWE38:22.2+7:34.0280.74
110502TEEARU Rando2002EST38:25.2+7:37.0282.03
111629BERGMAN Jonathan2003SWE38:29.5+7:41.3283.90
112613DANNESKOG Alexander2003SWE38:32.4+7:44.2285.15
113635TIISLAR Karl Ramses2004EST38:48.4+8:00.2292.08
114626SANDMARK Maans2003SWE39:02.7+8:14.5298.27
115612SCHAGERSTROEM Nils2002SWE39:05.2+8:17.0299.35
116605NORDGREN Gabriel2002SWE39:33.3+8:45.1311.51
117616ANDERSSON Filip2002SWE40:11.3+9:23.1327.96
118633ISAKSSON Axel2003SWE40:43.7+9:55.5341.98
119611PEDERSEN Elias2002SWE40:48.8+10:00.6344.19
120607TRAEGAARDH Jon2002SWE41:02.2+10:14.0349.99

121624SOERLIN Linus2003SWE41:16.2+10:28.0356.05
122620HENRIKSSON Anton2003SWE41:23.6+10:35.4359.26
123610KARLBERG Lukas2003SWE42:06.8+11:18.6377.95
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
513VAHI Steve2002EST
523OTT Aron2002EST
535BLOMQUIST Birk2002SWE
556VESTERLUND Rasmus2002SWE
573GEORGSSON Kalle2003SWE
578KAELLIDEN Albin2003SWE
586MELEN Markus2003SWE
592BJOERCK Hampus2003SWE
619STRAND Filip2003SWE
632ANDERSSON Isac2003SWE
634ANDERSSON Mattias2003SWE
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
532AASTROEM Albin2002SWE
569BERG Hjalmar2003SWE
598MIERNIK Gabriel2002SWE
618BRYNE Erik2003SWE
622NYQVIST Albin2003SWE


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +