Resultater Nordisk Juniorlandskamp Falun - Menn - Sprint - Finale - 2020



Resultater Nordisk Juniorlandskamp
Falun, Sverige - 25. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - FINALE - FRI

* Plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
1401ANGER Edvin2002SWE
2402SKOGLUND Maans2002SWE
3406FLAATEN Johannes Loennestad2002NOR
4405BERG Ludvig2003SWE
5413NORDENG Johan Lien2003NOR
6403BERGSTROEM Nils2002SWE
7414SPIGSETH Ola2002NOR
8410RUNE Carl2002SWE
9407KVENNAAS Henrik2003NOR
10409BUSHEY Brian2002USA
11408PAALSSON Gustav2002SWE
12415ANTTOLA Niko2003FIN
13404HYYTIAINEN Jussi2002FIN
14412MATTEI Theo2003SWE
15430UUSITALO Iiro2002FIN
16411EARNHART Michael2002USA
17416KUKKONEN Jarkko2002FIN
18423FREDRIKSSON Ludvig2002SWE
19424ANDERSSON Mattias2003SWE
20429VUORINEN Leevi2003FIN
21420MUHONEN Ville2002FIN
22422GRYWENZ Karl2002SWE
23426BLOMQUIST Birk2002SWE
24427VAHI Steve2002EST
25428MAURER Alexander2002USA
26418JOHANSSON Erik2003SWE
27419KEMPPI Topias2003FIN
28425VESTERLUND Rasmus2002SWE
29417ANDERSSON Oscar2002SWE
30421NILSSON Simon2002SWE

31431STRAND Filip2003SWE
32432WERNER Axel2002SWE
33433CARLSSON Jonas2002SWE
34434NILSSON Simon2003SWE
35435KARLSSON Gustav2002SWE
36436LUNDBERG Oskar2002SWE
37437JUNES Jens2003SWE
38438BERGLUND Victor2003SWE
39439UDAM Mehis2004EST
40440ELVSETH Andreas2003SWE
41441LARSSON Erik2002SWE
42442LUNDHOLM Isak2003SWE
43443ABRAHAMSSON Hugo2003SWE
44444BRANDT Erik2002SWE
45445AUGUSTSSON Albin2003SWE
46446GEDDA Hjalmar2003SWE
47447HORVEN Preben2002NOR
48448FROST Anders2002SWE
49449LANTTO David2003SWE
50450HINDS Peter2002USA
51451ANDERSSON Olle2002SWE
52452GEORGSSON Kalle2003SWE
53453HEDSTROEM Gustav2002SWE
54454MAGILL Wally2003USA
55455NORDGREN Melker2002SWE
56456WESTBERG Eric2002SWE
57457GEZELIUS Albin2003SWE
58458BLOMBERG Albin2003SWE
59459ALGOTSSON Oskar2002SWE
60460MAJBAECK Victor2002SWE

61461LENZ Jonas2002SWE
62462EKENBERG Harald2003SWE
63463KARLSSON Axel2003SWE
64464SJOEGREN Hugo2002SWE
65465TEEARU Rando2002EST
66466PETERSON Hendrik2002EST
67467OTT Aron2002EST
68468MELEN Markus2003SWE
69469KEHVA Mark-Markos2004EST
70470JONSSON Alexander2002SWE
71471SAITTON Axel2002SWE
72472ROHI Rico2003EST
73473KROUWEL Frank2003SWE
74474JONSSON Ludvig2002SWE
75475MORIN Isac2002SWE
76476OSCARSSON Jon2003SWE
77477NORDIN Laban2002SWE
78478OLSEN Maans2003SWE
79479DANNESKOG Alexander2003SWE
80480KROUWEL Sander2002SWE
81481DAHL Anders2003NOR
82482FRANSSON Erik2002SWE
83483VINCENT Tor2003SWE
84484MARKSTROEM Simon2003SWE
85485SWAERD Herman2003SWE
86486OLSSON Viktor2003SWE
87487SJOELUND MYHR Hannes2003SWE
88488HAEGGLOEF Sebastian2003SWE
89489SVAHN Leo2003SWE
90490BERGLUND Victor2003SWE

91491BJOERCK Hampus2003SWE
92492LAANGBERG Wille2003SWE
93493SUURSILD Paar2003EST
94494LINDEN Anton2003SWE
95495KINKS Oliver2004EST
96496GUSTAFSSON Seth2002SWE
97497THUDEEN Alexander2002SWE
98498HOLMGREN Viktor2002SWE
99499STAUNE-MITTET Johannes2002NOR
100500ANDERBERG Ludvig2003SWE
101501BJOERNLINGER Joel2003SWE
102502LOEFGREN Emil2003SWE
103503ANGELSIOEOE Elliot2003SWE
104504MELIN David2002SWE
105505HEDEBERG Rasmus2002SWE
106506SKIOELD Adrian2003SWE
107507LIGNELL Arve2003SWE
108508KOELD Carl-Filip2003SWE
109509MURTO Henri2003SWE
110510SJOEBERG Nils2003SWE
111511TIISLAR Karl Rasmus2004EST
112512NAEAES Klockar-Eskil2003SWE
113513RILDE Sebastian2002SWE
114514ERIXON Axel2003SWE
115515ISAKSSON Axel2003SWE
116516BERGMAN Jonathan2003SWE
117517JUTTERDAL Malte2003SWE
118518TRAEGAARDH Jon2002SWE
119519SANDMARK Maans2003SWE
120520NORDGREN Gabriel2002SWE

121521HENRIKSSON Anton2003SWE
122522PEDERSEN Elias2002SWE
123523SCHAGERSTROEM Nils2002SWE
124524CLAESSON Benjamin2002SWE
125525SOERLIN Linus2003SWE
126526DAABACH Wilhelm2003SWE
127527KARLBERG Lukas2003SWE
128528TIISLAR Karl Ramses2004EST
129529NILSSON Carl2002SWE
130530OESTBERG Mattias2003SWE
131531ANDERSSON Filip2002SWE
132532ANDERSSON Isac2003SWE



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +